Strona 54 z 56 PierwszyPierwszy ... 44450515253545556 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,591 do 1,620 z 1678

Wątek: Legia II - III Liga

Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Pora na posiłki z pierwszego zespołu. Kopa, Pasquato, Iloski.
    Jak oni już na wakacjach.
    Janusz z Południowej

Rezerwy w dupe z czerwoną latarnią ligi...
    Dziękuje Dobranoc.

Legionista
    Rozwiązać te rezerwy w p...
    Pogonić leszczy, którzy tam występują. Paru najmłodszych zdolnych powypożyczać i już.
    Przecież to jest dramat co się tam dzieje. U buka grają czy ki czort ?

Legionista
    Bramkę im ładuje 44letni Remek Sobociński.GKS Wikielec... Chłopy spotykają się dwa razy w tygodniu by potrenować. Wygrali raptem 4 spotkania w tej lidze w tym 2 razy z naszymi rezerwami Cóż droga młodzieży wam już niepotrzebny trener czy psycholog tylko pedagog szkolny. Niech wam wyznaczy nowe ścieżki rozwoju bo w futbolu niczego nie osiągniecie. Tylko hobbystycznie możecie sobie pokopać jak część z nas forumowiczów.

Hehe, tak się kończy odmładzanie zespołu Tam w całej kadrze jest z 5-6 chłopaków co mają więcej niż 19 lat. Cała reszta mogłaby grać w CLJ. Natomiast mnie zastanawia dlaczego taki Iloski czy Kopczyński nie mogli pomóc w trudnym momencie skoro i tak nie nic nie grali w pierwszym zespole. Zabrali złote medale i wypierdolili na wakacje.
    https://www.instagram.com/p/BjC8AuTH...ken-by=kopa_22

Legionista Awatar Marcino
    Tam chyba przydałyby się liście motywacyjne, bo jak widać po wynikach ta zgraja łebków nie wie chyba dla jakiego klubu gra. Kompletnie bez ambicji.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista Awatar Raffels
    Hehe, tak się kończy odmładzanie zespołu Tam w całej kadrze jest z 5-6 chłopaków co mają więcej niż 19 lat. Cała reszta mogłaby grać w CLJ. Natomiast mnie zastanawia dlaczego taki Iloski czy Kopczyński nie mogli pomóc w trudnym momencie skoro i tak nie nic nie grali w pierwszym zespole. Zabrali złote medale i wypierdolili na wakacje.
    https://www.instagram.com/p/BjC8AuTH...ken-by=kopa_22
    Rezerwy ze zrzutami z 1 zespołu tak samo kompromitowały się jak teraz.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

1-2 z ostatnią drużyną to już dno totalne. Niestety z jednej strony mistrz, a z drugiej będzie spadek i zapewne kolejna rewolucja. Mogliby by wyjść z pomysłem aby w rezerwach grali tylko zawodnicy z Mazowsza, dla których gra z (L) na piersi byłaby czymś wielkim. Mimo że nie mogą grać w 1 drużynie, dawaliby z siebie wszystko, co mogłoby dawać realne szanse na grę/treningi z jedynką, a dla nas możliwość kibicowania swoim znajomym i w końcu więcej piłkarzy z naszego regionu.

Legionista
    Sęk w tym że w wielu przypadkach koronnym argumentem wobec perspektywicznych mlodych zawodników w wieku juniorskim jest mozliwosc regularnych wystepow nie na poziomie juniorskim a seniorskim, a jesli ma byc to 5 poziom rozgrywkowy to dajmy sobie spokoj bo tutaj nikt nie przyjdzie, a podobno mamy szkolic a nie wszystkich wysylac na szkolenia w kraju

Jakbym w jednym sezonie przegrał dwa razy z Wisielcem, to już nie chciałbym być piłkarzem, bo byłoby wstyd przed rodziną

U nas gra młodzież, tam drwale. Jeden z drugim dostanie po achillesie i po sprawie.

Jak dobrze kojarzę to rok temu też pod koniec sezonu nagle przestali grać. A skoro tak to wygląda to na winę trenera, który sobie nie radzi.

Legionista Awatar Loko
    A jak Czerczesow swego czasu tą zbieraninę nazwał przedszkolem to się wielu tu obrażało...

Jak widać wiele się nie pomylił.
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Jak dobrze kojarzę to rok temu też pod koniec sezonu nagle przestali grać.
    Zdobyli Mistrzostwo Polski, to im się odechciało dalej grać.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Loko Zobacz posta
    A jak Czerczesow swego czasu tą zbieraninę nazwał przedszkolem to się wielu tu obrażało...

Jak widać wiele się nie pomylił.
    A co man wspólnego zespół rezerw sprzed 2 lat do obecnego?

Legionista Awatar Loko
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    A co man wspólnego zespół rezerw sprzed 2 lat do obecnego?
    No jak widać bardzo wiele, co pokazuje obecny sezon i poziom "piłkarski" części zawodników.
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez szymek283 Zobacz posta
    Rezerwy w dupe z czerwoną latarnią ligi...
    Ta drużyna chyba nie leży rezerwom, w zeszłym sezonie też było w czapkę.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Lillo
    Zaorać, ewentualnie powierzyć rezerwy Vuko.

Legionista Awatar MarioWOLF
    Oczywiście "jadąc" po drużynie rezerw należy jednak pamiętać, że priorytetem jest zespół występujący w CLJ. A tam nasi młodzi zawodnicy spisują się bardzo dobrze, po 29 kolejkach są na pierwszym miejscu. Co ciekawe, ani razu nie schodzili z boiska pokonani

Także raczej trzeba zastanowić się nad ideą drugiej drużyny, bo póki co jest piątym kołem u wozu. A zespół rezerw powinien być przedpolem dla wielu graczy przed awansem/grą w pierwszej drużynie. Wg mnie gracze, którzy nie występują w pierwszej drużynie powinni łapać minuty w rezerwach w otoczeniu młodych wychowanków. Przynajmniej tyle byłoby pożytku z zawodników typu Mauricio, Hildeberto, Eduardo itp.

