Strona 75 z 77 PierwszyPierwszy ... 256571727374757677 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,221 do 2,250 z 2298

Wątek: Włoska Serie A.

Legionista
    Zmiana trenera w Genui - dotychczasowy leci po raz trzeci, nowy przychodzi po raz trzeci do klubu na pozycję Piątka raczej to póki co nie wpłynie...

Hmm dla Piątka chyba lepiej ,żeby został przynajmniej do końca sezonu w Genoi. Niech się chłopak rozbuja z tymi bramkami

Suso: Inter chciał mnie pozyskać dwa razy

Cristiano Ronaldo daje 3 pkt Juve w meczu z Empoli.
    A to jedna z jego bramek.
    https://youtu.be/onniT97ekms

Olimpia Elbląg
    "Mecze Pucharu Włoch przez następne trzy lata będzie można oglądać w telewizji TVP. Nabycie praw potwierdził Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport".

Legionista Awatar Alek
    Cagliari strzela na 2:2 grając w 9 z Romą.
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

niezrzeszony Awatar jednopostowiec
    Rzymianie coś nie mają szczęścia w tej kolejce.
    Lazio - Sampdoria

93 minuta, napastnik Lazio wychodzi sam na sam (przy stanie 1:1), Bereszyński łapie go jakimś chwytem/rzutem rodem z rugby, czerwona, ale teoretycznie wybronił remis. No ale... rzut wolny, piłka w mur. Niby ok. VAR - ręka obrońcy Sampdorii w polu karnym - wapno. Gol Immobile w 96. Lazio w euforii bo mają wygraną. No ale... sędzia pozwala rozpocząć zawodnikom Sampy mimo upłynięcia doliczonych 5 minut. Szybka akcja... gol 2:2
    Ale poebana końcówka.
    PS. Minuty podałem dość umownie, bo się sam pogubiłem co się działo

Legionista
    Krzysiek Piątek i gol strzelony Romie.
    Mój dom Łazienkowska 3

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem w szoku jak on sobie tam radzi. Myślałem, że będzie to kolejny piłkarz z naszej ligi, który będzie grzał ławę na obczyźnie, wróci do ekstraklasy i zginie w naszym marazmie. A on proszę! Ściga się z Ronaldami i Dżekami w tabeli strzelców. Brawo

Legionista
    Piątek radzi sobie wyśmienicie, w odróżnieniu od innego naszego asa, zielinskiego. Oglądałem wczorajsze Inter - Napoli i nie jestem w stanie sobie przypomnieć, drugiego tak bezjajecznego naszego piłkarza. Chłop ma naprawdę świetną technikę, nawet jak na ligę włoską, gra na pozycji która stale powinna byc "pod prądem", a on potrafi na 20 min zniknąć z planszy. Śmiejemy się z naszych ligowych pokrak bez techniki, ale one chociaż coś próbują, a on po prostu unika piłki, jakiegokolwiek ryzyka. Mam wrażenie, że on przez cały mecz robi pod siebie. Zresztą kolejny raz zjebał patelnię, mogąc przesadzić o wyniku meczu. Żadnym liderem to on nigdy nie będzie.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Piątek radzi sobie wyśmienicie, w odróżnieniu od innego naszego asa, zielinskiego. Oglądałem wczorajsze Inter - Napoli i nie jestem w stanie sobie przypomnieć, drugiego tak bezjajecznego naszego piłkarza. Chłop ma naprawdę świetną technikę, nawet jak na ligę włoską, gra na pozycji która stale powinna byc "pod prądem", a on potrafi na 20 min zniknąć z planszy. Śmiejemy się z naszych ligowych pokrak bez techniki, ale one chociaż coś próbują, a on po prostu unika piłki, jakiegokolwiek ryzyka. Mam wrażenie, że on przez cały mecz robi pod siebie. Zresztą kolejny raz zjebał patelnię, mogąc przesadzić o wyniku meczu. Żadnym liderem to on nigdy nie będzie.
    Dziwi mnie zainteresowanie Liverpoolu Zielińskim, przy obecnym systemie gry jaki preferuje Klopp, on po prostu mi nie pasuje do tej koncepcji. Jeśli juz mieliby kims się zaintersowac z Neapolu to Coullibalim.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    Zwykle jak gra Inter stawiam remis jak strzela to Icardi ,a tu nagle ograli Napoli.
    Mój dom Łazienkowska 3

No i Piątek prawdopodobnie w Milanie. Ciekawe na ile realny był potencjalny transfer do Realu, o którym można było poczytać
    40mln euro... grubo.
    Ostatnio edytowane przez jednopostowiec ; 15-01-2019 o 14:33

Legionista
    według mnie, skoro ma odchodzić już teraz po jednej rundzie spędzonej w Genui, to kierunek jest bardzo dobry. Oczywiście przy założeniu, że transfer Higuaina się nie wykrzaczy. Jak pokaże się z równie dobrej strony w póki co aspirującym, ale obarczonym wieloma problemami Milanie, to później już tylko przebierać w ofertach...

