Strona 12 z 15 PierwszyPierwszy ... 289101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 360 z 423

Wątek: Koszykówka po polsku

Legionista
    O kvrva mam zawał.

Legionista Awatar Somebody
    Łatwiutko

Gintleman Awatar księciuniu
    Do przodu (79-76)
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Jaco
    Kto nie oglądał, niech żałuje. Do tej pory ręce mi latają. Ale nawet drukarze nie pomogli.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista
    Olbrzymia sensacja. Taki upór, konsekwencję, determinację bez względu na okoliczności aż chce się oglądać a przecież mogli się załamać i przez tych drukarzy poddać a następnie zwalić wszystko na tych sędziów. Czasami mam wrażenie, że tacy koszykarze, siatkarze, ręczni, lekkoatleci to z jakiejś innej gliny są ulepieni niż kopacze.

Legionista Awatar Runi
    Pytam jako kompletnie niezorientowany.
    Jak wyglądają szanse w pojedynkach z Rosją i Argentyną ? Bo zapewne kogoś z nich będzie trzeba ograć aby awansować do 1/4.

Legionista Awatar R.
    Z Argentyną nie widzę 1% szans, z Rosją teoretycznie też są małe ale kilku podstawowych zawodników nie przyjechało na turniej więc kto wie, to przecież sport. W każdym razie muszą poprawić skuteczność rzutową i skuteczność z linii rzutów wolnych bo ta była tragiczna.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Prezes PZKosz wbija do szatni po meczu z CHN.
    - "Panowie kocham was, kuurwa, to jest kawał dobrej roboty,po prostu jesteście najlepsi na świecie, chuuj im w dupę, brawo chłopaki, kocham was, kuurwa". :

https://twitter.com/i/status/1168615764577914880

Ciekaw jestem czy będzie z tego burza.

Cytat Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Z Argentyną nie widzę 1% szans, z Rosją teoretycznie też są małe ale kilku podstawowych zawodników nie przyjechało na turniej więc kto wie, to przecież sport. W każdym razie muszą poprawić skuteczność rzutową i skuteczność z linii rzutów wolnych bo ta była tragiczna.
    bla bla bla

Legionista Awatar R.
    Nie ma jak merytoryczna dyskusja.

Legionista
    Wielki szacunek dla chłopaków - za walkę i utrzymanie ciśnienia, bo drukowanie było nieziemskie! Przechodzili wiele problemów w karierze i odbyli wiele durnych porażek w kadrze (co przewijało się w tym temacie), ale teraz...na jednym biegunie wielki Ponitka, ogromny talent, który do NBA nie trafił do tej pory z powodu braku kilku centymetrów wzrostu, na drugim Lampe, który po raz kolejny się obraził i nie pojechał na mistrzostwa. Jego NBA ominęło (w większej skali) z powodu głowy.

Teraz będzie już mega trudno, ale jesteśmy przecież w 16 MŚ!!

PS. Zwycięstwa Rosji rzeczywiście nie są przekonywujące. Jesli chodzi o Argentynę to chyba też to nie jest jednak to, co kilkanascie lat temu, choć mecz z Koreą sugeruje, że jednak są na trochę wyższym poziomie. Chyba jednak pisanie o mniej, niż 1% procencie szans jest troche na wyrost. Oczywiście faworytami w obu meczach nie będziemy.

Legionista Awatar crolick
    Może ranking FIBA pomoże:
    5. Argentyna 626.5 pkt
    10. Rosja 525.3 pkt
    20. Wenezuela 410.1 pkt
    25. Polska 365.2 pkt
    30. Chiny 317.9 pkt
    64. WKS 140.2 pkt

Argentyna i Rosja to kompletnie inna półka niż Wenezuela czy Chiny.
    Na 1/4 nie ma za bardzo co liczyć. Z drugiej strony Chorwacja, którą puknęliśmy w eliminacjach jest na 9, a Włochy na 13 więc kto wie
    Ostatnio edytowane przez crolick ; 03-09-2019 o 08:52

Legionista
    Jak to mówią: "wszystko będzie zależeć od dyspozycji dnia"

Legionista
    Rankingi rankingi....Rosja wygrła 5 punktami z 33 w rankingu Nigerią, a np.: Serbia ok. sześćdziesiętoma z 31 w rankingu Filipińczykami.

Nie wiem, jak daleko wstecz liczone są punkty do rankingu, ale Argentyna to już nie jest ta paka z Manu Gino. Podkreślam - faworytami nie jesteśmy.

