Strona 1 z 16 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 468

Wątek: Hadaj - Spiker z Łazienkowsiej

Legionista Awatar yusta

Hadaj - Spiker z Łazienkowsiej

Oświadczenie prezesa Legii, Edwarda Trylnika
    W związku ze skandalicznym i samowolnym zachowaniem osoby odpowiedzialnej za doping kibiców podczas spotkania Legia - Wisła Płock, p. Wojciecha Hadaja, wyrażamy nasz dezaprobatę i oburzenie dla takiego postępowania.

Mając na uwadze fakt, że takie nieodpowiedzialne zachowanie może skutkować wywołaniem burd boiskowych podczas spotkania Widzew Łódź - Legia Warszawa, Zarząd Legia Warszawa SSA odsuwa od wszelkiej działalności p. Hadaja podczas spotkań organizowanych przez nasz klub.

Jednocześnie pragniemy podkreślić fakt, że Legia Warszawa SSA odżegnuje się i piętnuje wszelkie akty mogące prowadzić do uczynienia stadionów piłkarskich miejscami bójek i rozbojów grup pseudokibiców.

Przypomnienie: Nigdzie tak nie rzucają w was kamieniami jak na Widzewie. Pamiętajcie o tym. Przygotujcie się odpowiednio - ogłosił spiker na stadionie Legii podczas niedzielnego meczu z Wisłą Płock. Po tym komunikacie trybuny nie omieszkały zakomunikować, co sądzą o odwiecznym rywalu. - Przestańcie, bo mnie zwolnią - ostrzegł zapowiadacz.
    Only You

Legionista Awatar Tomi
    Paranoja, Hadaj jest Bogu ducha winny . jakie skandalicznie zachowanie ??? To jego wina, że na Widzewie ciskają w nas kamieniami, przecież taka jest prawda - a on tylko powidział żeby się na to przygotwać - mówił to w dobrej wierze. I nie jest jego winą, że trybuny zareagowały jak zareagowały :fu:....

Szkoda bo naprawdę bardzo go lubię i mam dla niego wielki szacunek
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar c_zary
    Co do samego zdarzenia to nie moge sie wypowiedziec bo umknelo to jakos mojej uwadze
    Z tego co pamietam to zwalniali juz go co najmniej dwa razy, a konczylo sie zawsze na tym ze do nas wracal. Na razie zreszta nigdzie nie bylo powiedziane, ze go zwolnia. Przezyl juz na swoim stanowisku kilku prezesow wiec tym razem tez sprawa pewnie rozejdzie sie po kosciach.
    ...

Legionista
    tak niech zwolnią Hadaja i zatrudnią jakiegoś starego dziada który głosem takim jak by srał mówił kto strzelił gola!!! tak jak to już kiedyś zrobili.
    Wypowiedź że Hadaj może spowodować burdy w Łodzi jest idiotyczna!
    Sorry że sie uniosłem

Legionista
    Boze, paranoja... trzymaj sie Wojtek, bedzie dobrze...

zajebiscie traktuja człowieka ktory ma z Legia wiecej wspolnego niz cały tan zarzad ktory go zwolnił...
    Legia Warszawa
    "...gdyby miłość była śmiercią, umarłabym by być z Tobą.."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Ewelina
    ktory go zwolnił...
    Naszczęście jeszcze go niezwolnili

Legionista Awatar dyha
    Historia Znów się powtarza , już raz odsunięto Wojtka , i co wtedy było . Przyszedł jakiś typ na którego słowa trybuny wybuchały śmiechem , a Hadaj jest niewinny niczemu , szkoda , bo dzięki niemu jest jak jest .

Legionista
    Napiszmy petycje do klubu, a na meczu z Lechem niech każdy ją podpisze. Pokażmy że atmosfera na Łazienkowskiej, jakiej nie ma nigdzie w Polsce, jest również zasługą Wojtka. Wyraźmy swoją dezaprobate wobec działaczy, bo Wojtuś musi być na Lechu. Ale czy jeśli Wojtek powiedziałby, że jeśli wybieracie się np. do Iraku, to możecie zostać zastrzeleni, to klub by również go zwolnił??? Przecież on tylko informował kibiców jak jest na Widzewie, a nie namawiał do robienia zadymy. Zresztą niech Trylnik wybierze sie na nasz sektor (tak jak kiedyś Pietruszka na Lechu) to sam zobaczy!

P.S A może by tak Wojtka zamiast Różyka na gniazdo, może wtedy większość ludzi zaczęłaby dopingować, bo niestety z dopingiem coraz gorzej u nas.. .... A Różyk na spikera i "Bracia kibice!!!!!!!!!" :buhaha:
    Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Walek_C.Z.K
    .... A Różyk na spikera i "Bracia kibice!!!!!!!!!" :buhaha:
    Ta Różyk na spikera i "Kto nie śpiewa niech spierdala na grzyby" :buhaha:
    To był najłagodniejszy przykład

Adis
    Guest
    Qrwa! Skandal, nie mogš wywalić Rórzyka!! Zbliza sie mecz z Lechem i co? Bez niego??

