Strona 10 z 15 PierwszyPierwszy ... 67891011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 300 z 423

Wątek: Koszykówka po polsku

No i ostatecznie przegrali z Chorwatami tylko 4 punktami, choć po pierwszej kwarcie tracili 20. Kto wie gdyby nie te dziecinne błędy z pierwszej połowy, to może by nawet wygrali pierwszy mecz na mistrzostwach. OT cała polska mentalność w sporcie.

5:25

Legionista Awatar nevermind
    Cytat Zamieszczone przez glazek Zobacz posta
    5:25
    7:33 i Gasol trafia "3"
    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Dojda do 40?

Legionista Awatar Tom Kruz
    Może jak Hiszpanie 3 i 4 kwartę zagrają rezerwami to i dojdą, ale rekord Czechów mocno zagrożony . Kompromitacja.
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Legionista Awatar nevermind
    Cytat Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
    Może jak Hiszpanie 3 i 4 kwartę zagrają rezerwami to i dojdą, ale rekord Czechów mocno zagrożony . Kompromitacja.
    Najwyższa różnica w meczu na EuroBaskecie to mecz ZSRR - Dania z 1953 roku. Było 118:14.

Takze chyba nie przejdą do historii
    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    To będzie chyba największe rozczarowanie roku w sportach drużynowych. Kadra Fornalika, jak grała każdy widział, siatkarki w GrandPrix (czy jak to się nazywa) grały słabiutko, więc teraz dużych wymagań na ME nie ma, to samo siatkarze.. No ale na koszykarzy można było liczyć. PolskieDwieWieże miały siać postrach... Balonik był fest napompowany. Oczekiwania na sukces i (jakby to powiedział Pan Smoleń).... srrrruuuuuuu!
    Zawód niesamowity.

Cytat Zamieszczone przez Marcin Gortat
    Mamy dość przegrywania. Zamierzamy pokonać Hiszpanów. Chcę w tym meczu zdominować Marca Gasola, po prostu go zbić
    Cytat Zamieszczone przez Marcin Gortat
    Przegraliśmy wystarczająco wiele spotkań przez ostatnie lata. Dosyć tego
    Przynajmniej 40 rzucili...
    Ed. Nawet 50

Legionista Awatar Tom Kruz
    Ale w 4 kwarcie nasi tamtych nieźle opierdolili . Łazarek też kiedyś wygrał 2 połowę z Irlandią Płn . Grali z nami jak z kelnerami.
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Legionista Awatar Z.
    Nie przypominam sobie takiego kontrastu między zapowiedziami, a wynikami. Jak Engel jechał na mundial po złoto to nikt tego poważnie nie traktował, a tutaj naprawdę zapowiedzi brzmiały realnie, zwłaszcza w kontekście udanych sparingów (które funkcjonują jednak trochę inaczej niż futbol).

Klęska. Klęska totalna. Fantastyczny trener, wielki motywator, pochwałom nie było końca, gdy czytałem wywiady z zawodnikami, że trafił im się świetny trener kumpel, a nie bałkański zamordysta. Pogratulować.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar Antares
    Drugi mecz i drugie zwycięstwo, a wygrana w każdej dziedzinie i dyscyplinie z Ruskami cieszy podwójnie. Chociaż te nerwy na końcu niepotrzebne. Na 7 sekund przed końcem mieli 7 pkt przewagi, a gdyby Rusek trafił za trzy w ostatniej sekundzie to byłaby dogrywka. Nie często w koszykówce zdobywa się 5 pkt z jednej akcji.

Jeszcze jedno zwycięstwo i cel minimum jakim jest wyjście z grupy będzie zrealizowany.

