Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 323

Wątek: Koszykówka po polsku

Legionista Awatar Powiśle
    ewentualnie soccer-live.pl w dziale koszykówka.

na razie bardzo dobry mecz, w ataku gramy moze troche za bardzo ura ura i stad ta niepotrzebna nerwowość ale naprawde jestesmy w stanie wygrac ten mecz.

mam nadzieje ze wiecej pilek bedzie trafiac pod kosz do Gortata i Lampego (ktory tez moze zacznie kąsać cos z dystansu), no i przede wszystkim licze na szybsze powroty do obrony!!

JAZDA!

Legionista Awatar e(L)egion
    Jestem milo zaskoczony grą naszych. Oby grę w ataku utrzymali na takim poziomie i powinno być dobrze. Mam nadzieję że Litwini nie obudzą się na obwodzie.

Legionista Awatar siekan
    Dzięki za linki. Jakoś trybi na stronie tvp, zobaczymo jak długo wytrzymam

Ogólnie gramy dobrze. Atak funkcjonuje jak należy, obrona teza radzi sobie nie najgorzej, jedynym mankamentem są zbyt wolne powroty do obrony. No i do kontr mogli by trochę szybciej biegać.

Walczymy
    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Legionista
    KAPITALNIE 3x3!

Legionista Awatar GregorAE
    Szaleństwo!!!!!!
    ...szanuj i bądź szanowany...

IGNERSKI !!!!

co za mecz

Legionista
    ale emocje
    o ja pierdole...

Legionista Awatar Raffels
    Najpierw siatkarze, teraz koszykarze. Emocje niesamowite, po 3x3 Ignerskiego az wystrzelilem z krzesla. Rewelacja.
    Jeszcze kilks takich meczow w najblizszym czasie i moje serce wysiadzie.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Francais
    Przed mistrzostwami mowiono ze moze uda sie wygrac z Bulgaria
    Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Legionista Awatar me(L)u
    A ja swoje: będzie medal
    raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
    ------------------------
    Sportowy serwis, sportowy portal

ufff, nie sadzilem ze po tych rzutach Ignerskiego jeszcze takie emocje nas czekaja. Chlopaki wytrzymali cisnienie, jakby to powiedzial Szaranowicz - widac ze sa mocni

przed mistrzostwami mowilem ze jest niepowtarzalna szansa na medal, po tych dwoch meczach zrobilismy pierwszy krok - jak beda grac tak jak do tej pory to mozemy byc dobrej mysli.

Lampe - nigdy nie bylem zwolennikiem jego talentu ale wczoraj i dzisiaj pokazal ze moze byc liderem reprezentacji, dorosl do seniorskiej koszykowki i jak tak dalej bedzie sie rozwijal to moze jeszcze wroci do NBA. swietnie ustawia sie pod koszem a do tego ma dobry rzut z dystansu, bardzo ciezko ustawic obrone przeciwko takiemu zawodnikowi.

BRAWO *****!!

Legionista Awatar siekan
    Me(L)u wiesz, że i ja co raz bardziej zaczynam wierzyć w jakiś medal

Bez kitu, dokonali czegoś, co przed ME wydawało się nie możliwe - ograli Litwinów!
    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Legionista Awatar Jastrząb
    Możliwe, ze w 2009 z medalami skończą ręczni, siatkarze i koszykarze. I tylko nieloty Leo...
    jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Świetny mecz naszych! Ignerski masakra w 4 kwarcie. Gortat potężne double-double! Jestem w szoku i zajebiście się cieszę

Legionista Awatar crolick
    Nie wiem czego nawąchali się koszykarze ale widać tego samego co Raff
    Wierzyć się nie chce, że nasi pojechali Litwę 11 pkt.
    Trójki Ignerskiego rzeczywiście niesamowite, ale z drugiej strony jak Litwini przycisnęli to w try-miga przewaga stopniała o 10 pkt - dobrze, że spuchli i odpuścili, bo mogło być gorąco.

Teraz to nawet wierzę, że Turków ograją, choć w medal nadal nie wierze

PS. Gortat 2 mecz z rzędu double-double!

