Strona 25 z 26 PierwszyPierwszy ... 15212223242526 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 750 z 757

Wątek: Bundesliga

Legionista Awatar Chmielo
    Dobry grajek. Byłem ciekaw, gdzie wyląduje. Ciekawe, czy zrobi karierę, czy raczej podzieli los Konoplanki.
    A Melanż Trwa...

Gintleman Awatar księciuniu
    Ancelotti poleciał z Bayernu.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar looking1916
    Delikatny szok
    Ciekawe kto za niego? Są jakieś nazwiska ciekawe? Może Klopp wróci do Niemiec

Legionista Awatar Tomi
    Na razie tymczasowym Sagnol. Mówi się o Tuchelu albo Nagelsmannie z Hoffenhiem.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Tomi ; 28-09-2017 o 17:22
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista Awatar Raffels
    Raczej na pewno będzie to Niemiec. Chodzą słuchy, że będą próbować wyjąć Nagelsmanna. Tuchel po swojej przygodzie w Dortmundzie raczej nie będzie brany pod uwagę.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
    Może Klopp wróci do Niemiec
    Chciałbyś.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
    Delikatny szok
    Ciekawe kto za niego? Są jakieś nazwiska ciekawe? Może Klopp wróci do Niemiec
    Hasi. Fachowiec. Z rekomendacjami tut. superskauta.

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Chciałbyś.
    A kibice Liverpoolu są zadowoleni z wyników? A do Bayernu pewnie pójdzie Nagelsmann w Niemczech ma świetną opinię
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    A kibice Liverpoolu są zadowoleni z wyników? A do Bayernu pewnie pójdzie Nagelsmann w Niemczech ma świetną opinię
    Ze stylu gry tak, z wyników czasami.

niezrzeszony
    Wszystko układa się w logiczną całość. Tęsknią za Guardiolą, a że za chwilę do wzięcia będzie Probierz, to musieli zrobić miejsce ^^

Pisałem w czasie ich wypadu do Azji, że grają padakę i będzie ciekawie, ale nie spodziewałem się, po dwóch miesiącach poleci trener. Tylko co przesądziło? Wyniki w sumie nie są takie złe. Gra? No taka "bez polotu". Może Ancelotti przestał szatnię ogarniać.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    Wszystko układa się w logiczną całość. Tęsknią za Guardiolą, a że za chwilę do wzięcia będzie Probierz, to musieli zrobić miejsce ^^

Pisałem w czasie ich wypadu do Azji, że grają padakę i będzie ciekawie, ale nie spodziewałem się, po dwóch miesiącach poleci trener. Tylko co przesądziło? Wyniki w sumie nie są takie złe. Gra? No taka "bez polotu". Może Ancelotti przestał szatnię ogarniać.
    Nie oglądałeś środowego meczu z PSG? Ancelottiemu się zbierało już od dawna a ten mecz to tylko ta przysłowiowa kropla co się przelała. Facet stracił kontrolę nad drużyna już jakiś czas temu .. Odejście Lahma dobiło i poleciało, mają najlepszy skład w Bundelidze to jakoś leciało ale PSG zrobiło masakrę i tego już w Monachium nie mogli przeboleć.
    Ja od dawna porównuję naszą Legię z Bayernem i widzę mnóstwo analogii, znając oczywiście miarę ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Andrzej Duda dziś w podstawie Herty z Bayernem.

Legionista Awatar Jestem
    Nowa/stara miotła zaczęła zamiatać w Bayernie i stał się cud!
    Szkoda, że na razie u nas tego nie widać - cóż, materiał piłkarski zupełnie z innej półki ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Naguto
    Czy to normalne na Eleven, że komentarz szybszy od wizji?
    Legia Legia Warszawa

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Naguto Zobacz posta
    Czy to normalne na Eleven, że komentarz szybszy od wizji?
    Czy normalne to nie wiem, natomiast na pewno to nie pierwszy raz ... jakość komentarza pozostawia też wiele do życzenia, choć z naszej ligi komentarze sięgają już dna

Lewy ładna brameczka przeciw Borussi Dortmund.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez gryglipuff Zobacz posta
    Lewy ładna brameczka przeciw Borussi Dortmund.
    Jednak dość przypadkowa (rykoszet) ale kilka sytuacji miał świetnych które bramkarz wybronił praktycznie cudem. Jakoś dziwnie więcej piłek zaczął dostawać, to też raczej nie jest przypadek.