Legionista Awatar R.
    Dyscyplina reprezentacyjna zniszczona przez możliwość kupowania sobie amerykanów. Nie wiem jak wobec tego można się tym interesować.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Tomereek
    Ten czarny co gra u nas, to ma coś wspólnego z Polską? Nie kojarzę go w ogóle.
    Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Legionista Awatar Tommy Johnson
    Też wolę obejrzeć sobie El. euro 16

Każda kadra Europejska ma w składzie czarnoskórego, w Naszym przypadku decyduje Polak. Center Marcin Gortat, z Bośniakami przegrał pod koszem...

Dzisiejszego meczu nie oglądałem ale ważne z kim spotkamy się po wyjściu z grupy.

Pytanie czy Gortat Podoła?

Gortat przegrał pod koszem z Andrija Stipanovic, czy Nasz Marcin jest w stanie powalczyć w fazie pucharowej?

Ostatnio edytowane przez Tommy Johnson ; 06-09-2015 o 19:35

Słabo dzisiaj zagrali pod tablicami. Dużo prostych piłek nie potrafili zebrać, a pomimo tego, że Rosjanie ciągle rzucali tylko za trzy to ten ich center Zubkov najwięcej punktów zdobył. Nie widziałem dokładnych statystyk, ale chyba przewagę zaczęliśmy osiągać w momencie kiedy Karnowski wchodził za Gortata. U niego taki plus, że w ważnych momentach pod koniec trafiał wolne, ale to chyba on zrobił głupi faul za który Ruski po trafieniu za trzy mieli jeszcze dwa wolne i się nerwówka zrobiła.

U nas najlepszy Waczyński, który trzymał nam wynik w pierwszej połowie rzucił chyba 14 pkt z czego 4/4 za 3, a ogólnie 23. I ten Amerykanin to nic specjalnego, na jego poziomie to i Koszarek grał.

Czy Gortat jest w stanie poprowadzić do zwycięstwa w play off?

Najładniejsza akcja z meczu z Rosją w wykonaniu Ponitki. Powiem, że jutro będę miał dylemat czy oglądać mecz Polski z Francją w kosza, czy piłkarzy Giblartarem.
    Nikt gorszy nikt lepszy wszyscy równi wszyscy tacy sami. (L)

Ja nie mam wątpliwości który mecz obejrzeć, wybieram spotkanie Francja-Polska.

Ogólnie przydałby się forumowicz z koszykarską wiedzą, wiem tylko tyle że jutro gramy z absolutnym faworytem do Mistrzostwa, gospodarzem turnieju.

Tony Parker, Nicola Batum, te nazwiska znają nawet laicy.

Ogółem koszykówka na najwyższym poziomie.

Nawiasem, byłem przekonany że Khawi Leonard gra dla Francji.

Dziś oglądałem powtórkę spotkania Polska-Francja i z tego co widziałem Gortat nie wiele wniósł do tego meczu, wręcz jak schodził na zmianę to bez jego osoby zespół radził sobie o niebo lepiej. Owszem jest dobry technicznie, wsady, umiejętności wyniesione z NBA, lecz przy rosłych stoperach francuskich, był regularnie pod koszem blokowany. Pewnie jest to też spowodowane tym że w Wizards, Gortat gra na zupełnie innej pozycji niż w kadrze, także innych zadań się od niego oczekuje. Najlepiej Gortat wypadł w aspekcie zbiórek. Z kolei najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem w kadrze był Waczyński który kilkukrotnie zanotował "trójki".

Cytat Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
    Ten czarny co gra u nas, to ma coś wspólnego z Polską? Nie kojarzę go w ogóle.
    Co nowy trener to inny murzyn, a ten prawdopodobnie został powołany z wolnej selekcji bo brakowało kompletu zawodników do kadry na turniej.

Wczoraj Gortat zaliczył double-double, na tle mistrzów to jest dobry wynik. Kwestia czy jest w stanie grać cały czas na poziomie ponad 10 pkt i 10 zbiórek.

