Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 39101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 390 z 421

Wątek: Koszykówka po polsku

Legionista Awatar Moriarty
    Bazinga!

Legionista Awatar KRA
    Brawo kvrwa!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
    Oj zeby to dowiezli. Nic tak dobrze nie robi w ktorejkolwiek dyscyplinie sportu jak oklepanie kacapow
    Ruskie, szkopy(brawo dziewczyny), miód na moją duszę

e:
    35 z 38 osobistych, 92,1% robi wrażenie. Ruscy 13/19, 68,4%.
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 06-09-2019 o 11:15

Legionista Awatar Alek

Legionista Awatar Somebody
    Zwycięstwo z Rosją na wagę historycznego awansu do 1/4 Mistrzostw Świata - piękna sprawa

Tak jak z gry (szczególnie zza łuku) skuteczność wręcz raziła w oczy, tak z linii nasi rzucali dzisiaj jak w amoku. Nie pamiętam, żebym widział mecz, w którym jakakolwiek drużyna punktowałaby z osobistych tak dużo i na takiej skuteczności.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Niezależnie od wyniku dzisiaj robotę zrobiły rzuty wolne, które wcześniej wyglądały słabo. I dobra obrona.
    Natomiast tragicznie wyglądają rzuty z gry...
    Ta Rosja jednak słabiutka dzisiaj jest.
    Ty to jesteś niemożliwy
    Zawsze ale to zawsze znajdziesz jakieś negatywy aby zdeprecjonować sukces
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Gintleman Awatar księciuniu
    Wzorce czerpie od najlepszych
    Marcin Gortat
    🇵🇱
    ‏Verified account @MGortat
    Sep 2

Cieszę się z wygranej ale Chiny nam ten mecz oddały !! Bez kitu od 5min Chiny nie umieją wznowić akcji z autu!!!😅😅 na takim turnieju jest to niedopuszczalne.
    Ja sie na koszykówce nie znam, więc po prostu się cieszę, że tym razem to nie my jesteśmy słabi, tylko kto inny.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar R.
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Ty to jesteś niemożliwy
    Zawsze ale to zawsze znajdziesz jakieś negatywy aby zdeprecjonować sukces
    Ale to coś z tego co napisałem nie jest prawdą?
    I gdzie tu niby jakieś deprecjonowanie?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Benek
    Ale to coś z tego co napisałem nie jest prawdą?
    I gdzie tu niby jakieś deprecjonowanie?
    Nie wiem, nie znam się na koszu. Wiem tylko, że wygrali z Rosją, która ponoć miała być nie do przejścia . Dlatego się cieszę
    Ty natomiast czepiasz się rzutów z gry i twierdzisz, że Rosja słaba
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

Legionista Awatar R.
    Czyli nie można nic napisać na chłodno czy podać statystyk tylko jest obowiązek pisania brawo, super, ekstra z milionem wykrzykników tak jak 20 osób wyżej?

Legionista Awatar Benek
    Pisz co chcesz

Dobra to co dalej ? Jesteśmy już w kolejnej fazie ? gramy na IO ?
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

Legionista Awatar R.
    Jak Argentyna wygra z Wenezuelą. I pewnie wygra, inny wynik będzie sensacją.

Legionista
    Pisz co chcesz

Na IO dwie najlepsze drużyny z Europy

Legionista Awatar Jasper121
    Pisz co chcesz

Na Igrzyska jadą 2 najlepsze zespoły europejskie. My oczywiście zagramy w jednym z 4 turniejów kwalifikacyjnych.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Jasper121 Zobacz posta
    Na Igrzyska jadą 2 najlepsze zespoły europejskie. My oczywiście zagramy w jednym z 4 turniejów kwalifikacyjnych.
    Czyli mecz w 1/4 może być meczem o IO
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

Legionista Awatar rey
    Czyli mecz w 1/4 może być meczem o IO
    W zasadzie, to w tym przypadku każdy nasz mecz jest meczem o IO
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar Runi
    Pisz co chcesz

Abyśmy nie awansowali Wenezuela musi ograć i Argentynę i Rosję , w niedzielę sami musimy przegrać z Argentyną oraz dodatkowo w bilansie małych punktów między nami, Wenezuelą i Argentyną musimy mieć najgorszy bilans. A mamy na start +11 za wygraną z tymi pierwszymi. Więc jakis kataklizm miałby odebrać ćwierćfinał.

Co do igrzysk w 1/4 są Serbowie i praktycznie Hiszpanie (z kimś z tej pary zagramy w ćwierćfinale) , Grecy musieliby ograć Amerykanów, z szansami jeszcze Litwini ale pod warunkiem ogrania Francji i wtedy z trójki Francja, Litwa,Australia dwie awansują.
    Więc praktycznie można powiedzieć , że faktycznie ten mecz 1/4 będzie o Igrzyska.

Legionista
    Argentyna kontroluje mecz, cały czas 7-10 punktów. Zaryzykuję, że ćwierćfinał pewny.

Legionista Awatar Flip
    Jesteśmy w 1/4!!!

Jako fana koszykówki, cieszy mnie to przeogromnie. Nawet nie denerwuje mnie wysyp fanów basketu - w necie, w pracy ba nawet w tramwaju słyszałem dziś rano dyskusję dwóch Panów, z których jeden był zdziwiony, że w koszykówce są kwarty...

Postawa Polaków, pokazuje jak ważna w koszu jest zespołowość, kolektyw, znajomość zagrywek i możliwości kolegów. To jak nasi poruszają się w obronie, jak switchują, antycypują to jest poziom światowy. Dziś wygraliśmy obroną właśnie i niesamowitą skutecznością z osobistych - 35/38 !!!! To jest naprawdę niesamowita, niemalże niespotykana statystyka.

