Strona 70 z 74 PierwszyPierwszy ... 2060666768697071727374 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,071 do 2,100 z 2211

Wątek: Uwagi dotyczące forum

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez pijak z Wo(L)i Zobacz posta
    mort gdzie jesteś?
    Dla Boga, panie Mort ! Larum grają! Wojna!Gimbaza na forum! A ty się nie zrywasz! Klawiatury nie chwytasz? Za monitorem nie siadasz? Co się stało z tobą,żołnierzu? Zaliś swej dawnej przepomniał cnoty, że nas samych w żalu jeno itrwodze zostawiasz?
    Ostatnio edytowane przez Ivan Drugi ; 29-03-2017 o 16:07

Legionista Awatar Benek
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar pijak z Wo(L)i
    Pijacy i złodzieje są...
    https://youtu.be/SLFOunyoMFs

Legionista
    Co z tym wątkiem?

Pod obserwacją
    http://forum.legionisci.com/member.php?u=24837

trzepie się pod potknięcia Legii

Legionista Awatar Seba.Kolos
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob

http://forum.legionisci.com/member.php?u=141879

typ do wyjebania w trybie natychmiastowym

Legionista Awatar Alek
    Janusz....
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Legionista Awatar bloniaq
    Ja rozumiem, kodziarze itd itp, no ale panowie, no chociaż minimum RIGCzu...

Ma być wypierdolony to niech będzie, ale podawanie jako pretekstu tego że odpłacił się tym, czym go akurat poczęstowano to jest jakaś naprawdę żenada. Na czym polega ta wyższość prawilnych patriotów nad kodziarzami? Bo autentycznie nie widzę tej różnicy, żeby tu teraz zgłaszać tylko jednego do wypierdolenia.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Czerwona kartka
    Zebym to jeszcze był kodziarzem...A na forum sa rowni i rowniejsi,znane nie od dzis...

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta

Na czym polega ta wyższość prawilnych patriotów nad kodziarzami?
    Tak czysto profilaktycznie radzę ci szukać sobie alternatywy dla tego forum skoro zadajesz takie pytania.
    Lieber tot als rot!!

Pytanie było retoryczne, i sugerowało znak równości w kulturze wypowiedzi, tudzież symetryczne środki erystyczne typu rzucanie mięsem by zamaskować własną indolencję bystrzacho.
    Ostatnio edytowane przez bloniaq ; 15-05-2017 o 22:20
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar TNTP
    Pytanie było retoryczne, i sugerowało znak równości w kulturze wypowiedzi bystrzacho.
    A ten chujozo to było takie przewrotnie przymilne omnibusie.
    Lieber tot als rot!!

Administrator Awatar mOFMC
    Cytat Zamieszczone przez Janusz81 Zobacz posta
    Zebym to jeszcze był kodziarzem...
    Epitetów używasz wybitnie kodziarskich.

Cytat Zamieszczone przez Janusz81 Zobacz posta
    A na forum sa rowni i rowniejsi,znane nie od dzis...
    No więc właśnie. Cieszę się że się rozumiemy

ps. Skoro to piszesz to chyba nikt Cię, póki co, nie "wypierdolił". Ba, nawet pół punktu nie masz, chociaż za "pisdzielca" Ci się należało (równi i równiejsi, pamiętaj).
    Z mojej strony koniec tematu bo nie wydarzyło się nic nad czym należy się zbytnio rozwodzić
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    A ten chujozo to było takie przewrotnie przymilne omnibusie.
    Mam wyjaśniać co to znak równości? Myślałem, że jak ktoś ma absolutorium to takie pojęcia rozumie...
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar TNTP
    Mam wyjaśniać co to znak równości? Myślałem, że jak ktoś ma absolutorium to takie pojęcia rozumie...
    Wyjasnienia czegokolwiek od osoby która nie widzi różnicy pomiędzy "prawilnym patriotom, a kodziarzem", są ostatnią rzeczą która chciałbym przeczytać (jako ze nie mam magistra to mi to czytanie strasznie ciężko przychodzi )
    Lieber tot als rot!!

Jako że jestem człowiekiem uczynnym spróbuję napisać to łopatologicznie: prawilny patriota wykazał się takim samym chamstwem jak kodziarz. Więc na płaszczyźnie kultury wypowiedzi nie widzę między nimi różnicy. Wręcz istnieje ryzyko, że potencjalny postronny obserwator nie zawęzi oceny tylko do tej płaszczyzny.

A nuż się przyda wyjaśnienie, chociaż faktycznie wygląda, że nie czytasz postów, na które odpisujesz.
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar TNTP
    Jako że jestem człowiekiem uczynnym spróbuję napisać to łopatologicznie: prawilny patriota wykazał się takim samym chamstwem jak kodziarz. Więc na płaszczyźnie kultury wypowiedzi nie widzę między nimi różnicy. Wręcz istnieje ryzyko, że potencjalny postronny obserwator nie zawęzi oceny tylko do tej płaszczyzny.

A nuż się przyda wyjaśnienie, chociaż faktycznie wygląda, że nie czytasz postów, na które odpisujesz.
    Ajwaj ja tam ostatnio słyszałem ze na tej strasznej Legii jakiś zapiewajło darł sie do megafonu PZPN, PZPN jebac jebac PZPN. Nie wspominając o innych bezeceństwach które odbywają sie na stadionie przy Łazienkowskiej. Nie ukrywam, że od takiego arbitra elegantiarum oczekuje conajmniej jakiegoś protest posta.
    Lieber tot als rot!!