Polska na tym turnieju gra bardzo dobrze i nie mam wątpliwości że wyjdą z grupy. Bez większego ryzyka można śmiało stawiać na Polaków. Oczywiście jeżeli podtrzymają formę. Podobno budowali formę na pierwsze mecze, jutro z Izraelem się okażę czy cały czas są w gazie ale jestem dobrej myśli.

No i przejebali z Izraelem, mecz prawdopodobnie wyglądałby inaczej z naszej strony gdyby nie awans już przed meczem.

Prawdopodobnie wszystkie siły skupią na mecz w 1/8 a z kim zagrają nie ma większej różnicy. Od każdej z czwórki drużyn z grupy B dostaną oklep.

Mam nadzieję że się ładnie pożegnają z grupą zwycięstwem z Finami, stawiam na Polskę. 1.75 kurs, na Finów 1.85.

Legionista Awatar heretico
    a wcale tego meczu nie musieli przegrać. sam Gortat miał chyba 3 setki .
    masa niedokładnych podań i jeszcze więcej niewykorzystanych błędów przeciwnika
    w tych ostatnich 29:8 dla Izraela
    ------------------------------------------------
    Hey man, you know I'm really OK
    The gun in my hand will tell you the same

Gortat to ma wyraźnie wyjebane na kadrę, podobno są to jego ostatnie mecze w reprezentacji. Podejrzewam że dzisiaj też będzie człapał po parkiecie, zagra na swoim poziomie w 1/8.

Ogólnie kadra gra dobrze na tym turnieju jako zespół, ale żeby wygrywać potrzeba czegoś ekstra, jak Gortat w dobrej formie np.

20PLN postawię, lepiej będzie sie mecz oglądało.

Ostatnio edytowane przez Tommy Johnson ; 10-09-2015 o 13:37

Legionista Awatar benek1
    Przegrali bo wyszli początkowo 2 składem aby dać odpocząć innym bo mieliśmy awans, co prawda mecz sam w sobie był słaby bo popełnialiśmy mnóstwo błędów dziecinnych...
    Tylko Legia Warszawa!
    Jestem młody zdolny bezrobotny ale kocham LEGIE!

Oglądam trzecim ich mecz na tym Eurobaskecie i tylko ja mam wrażenie, że z Karnowskim pod koszem gramy dużo lepiej niż z Gortatem?

Co Litwa dziś grała to nie mam pytań.

Wiem że są zajebiści w kosza ale Litwini zrobili coś więcej, znaczy się maja swój styl.

Legionista Awatar SzydeL
    Dobra przynajmniej wiadomo już z kim zagramy w sobotę.Hiszpania.
    Będzie ciężko, ale kto wie, ekipa pokazuje spory charakter na tym turnieju.Ja zagrają na takim samym poziomie jak z Francuzami czy dzisiaj w ostatniej kwarcie to jest szansa sprawić niespodziankę.Gra toczy się o dużą stawkę.
    Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Jednak Hiszpanie nie ta liga dla Polaków, na 3 kwarty starczyło sił.

Ogólnie turniej udany, wygrali co mieli wygrać przegrali co mieli przegrać. No może oprócz meczu z Izraelem. Plan wykonali. jako zespół zagrali świetnie, każdy grał na 100% oprócz Gortata ale dzisiaj nawet Gortat nie pomógłby.

Legionista Awatar Huxley
    Cytat Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
    Jednak Hiszpanie nie ta liga dla Polaków, na 3 kwarty starczyło sił.

Ogólnie turniej udany, wygrali co mieli wygrać przegrali co mieli przegrać. No może oprócz meczu z Izraelem. Plan wykonali. jako zespół zagrali świetnie, każdy grał na 100% oprócz Gortata ale dzisiaj nawet Gortat nie pomógłby.
    Gasol włączył trzeci bieg i było po zabawie.
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Ogólnie rzucił 30PKT, w tym 6X3pkt!

To jest Center, Marcin dzisiejszego dnia mógł tylko kłapać dziobem.

Uprawnienia umieszczania postów