Ciężko tu kogoś indywidualnie wyróżnić, ale jednak to co robi Mateusz Ponitka na takie wyróżnienie zasługuje. Gość staje się liderem przez duże L, two-way player, charyzma i błysk w oku. Ten turniej obserwuje wielu skautów z NBA i jestem przekonany, że w kilku notesach nazwisko Mateusza jest podkreślone. To jest gość z rocznika 93', nie najmłodszy ale nie jest to wiek, który by mu zamykał drzwi do najlepszej ligi świata. Drugim nazwiskiem, które powinno się znaleźć w tym notesie to Balcerowski. On co prawda miał tu lepsze momenty niż dziś, ale to rocznik 2000 - najmłodszy gracz na imprezie!!! Ma 216cm, rzut z dystansu już niezły, fajnie się porusza po boisku i ma to coś, tą koszykarską inteligencję. Stawiam na to, że w ciągu 2 lat Aleks znajdzie się w NBA.

Chwilo trwaj!
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Legionista
    Pytanie jak to wszystko wyglądałoby z Lampe lub Gortatem, nie mówiąc o obu naraz. Czy by podnieśli nas na jeszcze wyższy poziom, czy uwalili ducha tej Drużyny.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
    Pytanie jak to wszystko wyglądałoby z Lampe lub Gortatem, nie mówiąc o obu naraz. Czy by podnieśli nas na jeszcze wyższy poziom, czy uwalili ducha tej Drużyny.
    Wróżką nie jestem ale z jakiegoś powodu uja by ugrali. Czy to z powodu taktyki, czy team spirit czy czegoś tam jeszcze ale jakoś nie widzę sukcesu z nimi dwoma. Na moje oko oni po prostu mi nie pasują do tej fajnej i zgranej drużyny.

Legionista
    Już byli. I nie było dobrze. Gwiazdy.
    Bez nich nasi wyglądają jak drużyna i odnieśli sukces. Być w ósemce na MŚ, biorąc pod uwagę potencjał koszykówki w Polsce to sukces.
    Wyżej pewnie nie podskoczą. Serbowie i Hiszpanie to jednak półka albo dwie wyżej.

Legionista Awatar R.
    Argentyna na luzie ograła Wenezuelę więc jest ćwierćfinał. Patrząc na stan naszego kosza to wynik jest kosmiczny. I pomijając to, ze trafiła nam się jedna z najłatwiejszych ścieżek na turnieju. Tylko to też trzeba umieć wykorzystać, brawo.

Legionista Awatar crolick
    Argentyna na luzie ograła Wenezuelę więc jest ćwierćfinał. Patrząc na stan naszego kosza to wynik jest kosmiczny. I pomijając to, ze trafiła nam się jedna z najłatwiejszych ścieżek na turnieju. Tylko to też trzeba umieć wykorzystać, brawo.
    Ścieżka prosta bo Chińczycy ustawili pod siebie
    A nasi pięknie tę okazję wykorzystali!

Legionista
    Mało kto zakładał przed mistrzostwami ze nasza reprezentacja odniesie 4 wygrane z rzędu Świetny wynik który trudno będzie powtórzyć w przyszłości. Biorę w ciemno 7 miejsce podobnie jak na ME 1997.

Wszystkie mecze zostały wygrane dzięki ogromnej walce w obronie. Niestety statystyki rzutów za 2 i 3 pkt pozostawiają wiele do życzenia. Jeżeli trafimy na Serbie to może się to skończyć jak u małolatów-kopaczy w spotkaniu z Hiszpanią.

Legionista Awatar Z.
    Nie jestem wielkim fanem kosza, raczej kompletnym januszem, ale jaram sie jak podczas mistrzostw europy w 1997 roku.

Kiedy ostatni raz wygralismy z Rosja?
    Ostatnio edytowane przez Z. ; 07-09-2019 o 01:24
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Cytat Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    Nie jestem wielkim fanem kosza, raczej kompletnym januszem, ale jaram sie jak podczas mistrzostw europy w 1997 roku.

Kiedy ostatni raz wygralismy z Rosja?
    Wczoraj
    edit: literówka.

Legionista
    Ta asysta w locie Ponitki i "trójka" Cela z perspektywy naszej ławki. Musicie to zobaczyć

https://twitter.com/i/status/1170064340742893568

Legionista Awatar SzydeL
    Ja niestety miałem rozładunek i dałem radę obejrzeć jedynie druga połowę meczu, w dodatku na telefonie, na streamie (więc moja opinia może być...slaba ).
    Nie mniej jednak dla mnie osobiście cichym bohaterem meczu jest Koszarek. Facet jest chyba kurła nieśmiertelny i bardzo go szanuję jako zawodnika już od dobrych kilku lat, w dodatku cały czas trzyma naprawdę solidny poziom. Uważam, że te dwie trójki, które wczoraj rzucił bardzo mocno przyczyniły się do naszej wygranej.
    Apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale chyba na medal nie ma co liczyć. Mimo wszystko duże brawa, bo ten wynik (1/4) i tak już jest rewelacyjny. Brawo drużyna!
    Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Legionista Awatar R.
    Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Dziś dołączyli jeszcze Czesi.
    Jeszcze nie. Czechy, Grecja i Brazylia walczą o awans do 1/4 z tej grupy.
    Chociaż Grecja jest w najgorszym położeniu. Bez polotu na tym turnieju gra Giannis, widać po nim jeszcze chyba zmęczenie po ostatnim sezonie NBA.

Uprawnienia umieszczania postów