!!!AVE :+: RÓRZYK!!!

Legionista Awatar Zajacc
    Cytat Zamieszczone przez Adis
    Qrwa! Skandal, nie mogš wywalić Rórzyka!! Zbliza sie mecz z Lechem i co? Bez niego??

ho: albo ja jestem nie w temacie albo kolega sie pomylil... ho:
    Nazywam się Henryk Zając i od 20 lat naprawiam pralki.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Adis

Jakiego Rózyka??Skad niby mieliby wywalic rózyka??Chodzi o Wojta Hadaja(to ten,który zawsze przed meczem pyta:kto wydra mecz )...
    A co do tematu,to sam nie wiem,co napisac...Ten czlowiek zrobil wiecej dla Legii,niz Ci wszyscy dzialacze razem wzieci.On ma Legie w sercu,nie tak jak oni!Ja tu nie widze zadnej prowokacji z jego strony,a wrecz przeciwnie-ostrzga on kibiców i za to chca go wywalic...??!!

Legionista Awatar szczepan
    sadze ze gdyby nie to ze zareagowalismy tak jak zareagowalismy na te jego slowa to tego wszystkeigo by nie bylo... a tak to... caly stadion spiewal o widzewie a potem o pzpnie...
    chociaz oczywiscie panowie prezesie znow przesadzaja...
    moze na mecz z Lechem wroci... tymczasowo...

Legionista Awatar MaxyM
    8- Równie dobrze mogą zakazać śpiewać ekipą przyjezdnym bo ich piosenki wywołują w nas chęć riposty.

Legionista Awatar szczepan
    chodzilo mi o to ze gdybysmy nie spiewali jako reakcji na jego slowa to raczej nic by nie bylo... a tak obserwator napisal pewnie i prezesina sie przestraszyla...

Legionista Awatar Keleborn
    Jak dla mnie to tekst Wojtka był przypomnieniem co by na Widzew zabrać kaski. Poniekąd słusznie.

Na razie go zawiesili. Potrzymają pewnie do końca rundy i odwieszą na jesieni. Pewnie że na Lecha by się przydał, ale myślę że damy sobie radę ...
    For those about to rock,
    I salut you!!!

Legionista
    A może by tak Trylnik posiedział przez chwilę na Widzewie razem z kibicami LEGII? Dostałby parę razy kamieniemi sam by potem ostrzegał ludzi

Legionista
    kazdy ma jakos racie i wojtek i my ale wszyscy dokladnie wiem jak jest w lodzi i ze kamienie tam lataja i wyjebanie z tekstem"zeby zabrac kaski na glowe" podczas meczu jest troche nie zrozumiale i dziwne ! nie pisze tego ze jestem przeciwny wojtkowi ale zachowal sie nie odpowiedzialnie i ponosi swoje konsekwencje w postaci odsuniecia od meczow!ale moze pzreposi wszytkich i wroci juz na lecha ma tak nadzieje
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Legionista
    nie powiedzial aby wziac kaski tylko odpowiedno sie przygotowac jak domniemam mial na mysli wlasnie kaski i nie wiem na ***** Trylnik zrobil z tego taka afere niech pojedzie z nami do Lodzi to sie pajac przekona jek tam jest "fajnie" '8
    I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Legionista
    fpowiedzial za duzo....ale jesli za jednen tak iwybryk go zwolnili, to to samo powinno byc z osoba kotra podala ostaTNIO ze Wisla przegrywa z Szczecinie...moim zdaniem Wojtek ma bardzo duzy wplyw na publicznosc...i powinie non oficjalnie przeprosc wladze Legii.....i wrocic do pracy....fak - jest to osoba publicza i nei moze sobie pozwolic na takie wybryki....no ale kto z nas nie robi bledow....popatrzmy na spikera Lecha...on to powinien byc zwalniany po kazdym meczu !!!
    Warszawa

Legionista
    ufff jak dobrze nikt mnie tak nie wkuriwal jak Hadaj... Nie trawie podjaranych wodzirejow z mikrofonem. Mozna bylo go zniesc jak odzywal sie raz, dwa.. od ponad roku palma mu odbila i wpierdala sie juz w kazdym momencie, nawet gdy wszyscy spiewaja...
    Pozniej w powtorkach telewizyjnych staje sie gwiazda napedzajaca trybuny. A gowno jak ma na to ochote to gniazdo jest do tego a nie mikrofon podlaczony do kazdego glosnika. Na Polonie z takim dopingiem. Trybuny zawsze nakrecaly sie same a nie za sprawa podjaranego Hadaja.

