Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 48

Wątek: Krzyształowicz za Boruca!

Legionista

Krzyształowicz za Boruca!

Kto jest za?
    Po dzisiejszym meczu uważam, że Andrzej powinien dostać szansę z Polkowicami! Potem jest mecz z Wisłą i tam już kiksy nie mogą sie zdarzyć! Niestety Boruc popełnia za dużo błędów. Dzisiaj, z Partizanem, też bronił nienajlepiej.

Legionista
    No niewiem... Boruc ma swoje wpadki, ale kryształowicz z tego co pamiętam w poprzednich klubach tez miał rózne wpadki. Jednak na polkowice wystawiłbym Andrzeja.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kawa
    No niewiem... Boruc ma swoje wpadki, ale kryształowicz z tego co pamiętam w poprzednich klubach tez miał rózne wpadki. Jednak na polkowice wystawiłbym Andrzeja.
    No właśnie o to chodzi! Sprawdzić go z Polkowicami, a potem się zobaczy co dalej...

Legionista Awatar Aureliusz
    Dzisiaj Krzyształowicz zagrał bardzo dobrze. Obronił 2 bardzo groźne strzały pod podprzeczkę. mnie zaimponował świetnym szczupakiem za linia pola karnego, gdy wybił piłkę na aut. Poza tym cechował się dużym spokojem. Jestem jak najbardziej za, żeby dac mu szansę w polkowicach, zwłaszcza, żę Boruc w dwóch ostatnich meczach popełnił 2 katastrofalne błędy.
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Legionista
    To co dzisiaj wyprawiał Boruc no comment 8- Andrzej był o niebo lepszy fantastyczny szczupaczek co prawda raz złapał piłe za polem karnym ale że sędzi był z Warszawy to nic sie nie stało

Co do Andrzeja "Jestem na tak"
    "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
    żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
    w środek meczu, nasze twarze mokną,
    nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Legionista
    Na dzien dzisiejszy Krzysztalowicz jest pewniejszy. Jednak konkurencja jest bardzo ostra. Artur musi wzmocnic sie psychicznie i bedzie wymiatal

Legionista Awatar kud(L)aty68
    Z bramkarzami to jest dziwna akcja. Ten typ miedzy slopkami i poprzeczka musi miec CZYSTA glowe - MUSI byc NUMERO UNO - dlatego moja propozycja jest taka, zeby z Polkowicami zagral jednak Artur, a na Zabrze wpuscic Andrzeja.
    Jakby nie bylo NUMERO UNO jest na razie Artur, co wcale nie znaczy, ze po Zabrzu nie bedzie nim Andrzej.

Ale zeby nie bylo - jak z Polkowicami i Zabrzem zagra Andrzej, to tez nie bede sie klocil - wszystko zalezy od wyniku ;P

Co do dzisiejszego meczu....to spokojnie...to tylko taki lekko mocny (kojarzy sie ze slabo-silny) sparing byl Zabraklo mi tylko grilla i browarka na trybunach
    stefan ma chora wizje i slyszy glosy

Legionista
    Rzeczywiście, dzisiaj Andrzej prezentował się lepiej od Boruca.Był bardzo spokojny,kilka razy popisał się naprawdę udanymi interwencjami.A szczupaczek też był pierwsza klasa Chyba tylko raz łapał piłkę na raty po rzucie rożnym.Ale myślę,że dałbym mu szansę z Polkowicami.
    Nie mam pomysłu na podpis

Legionista Awatar Nazgul
    Niech gra Boruc, chyba że już ewidentnie będzie cienił. Ma wpadki (jak dotychczas dwie), ale też wyciąga i to mu trzeba oddać. On musi czuć się pewnie - już ktoś to pisał...

Poza tym pewnie nie zauwazyliście, a ja siedziałem na Krytej na linii strzału - ten pierwszy słupek to ni ebył strzał w słupek tylko Artek sięgnął i sparował piłkę... Własnie na słupek. Za to popełnił jeden błąd - kiedy Choto wybijał z linii...

Legionista
    Jestem za ,a nawet przeciw.
    Szkopuł w tym ,że dla Boruca ,to już ostatni dzwonek ,żeby zaczął grać,a nie siedzieć na ławce,bo skończy jak Wierzchowski.

