Strona 13 z 17 PierwszyPierwszy ... 391011121314151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 390 z 485

Wątek: Hadaj - Spiker z Łazienkowskiej

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez świrek88 Zobacz posta
    Za Hadajem nie tęsknię, ale ten nowy spiker mógłby się wybrać do logopedy. Od kiedy się pojawił strasznie sepleni. Nie żeby mnie strasznie interesowało co ma mi do przekazania, ale chyba na takim stanowisku powinien być człowiek bez wady wymowy
    Dla mnie może nawet R nie wymawiać. Oby tylko nie darł ryja i nie robił z siebie gwiazdy-wodzireja robiąc wiochę, a przy okazji wkurwiając ucho.
    A Melanż Trwa...

Pod obserwacją Awatar michrafal
    Skąd oni wzięli tego nowego Spikera? Z Dworca Zachodniego?

Legionista Awatar m82
    Cytat Zamieszczone przez michrafal Zobacz posta
    Chyba za często na stadion nie przychodzisz jeśli pierwszy raz słyszałeś tego pana.
    Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez michrafal Zobacz posta
    Gość debiutował po europejskiej wpadce Hadaja, ogólnie jest człowiekiem mocno zaangażowanym w kosza, ma sporo wiedzy o innych sekcjach. Nie wadzi, nie denerwuje jak Wojtek H.

Legionista Awatar arni87
    A może Hadaja powinien zastąpić młody Michał Trzoska? 2 lata temu podczas LE wydaje mi się że wypadł całkiem nie źle.
    ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
    Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Pod obserwacją Awatar michrafal
    Cytat Zamieszczone przez m82 Zobacz posta
    Chyba za często na stadion nie przychodzisz jeśli pierwszy raz słyszałeś tego pana.
    A gdzie w moim poście jest napisane, że słyszałem go po raz pierwszy?

I druga sprawa to jestem na każdym meczu Legii przy Ł3.

Legionista
    Hadaj na urlopie, ciekawe czy już dożywotnim...

Administrator Awatar Cypis
    niestety powrócił
    i znowu popisał się kasztan.
    niech oni już go wypierdolą z tego klubu

Legionista
    Co wymyślił?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Legionista Awatar Maciek
    Górnik cieszył się, że Lech zdobył mistrzostwo a Hadaj do nich "do widzenia" czy coś w ten deseń.
    To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Legionista Awatar Mini
    i wcześniej też im coś rzucił o nie byciu mistrzem jak już sobie wymyślił taki fajny strasburgerowy żart to niech go przynajmniej w oryginale zachowa dla bezflagowych a nie pluje się tak samo do wszystkich

Było coś "kibiców z Zabrza informuje, że nie będziecie mistrzem. Byliście kiedyś i przez najbliższe lata się to nie powtórzy" oraz "Lechia wygrywa 0-1 z drużyną która nigdy nie będzie mistrzem"

Legionista Awatar Maciek
    Cytat Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
    i wcześniej też im coś rzucił o nie byciu mistrzem jak już sobie wymyślił taki fajny strasburgerowy żart to niech go przynajmniej w oryginale zachowa dla bezflagowych a nie pluje się tak samo do wszystkich
    A tak powiedział, że klub, który nigdy nie będzie mistrzem przegrywa 0-2 z Lechią.
    To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

dodatkowo darł się wręcz histerycznie że nikt nie może wychodzić z trybun. i ogólnie zachował swój żenujący chujowy poziom

Kocur Awatar Paw(L)ak
    Za to, co Hadaj dziś odyebał, plus cała jego ''radosna'' twórczość na przestrzeni ostatnich miesięcy, powinna polecieć natychmiastowo dyscyplinarka. I nie ma to tamto, że Leśny go lubi, nie. Takiemu klubowi jak Legia Warszawa, nie przystoi by mieć za spikera totalnego debila. Hadaj - wypierd@laj!
    Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''

Ironią losu jest to, że Hadaj mówi to, czemu większość na Żylecie by przyklasnęła. Czyli, że Górnik jeszcze długo nie zdobędzie żadnego MP, o Jagielloni nie wspominając.