Lakers
    Guest
    ja to bym tego Trylika wzią z nami na ten widzem i ustawił tak by dostał w łep kamieniem to moze pomyśli wtedy zanim coś powie!!!

Widzewiak
    Cytat Zamieszczone przez Adams_
    ufff jak dobrze nikt mnie tak nie wkuriwal jak Hadaj... Nie trawie podjaranych wodzirejow z mikrofonem. Mozna bylo go zniesc jak odzywal sie raz, dwa.. od ponad roku palma mu odbila i wpierdala sie juz w kazdym momencie, nawet gdy wszyscy spiewaja...
    Pozniej w powtorkach telewizyjnych staje sie gwiazda napedzajaca trybuny. A gowno jak ma na to ochote to gniazdo jest do tego a nie mikrofon podlaczony do kazdego glosnika. Na Polonie z takim dopingiem. Trybuny zawsze nakrecaly sie same a nie za sprawa podjaranego Hadaja.
    Adams,zgadzam sie z toba w 100%.
    Hadaj jest mało fajny,tak jak mało fajny był Uszol na Lechu,obaj starali się bć gwiazdami meczu.
    Dopoki kwilił swoim głosikiem na waszych meczach to miałem to gdzies,bo to wasza sprawa.Jednak to co wyczyniał na meczach reprezentacji,wkurfiało wszystkich dookoła.Jego "Witam na Polskim Wembley" podczas meczu z anglikami,kiedy wzbudził wybuch ich śmiechu,darcie sie wniebogłosy podczas meczu z Walia po ktorym Walijczysly zlozyli skarge do FIFA.....czy nawet na ostatnim meczu RAP,gdy wył tak,ze nie dalo sie tego ogladac i gadał o najsławniejszej trybunie swiata-Żylecie 8-
    Nie wiem czy mu juz na łeb padło,czy poczuł sie gwiazdą,jednak ze swoim głosikiem budził tylko irytacje i śmiech,nie przyspozajac wam chluby.Pisze serio,kogo bym sie nie pytał z innych klubów mowil to samo.
    Mysle ze spokojnie dacie sobie rade bez niego,tak jak Lech daje sobie rade bez Uszola.A i reszta kibicow ogladając wasz mecz nie bedzie musiała ściszac głosu.
    WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
    RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

jarcyś
    Guest
    Hadaj jest fajnym gościem , miałem z nim okazję uciąć dłuższą pogawędkę.

Tyle tylko , że jest absolutnym fanatykiem Legii i nawet nie sili się na obiektywizm. Czasami zachowuje się "bez głowy" , co ściąga na Legię problemy.

Dlatego myślę , że Wojtek powinien pomagać w organizowaniu dopingu ale nie jako spiker .

Ogólnie model spikera - kibica trąci prowincją . Wolę jakąś laskę o niskim sexownym głosie .

Wojtek - działaj na trybunach

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez jarcyś
    Ogólnie model spikera - kibica trąci prowincją . Wolę jakąś laskę o niskim sexownym głosie .
    :+:
    Piszemy petycje

Jesli chodzi o Hadaja to ostatnio przeginal pale. To wcinanie sie w spiew, krzyczenie i mowienie o szalikach coraz bardziej mnie wkurzalo. Albo niech troche ochlonie albo korzystamy z pomyslu Jarcysia
    Pozdr.

Cytat Zamieszczone przez jarcyś
    Hadaj jest fajnym gościem , miałem z nim okazję uciąć dłuższą pogawędkę.

Tyle tylko , że jest absolutnym fanatykiem Legii i nawet nie sili się na obiektywizm. Czasami zachowuje się "bez głowy" , co ściąga na Legię problemy.

Dlatego myślę , że Wojtek powinien pomagać w organizowaniu dopingu ale nie jako spiker .

Wojtek - działaj na trybunach
    dobrze nie rozumiem jak mógłby działąć na trybunach

jarcyś
    Guest
    jezu....

tak jak inni organizatorzy dopingu i oprawy : Cyberfani , Różyk itd....

do tego nie potrzeba stołka spikerskiego

Legionista
    milion procent racji...sam bym tego lepiej nie ujal

Administrator Awatar Adiq
    Cytat Zamieszczone przez ange(L)
    milion procent racji...sam bym tego lepiej nie ujal
    Tylko, że gniazdo ma zasięg na samą Żyletę, a jak Hadaj spytał od czasu do czasu "Kto wygra mecz!?" to cały stadion idealnie zgrany odpowiadał...

Legionista
    Mi tam szczerze mowiac zwisa czy on zostanie czy nie...ale jak juz ma byc to niech chociaz zmieni repertuar bo na kazdym meczu jest to samo. Moglby sie wysilic i wymyslic cos nowego.

Uprawnienia umieszczania postów