W którym miejscu napisałem że mi to chamstwo przeszkadza?

W zasadzie ustaliliśmy już, że pytania retoryczne, to nie jest Twoja najmocniejsza strona, więc od razu wyjaśnię. Wyjaśnie coś co już jest napisane, i stracę na to kolejne cenne minuty, ale ja Cię lubię stary. Mnie nie przeszkadza chamstwo. Mnie nie przeszkadza czytanie wulgaryzmów, sam od nich nie stronię. Mnie przeszkadza, że jak X napisze do Y "Ty pizdo", a Y odpowie "Sam jesteś pi.zda", to się okazuje, że jedna wypowiedź jest dozwolona, a druga nie. Drażni mnie to do tak niezwykle ekstremalnego stopnia, że aż jebnąłem sobie posta na ten temat, a teraz tłumaczę się z tego posta jakiemuś nieznajomemu, który najwyraźniej nie potrafi zrozumieć, że po wysłuchaniu wszystkich tych "jebac tych i tamtych" można po prostu uznać, że cham to cham, i się nie rozwodzić, a nie profilować chamstwo światopoglądowo i twierdzić (albo tak się zachowaywać jak by się twierdziło) że "nasz" cham to jest całkiem kulturalny cham, ale chamstwo tamtego chama to zniewaga co krwi wymaga i niech wypierdala kodziarz pierdolony kurva jego mać, bo kurva jest oczywiście kodziarzem, bo skoro się z nami nie zgadza to bankowo jest z kodu, chujoza jedna przymilna.

A jak tego co napisałem panie kolego nie zrozumiałeś, to bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.

W każdym razie to nie ja tu wlepiam bany czy w ogóle ciskam oburzeniem z okazji "pisdzielca" czy "pizdy między nogami", więc Petroniusza szukaj gdzie indziej...
    Ostatnio edytowane przez bloniaq ; 15-05-2017 o 23:21
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar TNTP
    W którym miejscu napisałem że mi to chamstwo przeszkadza?

W zasadzie ustaliliśmy już, że pytania retoryczne, to nie jest Twoja najmocniejsza strona, więc od razu wyjaśnię. Wyjaśnie coś co już jest napisane, i stracę na to kolejne cenne minuty, ale ja Cię lubię stary. Mnie nie przeszkadza chamstwo. Mnie nie przeszkadza czytanie wulgaryzmów, sam od nich nie stronię. Mnie przeszkadza, że jak X napisze do Y "Ty pizdo", a Y odpowie "Sam jesteś *****", to się okazuje, że jedna wypowiedź jest dozwolona, a druga nie. Drażni mnie to do tak niezwykle ekstremalnego stopnia, że aż jebnąłem sobie posta na ten temat, a teraz tłumaczę się z tego posta jakiemuś nieznajomemu, który najwyraźniej nie potrafi zrozumieć, że po wysłuchaniu wszystkich tych "***** tych i tamtych" można po prostu uznać, że cham to cham, i się nie rozwodzić, a nie profilować chamstwo światopoglądowo i twierdzić że "nasz" cham to jest całkiem kulturalny cham, ale chamstwo tamtego chama to zniewaga co krwi wymaga i niech wypierdala kodziarz pierdolony ******* jego mać, bo ******* jest oczywiście kodziarzem, bo skoro się z nami nie zgadza to bankowo jest z kodu.

A jak tego co napisałem panie kolego nie zrozumiałeś, to bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.
    Lol
    Póki co to ja ani razu nie odniosłem sie twojej osoby a ty to robisz względem mnie praktycznie w każdej swojej wypowiedzi, ale **** w to wbijam, na szczęście nie moim problemem są twoje kompleksy. Ale łaskawie do meritum to na jakiej płaszczyźnie oceniasz X, Y, czy tez może Z to w sumie twoja sprawa. Tylko, ze dziwnym trafem Twoja wrażliwość włącza sie gdy ktoś pojechał jakieś przyjeba okołokodowego.
    Także tak gwoli wyjaśnienia - jeżeli jesteś zwolennikiem relatywizmu moralnego to moge Ci tylko pogratulować, tylko dziwi mnie to co robisz na tym homofobiczno, narodowo, szowinistyczno i **** wie jakim jeszcze forum.
    Dodatkowo skoro nie raza Ciebie dane słowa, to tym bardziej dziwić może Twoje oburzenie-aktywność w tym temacie.
    Czyli reasumując skoro sam wartościujesz czyjeś postawy, to nie zabraniaj innym tego samego, chyba ze sam identyfikujesz sie z krytykowana postawa - ale to miej jaja i to napisz, a nie kryjesz sie za jakas pseudointelektualną analiza.
    Lieber tot als rot!!

Różne hipotezy przychodzą mi do głowy. Może piszesz zmelanzowany, może się ze mną droczysz, a może to ja pisze jakoś niezrozumiale. Tak czy inaczej, po raz kolejny opierasz się na czymś czemu już zaprzeczalem. Mogę tylko napisać coś co już wcześniej pisałem. A to byłoby bez sensu. Eot.
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar KRA

Uprawnienia umieszczania postów