Odnośnie Górnika rzucił, że przez najbliższe 200 lat nie będą MP

Legionista Awatar a-d-a-m
    Niech mu wreszcie Żyleta przestanie odpowiadać na te jego zawodzenia to moze cos do kogos dotrze. Debila juz słuchać nie mogę. Niech oprowadza te wycieczki ****** jak go Leśny lubi i mu go szkoda, ale od mikrofonu z daleka.
    "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez kusiak Zobacz posta
    Nie ma Legii bez Hadaja, to ikona klubu. Uwielbiam Pana Wojtka.

nie no zawsze wkurwiał, ale dzisiaj to niemiłosiernie, niech go wreszcie wypierdolą

Legionista

Legionista Awatar Runi
    Komu jak komu, ale taki tekst w kierunku do drużyny, która ma więcej mistrzostw Polski od nas jest kretyński..

Legionista Awatar Szejdi
    Mam nadzieję, że te jego tekściki to ze względu na to że po tym sezonie zakończył swoją "karierę" i po prostu chciał zostać zapamiętany.

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
    Niech mu wreszcie Żyleta przestanie odpowiadać na te jego zawodzenia to moze cos do kogos dotrze. Debila juz słuchać nie mogę. Niech oprowadza te wycieczki ****** jak go Leśny lubi i mu go szkoda, ale od mikrofonu z daleka.
    Pierwszym krokiem byłoby żeby Staruch przestał przerywać nasz doping specjalnie po to, żebyśmy mogli odpowiedzieć Hadajowi.

Czyli kultowe "trzeba podejść w przerwie pod gniazdo"
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

a już myślałem że Hadaj to "Wasz człowiek"
    tekst z Jagiellonią był fajny ...
    Nam też niby tam dopiekł , ale w żenujący sposób tym swoim głosikiem ...

Legionista Awatar a-d-a-m
    Tu nie chodzi o to co on gadał do Jagi czy hanysów. ***** irytuje swoim zachowaniem od lat. To wycie do mikrofonu i potrzeba odgrywania pierwszoplanowej postaci na stadionie, przekrzykiwanie Żylety... Tragedia.
    "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

on mysli że jest fajny i super że coś powie do przyjezdnych. że nasi kibice będą go bardziej lubili a po prostu robi nam wioche ***** ******

a druga sprawa to to co napisał adam. kutasiarz powinien wyczytac składy i zamknąć ryj

Legionista
    Zwyczajnie świat kibicowski się zmienił, a Hadaj został w miejscu. Po części to nasza wina, bo ciągle utwierdzamy go w tym, że tłumy są za nim odpowiadając na to jego debilne darcie japy.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar beka
    chyba nie został w miejscu, tylko umocnił się w przekonaniu, że on jest jakąś legendą tego klubu czy **** wie co. Generalnie progres w jego aktywności można zaobserwować od momentu jak niby złożył wypowiedzenie, a Leśny tego nie przyjął.

Legionista Awatar Benek
    "W związku z wieloma krytycznymi ocenami mojej pracy jako spikera Legii, zarówno ze strony środowiska legijnego, jak i - co ważniejsze - ze strony pracodawcy, oświadczam że z dniem 10 czerwca 2015 roku rezygnuję z wykonywania tej funkcji.

Wszystkich, których podczas mojej prawie 20-letniej pracy w roli spikera uraziłem niefortunnymi wypowiedziami, przepraszam" - poinformował Wojciech Hadaj.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar Mokot93
    "W związku z wieloma krytycznymi ocenami mojej pracy jako spikera Legii, zarówno ze strony środowiska legijnego, jak i - co ważniejsze - ze strony pracodawcy, oświadczam że z dniem 10 czerwca 2015 roku rezygnuję z wykonywania tej funkcji.

za legia.com

Uprawnienia umieszczania postów