Hadaj - Spiker z Łazienkowskiej

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • yusta
    Legionista
    • 05.2003
    • 7383

    Hadaj - Spiker z Łazienkowskiej

    Oświadczenie prezesa Legii, Edwarda Trylnika
    W związku ze skandalicznym i samowolnym zachowaniem osoby odpowiedzialnej za doping kibiców podczas spotkania Legia - Wisła Płock, p. Wojciecha Hadaja, wyrażamy nasz dezaprobatę i oburzenie dla takiego postępowania.

    Mając na uwadze fakt, że takie nieodpowiedzialne zachowanie może skutkować wywołaniem burd boiskowych podczas spotkania Widzew Łódź - Legia Warszawa, Zarząd Legia Warszawa SSA odsuwa od wszelkiej działalności p. Hadaja podczas spotkań organizowanych przez nasz klub.

    Jednocześnie pragniemy podkreślić fakt, że Legia Warszawa SSA odżegnuje się i piętnuje wszelkie akty mogące prowadzić do uczynienia stadionów piłkarskich miejscami bójek i rozbojów grup pseudokibiców.

    Przypomnienie: Nigdzie tak nie rzucają w was kamieniami jak na Widzewie. Pamiętajcie o tym. Przygotujcie się odpowiednio - ogłosił spiker na stadionie Legii podczas niedzielnego meczu z Wisłą Płock. Po tym komunikacie trybuny nie omieszkały zakomunikować, co sądzą o odwiecznym rywalu. - Przestańcie, bo mnie zwolnią - ostrzegł zapowiadacz.
    Only You
  • Tomi
    Legionista
    • 05.2003
    • 3647

    #2
    Paranoja, Hadaj jest Bogu ducha winny . jakie skandalicznie zachowanie ??? To jego wina, że na Widzewie ciskają w nas kamieniami, przecież taka jest prawda - a on tylko powidział żeby się na to przygotwać - mówił to w dobrej wierze. I nie jest jego winą, że trybuny zareagowały jak zareagowały :fu:....

    Szkoda bo naprawdę bardzo go lubię i mam dla niego wielki szacunek
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

    Komentarz

    • c_zary
      Legionista
      • 05.2003
      • 5412

      #3
      Co do samego zdarzenia to nie moge sie wypowiedziec bo umknelo to jakos mojej uwadze
      Z tego co pamietam to zwalniali juz go co najmniej dwa razy, a konczylo sie zawsze na tym ze do nas wracal. Na razie zreszta nigdzie nie bylo powiedziane, ze go zwolnia. Przezyl juz na swoim stanowisku kilku prezesow wiec tym razem tez sprawa pewnie rozejdzie sie po kosciach.
      ...

      Komentarz

      • bemowiak
        Legionista
        • 05.2003
        • 1261

        #4
        tak niech zwolnią Hadaja i zatrudnią jakiegoś starego dziada który głosem takim jak by srał mówił kto strzelił gola!!! tak jak to już kiedyś zrobili.
        Wypowiedź że Hadaj może spowodować burdy w Łodzi jest idiotyczna!
        Sorry że sie uniosłem

        Komentarz

        • Ewelina
          Legionista
          • 05.2003
          • 418

          #5
          Boze, paranoja... trzymaj sie Wojtek, bedzie dobrze...

          zajebiscie traktuja człowieka ktory ma z Legia wiecej wspolnego niz cały tan zarzad ktory go zwolnił...
          Legia Warszawa
          "...gdyby miłość była śmiercią, umarłabym by być z Tobą.."

          Komentarz

          • bemowiak
            Legionista
            • 05.2003
            • 1261

            #6
            Zamieszczone przez Ewelina
            ktory go zwolnił...
            Naszczęście jeszcze go niezwolnili

            Komentarz

            • dyha
              Legionista
              • 05.2003
              • 4432

              #7
              Historia Znów się powtarza , już raz odsunięto Wojtka , i co wtedy było . Przyszedł jakiś typ na którego słowa trybuny wybuchały śmiechem , a Hadaj jest niewinny niczemu , szkoda , bo dzięki niemu jest jak jest .

