Strona 7 z 17 PierwszyPierwszy ... 34567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 210 z 485

Wątek: Hadaj - Spiker z Łazienkowskiej

Dobrze, że chociaż dykcję odrobinę poprawił. Szkoda, że o głowie zapomniał.

Edit: żeby nie było, Hadajowi dziękujemy. Ale wymiana szrotu na inny szrot nie współgra z kierunkiem zmian w tym klubie.
    Ostatnio edytowane przez EviLmonkey ; 31-07-2014 o 10:22

Hadaj wróć...

Legionista Awatar berserk
    Zgadnijcie ile Hadaj zyczy sobie za wprowadzenie na stadion w celu odbycia sesji zdjeciowej (zeby nie bylo nie ja wpadlem na taki pomysl )
    #MuremZaBonusem

Wieczny Łowca Awatar Pan Artysta
    Cytat Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
    A w którym to sezonie tak się Hadaj przyczynił do wzrostu frekwencji ?
    to dobre pytanie - Hadaj alias KastraciskoWyjacePsisko i poprawa frekwencji - chyba za czasów iti
    jak Pedziałek tak Hadaj wiedzieli w co grają- jeden i drugi się sprzedali jak tanie rury przy hotelu polonia
    wybaczone czy nie- takich spraw się nie wybacza
    ps:
    Hadaj jest zwyczajnie wkurwi@jący i nie wie lub nie chce wiedzieć kiedy otwierać morde a kiedy nie piać tym swoim głosikiem
    jak chce go ktoś bronić niech go broni ale to zwyczajna strata czasu
    Czas kończyć z baranami na forumce

Wieczny Łowca Awatar Pan Artysta
    Cytat Zamieszczone przez SpideyPL Zobacz posta
    Hadaj wróć...

czeka łuć
    Czas kończyć z baranami na forumce

Nie zamierzam kastrata bronić ale obiektywnie sobie porównuję obydwu. Jeden chujowszy od drugiego.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
    Zgadnijcie ile Hadaj zyczy sobie za wprowadzenie na stadion w celu odbycia sesji zdjeciowej (zeby nie bylo nie ja wpadlem na taki pomysl )
    A to za to w ogóle się płaci?
    Nie wiem jak teraz ale kilka lat temu wystarczyło napisać maila do klubu i sesja np ślubna odbywała się za darmo na dowolnej trybunie i ns murawie jedynie w asyście ochroniarza
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Morterator Awatar mort
    Cytat Zamieszczone przez krajes Zobacz posta
    Nie zamierzam kastrata bronić ale obiektywnie sobie porównuję obydwu. Jeden chujowszy od drugiego.
    "Głosujcie na PO - robimy was na hajs a w kraju syf i burdel już siedem lat ale ten kto przyjdzie po nas pewnie nie będzie lepszy to po co zmieniać?"

...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Legionista Awatar Blu Skrin
    Jeśli za chwilę kibice wywieszą wielki transparent "Dziękujemy Hadajowi, chcemy nowego spikera" i on wisi na czterech czy pięciu meczach z rzędu, to ja rezygnuję. Jeżeli natomiast w gazecie przeczytam o sobie kolejny artykuł, zupełnie mnie to nie ruszy. Interesuje mnie wyłącznie opinia prezesa i kibiców.

Po raz drugi :
    Kapować nie wolno - Odegrać się wolno

Legionista
    Nie ma sensu chyba rozkminiać dalej tematu Hadaja (zresztą jestem chyba już jego ostatnim forumkowym obrońcą) bo wszystko zostało już napisane (jak kogoś to interesuje, to argumenty za i przeciw Hadajowi są z 15 postów wstecz). Tak czy inaczej ten nowy "szpiker" to jakaś totalna pomyłka. Typ czytał jak z kartki (a nazwy miast powinien sobie chyba zapisywać fonetycznie coby zdecydować się na którąś wersje), mówił jakieś totalne pierdoły o przedmeczowych nadziejach grajków, a wszystko to tonem jak z dworca. Jeżeli Hadaj odejdzie, to trzeba szukać kogoś trzeciego...

Legionista Awatar PawelGK
    Dla tego "nowego spikera" Powstanie Warszawskie miało miejsce w 1904r. Masakra.
    Ostatnio edytowane przez PawelGK ; 31-07-2014 o 16:26
    Potrzebujesz Projektów Graficznych pisz - pawelekprojekty@gmail.com

Cytat Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
    Nie wiem jak teraz ale kilka lat temu wystarczyło napisać maila do klubu i sesja np ślubna odbywała się za darmo na dowolnej trybunie i ns murawie jedynie w asyście ochroniarza
    no najwidoczniej się płaci skoro tak napisał w meilu 500 zł taka przyjemność...
    #MuremZaBonusem

Legionista
    o_O
    Niezła przycinka. To już nawet Błędowska za free wpuszczała...

