Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 12345612 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 467

Wątek: Hadaj - Spiker z Łazienkowsiej

Legionista
    DlACZEGO NASZ SZANOWNY PREZES NIE SKONSULTOWAŁ TEGO Z NAMI!!
    HADAJ ODPIEPRZ NIESAMOWITĄ ROBOTĘ , A PREZES CO TYLKO NARZEKAC UMIE.
    JAK NIE BEDZIE HADDAJA TO KTO BĘDZIE SPIKEREM ?
    PREZESIE MAM CIĘ W !!!
    Fan Legii warszawa ze Skoczowa kolo Bielska Białej(Bks "Stal" Bielsko-Biała)

Legionista
    Leszek: Nie krzycz! Wylacz Caps Locka.

Administrator Awatar legart
    Tak jest z wyłaczonym capslokiem, Leszku posty są czytelniejsze

Legionista
    bez naszego wojtka doping nie bedzie tak dobry on jest jednym z nas i nie wyobrazam sobie bez niego dopingu!!!!!! ;)[/img]
    Policja jest po to by nas bronić....tylko kto obroni nas przed nimi!...A.C.A.B!

Administrator Awatar Adiq
    Cytat Zamieszczone przez jacek
    bez naszego wojtka doping nie bedzie tak dobry on jest jednym z nas i nie wyobrazam sobie bez niego dopingu!!!!!! [/img]
    Jacek nie przesadzasz? Przecież Hadaj to nie Różyk. Jego rola w dopingu ograniczała się do tego, że parę razy przed meczem spytał "Kto dziś wygra!?" i po strzeleniu bramki robił swój stały show.

Legionista
    Ale gdy zapytał się kibiców "Kto jest Mistrzem" i jak dwie strony odpowiedziały Legia, to aż ciarki po plecach przechodziły! Bez niego nie da sie zgrać Krytej z Żyletą, nie mamy na to szans, dlatego mysle że Wojtek jest na Legii nie zbędny, bo dzięki niemu mecze Legii to prawdziwe spektakle i on był głównym prowadzącym takiego spektaklu! Wyobraźcie sobie co by sie działo, gdyby Hadaj nie namówił większości kibiców z Żylety, aby nie wychodzili na murawe, gdy wybuchła zadyma na Widzewie? Byłaby to rzeź i mysle ze Trylnik powinien pier.....ąć sie w głowe. Aha, najbliższy mecz na Legii jest z Lechem, więc oszczędźmy na ten mecz Trylnika, tylko pokażmy pyrusom jak sie bawi Legia!!!
    Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

Legionista Awatar szczepan
    eee to zgranie jest... przed 1 polowa jak wychodza pilkarze w przerwie i na poczatku drugiej... a tak to jezeli jest juz w ogole jakies zgranie to nie raczej zasluga Hadaja...

jarcyś
    Guest
    baj de łej :

ten temat jest cytowany w dzisiejszym Przeglądzie Sportowym (str. 13)

wypowiedzi yusty, Tomiego, C_zarego i innych

znaczy się , czytają nas ...

Legionista Awatar c_zary
    Cytat Zamieszczone przez jarcyś
    baj de łej :

Nie wiedzialem, ze to co tu bezrosko nabije nastepnego dnia moze pojawic sie w gazecie :/ Dobrze, ze nikomu nie przyszlo jeszcze do glowy wydrukowac, ktorejs z wypowiedzi MaxyMa w trakcie kiedy byl niedysponowany. Niezla reklame forum by nam wtedy zrobili ho:
    ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez jacek
    bez naszego wojtka doping nie bedzie tak dobry on jest jednym z nas i nie wyobrazam sobie bez niego dopingu!!!!!! [/img]
    bez 'naszego' Wojtka doping bedzie wreszcie prawdziwy,taki naprawde kibicowski...to co lubie i na co czekalem
    PS
    Gdyby jeszczce tylko orkiestra dawala wiekszosc piesni spiewac SAMYM kibicom(bez jej pomocy) wtedy juz byloby naprawde rewelacyjnie...

Znajac zycie moj post poprze niewiele osob

Legionista
    Porównaj sobie oficjalnego spikera z Wojtkiem i napewno zauważysz różnicę! Gdy Wojtek dochodzi do głosu, atmosfera na stadionie ozywia się, a Wojtek ostatnio w czasie meczu nie włączał sie, wiec nie mów że teraz będzie dopiero prawdziwy, bo on cały czas będzie prawdziwy. Wyobraź sobie jak będzie wyglądała prezentacja zawodników bez Hadaja?
    Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

Legionista Awatar MaxyM
    Cytat Zamieszczone przez c_zary
    baj de łej :

Nie wiedzialem, ze to co tu bezrosko nabije nastepnego dnia moze pojawic sie w gazecie :/ Dobrze, ze nikomu nie przyszlo jeszcze do glowy wydrukowac, ktorejs z wypowiedzi MaxyMa w trakcie kiedy byl niedysponowany. Niezla reklame forum by nam wtedy zrobili ho:
    p.s.

Niech ktos zeskanuje i mi podesle.