              Komentarz

              • Walek_C.Z.K
                Legionista
                • 05.2003
                • 228

                #8
                Napiszmy petycje do klubu, a na meczu z Lechem niech każdy ją podpisze. Pokażmy że atmosfera na Łazienkowskiej, jakiej nie ma nigdzie w Polsce, jest również zasługą Wojtka. Wyraźmy swoją dezaprobate wobec działaczy, bo Wojtuś musi być na Lechu. Ale czy jeśli Wojtek powiedziałby, że jeśli wybieracie się np. do Iraku, to możecie zostać zastrzeleni, to klub by również go zwolnił??? Przecież on tylko informował kibiców jak jest na Widzewie, a nie namawiał do robienia zadymy. Zresztą niech Trylnik wybierze sie na nasz sektor (tak jak kiedyś Pietruszka na Lechu) to sam zobaczy!

                P.S A może by tak Wojtka zamiast Różyka na gniazdo, może wtedy większość ludzi zaczęłaby dopingować, bo niestety z dopingiem coraz gorzej u nas.. .... A Różyk na spikera i "Bracia kibice!!!!!!!!!" :buhaha:
                Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

                Komentarz

                • bemowiak
                  Legionista
                  • 05.2003
                  • 1261

                  #9
                  Zamieszczone przez Walek_C.Z.K
                  .... A Różyk na spikera i "Bracia kibice!!!!!!!!!" :buhaha:
                  Ta Różyk na spikera i "Kto nie śpiewa niech spierdala na grzyby" :buhaha:
                  To był najłagodniejszy przykład

                  Komentarz

                  • Adis

                    #10
                    Qrwa! Skandal, nie mog¹ wywalić Rórzyka!! Zbliza sie mecz z Lechem i co? Bez niego??

                    !!!AVE :+: RÓRZYK!!!

                    Komentarz

                    • Zajacc

                      #11
                      Zamieszczone przez Adis
                      Qrwa! Skandal, nie mog¹ wywalić Rórzyka!! Zbliza sie mecz z Lechem i co? Bez niego??

                      !!!AVE :+: RÓRZYK!!!
                      ho: albo ja jestem nie w temacie albo kolega sie pomylil... ho:

                      Komentarz

                      • Grochów
                        Legionista
                        • 05.2003
                        • 589

                        #12
                        Zamieszczone przez Adis
                        Qrwa! Skandal, nie mog¹ wywalić Rórzyka!! Zbliza sie mecz z Lechem i co? Bez niego??

                        !!!AVE :+: RÓRZYK!!!
                        Jakiego Rózyka??Skad niby mieliby wywalic rózyka??Chodzi o Wojta Hadaja(to ten,który zawsze przed meczem pyta:kto wydra mecz )...
                        A co do tematu,to sam nie wiem,co napisac...Ten czlowiek zrobil wiecej dla Legii,niz Ci wszyscy dzialacze razem wzieci.On ma Legie w sercu,nie tak jak oni!Ja tu nie widze zadnej prowokacji z jego strony,a wrecz przeciwnie-ostrzga on kibiców i za to chca go wywalic...??!!
                        WarsaW FanS On TouR

                        http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

                        Komentarz

                        • szczepan
                          Legionista
                          • 05.2003
                          • 5531

                          #13
                          sadze ze gdyby nie to ze zareagowalismy tak jak zareagowalismy na te jego slowa to tego wszystkeigo by nie bylo... a tak to... caly stadion spiewal o widzewie a potem o pzpnie...
                          chociaz oczywiscie panowie prezesie znow przesadzaja...
                          moze na mecz z Lechem wroci... tymczasowo...
                          ________________________________________

                          _______________________________________
                          mnie tu nie ma

                          Komentarz

                          • MaxyM
                            Legionista
                            • 05.2003
                            • 6189

                            #14
                            8- Równie dobrze mogą zakazać śpiewać ekipą przyjezdnym bo ich piosenki wywołują w nas chęć riposty.

                            Komentarz

                            • szczepan
                              Legionista
                              • 05.2003
                              • 5531

                              #15
                              chodzilo mi o to ze gdybysmy nie spiewali jako reakcji na jego slowa to raczej nic by nie bylo... a tak obserwator napisal pewnie i prezesina sie przestraszyla...
                              ________________________________________

                              _______________________________________
                              mnie tu nie ma

                              Komentarz

                              Pracuję...