Cytat Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta
    Także raczej trzeba zastanowić się nad ideą drugiej drużyny, bo póki co jest piątym kołem u wozu. A zespół rezerw powinien być przedpolem dla wielu graczy przed awansem/grą w pierwszej drużynie. Wg mnie gracze, którzy nie występują w pierwszej drużynie powinni łapać minuty w rezerwach w otoczeniu młodych wychowanków. Przynajmniej tyle byłoby pożytku z zawodników typu Mauricio, Hildeberto, Eduardo itp.
    Przecież miałeś tego Hildeberto w rezerwach. Razem Nagy'em i Chukwu najgorsi na boisku. Dla młodych wychowanków znakomity przykład jak można być beznadziejnym i dostawać za wielkie pieniądze. Po drugie Legia nigdy nie gra w piątki, przeważanie gra w niedzielę o 18, więc nie ma nawet jak logistycznie przerzucić tych rezerwowych do drugiej drużyny, żeby łapali minuty. Po trzecie większość tych naszych talentów typu Żyro czy Szczepański i tak ma zagwarantowane treningi z pierwszym zespołem a nie rezerwami, więc o żadnym zgraniu mowy być nie może. Moim zdaniem Legia II to jest obecnie twór zbędny i zamiast kolejny raz dumać nad jakaś ideą, trzeba go rozwiązać. Część chłopaków wypożyczyć, z częścią się definitywnie pożegnać. Zawsze to da jakieś oszczędności finansowe.

Legionista Awatar Marcino
    Jest ogromna szansa, że w e-klapie za sekundę będziemy mieli braci z Sosnowca, więc będzie to idealny moment na wzmocnienie partnerskiego klubu i wsparcie naszej zgody odpowiednią ilością ludzi do ogrywania na najwyższym szczeblu. Korzyści współpracy mogą być ogromne,
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista Awatar MarioWOLF
    Przecież miałeś tego Hildeberto w rezerwach. Razem Nagy'em i Chukwu najgorsi na boisku. Dla młodych wychowanków znakomity przykład jak można być beznadziejnym i dostawać za wielkie pieniądze. Po drugie Legia nigdy nie gra w piątki, przeważanie gra w niedzielę o 18, więc nie ma nawet jak logistycznie przerzucić tych rezerwowych do drugiej drużyny, żeby łapali minuty. Po trzecie większość tych naszych talentów typu Żyro czy Szczepański i tak ma zagwarantowane treningi z pierwszym zespołem a nie rezerwami, więc o żadnym zgraniu mowy być nie może. Moim zdaniem Legia II to jest obecnie twór zbędny i zamiast kolejny raz dumać nad jakaś ideą, trzeba go rozwiązać. Część chłopaków wypożyczyć, z częścią się definitywnie pożegnać. Zawsze to da jakieś oszczędności finansowe.
    Z jednej strony racja, ale obok CLJ-ki to jedyna drużyna, w której mogą się ogrywać nasi juniorzy. Wszystkich nie da się od ręki wypożyczyć, a i taka forma mogłaby nie być zachęcająca przy nakreślaniu ścieżki rozwoju. Obecnie wygląda to tak: Legia Soccer Scools -> Akademia Piłkarska Legii Warszawa -> CLJ młodsi -> CLJ starsi -> Legia II Warszawa (i w nielicznych przypadkach) -> Legia Warszawa.

Zastanawia mnie pomysł, aby w rezerwach stworzyć przedpole dla najlepszych zawodników z Mazowsza (a może i dalszych rejonów). Faktycznie można by tam ściągać graczy np. do 21 roku życia i dawać im szansę, by przeszli drogę podobną np. do Jarka Niezgody.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta

Zastanawia mnie pomysł, aby w rezerwach stworzyć przedpole dla najlepszych zawodników z Mazowsza (a może i dalszych rejonów). Faktycznie można by tam ściągać graczy np. do 21 roku życia i dawać im szansę, by przeszli drogę podobną np. do Jarka Niezgody.
    Tylko po co nam to w 3 lidze skoro mamy współpracę z grającymi wyzej Radomiakiem, Sosnowcem chętnie naszych graczy biora też takie Wigry Suwałki. Można robić dokładnie to samo wypożyczając ich tam i nie utrzymując jakiejś drużyny rezerw, która dostaje w byle pierdziszewie.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Mat
    I później się pierdziszewo napina, że ograło Legię.

vide Widzew ostatnio

opcja z klubami partnerskimi o wiele bardziej przekonująca
    podpis under construction

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Leokadiusz Zobacz posta
    Jakbym w jednym sezonie przegrał dwa razy z Wisielcem, to już nie chciałbym być piłkarzem, bo byłoby wstyd przed rodziną
    GKS Wikielec wyrasta na Termalicę BrukBet Legii II.
    koko koko Skorza spoko...

Co tu się odpier..... w 8 ostatnich meczach remis i 7 porażek. Będą baraże o utrzymanie...

Legionista
    chyba spadek, a nie baraże, i coraz bardziej się na to zapowiada

Legionista
    ale oni robią to celowo ??? 5 poziom powoli wita ... masakra jakaś

Nic dziwnego, najsłoneczniejsza wiosna w historii, to chłopaki przecież nie będą myśleli o kopaniu piłki.
    Do zimy na pomocnika na budowę na ukraińskiej stawce.

Uprawnienia umieszczania postów