Legionista
    Spytajcie Leśnego na TT czy to oficjalny cennik.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Warszawiak
    Cytat Zamieszczone przez emil83

Rozumiem, że Wy dysponując dajmy na to pięknym ogrodem przy domu albo efektownym budynkiem, gdzie wiele osób chciało by robić zdjęcia, wpuszczalibyście za darmo...

Ostatnio miałem okazję organizować pokrewne komercyjne przedsięwzięcie i załatwienie całej sprawy zajęło godzinę, a i w kwestii ceny udało się dogadać bez problemu mimo początkowych niezgodności. Mimo że później jeszcze sporo różnych komplikacji się pojawiło z naszej strony, to nie było najmniejszych problemów ze strony Hadaja, aby wszystko się odbyło zgodnie z naszym planem. Życzyłbym sobie, aby z innymi osobami można było się w tak łatwy sposób dogadywać.

Także akurat w tym przypadku raczej nietrafione argumenty wysuwacie.
    Legia

Czerwona kartka
    Tylko, że Legia i stadion to nie prywatny folwark Hadaja. A taki sobie z niego robi. I ma swój cennik. Już dawno dla tego darmozjada nie powinno być miejsca na Ł3. Jakiś pociotek Leśnego musi być, innej opcji nie ma.

Cytat Zamieszczone przez Ge(L)o Zobacz posta
    Tylko, że Legia i stadion to nie prywatny folwark Hadaja. A taki sobie z niego robi. I ma swój cennik. J
    Ja bym był zadowolony, gdyby mój pracownik zarabiał dla firmy więcej pieniędzy, ale widocznie się nie znam, bo powinien wpuszczać wszystkich za darmo, a nie ustalać "cennik"...
    Legia

Legionista Awatar crolick
    Cytat Zamieszczone przez Warszawiak Zobacz posta
    Rozumiem, że Wy dysponując dajmy na to pięknym ogrodem przy domu albo efektownym budynkiem, gdzie wiele osób chciało by robić zdjęcia, wpuszczalibyście za darmo...
    Sęk w tym, że ten piękny ogródek nie jest Hadaja tylko jego pracodawcy. I sprzedawanie "biletów" to zwykłe okradanie właściciela ogródka.

Czerwona kartka
    I musi to się dziać za cichym przyzwoleniem prezesa. Bo nie sądzę, żeby taki inteligentny gość nie wiedział o tym. To jest dla mnie najdziwniejsze.

Legionista Awatar Alek
    a co sądzicie o kandydaturze straganiarza z finału PP z 2011 w Bdg ?

Legionista
    Hadaja bronić nie zamierzam, ale zwiedzanie stadionu i jego odwiedziny mają oficjalny cennik:
    http://legia.com/podstrona,232-progr...i_z_legia.html
    http://legia.com/podstrona,311-wycie...nie_legii.html

Dochód ze zwiedzania zostanie przekazany na Fundację Akademia Piłkarska Legii Warszawa

Zdziwiłbym się jakby robił lewiznę...
    The Durango '95 purred away real horrorshow !

Cytat Zamieszczone przez Ge(L)o Zobacz posta
    I musi to się dziać za cichym przyzwoleniem prezesa. Bo nie sądzę, żeby taki inteligentny gość nie wiedział o tym. To jest dla mnie najdziwniejsze.
    Ale macie jakieś potwierdzone przypadki, że bierze te pieniądze do kieszeni? (nie odnoszę się do postu t2 i jakiś historii z przeszłości. Piszę na podstawie mojej współpracy z Hadajem przy organizacji podobnego przedsięwzięcia.

My zapłaciliśmy swoje i wszystko na podstawie faktury.

Wpisując na otwartym forum tak poważne zarzuty, warto jednak podać jakieś dowody.
    Ostatnio edytowane przez Warszawiak ; 31-07-2014 o 22:31
    Legia

Legionista Awatar crolick
    Cytat Zamieszczone przez Warszawiak Zobacz posta
    Wpisując na otwartym forum tak poważne zarzuty, warto jednak podać jakieś dowody.
    2 posty berserk na tej stronie. Lekka różnica pomiędzy oficjalnym cennikiem, a tym z maile dot. sesji zdjęciowej (choć zawsze pozostaje pytanie co się rozumie pod takim pojęciem).

Zasadniczo nie zmienia to faktu, że Hadaj ma odejść

Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    2 posty berserk na tej stronie. Lekka różnica pomiędzy oficjalnym cennikiem, a tym z maile dot. sesji zdjęciowej (choć zawsze pozostaje pytanie co się rozumie pod takim pojęciem).

Zasadniczo nie zmienia to faktu, że Hadaj ma odejść
    Po pierwsze berserk w żadnym miejscu nie napisał, czy te 500 zł było fakturowane czy nie.
    Po drugie nawet jeśli nie było, to przecież wystarczy pójść do kasy i wypisać KP (może to zrobić Hadaj, mogą klienci).

