Hadaj - Spiker z Łazienkowskiej

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Keleborn
    Legionista
    • 05.2003
    • 548

    #16
    Jak dla mnie to tekst Wojtka był przypomnieniem co by na Widzew zabrać kaski. Poniekąd słusznie.

    Na razie go zawiesili. Potrzymają pewnie do końca rundy i odwieszą na jesieni. Pewnie że na Lecha by się przydał, ale myślę że damy sobie radę ...
    For those about to rock,
    I salut you!!!

    Komentarz

    • Lawy
      Legionista
      • 05.2003
      • 636

      #17
      A może by tak Trylnik posiedział przez chwilę na Widzewie razem z kibicami LEGII? Dostałby parę razy kamieniemi sam by potem ostrzegał ludzi

      Komentarz

      • kamyk
        Legionista
        • 05.2003
        • 1467

        #18
        kazdy ma jakos racie i wojtek i my ale wszyscy dokladnie wiem jak jest w lodzi i ze kamienie tam lataja i wyjebanie z tekstem"zeby zabrac kaski na glowe" podczas meczu jest troche nie zrozumiale i dziwne ! nie pisze tego ze jestem przeciwny wojtkowi ale zachowal sie nie odpowiedzialnie i ponosi swoje konsekwencje w postaci odsuniecia od meczow!ale moze pzreposi wszytkich i wroci juz na lecha ma tak nadzieje
        Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

        Komentarz

        • Afgan
          Legionista
          • 05.2003
          • 575

          #19
          nie powiedzial aby wziac kaski tylko odpowiedno sie przygotowac jak domniemam mial na mysli wlasnie kaski i nie wiem na ***** Trylnik zrobil z tego taka afere niech pojedzie z nami do Lodzi to sie pajac przekona jek tam jest "fajnie" '8
          I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

          Komentarz

          • aaadamm
            Legionista
            • 05.2003
            • 1250

            #20
            fpowiedzial za duzo....ale jesli za jednen tak iwybryk go zwolnili, to to samo powinno byc z osoba kotra podala ostaTNIO ze Wisla przegrywa z Szczecinie...moim zdaniem Wojtek ma bardzo duzy wplyw na publicznosc...i powinie non oficjalnie przeprosc wladze Legii.....i wrocic do pracy....fak - jest to osoba publicza i nei moze sobie pozwolic na takie wybryki....no ale kto z nas nie robi bledow....popatrzmy na spikera Lecha...on to powinien byc zwalniany po kazdym meczu !!!
            Warszawa

            Komentarz

            • Adams_
              Legionista
              • 05.2003
              • 1320

              #21
              ufff jak dobrze nikt mnie tak nie wkuriwal jak Hadaj... Nie trawie podjaranych wodzirejow z mikrofonem. Mozna bylo go zniesc jak odzywal sie raz, dwa.. od ponad roku palma mu odbila i wpierdala sie juz w kazdym momencie, nawet gdy wszyscy spiewaja...
              Pozniej w powtorkach telewizyjnych staje sie gwiazda napedzajaca trybuny. A gowno jak ma na to ochote to gniazdo jest do tego a nie mikrofon podlaczony do kazdego glosnika. Na Polonie z takim dopingiem. Trybuny zawsze nakrecaly sie same a nie za sprawa podjaranego Hadaja.

              Komentarz

              • Lakers

                #22
                ja to bym tego Trylika wzią z nami na ten widzem i ustawił tak by dostał w łep kamieniem to moze pomyśli wtedy zanim coś powie!!!

                Komentarz

                • Kiju
                  Widzewiak
                  • 05.2003
                  • 822

                  #23
                  Zamieszczone przez Adams_
                  ufff jak dobrze nikt mnie tak nie wkuriwal jak Hadaj... Nie trawie podjaranych wodzirejow z mikrofonem. Mozna bylo go zniesc jak odzywal sie raz, dwa.. od ponad roku palma mu odbila i wpierdala sie juz w kazdym momencie, nawet gdy wszyscy spiewaja...
                  Pozniej w powtorkach telewizyjnych staje sie gwiazda napedzajaca trybuny. A gowno jak ma na to ochote to gniazdo jest do tego a nie mikrofon podlaczony do kazdego glosnika. Na Polonie z takim dopingiem. Trybuny zawsze nakrecaly sie same a nie za sprawa podjaranego Hadaja.
                  Adams,zgadzam sie z toba w 100%.
                  Hadaj jest mało fajny,tak jak mało fajny był Uszol na Lechu,obaj starali się bć gwiazdami meczu.
                  Dopoki kwilił swoim głosikiem na waszych meczach to miałem to gdzies,bo to wasza sprawa.Jednak to co wyczyniał na meczach reprezentacji,wkurfiało wszystkich dookoła.Jego "Witam na Polskim Wembley" podczas meczu z anglikami,kiedy wzbudził wybuch ich śmiechu,darcie sie wniebogłosy podczas meczu z Walia po ktorym Walijczysly zlozyli skarge do FIFA.....czy nawet na ostatnim meczu RAP,gdy wył tak,ze nie dalo sie tego ogladac i gadał o najsławniejszej trybunie swiata-Żylecie 8-
                  Nie wiem czy mu juz na łeb padło,czy poczuł sie gwiazdą,jednak ze swoim głosikiem budził tylko irytacje i śmiech,nie przyspozajac wam chluby.Pisze serio,kogo bym sie nie pytał z innych klubów mowil to samo.
                  Mysle ze spokojnie dacie sobie rade bez niego,tak jak Lech daje sobie rade bez Uszola.A i reszta kibicow ogladając wasz mecz nie bedzie musiała ściszac głosu.
                  WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
                  RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

                  Komentarz

                  • jarcyś

                    #24
                    Hadaj jest fajnym gościem , miałem z nim okazję uciąć dłuższą pogawędkę.