Legionista Awatar GregorAE
    Przyznam się, że do tej pory nie widziałem żadnego meczu z udziałem Gortata i mysłałem, że ten cały szum medialny w okół niego jest troche na wyrost. Dlatego, że jedyny Polak w NBA itp itd.
    Biję się w pierść. Ten facet ma papiery na granie. Jest liderem, duchem i bardzo wartościowym graczem tej drużyny.
    ...szanuj i bądź szanowany...

Legionista
    nasza drużyna koszykarska pokazuje, ile w sporcie znaczy dobre przygotowanie i przede wszystkim ambicja.

LeeeŁooo

Legionista Awatar Z.
    Cytat Zamieszczone przez me(L)u Zobacz posta
    A ja swoje: będzie medal
    Az mi sie nie chce wierzyc. 1/4 to będzie sukces. Mimo wszystko spodziewam się batów od Turcji, a potem w drugiej grupie od Hiszpanów. Wyglada na to, ze trzeba będzie ograć albo Serbów albo Słoweńców (dobrze patrze, ze tak będzie wygladała nasza druga grupa - Litwa, Turcja, Hiszpania, Serbia, Słowenia?)..
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar b.
    Gra bardzo cieszy, jesteśmy w drugiej rundzie z szansami na medal.Bo tak naprawdę to kto nie jest w naszym zasięgu?Serbowie, Hiszpanie, Ruscy, Grecy? Myślę, że z wszystkimi możemy powalczyć

Tak off top - po tym jak Lampe trafił do NBA odmówił gry w kadrze Polski, czy mi się coś pojebało?

Cytat Zamieszczone przez baciek Zobacz posta
    Tak off top - po tym jak Lampe trafił do NBA odmówił gry w kadrze Polski, czy mi się coś pojebało?
    z tego co ja pamietam to nie przyjechal na jakies zgrupowanie bo wolal grac w lidze letniej i zostal wyrzucony z kadry ale ciezko mi sie pod tym podpisac, troche czasu minelo.

Cytat Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    . Mimo wszystko spodziewam się batów od Turcji
    Baty to miały już być od Litwinów

Legionista Awatar Z.
    Turcja jest lepsza. Mają gwiazdora jakiego Litwa nie ma. Ograli Litwe.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar raff
    Cytat Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    Turcja jest lepsza. Mają gwiazdora jakiego Litwa nie ma. Ograli Litwe.
    To nie jest żaden argument!

Jeżeli sodówka nie uderzy naszym [a chyba nie, bo w wywiadach wydawali się spokojni i trzeźwo myślący] to Turcję też pokonamy.

Martwi mnie tylko to, że Katzurin tak ślepo wierzy w Logana. Jak Litwa przycisnęła, to gubił się niemiłosiernie. Szubarga też jeszcze daleki od formy sprzed kontuzji.

Niespodziewanie w Grupie C Słowenia wygrała z Serbią.

Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Nie wiem czego nawąchali się koszykarze ale widać tego samego co Raff

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Czy pilce recznej nic nie daly medale? To raczej nie jest dyscyplina, ktora zainteresuje wieksza rzesze ludzi ale te ostatnie sukcesy przekladaja juz sie np. na nasza lige. Wystarczy zobaczyc na transfery przed obecnym sezonem.
    tak OT to jeśli chodzi o sukcesy piłkarzy ręcznych, to niestety nie miały one żadnego przełożenie na finanse polskiej piłki ręcznej (nie mówię tu o 2...3, no może 4 najlepszych zespołach, które "zawsze" miały duże pieniądze), w dalszym ciągu większe pieniądze można zarobić w niemieckich ligach półamatorskich niż w Polskiej ekstraklasie.(żeby nie było to nie znam się na piłce ręcznej, ale to info mam od gościa który gra w ekstraklasie)

