Strona 42 z 42 PierwszyPierwszy ... 323839404142
Pokaż wyniki od 1,231 do 1,238 z 1238

Wątek: Sekcyjni Fanatycy

Legionista
    Tym razem nie o koszu i coś nowego. Poniżej info od Sekcyjnych Fanatyków:

"Drodzy Kibice!

Mamy do Was bardzo ważną sprawę. Dawno nie mieliśmy okazji pokazać czegoś więcej podczas meczów sekcji. Chcemy to zmienić w najbliższym czasie. Być może już wiecie iż w najbliższą niedzielę (10.11) o godzinie 13:00 w hali OSiR Włochy przy ulicy Gładkiej 18, swój pierwszy ligowy mecz w historii rozegra Legia Futsal. W sekcji nie brakuje legionistów i osób, które dadzą z siebie wszystko, aby osiągać jak najlepsze wyniki. Liczymy, że tego dnia stawicie się na hali i razem pokażemy fanatyzm jaki drzemie w kibicach Legii Warszawa! A już nie raz to pokazywaliśmy! Dlatego zapraszamy każdego do przyjścia na ten mecz i do dopingowania najlepszego klubu na świecie!"

Wszystko co mamy to te trybuny szare - nie odejdziemy stąd chociaż nieraz są koszmarem

Kuchy King!

Oto jest dzień...

Tyle radości, fanatyzmu i dobrego sportu nie widziałem dawno! Dziś swój pierwszy, historyczny mecz rozegrała futsalowa sekcja Legii. I tu się zatrzymam bo chciałem serdecznie pogratulować Emilowi za jego determinację. Osób, które się do tego przyczynily na pewno jest więcej, ale to on opowiedział mi historię jej powstania, którą mam nadzieję ktoś kiedyś rozwinie. Jak ta sekcja się rozwinie czas pokaże, ale dziś mieliśmy pełną hale, doping, oprawę i pewne zwycięstwo. To pokazuje jaki w tym sporcie jest potencjał!

Ja na mecz przyszedłem z synem. Młody ma dopiero lekko ponad roczek, ale co najlepsze takich szkrabów było dziś naprawdę sporo. Dzieciaki chętnie dopingowały, bawiły się w przerwie na parkiecie, a rodzice fajnie spędzili czas. Brzmi piknikowo? Trochę tak, ale to pokazuje, że na takie mecze można wpadać całymi rodzinami i jak ktoś myśli o zarażeniu młodzieży sportem dzięki Legii to mecze futsalu wydają się świetną opcją. Mecze są krótkie (gra się 2x20 min choć w praktyce wychodzi nieco dłużej bo czas jest zatrzymywany gdy piłka opuszcza pole gry), na łeb nie pada, na hali ciepło, obok sklepik a nawet legijne pamiątki.

Tego dnia poczułem się jak za starych, dobrych lat gdy jeździlo się na mecze kosza, siatki czy hokeja. Z autobusu wysiadały dziesiątki osób z barawami! Coś czego mi na maxa brakuje. Nikt nie idzie tam dla widowiska, gwiazd, ale dlatego że gra Legia, niezależnie od dyscypliny. Wraz z pierwszym gwizdkiem zaczął się głośny doping, który trwał do końca meczu w asyście bębna. I tu będą drugie podziękowania dla Sekcyjnych Fanatyków i wszystkich znajomych, którzy zadbali o odpowieni, kibolski klimat. Wiem, że czasy nie są łatwe, ale widząc wasze zajarane twarze i w was na pewno wróciła wiara, że na sekcjach może być kozacko Osobiste gratki dla "Przygody", który od jakiegoś czasu kręci doping na tych kameralnych, sekcyjnych eventach - tak trzymaj mordeczko!

Futsal Legii ma przyszłość. Ale każde wsparcie jest mile widziane. Jeżeli znacie kogoś kto chciałby stać się częścią tego zajebistego projektu dajcie znak. Chętnie was skontaktuję z odpowiednimi osobami, a wszystkich pozostałych zapraszam na kolejne mecze. Więcej info znajdziecie na stronie https://www.facebook.com/LegiaWarszawaFutsal/
    Ostatnio edytowane przez Bobicz ; 10-11-2019 o 17:43

Legionista
    "Drodzy Kibice!

