Strona 77 z 77 PierwszyPierwszy ... 27677374757677
Pokaż wyniki od 2,281 do 2,295 z 2295

Wątek: Włoska Serie A.

Legionista Awatar Antares
    Jedynym zawodnikiem, który zauważa Piątka na boisku jest Paqueta. Kessie to tur do zabierania piłek, ale do gry do przodu nie ma mózgu. Zawsze wybierze najgorszą opcję i spartoli akcje. Suso to od listopada więcej dośrodkowań z tego prawego skrzydła ma w trybuny niż w pole karne. Chociaż z Cagliari przyzwoity mecz więc może coś u niego ruszy, bo to w tym momencie chyba najważniejszy gracz Milanu. No i ten Hakan, nieślubny syn Gattuso. Żaden piłkarz mnie tak nie irytuje. W tym sezonie jest w fatalnej formie, 0 goli, 3 asysty z czego dwie to podania na 3 metry i strzały z dystansu Suso i Samu. Jedyne udane zagranie w ofensywie to zgranie do Higuaina ze SPAL. I gość jeszcze wykonuje większość stałych fragmentów gry. Wolne w trybuny, a rożne to baloniki w rękawice bramkarza gdzie Milan bije rekordy już bez gola po rożnym bezpośrednio po dośrodkowaniu. Ale u Gattuso ma abonament na pierwszy skład.

Niestety dopóki Hakan i Kessie będą grali dopóty nie wróżę Piątkowi wielu okazji do zdobywania bramek, ale jak widać i bez ich podań potrafi strzelać.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Marcino
    Nie Serie A, ale taka ciekawostka:

Bilans syna Cristiano Ronaldo w ekipie Juventusu U-9:

23 spotkania, 58 bramek i 17 asyst.

I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Piatek strzela niczym Ibrakadabra kilka lat temu. Czapki z glow
    "Mamy tez ministra spraw zagranicznych specjalnej troski, ktory pod wzgledem emocjonalnym zachowuje sie jak nastolatek i to taki z zespolem ADHD"

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    "Przyzlatanił" nieźle, ciekawe kiedy się zatrzyma ^^

Ostatnio edytowane przez jednopostowiec ; 16-02-2019 o 22:14

Legionista
    przetłumaczy ktoś?

Piątek coś pięknego.

Legionista Awatar LOL3K
    Przechuj.

Oby wygryzł Lewusia z kadry.

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista Awatar TNTP
    Takie jaranie się grajcarem który strzelił im całe 6 bramek ?
    Lieber tot als rot!!

Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Takie jaranie się grajcarem który strzelił im całe 6 bramek ?
    a co tam nawet jeśli to będzie gwiazda tylko jednego sezonu to teraz świeci naprawdę imponująco
    Kasper Hämäläinen #1

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    Cytat Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
    Przechuj.
    Pierw niech Milika wygryzie. Wszyscy się cieszymy, jest fajnie, ale (pewnie to niepopularna opinia) dla mnie Milik póki co to półka wyżej. Dla Krzyśka to pierwszy taki sezon, Milik już trochę pograł w Amsterdamie, postrzelał (i nie ) w kadrze, pograł w Europie no i strzela w lepszym klubie. Ja bym się cieszył, że będzie kłopot bogactwa w ataku. Ale presja na Brzęczku, żeby stawiał na Piątka będzie niemiłosierna. Zaczyna się Piątkomania, a Milik ma już łatkę nieskutecznego napadziora.

Legionista Awatar Puszer
    Cytat Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    Pierw niech Milika wygryzie. Wszyscy się cieszymy, jest fajnie, ale (pewnie to niepopularna opinia) dla mnie Milik póki co to półka wyżej. Dla Krzyśka to pierwszy taki sezon, Milik już trochę pograł w Amsterdamie, postrzelał (i nie ) w kadrze, pograł w Europie no i strzela w lepszym klubie. Ja bym się cieszył, że będzie kłopot bogactwa w ataku. Ale presja na Brzęczku, żeby stawiał na Piątka będzie niemiłosierna. Zaczyna się Piątkomania, a Milik ma już łatkę nieskutecznego napadziora.
    Z całym szacunkiem do twojej opinii, ale Piątek to całkiem inny typ zawodnika niż Milik. Krzysiek jest pewny siebie i wie co ma robić i jak to robić. Bez kompleksów wszedł w tę ligę jak pitbull w kurnik. Potrzebuje raptem pół sytuacji by umieścić piłkę w siatce. Natomiast Arek jest typem napastnika, który jest lekko "cipowaty", pomijając fakt, że potrzebuje 10 sytuacji na pustą bramkę by w końcu do niej trafić. Według mnie Piątka bardziej można porównywać do Lewego aniżeli do Arka. Oczywiście jeszcze za wcześnie na takie porównania. Dajmy mu dograć ten sezon i zobaczymy co pokaże w następnym + w LM o ile awansują do niej

Legia Warszawa to nasza duma i sława.

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    Tu się nie zgodzę. Piątek strzelał jak na zawołanie w dużo slabszej Genoi, gdzie miał słabszych partnerów niż Milik w Napoli. Więc to tylko na plus dla niego
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Legionista
    W ostatnich 30 latach nie przypominam sobie takiego pierwszego sezonu polskiego napastnika w poważnej lidze europy. Wczorajsza pierwsza bramka to stadiony świata. Trzymam mocno kciuki żeby zdobył korone króla strzelców Serie A i okazał się lepszy od "żelo-pizdo-jebaki".

W kontekście reprezentacji wiadomym jest że Lewandowski jest nie do ruszenia. Wcale nie zdziwie się jak Piątek bedzie zmiennikiem Lewandowskiego/Milika.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
    Przechuj.

Jak mnie irytuje takie gadanie...mamy dwóch snajperów którzy w obecnej formie są klasy światowej, to zamiast się cieszyć i liczyć, że selekcjoner wykorzysta ich potencjał na maxa, to Ty chcesz tego, którego mniej lubisz sadzac na ławce...Ja wiem, że Robert zawalił Mundial ale to wciąż zawodnik, który może dać tej kadrze wiele (vide eliminacje do tegoż właśnie turnieju).

Co do Milika - tak jak tu ktoś zauważył, to zupełnie inny typ zawodnika, niż Piątek, zdecydowanie słabszy snajper, jednak jako zawodnik grający nieco z tyłu za Piątkiem/Lewandowskim - czemu nie?

Legionista Awatar Runi
    Nie można porównywać Milika i Piątka. To całkiem inni zawodnicy. Jeżeli będziemy patrzyli przez pryzmat typowego snajpera, który pogra na szpicy, poszarpie itd tu lepszy będzie Piątek. Jeśli natomiast chodzi o zawodnika, który "pogra" więcej w piłkę i lepiej odnajdzie się w kombinacyjnej grze tu piłka leży po stronie Milika. Inni zawodnicy, pasujący do kompletnej innej gry/taktyki/ zespołu.

Uprawnienia umieszczania postów