Nie widzę w tej konkretnej dyskusji (o organizowaniu czegokolwiek za hajs na stadionie) żadnego niezbitego dowodu na to, że Hadaj te pieniądze kradnie.
    Każdy ma swoje zdanie na jego temat. Jest też zdanie grup wyrażane poprzez transparenty (na razie 2). Natomiast wypisywanie na forum otwartym tego typu oskarżeń nie popartych żadnymi dowodami jest zwyczajnie chu.jowe, nie mówiąc nawet o tym, że nie wnosi niczego do dyskusji.
    Legia

Legionista
    Dla mnie zarzut o przycinanie hajsu z wycieczek i sesji zdjęciowych to dopasowywanie faktów do z góry ustalonej teorii. Można Hadaja nie lubić za Jego styl albo postawę podczas protestu (co z grajkami którzy grali podczas ITI-owskiej okupacji?), ale wysuwanie niepotwierdzonych zarzutów o kradzież (podawanie w mailu ceny zamówionej wycieczki czy sesji to jest całkiem normalna sprawa) to takie dosrywanie się na siłę. Jedynymi poważnymi zarzutami wobec niego wydają mi się właśnie styl i protest. Gadka o stylu Hadaja to zaśmiecanie tematu, bo każdy ma swoją opinie. Postawa podczas protestu to grubszy zarzut, ale 1. dlaczego konsekwencje wobec niego wyciągane są po 4 latach od zakończenia protestu. 2. Ciekaw jestem ilu spikerów z obecnej ekstraklasy rzuciło by robotę, aby wstawić się za kibicami (przypominam że to był jego zawód z którego się utrzymywał) ps. tak wiem - ***** relatywizm moralny

@Warszawiak, ale przeciez to co napisal Tedwas to nie jakas historia sprzed 10-15 lat tylko max sprzed tylu ile stoi stadion, czyli nie jakos ogromnie duzo...czy hajs z takiego wprowadzenia na stadion jest fakturowany czy nie nie dowiem sie, bo jak uslyszalem ile to kosztuje i kto trzyma nad tym piecze zasugerowalem olanie sprawy i sprawa zostala olana...edit: no i nigdzie tez nie napisalem, ze bezjajeczny kradnie, bardziej zdziwilo mnie, ze rozliczenia dokonuje sie z nim i, ze to on jest kierownikiem zamieszania, bo pamietam, ze kiedys odpowiedzialny byl za to Bledowski, czyli dyr. ds. bezp.
    Ostatnio edytowane przez berserk ; 01-08-2014 o 05:58
    #MuremZaBonusem

Legionista
    Warszawiak - ja nic nie argumentuję, ja napisałem jak było 4 lata temu. Jeden mail do klubu z zapytaniem o sesję zdjęciową (niekomercyjną) na stadionie, potwierdzenie ze strony Błędowskiego i tyle. Żadnych opłat.
    Może opłata teraz obowiązuje, ale i tak uważam iż 500 zł za kilka zdjęć do prywatnego albumu to przegięcie, nawet jeżeli trafia do klubu a nie kieszeni Hadaja

Za sesje zdjęciowe (w przypadku który znam) normalnie się dostaje kwit z kasy klubu. Wtedy gdy w niej uczestniczyłem sam Hadaj przyniósł paragon, a pieniądze były wpłacane w kasie (nie przechodziły przez jego ręce). Zresztą przy sesji ślubnej jego rola ogranicza się do wprowadzenia koło ławek rezerwowych, do "szkolenia", gdzie można, a gdzie nie i potem sobie idzie, a całości z boku pilnuje ochroniarz. Hadaj w gruncie rzeczy pilnuje tylko, żeby robienie zdjęć na murawie nie trwało dłużej niż kilka minut. Potem po reszcie stadionu chodzi się we własnym zakresie, bez jego asysty, więc trudno, żeby brał kasę za 15 min wprowadzania (mało tego nie chciał nawet przyjąć flaszki od Pana młodego ).
    Jako spiker irytuje, ma na koncie swoje grzechy, których część ludzi na pewno mu nie wybaczy, ale dla mnie (to jak napisał ktoś wyżej) naginanie faktów do z góry ustalonej teorii i nie chcę Was martwić, ale to metodyka praktykowana przez GW i TVN.
    Zresztą i tak nie ma co rozkminiać, bo jak jest słowny to jeszcze 5 transów i ten temat będzie można zamykać.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Szu1916 Zobacz posta
    ale dla mnie (to jak napisał ktoś wyżej) naginanie faktów do z góry ustalonej teorii i nie chcę Was martwić, ale to metodyka praktykowana przez GW i TVN.
    To samo pomyślałem. Myślę, że kwestia pobierania kasy za niekomercyjne sesje fotograficzne to bardziej polityka klubu niż jego. On prawdopodobnie jest tylko oddelegowany do realizacji tej usługi.

Po tej minucie po tym hymnie jak można było zapytać kto wygra mecz?

Uprawnienia umieszczania postów