Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 123456713 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 467

Wątek: Hadaj - Spiker z Łazienkowsiej

Legionista Awatar yusta
    Ciekawa jestem czy wpływ na tą decyzję zarządu miały wydarzenia na stadionie Widzewa. Przyszedł Wojtek do Trylnika i "a nie mówiłem?"
    A tak już calkiem poważnie to troszkę sie boję, żeby nie próbował robić z siebie gwiazdy w środę :/
    Only You

Legionista Awatar szczepan
    Cytat Zamieszczone przez yusta
    A tak już calkiem poważnie to troszkę sie boję, żeby nie próbował robić z siebie gwiazdy w środę :/
    wiesz to bedzie "pierwszy" mecz po "powrocie" wiec mozna powiedziec "probny" i chyba p.Hadaj zachowa sie wporzadku...

Legionista
    nio ciesze sie bardzo ze wojtek wrocil i bedzie pomagal w dopingu to bedzie duzo wsparcie!
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Legionista
    Po co te całe zamieszanie?
    Ale dobrze,że wrócił.Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Jutro będzie jego ponowny "debiut"
    Nie mam pomysłu na podpis

w sporcie po faktach w tvnie byl material o Wojtku Hadaju i jego zawieszeniu... tak naprawde byl o niczym... ale podobno w sportowym podsumowaniu dnia w tvn24 ma byc pelna wersja reportazu i moze tam bedzie cos ciekawego...

Legionista
    W Gazecie Wyborczej możemy przeczytać także wypowiedź Edwarda Trylnika, prezesa Legii, który mówi o dymisji Wojciecha Hadaja. - Żyjemy w określonej rzeczywistości, jesteśmy poddawani rozmaitym naciskom. Dlatego rozważamy przywrócenie pana Hadaja, ale decyzję podejmiemy dopiero w środę - mówi pan Trylnik. - On nawet opublikował oświadczenie, w którym deklaruje, że żałuje postępku. Niezależnie od tego, czy będzie prowadzić mecz z Lechem, czy nie, oświadczam, że będzie to jego ostatni występ. Przynajmniej za mojej kadencji. O motywach, dlaczego ewentualnie zezwolilibyśmy mu wystąpić w środę, poinformuję przy innej okazji.

jednak nie jest tak rózowo jak by wyglądało(((
    LEGIA

Legionista Awatar yusta
    Hadaj raczej dzisiaj sobie za bardzo nie pomógł. Co zabierał głos to jakies aluzje do honorowej Najlepszy był tekst o tym, że jutro napiszą że jest chory psychicznie
    Only You

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez M@Xo
    będzie to jego ostatni występ
    poza dzisiejszym zwyciestwem Legii bede opijal rowniez ta decyzje zarzadu. Wiem,ze jestrm w tej mniejszosci, ktora 'Wojtusia' nie akceptuje i jego piskliwego glosu.Hadaj lubi zamienac mecz w festyn lub wiejskie wesele....nawet dzis gdy caly stadion grzmial od spiewow ta fujara probowala wszystko zniszczyc swoim piskliwym glosem......

Ale atmosfera byla momentami naprawde zajebista
    :cf1: LEGIA WARSZAWA! ijok:

Widzewiak
    Cytat Zamieszczone przez ange(L)
    Hadaj lubi zamienac mecz w festyn lub wiejskie wesele....nawet dzis gdy caly stadion grzmial od spiewow ta fujara probowala wszystko zniszczyc swoim piskliwym glosem......
    hyhy...fujara...hyhy

A jaki macie stosunek do orkiestry?Negatywny czy pozytywny/
    Moim zdaniem zalatuje to troche Groclinem(tam sa nawet dwie orkiestry 8- ) czy inymi takimi miejscowosciami...
    WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
    RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Legionista Awatar emde
    Gdyby jeszcze Hadaj zaczynal jakies fajne piosenki, a on tylko jedno oklepane pytanie, ile mozna? My cos spiewamy a on w kolku przerywa. Czasem bywa denerwujacy, ale wole jego niz kogos takiego jak ten pedryl z poznania...
    Legia To MY

chyba najbardziej przeskrobal sobie tekstem "Kto jest mistrzem 93" czy cos w tym stylu :P

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez emde
    Gdyby jeszcze Hadaj zaczynal jakies fajne piosenki, a on tylko jedno oklepane pytanie, ile mozna? My cos spiewamy a on w kolku przerywa. Czasem bywa denerwujacy, ale wole jego niz kogos takiego jak ten pedryl z poznania...

dokladnie...te jego teksty sa tak wyswiechtane, ze czasem....a zreszta :fu:
    Zauwazyliscie,ze dzis pozwolil sobie na zapytanie 'ile goli ma Legia?.......Lech?....****!' wczesniej tego nie robil widac wie,ze jego dni sa policzone i byl to jego ostatni pseudogwiazdorski wystep

Legionista Awatar yusta
    Cytat Zamieszczone przez ange(L)
    Cytat Zamieszczone przez emde

dokladnie...te jego teksty sa tak wyswiechtane, ze czasem....a zreszta :fu:
    Zauwazyliscie,ze dzis pozwolil sobie na zapytanie 'ile goli ma Legia?.......Lech?....****!' wczesniej tego nie robil widac wie,ze jego dni sa policzone i byl to jego ostatni pseudogwiazdorski wystep
    Wie, dobrze wie. Inaczej nie pozwalał by sobie na te wszystkie złosliwości w kierunku zarządu.
    Only You