                    Tyle tylko , że jest absolutnym fanatykiem Legii i nawet nie sili się na obiektywizm. Czasami zachowuje się "bez głowy" , co ściąga na Legię problemy.

                    Dlatego myślę , że Wojtek powinien pomagać w organizowaniu dopingu ale nie jako spiker .

                    Ogólnie model spikera - kibica trąci prowincją . Wolę jakąś laskę o niskim sexownym głosie .

                    Wojtek - działaj na trybunach

                    Komentarz

                    • peyek
                      Legionista
                      • 05.2003
                      • 178

                      #25
                      Zamieszczone przez jarcyś
                      Ogólnie model spikera - kibica trąci prowincją . Wolę jakąś laskę o niskim sexownym głosie .
                      :+:
                      Piszemy petycje

                      Jesli chodzi o Hadaja to ostatnio przeginal pale. To wcinanie sie w spiew, krzyczenie i mowienie o szalikach coraz bardziej mnie wkurzalo. Albo niech troche ochlonie albo korzystamy z pomyslu Jarcysia
                      Pozdr.

                      Komentarz

                      • Chopin_Legionista
                        Legionista
                        • 05.2003
                        • 37

                        #26
                        Zamieszczone przez jarcyś
                        Hadaj jest fajnym gościem , miałem z nim okazję uciąć dłuższą pogawędkę.

                        Tyle tylko , że jest absolutnym fanatykiem Legii i nawet nie sili się na obiektywizm. Czasami zachowuje się "bez głowy" , co ściąga na Legię problemy.

                        Dlatego myślę , że Wojtek powinien pomagać w organizowaniu dopingu ale nie jako spiker .

                        Ogólnie model spikera - kibica trąci prowincją . Wolę jakąś laskę o niskim sexownym głosie .

                        Wojtek - działaj na trybunach
                        dobrze nie rozumiem jak mógłby działąć na trybunach
                        -=FNTW=-
                        http://www.localinfo.prv.pl OKS OTWOCK FANS
                        OTWOCK ZAWSZE Z LEGIĄ !

                        Komentarz

                        • jarcyś

                          #27
                          jezu....

                          tak jak inni organizatorzy dopingu i oprawy : Cyberfani , Różyk itd....

                          do tego nie potrzeba stołka spikerskiego

                          Komentarz

                          • ange(L)
                            Legionista
                            • 05.2003
                            • 235

                            #28
                            Zamieszczone przez Adams_
                            ufff jak dobrze nikt mnie tak nie wkuriwal jak Hadaj... Nie trawie podjaranych wodzirejow z mikrofonem. Mozna bylo go zniesc jak odzywal sie raz, dwa.. od ponad roku palma mu odbila i wpierdala sie juz w kazdym momencie, nawet gdy wszyscy spiewaja...
                            Pozniej w powtorkach telewizyjnych staje sie gwiazda napedzajaca trybuny. A gowno jak ma na to ochote to gniazdo jest do tego a nie mikrofon podlaczony do kazdego glosnika. Na Polonie z takim dopingiem. Trybuny zawsze nakrecaly sie same a nie za sprawa podjaranego Hadaja.
                            milion procent racji...sam bym tego lepiej nie ujal

                            Komentarz

                            • Adiq
                              Administrator
                              • 05.2003
                              • 3352

                              #29
                              Zamieszczone przez ange(L)
                              Zamieszczone przez Adams_
                              ufff jak dobrze nikt mnie tak nie wkuriwal jak Hadaj... Nie trawie podjaranych wodzirejow z mikrofonem. Mozna bylo go zniesc jak odzywal sie raz, dwa.. od ponad roku palma mu odbila i wpierdala sie juz w kazdym momencie, nawet gdy wszyscy spiewaja...
                              Pozniej w powtorkach telewizyjnych staje sie gwiazda napedzajaca trybuny. A gowno jak ma na to ochote to gniazdo jest do tego a nie mikrofon podlaczony do kazdego glosnika. Na Polonie z takim dopingiem. Trybuny zawsze nakrecaly sie same a nie za sprawa podjaranego Hadaja.
                              milion procent racji...sam bym tego lepiej nie ujal
                              Tylko, że gniazdo ma zasięg na samą Żyletę, a jak Hadaj spytał od czasu do czasu "Kto wygra mecz!?" to cały stadion idealnie zgrany odpowiadał...
                              Nieznani Sprawcy

                              Komentarz

                              • Swierzy
                                Legionista
                                • 05.2003
                                • 410

                                #30
                                Mi tam szczerze mowiac zwisa czy on zostanie czy nie...ale jak juz ma byc to niech chociaz zmieni repertuar bo na kazdym meczu jest to samo. Moglby sie wysilic i wymyslic cos nowego.

                                Komentarz

                                Pracuję...