Strona 31 z 42 PierwszyPierwszy ... 2127282930313233343541 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 901 do 930 z 1239

Wątek: Sekcyjni Fanatycy

Casual, nie ma co owijać- na koszu w tym sezonie jest DRAMAT! MEGA plus za transmisję, to dalszy krok w rozwoju sekcji.

Kolejne mecze w Wilanowie:
    23.11 (niedziela) g.17:00 Legia - Spójnia
    28.11 (piątek) g.19:16 Legia - Sokół Łańcut

obaj rywale ze ścisłej czołówki. terminy wymuszone innymi imprezami w hali

Dolcan Ząbki
    kiedy powrót na Bemowo?

Legionista Awatar SzydeL
    Cytat Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
    Casual, nie ma co owijać- na koszu w tym sezonie jest DRAMAT! MEGA plus za transmisję, to dalszy krok w rozwoju sekcji.
    Spokojnie, wydaje mi się, że skończy się runda piłkarzy, drużyna wróci na Bemowo, to i frekwencja będzie o niebo lepsza.
    Swoją drogą fajnie byłoby grać już na OT.
    Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Legionista Awatar Traper
    Cytat Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
    Nie oszukujmy się, mecze w piątki na Wilanowie to jest tragedia. Wiadomo że nigdy wszystkim nie będzie pasowało ale niestety przedostać się tam w godzinach szczytu w piątek to niezła wyprawa

Legionista Awatar BladaTwarz
    Dopóki trwa runda jesienna w piłę to mało ludzi będzie uczęszczało na sekcje, zawsze tak było. Dla mnie mecze Legii w orange sport to jest wielki minus i ogólnie im Legia bardziej będzie się pięła w górę z sezonu na sezon to klimat będzie się psuł takie moje zdanie. No, ale żeby sekcja się rozwinęła to musi być więcej komercji niestety. Poza tym jak już zostało wspomniane mecze w tyg. o tej godzinie to niezła wyprawa. Np. ja po robocie dotarłbym po widowisku. Także wg mnie od grudnia sekcje jak co roku ożyją i tego nikt nie zmieni, taki mamy klimat.....

Legionista
    Oby i na siatce się coś ruszyło, dzisiaj jakieś 50 osób w młynie. Dzięki i szacun dla tych co przyszli i stworzyli w sumie fajny doping jak na taką ilość.
    Wszystko co mamy to te trybuny szare - nie odejdziemy stąd chociaż nieraz są koszmarem

Kuchy King!

Cytat Zamieszczone przez Cela Zobacz posta
    kiedy powrót na Bemowo?
    Prawdopodobnie dopiero 21 lutego (choć na razie nikt żadnej daty nie podaje), czyli 3 mecze sezonu zasadniczego na OT + play-off. tak naprawdę, główne prace w hali jeszcze się nie rozpoczęły (przetarg).

W najbliższą niedzielę o 17:00 mecz koszykarzy ze Spójnią Stargard Szczeciński przy Wiertniczej 26.

Legionista Awatar ArcziL

Zaproszenie na siatkę
    Podziękowania dla siatkarzy za chęci i starania, bardzo się przyczynili do tego aby ten filmik powstał.
    Ostatnio edytowane przez ArcziL ; 02-12-2014 o 23:14

Legionista
    Ogólnie ciekawy weekend się zapowiada.

Sobota:
    Hokej 15:30
    Siatka 17:00
    Piłka wodna 19:30

Niedziela:
    Piłka wodna 11:00
    Hokej 13:30

Legionista Awatar Majec
    Drodzy Bracia i Siostry!
    Poniedziałkowym spotkaniem z Cracovią, zakończyliśmy 2014 rok, oczywiście jeśli chodzi o nasz udział w meczach piłkarzy przy Łazienkowskiej. Następne spotkanie ligowe rozegrane zostanie 5 grudnia o godzinie 20:30 w Zabrzu, gdzie nie ma sektora gości. Wolny weekend? Nic z tego! Jest to doskonała okazja, by wreszcie w należyty sposób rozpocząć sezon sekcyjny, a także wrócić z dopingiem na spotkania hokeistów. To co w tym momencie dzieje się na sekcyjnych trybunach jest niedopuszczalne! Tak niskiej frekwencji na spotkaniach naszych sekcji nie było od dawna. Pora to zmienić i wrócić do najlepszych sekcyjnych czasów, gdzie trybuny pękały w szwach.

Wszyscy na biało i w barwach, widzimy się w sobotę o 15:30 na Torwarze II

Pozdrawiamy UZaLeżnieni!
    UZaLeżnieni & Ultras Zagłębie !

Wczorajsze opuszczenie hali po pierwszej tercji przez większość kibiców z młyna to wstyd dla całej kibicowskiej Legii!

Legionista Awatar Traper
    Wstydem była frekwencja. Mam nadzieję że byłeś?

Legionista
    Myślę że po takiej akcji nawet taka frekwencja się nie powtórzy.
    Wszystko co mamy to te trybuny szare - nie odejdziemy stąd chociaż nieraz są koszmarem

Kuchy King!

