Strona 1 z 26 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 758

Wątek: Bundesliga

coraz chudszy Awatar Kijek

Bundesliga

Nie zebym był jakims wielkim fanem niemieckiej kopanej a nie widze tematu wiec zakladam.
    Moze sie przyda

Kwestia jest taka: kto od tego sezonu u nas bedzie pokazywal niemiecka lige? Bo z tego co widze Sportklub stracil prawa.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

GieKaeSiak
    Bunesliga?

Eurosport 2

Legionista Awatar Powiśle
    wyglada na to ze na chwile obecna zadna stacja nie bedzie transmitowała bundesligi, nie powiem zeby mnie ten fakt jakos specjalnie smucił - nigdy ta liga mnie do siebie nie przekonała.

zdecydowanie bardziej cieszy mnie ze na sportklubie bedzie pierwsza liga angielska, wczoraj była pierwsza transmisja i nawet koszulke mozna było wygrac

EDIT: rzeczywiscie eurosport 2 ale i tak nie mam u siebie tej stacji wiec bede jakos musial przezyc te strate.
    Ostatnio edytowane przez Powiśle ; 08-08-2009 o 11:25

Legionista
    Eurosport 2 ma też prawa do transmisji Bundesligi 2.
    Z tego co zauważyłem dają mecze w piątek, w sobotę 2, w niedzielę, w poniedziałek 2 liga.

GieKaeSiak
    Począwszy od sezonu 2009/2010 kibice Bundesligi będą mieli okazję do śledzenia rozgrywek na antenie kanału Eurosport 2. Prawa wyłączności do transmisji zarówno Bundesligi, jak i 2. Bundesligi sięgają roku 2012.
    Transmisje Bundesligi w Eurosporcie 2, począwszy od pierwszej kolejki, obejmują sześć meczów na żywo: pięć Bundesligi i jeden 2. Bundesligi.

I tak w najbliższy weekend zobaczymy:

Piątek, 7 sierpnia:
    20.00 zapowiedź kolejki
    20.30 Wolfsburg – Stuttgart

Sobota, 8 sierpnia:
    15.30 Werder - Eintracht
    18.30 Hoffenheim – Bayern

Niedziela, 9 sierpnia
    15.30 Bofhum – B. M’gladbac
    17.30 Freiburg – HSV

Poniedziałek, 10 sierpnia
    20.15 Arminia – Hansa (2. Bundesliga)

Wśród komentatorów wydarzeń piłkarskich i towarzyszącym ich ekspertów nie zabraknie znanych i lubianych postaci. W gronie prowadzących relacje znajdą się Mateusz Borek, Edward Durda, Andrzej Janisz, Tomasz Lach i Cezary Olbrycht, u boku których zasiądą byli piłkarze Bundesligi: Radosław Gilewicz, Tomasz Hajto, Tomasz Kłos czy Maciej Murawski.

By zapewnić widzom jak najwięcej wrażeń, Grupa Eurosport rozpoczęła nadawanie Eurosport 2 HD, nowego kanału w formacie wysokiej rozdzielczości.
    http://www.imprezysportowe.pl/aktual...e,19,6793.html

Legionista Awatar Flip
    Właśnie oglądam powtórkę,wczorajszej inauguracji,czyli Wolfsburg-Stuttgart,mecz na wysokim poziomie,grają b.szybko,szybkie przejścia z obrony do ataku,sporo strzałów naprawdę ciekawy pojedynek.

Bardzo wielu znanych i znaczących graczy będzie grało w tym roku w bundeslidze i uważam osobiście tą ligę za ciekawszą od Serie A.Mniej kunktatorstwa,ciekawsze,szybsze mecze,git.

Hajto na mikrofonie,nie jest jakiś na maxa lipny nawet...
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Legionista Awatar b.
    A propos komentatorów:

Tomasz Lach to ten od "tymczasem!" i "potężna bomba!"?

Legionista Awatar Raffels
    Tak sobie mysle, Piszczek chyba polowe poprzedniego sezonu(jak nie wiecej) gral w podstawowym skladzie Herthy. Dzisiaj tez rozpoczal w pierwszej jedenastce. Zawodnik, ktory moze grac na prawej obronie, skrzydle i ataku. A powolania dla niego nie widzialem...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Flip
    A ja sobie czytam temat o zakładach bukmacherskich

a tu Werder i Leverkusen w plecy.

o Werder strzelił farfocla i 2:2.dobry mecz

dzieje się bo Leverkusen już 2-1
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Legionista Awatar Z.
    A ja widziałem, na Euro, i mi wystarczy
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar Flip
    Bramka na 2-2 w meczu Mainz-Leverkusen oporowa,bez kitu.

Hoffenheim-Bayern 1-1 do przerwy

A'propos Werderu. Oglądałem właśnie skróty na DSF z kolejki weekendowej, i może ktoś wie- na jakim stadionie grał w weekend Werder z Eintrachtem, bo nigdzie nie mogę znaleźć info? Nie był to raczej Weserstadion...

