Strona 3 z 26 PierwszyPierwszy 123456713 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 757

Wątek: Bundesliga

Portowiec Awatar Dyzio
    Cytat Zamieszczone przez Danoo Zobacz posta

Raul kolejne 3 brameczki z Koln
    http://schalke.com.pl/news/Video-z-meczu-246

Drugi jego hattrick w Schalke, ostatnio z St. Pauli też 3 łupnął
    Ciekaw jestem jak ten Matuszczyk się zaprezentował, a wracając do Raula to jedyny grajek w składzie Realu oprócz Casillas`a, którego szanowałem. Frajersko się zachował wobec niego klub z Madrytu ale to już inna bajka.
    Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
    to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Cytat Zamieszczone przez Dyzio Zobacz posta
    http://schalke.com.pl/news/Video-z-meczu-246

Drugi jego hattrick w Schalke, ostatnio z St. Pauli też 3 łupnął
    Ciekaw jestem jak ten Matuszczyk się zaprezentował, a wracając do Raula to jedyny grajek w składzie Realu oprócz Casillas`a, którego szanowałem. Frajersko się zachował wobec niego klub z Madrytu ale to już inna bajka.
    Sam chciał odejść, mógł zostać i pełnić funkcje jokera, a nawet zawiesić buty na kołku i dostać jakąś niezłą posadkę w klubie, ale sam mówił, że chcę jeszcze pograć. I mimo swoich lat, eksploatacji niemal od najmłodszych lat, bo grę w pierwszym składzie mając niewiele ponad 17 wciąż trzyma wysoki poziom.

Dla mnie jeden z lepszych piłkarzy w historii. Zresztą liczbą goli sam wystawia sobie świadectwo.

Barcelona wobec Kluiverta też się zachowała nie w porządku ?

Legionista Awatar Danoo
    Cytat Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
    Przewaga wydaje się być spora ale w ligach zachodnich nigdy nic nie wiadomo. Chociaż gdyby na miejscu Borussi był Bayern, należałoby uznać z 99% prawdopodobieństwem że w Bundeslidze jest pozamiatane.
    Patrząc na grę Borussi we wcześniejszych meczach trudno uwierzyć, że daliby sobie odebrać mistrza.
    Zobaczymy na koniec sezonu.

Portowiec Awatar Dyzio
    Cytat Zamieszczone przez Chomik Zobacz posta
    Sam chciał odejść, mógł zostać i pełnić funkcje jokera, a nawet zawiesić buty na kołku i dostać jakąś niezłą posadkę w klubie, ale sam mówił, że chcę jeszcze pograć. I mimo swoich lat, eksploatacji niemal od najmłodszych lat, bo grę w pierwszym składzie mając niewiele ponad 17 wciąż trzyma wysoki poziom.

Dla mnie jeden z lepszych piłkarzy w historii. Zresztą liczbą goli sam wystawia sobie świadectwo.

Barcelona wobec Kluiverta też się zachowała nie w porządku ?
    Odszedł bo wcześniej dano mu do zrozumienia, że nie jest dłużej potrzebny, Krystynka płakała bo ona chciała grać z 7 na koszulce. Jestem przekonany, że gdyby Valdano chciał to przekonałby Raula do pozostania w Madrycie. Zachowanie FCB wobec Patricka zgadza się nieeleganckie, ale ten również nie był dłużny strasznie się puszył to raz a dwa do porównania do legendy Raula to nie ma żadnego.

Legionista Awatar Luke
    Dla mnie Raul do czsu gdy grał w Realu był swego rodzaju ikoną mimo sporej niechęci do tego klubu. W obecnych czasach już coraz rzadziej spotyka się, że piłkarz gra na takim poziomie całą karierę w jednym klubie. Muszę jednak i tak wyrazić szcunek i uznanie Raulowi za to, że przeszedł do Schalke. Mógł przecież jechać do USA lub do szejków i zgarniać o wiele większą kasę, a przy tym się mniej męczyć.