Legionista Awatar Tom Kruz
    Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    Argentyna to już nie jest ta paka z Manu Gino.
    Ale Scola jest nadal .
    Pokonanie Argentyny lub Rosji na takiej imprezie i awans do 1/4 byłoby największym osiągnięciem naszego reprezentacyjnego koszta od przynajmniej 40 lat.
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Olbrzymia sensacja. Taki upór, konsekwencję, determinację bez względu na okoliczności aż chce się oglądać a przecież mogli się załamać i przez tych drukarzy poddać a następnie zwalić wszystko na tych sędziów. Czasami mam wrażenie, że tacy koszykarze, siatkarze, ręczni, lekkoatleci to z jakiejś innej gliny są ulepieni niż kopacze.
    Że tak zapytam nieśmiało, dlaczego olbrzymia sensacja?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez klochxx Zobacz posta
    Że tak zapytam nieśmiało, dlaczego olbrzymia sensacja?
    Emocje. Masz rację. Zaraz po napisaniu posta miałem to edytować ale zostawiłem będąc ciekaw kiedy ktoś mi to wypomni
    Za duże słowo ale na pewno jakaś niespodzianka, przynajmniej dla mnie. Chiny to nie ogórki i wygraną na ich terenie(trybuny, sędziowie) można taką niespodzianką nazwać ale olbrzymia sensacja to trochę za dużo.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
    Ale Scola jest nadal .
    Pokonanie Argentyny lub Rosji na takiej imprezie i awans do 1/4 byłoby największym osiągnięciem naszego reprezentacyjnego koszta od przynajmniej 40 lat.
    Scola, ale już raczej nie w prime time Chociaż dobry weteran zawsze jest wartością dodaną. Stąd trochę szkoda Gortata, bo nie primabaleriny Lampego.

PS. Z drugiej strony rzucił 23 pkt z Nigerią i stał się tym samym drugim w historii strzelcem MŚ.

Legionista
    Emocje. Masz rację. Zaraz po napisaniu posta miałem to edytować ale zostawiłem będąc ciekaw kiedy ktoś mi to wypomni
    Za duże słowo ale na pewno jakaś niespodzianka, przynajmniej dla mnie. Chiny to nie ogórki i wygraną na ich terenie(trybuny, sędziowie) można taką niespodzianką nazwać ale olbrzymia sensacja to trochę za dużo.
    Własnie srogo oklepała ich Wenezuela, odpadli z MŚ. Czyli naszą prawdziwą wartość zweryfikuje Rosja i Argentyna, bo okazuje się, że byliśmy w turbogórkowej grupie.

Legionista
    Jakie skrajne opinie. Od huraoptymizmu po deprecjacje. Banalną grupę to mieli Hiszpanie.

Podsumowując - oczywiście faworytami nie jesteśmy, ale pisanie o niespełna 1% szans jest czymś, co można skomentować "bla bla" i w tym wypadku będzie to merytoryczna dyskusja.

Legionista
    Kolejnym przykładem, jak teoretyczne rozważania mają się do praktyki jest reprezentacja Turcji, która omal nie pokonała Amerykanów (porażka 1 pkt), żeby dziś dostać w czambuł od wydawałoby się słabszych Czechów i tym samym pożegnać się z mistrzostwami

Albo druga sprawa - Dominikana pyknęła Jordanie czteroma, potem Niemców dwoma, a Niemcy Jordanię pokonali różnicą 34 pkt. I co? To Niemcy jadą do domu Także róznic punktowych i szczegółów bym nie brał pod uwagę Panowie. Mamy trzy mecze do przodu i to się liczy.
    Ostatnio edytowane przez Barto(L)d ; 05-09-2019 o 13:58

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    Ciężka przeprawa z Rosją. Koszarek ładnie napędził drużynę, może się uda!

Legionista Awatar Alek
    Jest blisko 61:58

Legionista Awatar Moriarty
    Szkoda by było, jakby nie wygrali, Rosja jest spokojnie do puknięcia.
    Bazinga!

Legionista Awatar R.
    Niezależnie od wyniku dzisiaj robotę zrobiły rzuty wolne, które wcześniej wyglądały słabo. I dobra obrona.
    Natomiast tragicznie wyglądają rzuty z gry...
    Ta Rosja jednak słabiutka dzisiaj jest.

Legionista
    Kiurwa, 13sek

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    Nasi ładnie dzisiaj z osobistych naciułali.

Legionista Awatar Bonhart
    Kiurwa, 13sek
    Oj zeby to dowiezli. Nic tak dobrze nie robi w ktorejkolwiek dyscyplinie sportu jak oklepanie kacapow

Legionista Awatar Tomi
    Brawo Polacy !!!
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Gintleman Awatar księciuniu
    Przedwczoraj Niemki, dzisiaj Ruscy - fajny wrzesień
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Uprawnienia umieszczania postów