"Piłkarze Herthy Berlin postanowili odwdzięczyć się kibicom, którzy wspierali ich w wyjazdowym meczu przeciwko Hannoverowi 96. Fani mogą liczyć, że najbliższy mecz "Starej Damy" poza Berlinem obejrzą za darmo - informuje "Super Express".

Piłkarze Herthy w podziękowaniu za doping w wygranym 3:0 spotkaniu z Hannoverem zdecydowali się na wykupienie wszystkich biletów w sektorze dla gości na stadionie Freiburga. Mało tego. Jeśli któryś z kibiców pośpieszył się i zakupił wejściówkę na własną rękę, otrzyma zwrot kosztów."

niecodzienny gest piłkarzy Herthy, widać nie wszędzie kibice są traktowani jak 5 koło u wozu

Legionista Awatar siekan
    Gdzieś już coś podobnego było. Tylko nie mogę sobie przypomnieć kiedy i co dokładnie. Chodziło chyba o to, że piłkarze w rekompensacie za porażkę przysponsorowali kibicom wyjazd. Brawa dla piłkarzy Herthy. Oby więcej takich inicjatyw.
    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Pewnie chodzi Ci o piłkarzy Wigan, którzy po przegranym meczu z Tottenhamem 1:9 postanowili oddać kibicom za bilety.

Legionista Awatar siekan
    O właśnie o to.
    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Legionista
    Gest pierwsza klasa, u nas to nie do pomyślenia, jakby za każdy mecz grany bez ambicji piłkarze mieli wykupić wszystkie bilety to by im kasy nie starczyło

Portowiec
    Cytat Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
    Brawa dla piłkarzy Herthy. Oby więcej takich inicjatyw.
    Calkiem mozliwe ze to sie jeszcze w sezonie powtórzy jak beda potrzebowali wiecej kibiców na wyjezdzie

Portowiec
    1. Bayern 64PKT +37
    2. Schalke 64PKT +29

Pozostale mecze o mistrza:

33. kolejka:
    Schalke-Werder
    Bayern-Bochum

34. kolejka:
    Mainz-Schalke
    Hertha-Bayern

zdaje mi sie ze i tak bawarczycy wygraja lige

Portowiec
    Cytat Zamieszczone przez BFC Zobacz posta
    1. Bayern 64PKT +37
    2. Schalke 64PKT +29

Pozostale mecze o mistrza:

33. kolejka:
    Schalke-Werder
    Bayern-Bochum

34. kolejka:
    Mainz-Schalke
    Hertha-Bayern

zdaje mi sie ze i tak bawarczycy wygraja lige
    no i Bayern ma juz mistrza, porzebuja tylko jeden punkt

Legionista Awatar pzk
    A co jest brane pod uwagę w przypadku takiej samej ilości pkt.?

Legionista
    bramki więc mistrza już mają

Legionista Awatar Raffels
    Ile druzyn z Bundesligi gra w lm i el lm?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar pzk
    Wszystko rozstrzygnie tegoroczny finał LM Na dzień dzisiejszy 2 grają w LM, a trzecia w eliminacjach. Jak Bayern wygra finał to będą mieli 4 ekipy i chyba wtedy czwarta drużyna będzie grała w eliminacjach.

Legionista
    To jest tak, że obrońca trofeum gra automatycznie w następnym sezonie?Czy z LE jest podobnie?

Legionista Awatar siekan
    Cytat Zamieszczone przez piotrekp Zobacz posta
    Wszystko rozstrzygnie tegoroczny finał LM Na dzień dzisiejszy 2 grają w LM, a trzecia w eliminacjach. Jak Bayern wygra finał to będą mieli 4 ekipy i chyba wtedy czwarta drużyna będzie grała w eliminacjach.
    A przypadkiem tegoroczny finał LM nie będzie brany pod uwagę dopiero od sezonu 2011/2012?

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez piotrekp Zobacz posta
    nie masz racji, tak by było gdyby drużyna x nie zdobyła miejsca premiowanego awansem w lidze, w przypadku Bayernu (1 miejsce-premiowane awansem) tak nie jest.
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar nevermind
    to o czym mowi piotrekp dopiero wejdzie w zycie od nastepnego sezonu. Czyli z niemiec w przyszlorocznej Lidze Mistrzów zagraja 3 druzyny a z Włoch 4. Jezeli Bayern wygra CL, to w nastepnym sezonie niemieckie druzyny beda walczyly o 4 miejsca w LM a włoskie o 3.
    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Ile druzyn z Bundesligi gra w lm i el lm?
    1,2 miejsce w LM
    3 miejsce el.LM
    4,5 miejsce LE
    Puchar Niemiec LE (jak zdobywca gra w LM, to finalista, jeśli finalista też to 6 miejsce w Lidze)
    info chyba pewne
    Lieber tot als rot!!

Uprawnienia umieszczania postów