Metamorfoza Bayernu jest wielce spektakularna i chłopaki lecą na mistrza, nie wiem tylko czy im to wystarczy na LM?

niezrzeszony
    Ja to ciekawy jestem czy dalej będzie grany temat Tuchela, skoro Heynckes (póki co) tak ich poogarniał.

Legionista
    Peter Bosz na gorącym krzesełku w Dortmundzie. A tak przynajmniej twierdzi Sport Bild.

Olimpia Elbląg
    Drużyna Schalke przegrywała 4-0 w Dortmundzie a zremisowała 4-4. Borussia jednak nie jest dobrą drużyną.

Legionista
    Bayern Heynckessa z pierwszą porażką. Długo się na nią zbierało. Z Celticiem wynik na styku, słaba druga połowa, spokojnie mogli przegrać. Z Anderlechtem, który gola w tej edycji Ligi Mistrzów nie zdobył, byli zespołem gorszym, i gdyby taki Teodorczyk wykorzystał parę sytuacji, to skończyłoby się porażką. Dziś wykorzystała to Borussia M'Gladbach.

Czyli, Borussia wtopiła, ale i tak odrobiła 1 punkt do bayernu.

Teraz stwierdzam, że Tottenham trafił do łatwej grupy. Real pod formą, Malaga która do tej pory nie strzeliła gola na wyjezdzie, w Madrycie strzela dwa, a Borussia jak już wyjdzie na prowadzenie, i to wysokie, to i tak nie potrafi go utrzymać.

2:0 to bardzo niebezpieczny wynik. Ten tydzień pokazał, że 3:0 tez, i 4:0 . Za tydzień okaże się, że 5:0 można zmarnować, i przegrać 5:6 :P

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    2:0 to bardzo niebezpieczny wynik. Ten tydzień pokazał, że 3:0 tez, i 4:0 . Za tydzień okaże się, że 5:0 można zmarnować, i przegrać 5:6 :P
    Historia zna przypadki, gdzie zespół do przerwy przegrywał 4-0, by wygrać 5-4.
    http://www.przegladsportowy.pl/pilka...686,1,471.html

Legionista
    Bosz zwolniony z Borussi Dortmund( wg. SportBild). O 19:30 rozpoczęło się dwuosobowe spotkanie Zorc-Watzke. Potem dołączyli do nich Reus, Piszczek i Sahin. Podobno chcieligo zwolnić już po meczu z Schalke, ale nie chcieli dać lokalnemu rywalowi tej satysfakcji. Jutro oficjalny komunikat klubu.

Legionista Awatar Antares
    Ostatni mecz Kloppa jako trenera BVB z Werderem, ostatni mecz Tuchela z Werderem, ostatni mecz Bosza z Werderem.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

niezrzeszony
    Do końca sezonu zatrudnili Petera Stoegera, którego niedawno wywalili z Kolonii
    Nagelsmann ma objąć stery od nowego sezonu, więc w sumie nie dziwię się, że łapali strażaka jaki się nawinął.

Tak trochę obnażona została aktualna różnica między Bayernem a BVB. Strażak Heynckes vs strażak Stoeger... no wizerunkowo bida.

Olimpia Elbląg
    "Leon Goretzka w nowym sezonie ma grać w Bayernie Monachium. Niemiecki tygodnik informuje, że gwiazdor Schalke 04 Gelsenkirchen ustalił warunki przyszłego kontraktu z Bayernem i latem przeniesie się do Bawarii. Notabene za darmo, bo z końcem czerwca wygasa obecna umowa 22-letniego piłkarza".

Legionista
    Bardzo dobry piłkarz, myślałem, że przejdzie do jakiegoś większego klubu, z realnymi szansami na triumf w LM

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Bardzo dobry piłkarz, myślałem, że przejdzie do jakiegoś większego klubu, z realnymi szansami na triumf w LM
    Czyli np do jakiego?
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista
    W tym sezonie to już chyba ten Hamburg wreszcie spadnie. Poza nimi nie widzę jakichś wyraźnych kandydatów (Kolonia miała po prostu straszliwego pecha dotychczas, ale to jest zespół który może się utrzymać). Jak dla mnie walka o 16 miejsce właśnie między nimi a Werderem, natomiast HSV się spierdzieli z hukiem.

Olimpia Elbląg
    Borussia Dortmund wygrała na wyjeździe z FC Koln 2:3 w piątkowym meczu 21. kolejki niemieckiej Bundesligi. Dwie bramki zdobył Michy Batshuayi, który debiutował w barwach BVB.

Uprawnienia umieszczania postów