Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 58

Wątek: Uwaga kibice Legii !!!!

Legionista

Uwaga kibice Legii !!!!

W zwiazku z tym, że p. Zarzeczny na łamach PS zdeklarował się, że jeżeli dostanie 6000 maili przeciwko swojej osobie to wyjedzie do Mongolii - przestanie pisac te swoje wypociny obrazające mi.in Legię !! Chciałbym przypomnieć tym kibicom, którzy być może o tym nie wiedzą że wielokrotnie obrażał on dobre imię naszego klubu - piłkarzy, trenerów a także kibiców. Ostatnio najbardziej podpadł mi za to, że w jednym ze swoich felietonów pisząc o wydarzeniu jakie miało miejsce podczas ostaniego meczu Legii z Polonią (chodzi mi o profanację ś.p. Kazimierza Deyny) wcale nie potępił zachowania kibiców z ksp, tylko napisał coś w stylu "tez mi coś, kibice ciągle sie wzajemnie obrazają i nie powinno to nikgo dziwić, a tym bardziej wzbudzać emocji" (to nie jest cytat - chodzi mi tylko o sens jego wypowiedzi).

Tak więc wzywam wszystkich kibiców Legii do zasypania go mailami pt. "1 z 6000 który ma cię dosyć!" Wiem, że pewnie 6000 to sie tego nie uzbiera ale wiadomo, że nie o to chodzi - niech w końcu te jego drwiny się skończą!

PS. Jego adres to pawelz@przeglad.com.pl
    pozdrawiam.
    kibic z Gocławia

Legionista Awatar MaxxxiM

Re: Uwaga kibice Legii !!!!

Cytat Zamieszczone przez |<ArO(L)
    W zwiazku z tym, że p. Zarzeczny na łamach PS zdeklarował się, że jeżeli dostanie 6000 maili przeciwko swojej osobie to wyjedzie do Mongolii - przestanie pisac te swoje wypociny obrazające mi.in Legię !! Chciałbym przypomnieć tym kibicom, którzy być może o tym nie wiedzą że wielokrotnie obrażał on dobre imię naszego klubu - piłkarzy, trenerów a także kibiców. Ostatnio najbardziej podpadł mi za to, że w jednym ze swoich felietonów pisząc o wydarzeniu jakie miało miejsce podczas ostaniego meczu Legii z Polonią (chodzi mi o profanację ś.p. Kazimierza Deyny) wcale nie potępił zachowania kibiców z ksp, tylko napisał coś w stylu "tez mi coś, kibice ciągle sie wzajemnie obrazają i nie powinno to nikgo dziwić, a tym bardziej wzbudzać emocji" (to nie jest cytat - chodzi mi tylko o sens jego wypowiedzi).

Tak więc wzywam wszystkich kibiców Legii do zasypania go mailami pt. "1 z 6000 który ma cię dosyć!" Wiem, że pewnie 6000 to sie tego nie uzbiera ale wiadomo, że nie o to chodzi - niech w końcu te jego drwiny się skończą!

PS. Jego adres to pawelz@przeglad.com.pl
    pozdrawiam.
    kibic z Gocławia
    i Ty w to uwierzyles? zeby realizowac obietnice trzeba miec honor, a jesli ktos pisze, ze obrazanie Deyny to nic ne znaczace wydarzenie to znaczy ze nie ma honoru. szkoda czasu na wysylanie maili, bo i tak nie ma szansy zeby to sprawdzic (czy dostal 6000) a nawet gdyby to przeciez zawsze mozna wymyslec wytlumaczenie, ze to taki dowcip, etc. juz widze jak rezygnuje z posady i kasy, juz to widze...
    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

<spoko> zaraz mu wysle maila !!

Legionista

Cytat Zamieszczone przez MaxxxiM

i Ty w to uwierzyles? zeby realizowac obietnice trzeba miec honor, a jesli ktos pisze, ze obrazanie Deyny to nic ne znaczace wydarzenie to znaczy ze nie ma honoru. szkoda czasu na wysylanie maili, bo i tak nie ma szansy zeby to sprawdzic (czy dostal 6000) a nawet gdyby to przeciez zawsze mozna wymyslec wytlumaczenie, ze to taki dowcip, etc. juz widze jak rezygnuje z posady i kasy, juz to widze...
    No przeciez mówie ze nie o to chodzi czy na prawde dostanie te 6000 maili i czy przestanie pisac. Wazne jest zeby jak najwiecej osób po prostu napisało mu ze ma go DOSYĆ !!