Legionista Awatar szczepan
    no ja nie wiem... niby bronil ciezkie strzaly ale nie jakos tak pewnie... bardziej przypadkowo... aha i zauwazyliscie jak w jednej z pierwszych interwencji zlapal pilke tak z 30 cm z apolem karnym...

ems
    Guest
    o co wam chodzi z Borucem ? moze to kwestia tego ze nei ogladam meczy :> ale jak dotad zarejestrowalem tylko 1 powazny blad - vs KKS

Legionista
    No rzeczywiście ciężka sprawa :/ W sumie ciężko oceniać forme Krzyształowicza po 45 min gry, mimo iż pokazał ze bronić i to dobrze to on umie. Z drugiej strony Boruc ma ostanio swoje wpadki, które na szczęście nie skończyły się dla Legii stratą punktów i pewnie tylko dlatego jeszcze broni w pierwszym składzie. Tak to jest ze jak sie mecz wygra to i nawet kardynalne błędy można wybaczyć, bo ważne są te 3 pkt.

Wydaje mi sie jednak ze wybrałbym na mecz z Polkowicami Krzyształowicza. Trzeba dać mu szanse żeby dał się przekonać trenerowi ze jest godny zaufania. 45 min to za mało
    W tramwaju jest tłok, w pociągu jest tłok,
    kibice na Legie jadą...

Lechitka
    Kolego |<ArO(L)
    Nie musi mi się podobać Twój podpis ale powinien być zgodny z regulaminem a nie jest.

Legionista Awatar MaxxxiM
    Cytat Zamieszczone przez Nova
    Kolego |<ArO(L)
    Nie musi mi się podobać Twój podpis ale powinien być zgodny z regulaminem a nie jest.
    kolezanka Nova ma racje. jestem pod wrazeniem wzroku, bo ja nie zauwazylem tego wczesniej. ale ja stary jestem
    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Legionista Awatar yusta
    Cytat Zamieszczone przez MaxxxiM
    Cytat Zamieszczone przez Nova
    Kolego |<ArO(L)
    kolezanka Nova ma racje. jestem pod wrazeniem wzroku, bo ja nie zauwazylem tego wczesniej. ale ja stary jestem
    hehe, myślałam że o nick chodzi. Podpis głupi, tyle ze niektórym z nas nie przeszkadza śpiewanie tego na stadionie.
    Btw nie odwalajmy roboty za modów
    Only You

Administrator Awatar Raffi
    Oj, nieładnie panie Karolu Podpis uległ korekcie. Howgh!
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista
    Ups, sorry za ten podpis, jesli kogos uraziłem
    W tramwaju jest tłok, w pociągu jest tłok,
    kibice na Legie jadą...

Legionista
    Kryształowicz pokazał sie z jak najlepszej strony w meczu z Partizanem, uwazam ze jest dobrym bramkarzem i ławka go tylko zmarnuje... Na mecz z Polkowicami dał bym mu szanse, on jest spragniony gry(tak mi sie wydaje) a Artturowi przy da sie pare chwil odsapki szczegolnie po paru błedach jakie popełnil w ostatnich meczach

Legionista Awatar Bro(d)War
    Fakt jest taki , jak zresztą prawie zawsze w Legii , że znowu mamy urodzaj na bramkarzy.
    Naprawdę nie wiem kto powinien wyjść na wisłę ,... chociaż może 51 do 49 dla Krzyształowicza.
    Pozdro.
    ... kopę lat

Dlamie to Boruc narazie niema poco siadac na lawke to co ze popelnij blad przy wychodzeniu do pilkiz Lechem ale i tak jest najlepszy :+:

Legionista
    to i ja swój kamyczek wrzuce .. ja osobiście nie zastanawiam się kto jest lepszy Boruc czy Kryszał bo dla mnie w bramce Legii powinien grać .. załuska zaczął by chłopak grać wcześnie jak Bufon czy Canizares . a czy ma taki talent to nie wiem ale jak będzie czekał do 30 na swoją szansę to grajka z niego nie będzie.