Porażka Borussi to moim zdaniem tylko wpadka, ale mimo dużej przewagi nie jestem pewien czy dadzą radę dowieść mistrza jeżeli im Barriossa zabiorą w zimę. Życzę Lewandowskiemu jak najlepiej, ale jeszcze trochę mu brakuje.

Legionista Awatar Huxley
    To się chłopak świetnie ustawił:

"Peszko dogadał się z FC Koeln w sprawie indywidualnego kontraktu. Do końca obecnego sezonu zarobi 360 tys. euro netto. Jeśli drużyna się utrzyma, przez kolejne dwa lata będzie zarabiał miesięcznie 100 tys. euro netto, czyli 2,4 mln euro brutto za sezon - czytamy w "Polsce". Prywatny niemiecki inwestor pożyczył pieniądze i Sławomir Peszko przelał na konto Lecha Poznań 1,7 mln zł. Stał się tym samym wolnym zawodnikiem. 25-letni skrzydłowy zrealizował klauzulę zawartą w kontrakcie. Na jej mocy mógł odejść pod warunkiem, że pieniądze wpłyną do klubu z prywatnego konta zawodnika przed 31 grudnia. Wpłynęły. Peszko mógł zacząć dogadywać się z FC Koeln - pisze "Polska".

Reprezentant Polski podpisze z drużyną Bundesligi dwuipółletni kontrakt. Jeśli klub spadnie, Polak będzie mógł odejść za pół miliona euro. W trakcie półrocznej walki o utrzymanie Polak zainkasuje 360 tys. euro netto. Za każdy zdobyty punkt w meczach, w których wystąpi, dostanie dodatkowo 10 tys. euro. Jeśli drużyna się utrzyma, przez kolejne dwa lata będzie zarabiał miesięcznie 100 tys. euro netto, czyli 2,4 mln euro brutto za sezon! Przy jego dotychczasowych zarobkach w Lechu skok finansowy jest gigantyczny.Nim Peszko dogadał się z FC Koeln, kusił go właściciel Polonii Józef Wojciechowski. - Przyjdź do mnie, dam ci, ile chcesz - mówił. Tyle, ile Peszko zarobi w Kolonii, nie byłby w stanie wyłożyć nawet Wojciechowski
    ".
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Legionista Awatar e(L)egion
    Ciekawe co to za "prywatny niemiecki inwestor". Żeby sie nie okazało że jak Peszce się podwinie noga w Bundeslidze, a Kolen spadnie, to będzie musiał spłacać z odsetkami tę pożyczkę.

Czerwona kartka
    Borussia wyleczyła chyba definitywnie Aptekarzy z Leverkusen ze snów o mistrzostwie . 1:3 na u siebie na inaugurację rundy nie wróży udanej pogoni za liderem . Trzej Polacy rozegrali całe spotkanie w drużynie gości .

Legionista Awatar Huxley
    Zaliczając dwie asysty (Piszczek i Lewandowski)

Legionista
    A i tak wszyscy trzej dostali na tle drużyny bardzo niskie noty...

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    A i tak wszyscy trzej dostali na tle drużyny bardzo niskie noty...
    Dziwne sa te noty juz od jakiegos czasu. Nie chce wierzyc w jakies teorie spiskowe ale sa one skrajnie niesprawiedliwe. Piszczek dostal 3 z uzasadnieniem, ze mial problemy z Samem. Tymczasem Sam praktycznie ani razu go nie przeszedl. Dodatkowo zaliczyl asyste i przynajmniej 3 dobre dosrodkowania. Przy tym gral fajnie w ofensywie i nie mylil sie w obronie.
    Blaszczykowski fakt, nie olsnil, Lewandowski tez nie zagral wybitnego spotkania. Ale juz od jakiegos czasu obserwuje, ze znacznie latwiej dochodzi do sytuacji bramkowych niz Barrios. Szkoda tylko, ze ma takie problemy z wykonczeniem...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Czerwona kartka
    Bayern tylko zremisował z Wolfsburgiem i ma już 16 pkt straty do Dortmundu . Co ciekawe obie drużyny nie wykorzystała karnego . Mainz poległo w Stuttgarcie więc sytuacja Borussi na początku rundy jest bardzo komfortowa . Chyba tylko jakiś mega kryzys może odebrać jej mistrzostwo .