No przeciez mówie ze nie o to chodzi czy na prawde dostanie te 6000 maili i czy przestanie pisac. Wazne jest zeby jak najwiecej osób po prostu napisało mu ze ma go DOSYĆ !!
    najlepiej jest go ignorowac i nie kupowac PS. spadnie naklad, wlasciciel podliczy zyski i straty. mam pisac, zeby dostarczac materialu do kolejnych glupawych felietonow? "o prosze kibice Legii pokazali kim sa. otrzymalem kilkadziesiat maili w ktorych nazwano mnie ..... . Tak wlasnie postepuja kibice Legii." dzieki, ja pozostane przy ignorowaniu tego pana i tej gazety

Legionista

najlepiej jest go ignorowac i nie kupowac PS. spadnie naklad, wlasciciel podliczy zyski i straty. mam pisac, zeby dostarczac materialu do kolejnych glupawych felietonow? "o prosze kibice Legii pokazali kim sa. otrzymalem kilkadziesiat maili w ktorych nazwano mnie ..... . Tak wlasnie postepuja kibice Legii." dzieki, ja pozostane przy ignorowaniu tego pana i tej gazety
    Ok, twoja sprawa - nie nalegam. Co do nie kupowania PS to jestem za. A wracając do tych maili, to ja wcale nie zachęcam do pisania maili typu "Ty skur... jak ci zaraz zaje..." bo to rzeczywiscie mogłoby zostać wykorzystane w sposób o jakim mówisz. Wzywam do kulturalnego skrytykowania gościa bo moim zdaniem zasłużył na to sobie. A jesli zignorujemy jego obrażające nas wypowiedzi do dalej będzie czuł się bezkarny - tak to już niestety jest :/ Dlatego uważam, że nie możemy dać po sobie tak jeździć - trzeba jakoś zareagować.

Ok, twoja sprawa - nie nalegam. Co do nie kupowania PS to jestem za. A wracając do tych maili, to ja wcale nie zachęcam do pisania maili typu "Ty skur... jak ci zaraz zaje..." bo to rzeczywiscie mogłoby zostać wykorzystane w sposób o jakim mówisz. Wzywam do kulturalnego skrytykowania gościa bo moim zdaniem zasłużył na to sobie. A jesli zignorujemy jego obrażające nas wypowiedzi do dalej będzie czuł się bezkarny - tak to już niestety jest :/ Dlatego uważam, że nie możemy dać po sobie tak jeździć - trzeba jakoś zareagować.
    domyslam sie ze nie o taka tresc Ci chodzi. co nie zmiania faktu, ze nawet takie nie musza sie pojawic, zeby pan redaktor napisal, ze go kibice Legii obrazaja. skoro sie wymysla wywiady z pilkarzami Legii, bo ci wlasnie postanowili go zignorowac, to wszystko jest jasne. i w tym wypadku moim zdaniem najlepiej jest po prostu ignorowac PS. byl transparent na stadionie, to napisal ze kibice "cos pisza na niestniejaca gazete". dobrze wiedzial o co chodzi a i tak odrocil kota ogonem. nie ma co go podkrecac do pisania kolejnych felietonow, niech sobie pisze. tekstem o Deynie i calym tym felietonem po prostu okreslil swoj poziom. mnie kiedys na dziennikarstwie uczyli, ze felietony powinni pisac ludzie, ktorzy maja autorytet i wiedze do przekazania.

Legionista Awatar MaxyM

ja wcale nie zachęcam do pisania maili typu "Ty skur... jak ci zaraz zaje..."

Jabym z chęcią kilka takich wysłał dla dobrego samopoczucia, ze dwa z rana, papierosek i jezcze jeden i jestem cały w skowronkach .

A tak na poważnie... to raczej nic nie da... Ten Knor (copyright Kiju) kłamie w żywe oczy, ostatnio w lidze+, gdzi powiedział, że rozmawiał z trenerem Kubickim i ten mu powiedział o składzie... taaa.

Najlepiej, niech nikt nie kupuje tej szmaty, a poleci ze stołka drogą naturalną.

Myu mamy kose z PS, z tego co widziałem to w Płocku i Krakowie też...

Legionista
    slyszeliscie o takim czyms jak mailbombery to sluzy do zapychania skrzynek np wyslesz 1000 maili za jednym kliknieciem tylko trzeba troche poczekac az sie wysle

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kakarotto
    slyszeliscie o takim czyms jak mailbombery to sluzy do zapychania skrzynek np wyslesz 1000 maili za jednym kliknieciem tylko trzeba troche poczekac az sie wysle
    i admin PS bedzie mial na talerzu adresy IP... polec to ludziom, ktorzy wiedza jak z tego korzystac.