Legionista
    nie nie nie ! boruc ma stac w bramce kazdem bramkazowi sie przydarzaja kiksy! ale jak by nie bylo boruc wybronil na pare meczow nawet w tym sezonie! chlopak musi grac bo juz na niego czas jest a krysztal niech czeka moze sie doczeka niech andrzej gra w PP a boruc w lidze i bedzie dobrze!
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Legionista
    Panowie, jedna jaskolka wiosny nie czyni.
    Siedzielismy z Adamsem_ wspolnie na meczu i obaj bylismy pod wrazeniem gry AK, jak tez obaj mileismy zastrzezenia do AB, ale, ale... sztab szkoleniowy na pewno przyglada sie pracy obu bramkarzy i poedjmuje odpowiednie decyzje... skoro konsekwentnie stawiaja na Boruca, to co musi oznaczac

Legionista Awatar MaxxxiM
    sztab szkoleniowy musi jednemu bramkarzowi dac pewnosc co do miejsca w skladzie. nie moze byc tak, ze sa dwa numery jeden. poptarzcie na Liverpool. Jet Dudek jest Kirkland. Dudkowi tez sie przytrafily kisky (i to straszne, pametnymecz z United). Kazdy, nawet najlepszy bramkarz na swiecie ma slabsze momenty. Ja uwazam, ze Kuba powinien dalej stawiac na Boruca, niech gra.
    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Legionista Awatar Nazgul
    Cytat Zamieszczone przez ems
    o co wam chodzi z Borucem ? moze to kwestia tego ze nei ogladam meczy :> ale jak dotad zarejestrowalem tylko 1 powazny blad - vs KKS
    A i to nie był błąd Boruca jak pokazały powtórki C+. W wypiąstkowaniu tej piłki przeszkodził Artkowi Jarza.

Legionista
    Ja i tak mam sttraszna rozterke, poniewaz Kryształ w meczu z partizanem pokazał sie z bardzo dobrej strony!! jego głowka przed polem karnym :+:
    normalnie wszkou byłem jak to zobaczyłem :+:
    no nie moze tak byc ze Kryształ i Boruc graja... jeden i drugi jest dobry i teraz pojawia sie pytanie który bedzie sie marnował na ławie, a kto rozwijał

Legionista
    Ja wierze w Boruca i jestem za nim ! Błędy popełnia każdy ale grunt wyciągać z nich wnioski ! Więc jak Boruc popełnił je wcześniej (Lech, Partizan) to teraz z Wisłą ich nie popełni :> heh miejmy nadzieje... !
    Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
    e(L)o

Cytat Zamieszczone przez *PRZEMO*
    no nie moze tak byc ze Kryształ i Boruc graja... jeden i drugi jest dobry i teraz pojawia sie pytanie który bedzie sie marnował na ławie, a kto rozwijał
    Odpowiedź wydaje mi się prosta. Wystarczy zajrzeć w metryczki i zobaczyć kto jest młodszy. Oczywiście takie podejście może niektórych trochę zbulwersować, ale tak między Bogiem a prawdą, to tylko Artur ma szanse żeby się rozwijać. Andrzej jest bardzo dobrym bramkarzem, co udowadniał już nie raz i to nie tylko w Legii, ale jest to zawdodnik ukształtowany piłkarsko. Co innego zaś młody i jeszcze nie do końca opierzony Boruc. Skoro wszyscy mówią o tym, zeby stawiać na młodzież i myślec o przyszłości, to chyba najlepszym rozwiązaniem jest to, co jak dotychczas konsekwentnie proponuje nam sztab szkoleniowy. Artur w lidze, a Krzyształ w Pucharze Polski. Rozwiązanie to jest jak najbardziej słuszne. Obaj bramkarze mają możliwość gry w meczach "o coś" i obaj wiedzą, że nie mogą pozwolić sobie na zawalenie meczu. Jeśli którykolwiek to zrobi, zastępstwo jest tuż obok. Tak więc i rywalizacja jest i ogrywanie się także. W tej chwili nie ma też innego problemu - a mianowicie zbytniej pewności siebie jednego z golkiperów. Zarówno Artur jak i Andrzej są w dobrej dyspozycji, a zatem żaden z zawodników nie może się czuć tak jak Kirkland po kiksie Dudka z Manchesterem. Cieszmy sięzatem z tego, że trener Kubicki ma w ogóle taki problem...

Legionista Awatar turi
    Artur Boruc
    i wszystko jasne !
    w Legii Warszawa od 1998 ...
    dostał szanse po ladnych kilku latach czekania i tego nie mozna mu odebrac, taki mlody bramkarz do tego niedoswiadczony zawsze placi frycowe, ale ... borul borni tak pewnie jakby juz byl ligowym wyjadaczem. byleby tak trzymal
    jestesmy z toba borulek
    nie woź się, reprezentuj...

Uprawnienia umieszczania postów