Legionista Awatar Marinho
    Hadaj ma dość spikerki

Najsłynniejszy spiker w polskiej lidze, Wojciech Hadaj, ma dość swojej roli. "Mój czas dobiega końca" - powiedział na łamach zeszłotygodniowej "Naszej Legii". Hadaj źle znosi obecny konflikt, jest atakowany przez część kibiców, ponieważ ich zdaniem stał się "sługusem ITI". "Powiem coś złym tonem i już mówią, że kogoś popieram. A ja jestem tylko zwolennikiem prawdziwych kibiców Legii. Potwornie męczy mnie taka sytuacja. Może to nie jest męskie zachowanie, ale mam ochotę to wszystko zostawić. Jeżeli na moje miejsce pojawi się człowiek, którego zaakceptuje zarząd i kibice, to zrezygnuję" - zwierza się Hadaj. I dodaje: "Spikerka mnie wykańcza. Mówię to po raz pierwszy, bo do tej pory twierdziłem, że to fajna praca. Ale mam już dość tego, że każdy może mnie oceniać i nazwać mnie ITI-owską k...ą i dupolizem Waltera".

Legionista
    Hadaj - wręcz przeciwnie, gdy odjedzie teraz to ma szansę zachować resztki honoru i zostać zapamiętanym względnie pozytywnie (pomimo specyfiki tego człowieka. ja tam zawsze darzyłem go sympatią do póki nie stał się.... "dupolizem Waltera").

karakan
    Guest
    Mnie zawsze irytował , ale po ostatniej zmianie kursu jest dla mnie żałosny..

Kiedyś zgrywał "sztywnego spikera trzymającego z kibicami"

Teraz jest pro ITI.
    Fuchy na Roadshow itp.Wiadomo , że nie za darmo , a jakby nie zmienił "sympatii", to kto inny by zarobił.Samo życie niby, ale niesmak zostaje..Trzeba było nie rżnąć "ziomka" , to inaczej by to wyglądało..

daimler
    Guest
    Don't cry for me Argentiiiiiiiiiiiina

Legionista Awatar kiubz
    Akurat czy Hadaj sobie pójdzie czy nie to mi to zwisa. Mnie od zawsze częściej lub rzadziej irytował, zawsze uważałem go za wieśniaka.

Natomiast warto przeczytać cały wywiad z nim w NL. Ma trochę racji, jest oceniany i będzie oceniany przez innych, mimo, że jest tylko spikerem. Nie radzi sobie z tym, ale niech robi co chce, ja tam źle tego nie oceniam, jego praca, jego szef, jego życie, a nawet jakby teraz zrezygnował ostentacyjnie i oczernił ITI, to w naszym przypadku niewiele by to zmieniło, autorytetem od lat dla nikogo nie jest, jeśli kiedykolwiek był.

karakan
    Guest
    Czytałem z nim ten wywiad.Płacze trochę , że jest biedny , bo mu jadą..

Tak jak napisałem..Mógł nie rżnąć "sztywnego ziomka" , to by mi koło ch latało co robi..

W Wilnie był dobry : Jedźcie do domów!!!Co się stało , to się nie odstanie!!Trudno! Jedźcie wszyscy do domów!

Legionista
    "Czekają tam na was rodziny, które bardzo was kochają" czy jakoś tak też szło

Legionista

Najlepsze było to:

''Ja nie proszę,ja błagam''

karakan
    Guest
    Piotruś : Przypomniałeś mi to To mnie wtedy zmasakrowało

Legionista Awatar kiubz
    Cytat Zamieszczone przez kkk
    Piotruś : Przypomniałeś mi to To mnie wtedy zmasakrowało

ja tam na środku boiska byłem i nie słyszałem nic

Legionista Awatar Paluch
    prawda jest taka że Łolter z Miklasem i Stefanem go rozkminili w końcu
    Wojtek też był tam gdzie walki wciąż trwają

karakan
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez kiubz

ja tam na środku boiska byłem i nie słyszałem nic

SLU dla Ciebie

A przy okazji jak masz na imię i nazwisko , bo na legia.com taki apel jest do kibiców

Legionista Awatar Z.
    Czyli jednak ze mna wygrałes walke o karnet....

"Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar Kempes
    Dla rozrywki i kontrastu spójżcie sobie na pierwsze strony tematu ...
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista Awatar yusta
    Cytat Zamieszczone przez Kempes
    Dla rozrywki i kontrastu spójżcie sobie na pierwsze strony tematu ...
    Temat zmienił kierunek tak jak zmienił go Hadaj
    Only You

Wieczny Łowca Awatar Pan Artysta
    moze ja nieśmiało poczytam składy i coś tam do mikrofonu powiem ')

jak coś jestem w tym nawet za darmolca panie Walter
    Czas kończyć z baranami na forumce

Legionista Awatar RadO
    Cytat Zamieszczone przez Pan Artysta
    moze ja nieśmiało poczytam składy i coś tam do mikrofonu powiem

jak coś jestem w tym nawet za darmolca panie Walter

Panie Walter, proszę rozpatrzyć prośbę Pana A.
    To prawdziwy talent oratorski... I zapewniam, że wszyscy będą słuchać, a frekwencja natychmiast wzrośnie
    "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Uprawnienia umieszczania postów