He, mnie jeszcze nie zamiescili bo Zarzeczny nie czyta, niech zacznie a bede na głównej ijok: .

pozd.

Przez forum do sławy :buhaha: .

Legionista Awatar MaxyM
    Wypowiedź Kija mnie rozwaliła - ale coś w niej jest, mi się wydaje że się ostatnio za bardzo zagolopował i jego uwagi i prośby zaczeły być męczące, wszyscy śpiewają: Mistrzem Polski ..., a on się wcina i drze by głośniej, by wszyscy, by pokazać itd. - może ten urlop mu potrzebny na jakiś czas bo jeszcze troche a by sie zachowywal jak na meczu RAPu - jak to amerykanie mówili: szok i przerażenie.

Widzewiak
    Cytat Zamieszczone przez MaxyM
    Wypowiedź Kija mnie rozwaliła - ale coś w niej jest, mi się wydaje że się ostatnio za bardzo zagolopował i jego uwagi i prośby zaczeły być męczące, wszyscy śpiewają: Mistrzem Polski ..., a on się wcina i drze by głośniej, by wszyscy, by pokazać itd. - może ten urlop mu potrzebny na jakiś czas bo jeszcze troche a by sie zachowywal jak na meczu RAPu - jak to amerykanie mówili: szok i przerażenie.
    Naprawde brak Hadaja wyjdzie wam tylko na dobre.

Hadaj zawze kojazył mi sie z Farinellim 8- (a bynajmniej jego głos)
    WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
    RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Legionista
    Swiete slowa! "ten stadion nie zna ciszy..." wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    A juz doprowadza mnie do szalu jak ogladam sobie mpegi czy aviki z naszych opraw meczowych, glosniki podkrecone, piekny kibicowki spiew leci a za chwile wcina sie kastrat... rece opadaja!

Ostre slowa ale oddajace moja dezaprobate dla tego czlowieka z mikrofonem. Prywatnie moze i jest oki... nie wiem, nie znam sie, zarobiony jestem.

Legionista Awatar yusta
    baj de łej :

Hehe, rzadko czytam PS-a od dechy do dechy, ale dzisiaj zrobiłam z nudów wyjątek i niezłe zdziwko mnie ogarnęło, a jak zobaczyłam swojego nicka to aż mi się gorąco zrobiło, nie wiedziałam, w jakim to temacie Dopiero jak przeczytałam, troszkę mi ulżyło, ale uważajcie "Wielki Brat" patrzy

PS wypowiedzi są jeszcze Tomiego, bemowiaka, dyhy i szczepana
    Only You

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez yusta
    baj de łej :

Hehe, rzadko czytam PS-a od dechy do dechy, ale dzisiaj zrobiłam z nudów wyjątek i niezłe zdziwko mnie ogarnęło, a jak zobaczyłam swojego nicka to aż mi się gorąco zrobiło, nie wiedziałam, w jakim to temacie Dopiero jak przeczytałam, troszkę mi ulżyło, ale uważajcie "Wielki Brat" patrzy

PS wypowiedzi są jeszcze Tomiego, bemowiaka, dyhy i szczepana
    Kurde teraz żałuje że niekupuje tej gazety!!!
    Ciekawe czemu wydrukowali akurat mój post bo z tematem on nie ma wiele wspulnego

buahahaha jestem sławny!!! :buhaha:

Legionista Awatar yusta
    Ciekawe czemu wydrukowali akurat mój post bo z tematem on nie ma wiele wspulnego
    Może spodobał im się tekst o srającej mrówce :buhaha:
    Only You

Legionista
    Może spodobał im się tekst o srającej mrówce :buhaha:
    To co oni wydrukowali ? o srających mrówkach nic nie pisałem (chyba że bylem zaspany albo strasznie najebany) !?

Legionista Awatar yusta
    Ok, zacytuję Ci Twoją wypowiedź

"Tak, niech zwolnią Hadaja i zatrudnią jakiegoś starego dziada, który - głosem takim, jakby srała mrówka - mówi, kto strzelił gola!!! Tak jak już to kiedyś zrobili"
    Only You

ems
    Guest
    ho:

Legionista
    buahahahahahahahaha

zupełnie nie pamiętam jak pisałem o srającej mrówce :buhaha:
    pamiętam jak pisałem o reszte ale tego nie

thx Yusta za przypomnienie

ktos moglby zrobic skan i wlepic?

Legionista Awatar yusta
    yustaOświadczenie prezesa Legii, Edwarda Trylnika
    W związku ze skandalicznym i samowolnym zachowaniem osoby odpowiedzialnej za doping kibiców podczas spotkania Legia - Wisła Płock, p. Wojciecha Hadaja, wyrażamy nasz dezaprobatę i oburzenie dla takiego postępowania.

Mając na uwadze fakt, że takie nieodpowiedzialne zachowanie może skutkować wywołaniem burd boiskowych podczas spotkania Widzew Łódź - Legia Warszawa, Zarząd Legia Warszawa SSA odsuwa od wszelkiej działalności p. Hadaja podczas spotkań organizowanych przez nasz klub.