Portowiec Awatar Dyzio
    Nawet mega kryzys to w tej chwili nie wystarczy reszcie stawki, teraz walka toczy się tylko o miejsca pucharowe i utrzymanie.

Czerwona kartka
    Remis Dortmundu rozpalił iskierkę nadziei u konkurentów , Bayern pokazał na co go stać . Drugi " Polski " klub za to dobrze sobie poradził , a bramka Matuszczyka stadiony świata. Peszko chyba zamiast asysty mógł mieć pierwszą bramkę na kącie , ale chyba za bardzo się rozpędził , niemniej początek w nowym klubie całkiem udany .

Portowiec Awatar Dyzio
    Bramka Matuszczyka stadiony świata? Bez przesady zawinął jednego grajka, który pojechał na dupie, pozostałych dwóch co niby go kryło zostawił z tyłu i uderzył. Duży spokój, fajny strzał, ale bez przesady.

Peszko znalazł się w kącie pola karnego stąd nie zaliczył pierwszego gola na koncie. miał sporego farta, że Podolski poszedł za akcją bo akcja skończyłaby się gwizdami, zamiast asysty.

Lechista Awatar Byko
    na kącie
    Kąt faktycznie zbyt ostry aby strzelić bramkę stąd ma 1 asystę na KONCIE
    Chamstwo i Arogancja.

Legionista
    Z tą iskierką nadziei to bym nie przesadzał 13 pkt przewagi nad drugim Hannoverem i 14 pkt nad Bayernem, Mainz i Bayerem to nadal wyjebiście dużo. Co prawda wczorajszy mecz pokazał, że mimo wszystko BVB nie ma za długiej ławki rezerwowych. Brak Kagawy jest widoczny. Lewy niestety nie pokazuje tego, czego się po nim spodziewano. Kuba natomiast IMO zatrzymał się w rozwoju. Dzidy bokiem boiska już nie wystarczają co było widoczne we wczorajszym meczu.
    Mimo wszystko BVB idzie na majstra i wierzę, że go zdobędą. A akcja po jakiej Borussia zdobyła wczoraj bramkę to palce lizać ( wszystko z klepy i idealne wykończenie ). Za tydzień ważne spotkanie z "wilkami " z Wolfsburga, a potem klasyk BVB - Scheiße 04

Czerwona kartka
    Jeszcze jakiś żart o kątach . Co do bramki to nie ma co wybrzydzać . Polacy niestety nie często zdobywają takie bramki . Brawa dla Matuszczyka za opanowanie , zachował się jak stary boiskowy wyga a ma dopiero 22 lata . Dobrze dla niego że nie jest skażony naszą krajową myślą szkoleniową , może być z niego naprawdę dobry zawodnik .

Legionista
    Po dzisiejszym meczu ,myślę ,że sir Alex Ferguson wie co robi ,bo Neuer bronił dziś b.dobrze.
    Mój dom Łazienkowska 3

To nie Neuer bronil dobrze, tylko pilkarze Dortmundu marnowali takie okazje, ze az sie mozna bylo za glowe zlapac. Nie wiem jak oni tego nie wygrali...

Portowiec Awatar Dyzio
    Moim zdaniem 3 razy Neuer pokazał światową klasę, a w pozostałych przypadkach miał sporo szczęścia
    Ostatnio edytowane przez Dyzio ; 03-03-2011 o 00:14

Legionista Awatar Huxley
    "Trener piłkarzy St. Pauli Holger Stanislawski dołączył do pierwszego zespołu... rzecznika prasowego Hauke Bruecknera. Na co dzień występuje on w rezerwach tego niemieckiego klubu. Powodem są kłopoty kadrowe przed ligowym meczem z Hannoverem 96
    30-letni Brueckner, który w sezonie 2002-2003 wystąpił w dziesięciu meczach drugiej ligi
    , przyznał, że zawodnicy pierwszego zespołu byli zaskoczeni informacją o jego powołaniu. - Kiedy wszedłem do szatni z torbą sportową, chłopaki
    patrzyli na mnie ze zdziwieniem, nie wierząc, że jestem w kadrze
    . Myśleli, że to żart - dodał rzecznik prasowy, grający dotychczas w rezerwowej drużynie.
    ".