co do meczu z Litwą, to z jednej strony jest to jeden z największych sukcesów polskiej koszykówki od wielu, wielu lat. Polacy zagrali nad wyraz dobrze w obronie (duży+dla Katzurina) i nierówno w ataku (dużo dobrych momentów gry, ale także dużo strat i przestojów). Należy jednak pamiętać, że Litwa ze skutecznością 50%z wolnych i 20% za 3 to gra raz na 20lat i osobiście sądzę, że to zwycięstwo bardziej zawdzięczamy nieporadności strzeleckiej Litwinów, niż jakiejś nadzwyczajnej grze Polaków.
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar TNTP
    jeszcze a propos szans Polaków, to w tym roku (zrówno patrząc na potencjał poszczególnych drużyn, jak i dotychczasowe wyniki) poziom ME jest bardzooo wyrównany i na chwilę obecną, ciężko wytypować faworyta (zresztą z roku, na rok poziom europejskiej koszykówki robi się coraz bardziej wyrównany). Co do Lampego to dla mnie jest to największy talent od czasu Wójcika/Zielińskiego (chociaż zastanawiam się jeszcze nad Małeckim), tylko raz, że cięzko jest dla niego znaleźć odpowiednią pozycję na boisku (chyba, żeby grać mocno pod niego-tak jak w niektórych momentach na ME), a dwa trochę brak mu przebojowości (psychika??) i dynamiki.
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar casual
    Wreszcie, pierwszy raz od kiedy pamiętam, jest kadra, na która miło popatrzeć. Zebrała się paka bardzo konkretnych ludzi, mających i umiejętności i wolę walki. Oby tak dalej, a 1/4 będzie bardzo realna.

Legionista Awatar me(L)u
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    osobiście sądzę, że to zwycięstwo bardziej zawdzięczamy nieporadności strzeleckiej Litwinów, niż jakiejś nadzwyczajnej grze Polaków.
    A ja osobiście sądzę, że mnie to narzekanie męczy. To umniejszanie sukcesu albo pisanie :"no z Litwą się udało, ale Turcy to nas już rozjadą"

Zagraliśmy dziś mecz jak drużyna lepsza do rywala o co najmniej klasę. Szybko wyszliśmy na prowadzenie, a kiedy nas Litwini doszli pod koniec pierwszej kwarty, momentalnie odskoczyliśmy na początku drugiej. I tej przewagi już nie oddaliśmy do końca meczu. Cały czas trzymaliśmy Litwinów na dystansie ok. 10 punktów. To nie jest żaden przypadek czy słabsza dyspozycja, po prostu mamy dobrą reprę. Podkoszowych mamy na najwyższym europejskim poziomie. To co mnie drażni to granie bez głowy końcówek. Wygrywamy sporą różnicą, czas płynie na naszą korzyść, a my rozgrywamy szybkie akcje w ataku, zamiast cierpliwie szukać czystych pozycji. Tak było dziś, i tak było wczoraj, przez co się trochę nerwowo robiło.
    raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
    ------------------------
    Sportowy serwis, sportowy portal

ciekawie sie prezentuje Wielka Brytania, widac nie sa takimi ogorkami jak wydawalo sie ze są. wczoraj stawiali opor Slowencom przez trzy kwarty a teraz patrze na wynik na livescorze i prowadza 73-71 z Hiszpania

dla nas byloby idealnie gdyby Hiszpania pozegnała sie z turniejem po pierwszej fazie

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez me(L)u Zobacz posta
    A ja osobiście sądzę, że mnie to narzekanie męczy. To umniejszanie sukcesu albo pisanie :"no z Litwą się udało, ale Turcy to nas już rozjadą"
    Chyba się nie zrozumieliśmy, przecież w moim poście który przytoczyłeś, pisałem, i to dużo, o dobrej grze polskiej kadry, tylko ja osobiście sądzę, że nie ma co popadać w huraoptymizm, po pokonaniu jednego klasowego przeciwnika (chociaż niektórzy co to jarają się jeszcze, pokonaniem Portugalii w Chorzowie)więc nie narzekanie, tylko realizm
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar mafioso
    Hiszpanie grają tak jakby chcieli odpaść, chyba zmobilizowały ich gwizdy większości publiczności pod koniec meczu.
    PS. Hiszpanom kibicował dziś Inaki Astiz

Uprawnienia umieszczania postów