Hadaj - Spiker z Łazienkowskiej

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • leszek
    Legionista
    • 05.2003
    • 6

    #31
    DlACZEGO NASZ SZANOWNY PREZES NIE SKONSULTOWAŁ TEGO Z NAMI!!
    HADAJ ODPIEPRZ NIESAMOWITĄ ROBOTĘ , A PREZES CO TYLKO NARZEKAC UMIE.
    JAK NIE BEDZIE HADDAJA TO KTO BĘDZIE SPIKEREM ?
    PREZESIE MAM CIĘ W !!!
    Fan Legii warszawa ze Skoczowa kolo Bielska Białej(Bks "Stal" Bielsko-Biała)

    Komentarz

    • peyek
      Legionista
      • 05.2003
      • 178

      #32
      Leszek: Nie krzycz! Wylacz Caps Locka.

      Komentarz

      • legart
        Administrator
        • 05.2003
        • 9680

        #33
        Tak jest z wyłaczonym capslokiem, Leszku posty są czytelniejsze

        Komentarz

        • jacek
          Legionista
          • 05.2003
          • 53

          #34
          bez naszego wojtka doping nie bedzie tak dobry on jest jednym z nas i nie wyobrazam sobie bez niego dopingu!!!!!! [/img]
          Policja jest po to by nas bronić....tylko kto obroni nas przed nimi!...A.C.A.B!

          Komentarz

          • Adiq
            Administrator
            • 05.2003
            • 3352

            #35
            Zamieszczone przez jacek
            bez naszego wojtka doping nie bedzie tak dobry on jest jednym z nas i nie wyobrazam sobie bez niego dopingu!!!!!! [/img]
            Jacek nie przesadzasz? Przecież Hadaj to nie Różyk. Jego rola w dopingu ograniczała się do tego, że parę razy przed meczem spytał "Kto dziś wygra!?" i po strzeleniu bramki robił swój stały show.
            Nieznani Sprawcy

            Komentarz

            • Walek_C.Z.K
              Legionista
              • 05.2003
              • 228

              #36
              Ale gdy zapytał się kibiców "Kto jest Mistrzem" i jak dwie strony odpowiedziały Legia, to aż ciarki po plecach przechodziły! Bez niego nie da sie zgrać Krytej z Żyletą, nie mamy na to szans, dlatego mysle że Wojtek jest na Legii nie zbędny, bo dzięki niemu mecze Legii to prawdziwe spektakle i on był głównym prowadzącym takiego spektaklu! Wyobraźcie sobie co by sie działo, gdyby Hadaj nie namówił większości kibiców z Żylety, aby nie wychodzili na murawe, gdy wybuchła zadyma na Widzewie? Byłaby to rzeź i mysle ze Trylnik powinien pier.....ąć sie w głowe. Aha, najbliższy mecz na Legii jest z Lechem, więc oszczędźmy na ten mecz Trylnika, tylko pokażmy pyrusom jak sie bawi Legia!!!
              Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

              Komentarz

              • szczepan
                Legionista
                • 05.2003
                • 5531

                #37
                eee to zgranie jest... przed 1 polowa jak wychodza pilkarze w przerwie i na poczatku drugiej... a tak to jezeli jest juz w ogole jakies zgranie to nie raczej zasluga Hadaja...
                ________________________________________

                _______________________________________
                mnie tu nie ma

                Komentarz

                • jarcyś

                  #38
                  baj de łej :

                  ten temat jest cytowany w dzisiejszym Przeglądzie Sportowym (str. 13)

                  wypowiedzi yusty, Tomiego, C_zarego i innych


                  znaczy się , czytają nas ...

                  Komentarz

                  • c_zary
                    Legionista
                    • 05.2003
                    • 5412

                    #39
                    Zamieszczone przez jarcyś
                    baj de łej :

                    ten temat jest cytowany w dzisiejszym Przeglądzie Sportowym (str. 13)

                    wypowiedzi yusty, Tomiego, C_zarego i innych


                    znaczy się , czytają nas ...
                    Nie wiedzialem, ze to co tu bezrosko nabije nastepnego dnia moze pojawic sie w gazecie :/ Dobrze, ze nikomu nie przyszlo jeszcze do glowy wydrukowac, ktorejs z wypowiedzi MaxyMa w trakcie kiedy byl niedysponowany. Niezla reklame forum by nam wtedy zrobili ho:
                    ...