http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...adry-st-pauli/

Jestem pod ogromnym wrazeniem tego, jak zaprezentowal sie Dortmund z Bayernem. Kapitalnie Klopp ustawil druzyne, swietnie podwajane dwie najwieksze armaty Bawarczykow - Ribery i Robben, bardzo dobra gra calego zespolu w obronie i swietna gra z kontry. Momentami nawet klepali ich jak Barcelona. Juz nie wspomne o swietnym przygotowaniu kondycyjnym(bieganie na maksa i nie odpuszczanie nawet jednego centymetra w 80 minucie meczu). Widac, ze jest tam kapitalna atmosfera i z pilkarzy wcale nie najlepszych jeszcze(radze tez zwrocic uwage, ze nie gral Weidenfeller tylko mlody Langerak, przez co srednia wieku calego zespolu wynosila jakies 22 lata) zrobil druzyne, ktora razem moze przenosic gory. Swietnie sie oglada mecze Borussi.

Czerwona kartka
    Borrusia tym meczem potwierdziła że wraca na stałe do czołówki.Zespół perspektywiczny, a w przyszłym sezonie LM.

Zauważyliście że tam na trybunach razem z Monachijczykami ludzie w żółtych szalikach siedzieli?Albo mają zgode, albo Modern football w Niemczech zrobił swoje.

Żadnej zgody nie ma. Jest za to kosa, ale jak mówisz modern football zrobił swoje i kibice się nie ruszają.. Pomyśleć, że chcą takie coś wprowadzić u nas

Portowiec Awatar Dyzio
    Nie tylko Borussia wygrywa na Allianz Arena, Schalke za sprawą Raula w finale Pucharu Niemiec.

http://schalke.com.pl/news/Jedziemy-do-Berlina-694

Cytat Zamieszczone przez Dyzio Zobacz posta
    Nie tylko Borussia wygrywa na Allianz Arena, Schalke za sprawą Raula w finale Pucharu Niemiec.
    Miałem okazję, oglądać w/w mecz i muszę stwierdzić, ze całą robote w napadzie robi Raul, a Neuer jest klasą samą dla siebie.

Portowiec Awatar Dyzio
    Pełna zgoda, gość ma oprócz znakomitego instynktu strzeleckiego, wielkie doświadczenie, umiejętność ustawiania się, przegląd gry - zawodnik kompletny. Spora niespodzianka pewnie sporo osób u buka wtopiło na jedynce.

Legionista Awatar Bootleg
    Również oglądałem (właściwie przez przypadek lecąc po kanałach trafiłem na ZDF). Schalke po strzeleniu bramki grało bardzo mądrze, dość uważnie w obronie. Co jakiś czas wyprowadzali niezłe kontry. Fakt Neuer kilka razy kapitalnie interweniował z dużym spokojem i szczęsciem
    W fianle Schalke z Duisburgiem i powiedzieć, że faworyt jest jeden, to chyba nawet za mało.
    Finał również na niekodowanym ZDF (21 maja)
    Always look on the bright side of life!

Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Finał również na niekodowanym ZDF (21 maja)
    ZDF już któryś to raz z rzędu Puszcza Puchar Niemiec, dlatego polecam odwiedzać ten kanał, jesli tylko jest jakiś mecz pucharowy.
    Raz też trafiłem, ze puścili mecz LE.
    Szkoda tylko, ze ADR czy jakoś tak zablokowali, tam skróty BL dawali ( jak ktoś ma cyfrowy polsat, to kanał następny po ZDF). Dlatego teraz oglądam kick off na kalane 158, nazwy nie pamiętam, bo nie mam głowy do tych kanałów.

Uprawnienia umieszczania postów