Chcemy Wam podziękować za obecność i zajebistą atmosferę jaka panowała na hali podczas wczorajszego meczu. Było naprawdę kozacko!

Chcemy na dłużej zatrzymać się przy oprawie. Sekcja futsalu od dawna używa hasła #LegiaToLegia, a my postanowiliśmy z niego skorzystać i dołączyć do tego przekazu. Dosyć często słyszymy pytania, ze zdziwieniem, czy nam się tak chce, po co chodzić na sekcje itp. Można powiedzieć, że ta sektorówka jest odpowiedzią. Dla nas nie ma znaczenia czy padają gole na większą lub mniejszą bramkę, albo zamiast kopać piłkę to rzucają nią do kosza. Dla nas liczą się barwy, klub, oprawy, doping i wszystko to, co się dzieje na trybunach. Oprócz tego, na sekcjach można poznać wielu wartościowych ludzi. W skrócie, liczy się po prostu Legia! Nie piłka, nie kosz czy jakakolwiek dyscyplina. TYLKO LEGIA!

Na futsalu razem pokazaliśmy, jak zajebiście można się bawić na sekcjach. Mamy nadzieję, że już niedługo to powtórzymy, ale do tego jest potrzebne zaangażowanie każdego z Was! Dlatego już teraz zapraszamy Was na następne mecze sekcji. Warto! 😉

Jeszcze raz dzięki! Mocno Legia! 💪🏻

Ps1: oprawa została sfinansowana ze środków ze sprzedaży koszulek wyjazdowych
    Ps2: zdjęcie ze strony legionisci.com

Sekcyjni Fanatycy"

Wszystko co mamy to te trybuny szare - nie odejdziemy stąd chociaż nieraz są koszmarem

Kuchy King!

Legionista Awatar jarecki_
    Jest oficjalny powód dlaczego nie wspieramy 'masowo' np koszykarzy w przerwie Ekstraklasy?
    Zupełna cisza w temacie

Legionista
    Jedynym powodem jest chyba to, że ludzie mają lekko wywalone na tego kosza czy ogólnie sekcje. Generalnie na każdym meczu ktoś jest, jakiś młyn się zbierze i tak to się kręci. 29 stycznia koszykówka wraca na Bemowo, może uda się coś ruszyć, aby to lepiej wyglądało.

Kuchy King!

Cytat Zamieszczone przez C.SF Zobacz posta
    Jedynym powodem jest chyba to, że ludzie mają lekko wywalone na tego kosza czy ogólnie sekcje. Generalnie na każdym meczu ktoś jest, jakiś młyn się zbierze i tak to się kręci. 29 stycznia koszykówka wraca na Bemowo, może uda się coś ruszyć, aby to lepiej wyglądało.
    Oby tak było bo słabo to wygląda w ostatnich latach, a my jako kibice Legii Warszawa powinniśmy zawsze sobie stawiać poprzeczkę wysoko i prezentować się dobrze nie tylko na stadionach, ale i halach A przede wszystkim to BYĆ i dopingować!
    A z utęsknieniem wspominam te czasy, te zimy jak działało się grubo nawet na hokeju!
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar jarecki_
    Cytat Zamieszczone przez C.SF Zobacz posta
    Wiem, staram się chodzić. Moje pytanie dotyczy zorganizowanych akcji, typu osiedlowa oprawa itp?
    Do wspomnanego meczu 29.01. jest 17 dni. Zdecydowanie wystarczy, żeby przeprowadzić mobilizację w celu zapełnienia sali - 1500 miejsc.

Legionista
    To jest takie niestety zamknięte koło: mało ludzi = brak atrakcji na trybunach = mało ludzi. Koło, które naprawdę ciężko przerwać na meczach koszykówki (zmiana podejścia ludzi w stosunku do lat, kiedy hala była wypełniona po brzegi fanatykami, nie tak jak dzisiaj kibicami nba). Ten powrót na Bemowo, 29 stycznia jest okazją do kolejnej próby przerwania tego koła. My podejmiemy tego próbę, ale także każdy z Was może w tym pomóc. Trzeba namówić znajomego, wyciągnąć kumpla, najlepiej kilku i stawić się na Bemowie.
    Ostatnio edytowane przez C.SF ; 13-01-2020 o 15:23

Kuchy King!

Uprawnienia umieszczania postów