Już jutro (piątek) ostatni mecz kosza w tym roku. Od strony sportowej mecz zapowiedział Bodziach http://legionisci.com/kosz/news/6106...z_Astoria.html

Do Nas Bracia należy robota kibicowska. Mecz jest o 19:45 więc każdy niech kombinuje wcześniejszy przyjazd.Dojazd do hali jest dramatyczny, więc do pierwotnego planu warto dołożyć godzinkę gratis w korku. Bilet dyszkę więc w sobotę do wypicia 3 piwka mniej Jeśli ktoś się waha bo nie ma kasy- niech daje znać, coś się zawsze wymyśli. Zakończmy ten rok jak na kibiców Legii przystało, nie ważne jak zaczęliśmy- ważne jak skończymy!
    Ostatnio edytowane przez Bobicz ; 11-12-2014 o 15:32

Legionista Awatar R.
    Przed wejściem na halę(przy "kasie" biletowej) będziemy razem z Wilanowem zbierać czekolady dla dzieciaków z domu dziecka w Konstancinie. Jedna tabliczka czekolady to nie jest duży wydatek, zwłaszcza na taki cel, więc liczymy na waszą pomoc.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Już w poniedziałek informacje o cenach i sprzedaży biletów na 3 mecze na Torwarze. Po 1. nie będzie drogo, po 2. zakup biletów będzie zdecydowanie prostszy niż do tej pory

Legionista Awatar berserk
    zapewne będzie można ładować na kartę przez neta?
    #MuremZaBonusem

Legionista Awatar blazey-bialoleka
    Szukam transportu na jutrzejszy mecz koszykarzy. Białołęka bądź Tarchomin. 517 477 542 (L)

Legionista Awatar emse
    Jest szansa wygraną przybliżyć się do TOP3, aktualnie na pozycjach 4-9 jest duży ścisk.
    Dodatkowo mecz transmitowany będzie na Orange Sport od 19:40.

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
    zapewne będzie można ładować na kartę przez neta?
    Poczekaj do poniedziałku

Legionista Awatar Traper
    Frekwencja na torwarze to dopiero będzie tragedia( i nawet darmowe bilety niewiele by dały) nie wiem czemu sekcja upiera się przy tych 3 meczach. Jeden by jeszcze wypalił ale 3 mecze z nic nie znaczącymi klubami pachnie porażką. No chyba ze dla sekcji marketingowo bardziej się opłaca dołożyć ale pokazać się tam

Legionista
    Pomysłowa i kapitalna(na miarę możliwości- hala itp.) oprawa na meczu koszykówki.
    Legia to życie

Legionista Awatar Arkan
    Cytat Zamieszczone przez Traper Zobacz posta
    Frekwencja na torwarze to dopiero będzie tragedia( i nawet darmowe bilety niewiele by dały) nie wiem czemu sekcja upiera się przy tych 3 meczach. Jeden by jeszcze wypalił ale 3 mecze z nic nie znaczącymi klubami pachnie porażką. No chyba ze dla sekcji marketingowo bardziej się opłaca dołożyć ale pokazać się tam
    Powiem tak, byłem wczoraj na koszu myślałem że będzie słabo a było fajnie. Żeby z góry zakładać, że będzie kiepska frekwencja itd. i tyko 1 mecz albo wcale na Torwarze robić to przesada. Jak się nie próbuje to się nic nie ma.
    LEGIA na całe życie.

Legionista Awatar Arkan
    Taka mała sugestia jeżeli chodzi o doping na koszu: śpiewajmy wolniej.
    LEGIA na całe życie.

Legionista Awatar Traper
    Cytat Zamieszczone przez Arkan Zobacz posta
    Powiem tak, byłem wczoraj na koszu myślałem że będzie słabo a było fajnie. Żeby z góry zakładać, że będzie kiepska frekwencja itd. i tyko 1 mecz albo wcale na Torwarze robić to przesada. Jak się nie próbuje to się nic nie ma.
    Ale nasz frekwencja i tak była tragiczna.
    Była próba rok temu i wyszła mizeria straszna, jedynie mecz z Polonia wyszedł ale wtedy była drużyna która zachęcała do przyjścia

Czerwona kartka
    Cytat Zamieszczone przez Traper Zobacz posta
    Ale nasz frekwencja i tak była tragiczna.
    Była próba rok temu i wyszła mizeria straszna, jedynie mecz z Polonia wyszedł ale wtedy była drużyna która zachęcała do przyjścia
    Co masz na myśli, możesz to rozwinąć?

Legionista Awatar Traper
    Graliśmy z Polonią

Legionista Awatar Pająk
    Po głosach, że w Wilanowie kiepska atmosfera postanowiłem to sprawdzić na własnej skórze i byłem miło zaskoczony. Doping na bardzo przyzwoitym poziomie, szczególnie przekrzykiwanie się sektorów bardzo dopingowało do dania z siebie wszystkiego. Hala prawie pełna, szkoda, że część osób mimo, że stoi w młynie nie śpiewa... Za oprawę duży plus
    "...no i główna zasada
    nikt nas nigdzie nie lubi to zła sława Warszawa
    ja nie mówię szeptem gdy mówię skąd jestem"

Uprawnienia umieszczania postów