                    Komentarz

                    • ange(L)
                      Legionista
                      • 05.2003
                      • 235

                      #40
                      Zamieszczone przez jacek
                      bez naszego wojtka doping nie bedzie tak dobry on jest jednym z nas i nie wyobrazam sobie bez niego dopingu!!!!!! [/img]
                      bez 'naszego' Wojtka doping bedzie wreszcie prawdziwy,taki naprawde kibicowski...to co lubie i na co czekalem
                      PS
                      Gdyby jeszczce tylko orkiestra dawala wiekszosc piesni spiewac SAMYM kibicom(bez jej pomocy) wtedy juz byloby naprawde rewelacyjnie...

                      Znajac zycie moj post poprze niewiele osob

                      Komentarz

                      • Walek_C.Z.K
                        Legionista
                        • 05.2003
                        • 228

                        #41
                        Porównaj sobie oficjalnego spikera z Wojtkiem i napewno zauważysz różnicę! Gdy Wojtek dochodzi do głosu, atmosfera na stadionie ozywia się, a Wojtek ostatnio w czasie meczu nie włączał sie, wiec nie mów że teraz będzie dopiero prawdziwy, bo on cały czas będzie prawdziwy. Wyobraź sobie jak będzie wyglądała prezentacja zawodników bez Hadaja?
                        Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

                        Komentarz

                        • MaxyM
                          Legionista
                          • 05.2003
                          • 6189

                          #42
                          Zamieszczone przez c_zary
                          Zamieszczone przez jarcyś
                          baj de łej :

                          ten temat jest cytowany w dzisiejszym Przeglądzie Sportowym (str. 13)

                          wypowiedzi yusty, Tomiego, C_zarego i innych


                          znaczy się , czytają nas ...
                          Nie wiedzialem, ze to co tu bezrosko nabije nastepnego dnia moze pojawic sie w gazecie :/ Dobrze, ze nikomu nie przyszlo jeszcze do glowy wydrukowac, ktorejs z wypowiedzi MaxyMa w trakcie kiedy byl niedysponowany. Niezla reklame forum by nam wtedy zrobili ho:
                          p.s.

                          Niech ktos zeskanuje i mi podesle.

                          He, mnie jeszcze nie zamiescili bo Zarzeczny nie czyta, niech zacznie a bede na głównej ijok: .

                          pozd.

                          Przez forum do sławy :buhaha: .

                          Komentarz

                          • MaxyM
                            Legionista
                            • 05.2003
                            • 6189

                            #43
                            Wypowiedź Kija mnie rozwaliła - ale coś w niej jest, mi się wydaje że się ostatnio za bardzo zagolopował i jego uwagi i prośby zaczeły być męczące, wszyscy śpiewają: Mistrzem Polski ..., a on się wcina i drze by głośniej, by wszyscy, by pokazać itd. - może ten urlop mu potrzebny na jakiś czas bo jeszcze troche a by sie zachowywal jak na meczu RAPu - jak to amerykanie mówili: szok i przerażenie.

                            Komentarz

                            • Kiju
                              Widzewiak
                              • 05.2003
                              • 822

                              #44
                              Zamieszczone przez MaxyM
                              Wypowiedź Kija mnie rozwaliła - ale coś w niej jest, mi się wydaje że się ostatnio za bardzo zagolopował i jego uwagi i prośby zaczeły być męczące, wszyscy śpiewają: Mistrzem Polski ..., a on się wcina i drze by głośniej, by wszyscy, by pokazać itd. - może ten urlop mu potrzebny na jakiś czas bo jeszcze troche a by sie zachowywal jak na meczu RAPu - jak to amerykanie mówili: szok i przerażenie.
                              Naprawde brak Hadaja wyjdzie wam tylko na dobre.

                              Hadaj zawze kojazył mi sie z Farinellim 8- (a bynajmniej jego głos)
                              WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
                              RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

                              Komentarz

                              • Adams_
                                Legionista
                                • 05.2003
                                • 1320

                                #45
                                Swiete slowa! "ten stadion nie zna ciszy..." wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
                                A juz doprowadza mnie do szalu jak ogladam sobie mpegi czy aviki z naszych opraw meczowych, glosniki podkrecone, piekny kibicowki spiew leci a za chwile wcina sie kastrat... rece opadaja!

                                Ostre slowa ale oddajace moja dezaprobate dla tego czlowieka z mikrofonem. Prywatnie moze i jest oki... nie wiem, nie znam sie, zarobiony jestem.

                                Komentarz

                                Pracuję...