Legionista
    Własnie wysłalem mu maila. Bez bluzgów kulturka. Zachecam wszystki do kulturalnej, merytorycznej wypowiedzi!! NIe zaszkodzi!!!!
    "Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero ipse cavebo"

A mi odpisał "pozdrowka" i to wszystko

Legionista
    A mi odpisał albo i dalej bo napisalem mu , że mam nadzieje,ze dotrzyma obietnicy i wyjedzie do mongolii.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista
    A mi napisał - "Dziękuje za dobre rady, na nauke nigdy nie za późno"
    Szkoda tylko ze w jego ustach te słowa wcale nie wydają sie być szczere... :/
    W tramwaju jest tłok, w pociągu jest tłok,
    kibice na Legie jadą...

Napisałem text podobny do Kawy tekstu i czekam na odpowiedź

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez zarzeczny
    pozdrawiam serdecznie i zycze znalezienia sobie lepszych autorow
    Tak odpowiedział na mojego mejla.

niezla musi miec polewke. jaj sobie z Was robi.

Legionista Awatar MaxyM
    Piwko pije i odpisuje... :>

Ja napisałem mu że go w Wawie nikt nie chce to on mi napisal
    chlopie, ja w warszawie nie mieszkam od wielu lat, i nie zaluje

Legionista Awatar MaxyM
    Cytat Zamieszczone przez KróLegia
    Ja napisałem mu że go w Wawie nikt nie chce to on mi napisal
    chlopie, ja w warszawie nie mieszkam od wielu lat, i nie zaluje

Jeden mail drugiego wart.

Legionista Awatar _Bart
    a ja myśle że to odpisuje jakiś bot :> :buhaha:
    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Cytat Zamieszczone przez _Bart
    to musialby byc bardzo inteligentny bot
    pewnie siedzi w chacie pije piwko jak sugerowal Maxym, jara i sie nabija. i zbiera material na kolejne felietony...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez _Bart
    to nie jest bot wierz mi
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista
    A ja mu nic nie napisałem ale moge sprawdzić ile przychodzi do niego maili. Mowię serio. Jak by go zacząć zasypywać to wiedział bym ile dostał wiadomosci.
    LEGIA WSZĘDZIE! :heee:
    Groclinie drżyj, City nadchodzi!!!
    http://www.denhaagfc.nl/games/ajaxspel.swf

Legionista
    ale sobie jaja z was robi
    zreszta i tak pewnie czyta to forum, wiec ten temat tez pewnie zauwazyl...
    a PS po prostu olejcie,bo cos nie chce mi sie wierzyc ze spadla im sprzedaz w Wawie i okolicach,a przeciez mial byc bojkot!

Cytat Zamieszczone przez Ultra LW
    A ja mu nic nie napisałem ale moge sprawdzić ile przychodzi do niego maili. Mowię serio. Jak by go zacząć zasypywać to wiedział bym ile dostał wiadomosci.
    Legia WSZĘDZIE! :heee:
    to po pierwsze bedziesz wiedzial tylko to ile sam wyslales do niego maili, a po drugie po pewnym czaie mozesz przestac sie cieszyc, bo mailbombing zdaje sie jest lamaniem prawa.

Cytat Zamieszczone przez ange(L)
    zreszta i tak pewnie czyta to forum, wiec ten temat tez pewnie zauwazyl...
    czyta, bo nawet w felietonie o Deynie cytowal jedna z wypowiedzi z tego forum. olac to co pisze, olac PS, przeczekac.

Legionista
    ja powiem że na meczu kilka osób z aktualnym "ps" widziałem...
    "...i na dobre i na złe"

Cytat Zamieszczone przez pijak
    ja powiem że na meczu kilka osób z aktualnym "ps" widziałem...
    no i to jest bojkot
    w ogole to zaczyna byc smieszne.
    kiedys PS byl dobrym dziennikiem sportowym, a teraz ma (duzo nizszy) poziom The Sun. ja tej gazety nie kupuje bo mnie kompletnie nie interesuja plotki i ploteczki, felitony ludzi, ktorzy zalatwiaja w nich jakies swoje sprawy. bez sensu. na szczescie jest internet i wszystko mozna zweryfikowac. a jesli ktos zna angielski to juz wogole moze sie wypiac na PS. o Legii i tak wiem co mam wiedziec (chocby z LL) a pozostale sportowe newsy mozna znalezc w wielu miejscach.

Legionista
    A oto co mi odpisał: cyt. "panie bartoszu, od wielu miesiecy zwracam sie do legii z apelem o normalizacje stosunkow, niestety mimo dobrej woli prezesa i trenera - zawodnicy sa na nie. pozostaje czekac na ich rozsadek. pozdrawiam serdecznie" W sumie kulturalnie i co najwazniejsze odpisał, a oto chyba chodzi! Apeluje tylko o rzetelne argumenty i kulturke! Pozdro Legia Mistrz 2004!!!!
    "Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero ipse cavebo"

Legionista

Chłop przegina pałę!

Dość tych wypocin piszemy i już potem się będziemy śmiali jak nie przestanie! Ja wysłałem.

Uprawnienia umieszczania postów