Jednocześnie pragniemy podkreślić fakt, że Legia Warszawa SSA odżegnuje się i piętnuje wszelkie akty mogące prowadzić do uczynienia stadionów piłkarskich miejscami bójek i rozbojów grup pseudokibiców.

Przypomnienie: Nigdzie tak nie rzucają w was kamieniami jak na Widzewie. Pamiętajcie o tym. Przygotujcie się odpowiednio - ogłosił spiker na stadionie Legii podczas niedzielnego meczu z Wisłą Płock (...)

Tomi Paranoja, Hadaj jest Bogu ducha winny . jakie skandalicznie zachowanie ??? To jego wina, że na Widzewie ciskają w nas kamieniami???

c_zary Co do samego zdarzenia to nie moge sie wypowiedziec bo umknelo to jakos mojej uwadze. Z tego co pamietam to zwalniali juz go co najmniej dwa razy, a konczylo sie zawsze na tym ze do nas wracal. Na razie zreszta nigdzie nie bylo powiedziane, ze go zwolnia. Przezyl juz na swoim stanowisku kilku prezesow wiec tym razem tez sprawa pewnie rozejdzie sie po kosciach.

bemowiak tak niech zwolnią Hadaja i zatrudnią jakiegoś starego dziada który głosem takim jak by srała mrówka :buhaha: mówił kto strzelił gola!!! tak jak to już kiedyś zrobili.

dyha Historia Znów się powtarza , już raz odsunięto Wojtka , i co wtedy było . Przyszedł jakiś typ na którego słowa trybuny wybuchały śmiechem. A co do tematu to sam nie wiem co napisać....Ten człowiek zrobił wiecej dla Legii, niż ci wszyscy działacze razem wzięci. On ma Legię w sercu, nie tak jak oni! Ja tu nie widzę żadnej prowokacji z jego strony.

szczepan Oczywiscie panowie prezesi znow przesadzaja...

Tak to mniej wiecej w gazecie wygląda. Zauważyłam, że komuś tam coś wycięli, komuś dodali :/ Jak zamieszczają Nasze wypowiedzi to mogliby robic to dokładnie, a nie wyciągac zdania z kontekstu, czasami zmieniające sens wypowiedzi :/
    Only You

Legionista
    sprawdziłem moją wypowiedź i napisałem że mówi głosem jak by srał!!! ale srająca mrówka też może być ho:

szczepan Oczywiscie panowie prezesi znow przesadzaja...
    ambitnie dlugi tekst :P

Tak to mniej wiecej w gazecie wygląda. Zauważyłam, że komuś tam coś wycięli, komuś dodali :/ Jak zamieszczają Nasze wypowiedzi to mogliby robic to dokładnie, a nie wyciągac zdania z kontekstu, czasami zmieniające sens wypowiedzi :/
    prasa prasa wiesz sama ta kolumna jest mala (z tego co pamietam) wiec wszystkiego nie moga ale rzeczywiscie by bylo lepiej jakby dali 2/3 wypowiedzi ale pelne i bezzmienania...

Legionista Awatar yusta
    Cytat Zamieszczone przez bemowiak
    sprawdziłem moją wypowiedź i napisałem że mówi głosem jak by srał!!! ale srająca mrówka też może być ho:
    Własnie między innymi na to zwrócilam uwagę, faktem jest, że korekta wyszła im rewelacja, tylko zastanawia mnie jak ze slowa srał wyszła im ta srająca mrówka

BTW dzisiaj na łamach forum Lecha. Strasznie interesujący temat: Transfer Olego do Azji
    Only You

Legionista
    Peyek i Legart dzieki za radę na pewno skorzystam i nie krzyczę nie jestem tak obeznany w gwarze komputerowej .Jeżeli kogoś uraziłem przepraszam(nigdy więcej z włączonym capslockiem)
    Fan Legii warszawa ze Skoczowa kolo Bielska Białej(Bks "Stal" Bielsko-Biała)

Legionista
    Jak podaje Woytek na legialive.pl :

"Krótko trwała nieobecność Wojciecha Hadaja. Już kilka dni temu wiedzieliśmy, że trwają rozmowy na temat powrotu ulubionego spikera kibiców Legii na swoje stanowisko, ale nie chcieliśmy zapeszać ;-). Fani Legii opparli Wojtka, który tylko powiedział prawdę o tym co czeka kibiców w Łodzi - nie mylił się. Dziś informujemy (i potwierdza to oficjalna strona klubu), że podczas środowego meczu z Lechem Poznań Hadaj po raz kolejny zapyta Was "Kto wygra mecz???" "

Ja w sumie nie mam nic do Hadaja. Jak dla mnie to może krzyczeć ile wlezie. Nie przeszkadza mi absolutnie swoją postacia '8
    Polonia Szlocha, Muranów Legię Kocha!

eh i ja sie pytam po co bylo cale zamieszanie? przeciez przez przyworcenia Hadaja nie poporawi sie relacja na lini zarzad-kibice... pfff
    poprostu kolejna bezsensowan proba sily...

Uprawnienia umieszczania postów