Fajnie będzie widzieć Polaka na szpicy w takim legendarnym klubie

Legionista
    Superpuchar Włoch 18.30 Juve Ac Mlian na TVP Sport.
    Mój dom Łazienkowska 3

Cytat Zamieszczone przez drops Zobacz posta
    Fajnie będzie widzieć Polaka na szpicy w takim legendarnym klubie
    Niech mu się wiedzie, ale dla mnie Milan to teraz taki grząski grunt. Oczekiwania i presja dużo większe, a możliwości, no nie wiem... walka u lige europy (?). Nie takie nazwiska jak Piątek się u nich wyłożyły. No a jak odpali, to drzwi do większej piłki faktycznie się otworzą.

Co innego jest nie podołać w Realu (jeśli faktycznie był temat), a co innego w Milanie.

Piątek, trzymam kciuki!

Legionista Awatar CW(L)KS
    Milan kupuje za 35 baniek gościa, który rok temu przygotowywał się do rundy z Cracovią. Piątek wygrał życie jak dla mnie. Ja tam życzę powodzenia. W końcu Polak rodak 😎
    Bo śnieg...

Legionista Awatar Neg
    Obejrzałem z ciekawosci wszystkie bramki Piątka z tego sezonu w Serie A no i nie jestem przekonany co do jego umiejętności. Do Milika moim zdaniem mu daleko, ale oby się rozwinął.
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista
    Umiejętności to jedno, głowa to drugie. I właśnie Piątek podobno twardo stąpa po ziemi i jest tytanem pracy. Do Milika po jego pudłach w kadrze mam niebywałą wręcz niechęć. Co nam z tych jego umiejętności?
    Pozostaje mieć nadzieję, że się odblokuje jak w końcu Lewandowski albo, że ww Krzysztof zrobi wspaniała karierę i sprawdzi się też w reprze.

Okazja do konfrontacji obu panów już niedługo. W sobotę Milan-Napoli w lidze, we wtorek powtórka w pucharze Włoch.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
    Obejrzałem z ciekawosci wszystkie bramki Piątka z tego sezonu w Serie A no i nie jestem przekonany co do jego umiejętności. Do Milika moim zdaniem mu daleko, ale oby się rozwinął.
    Obejrzenie samych bramek ( w sumie 19 w Serie A i Pucharze Włoch od 1 lipca 2018 ) mogło pokazać jedynie, że posiada umiejętność ich strzelania. To do jakich umiejętności nie jesteś przekonany?

Legionista
    Żadnej nie obronił

Legionista
    mógł podawać

Legionista Awatar bkt
    W ostatnim meczu to Piątka więcej było widać niż Milika, Piątek mi się podoba, jest szybki i niezły technicznie, za mało miał czasu na boisku w tym meczu. No ale dziś Lazio-Juve

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Legionista Awatar Stout
    Aż z ciekawości debiutu tego chłopaka, obejrzałem Serie A
    Widać było,że presja nie robi na nim wrażenia,i przez te kilkanaście minut zrobił trochę wiatru w polu karnym Napoli.
    Milik bezbarwny występ.
    Zobaczymy,co pokażą w Pucharze .

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar CW(L)KS
    Piątek Piątkiem, ale z tego co piszą w internetach, to podobno Zieliński tam troche pokatował Donnarume. Nie wiem, nie oglądałem. Ale jeśli Piotrek w tym Napoli dalej będzie sie tak rozwijał, to długo tam nie pogra. A co do Piątka, który zagrał 20 minut i został MVP to co tu więcej pisać. Brawo!

P.S Swoją drogą, 10 lat temu szczytem była gra Żurawskiego w cweltiku. Ktoś tam kopał w Bundestagu, inni w jukeju. A teraz qrwa grają w takich klubach że ta repra to powinna ropierdalalalalać..
    Bo śnieg...

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez CW(L)KS Zobacz posta
    Piątek Piątkiem, ale z tego co piszą w internetach, to podobno Zieliński tam troche pokatował Donnarume. Nie wiem, nie oglądałem. Ale jeśli Piotrek w tym Napoli dalej będzie sie tak rozwijał, to długo tam nie pogra. A co do Piątka, który zagrał 20 minut i został MVP to co tu więcej pisać. Brawo!

P.S Swoją drogą, 10 lat temu szczytem była gra Żurawskiego w cweltiku. Ktoś tam kopał w Bundestagu, inni w jukeju. A teraz qrwa grają w takich klubach że ta repra to powinna ropierdalalalalać..
    Z tym MVP to bym nie szalał Wniósł trochę ożywienia, dotknął piłkę prazy razy i tyle
    A co do Zielińskiego to właśnie tym meczem pokazał, że Napoli to jego max. Nic nie strzelić z tych sytuacji, które miał to faktycznie brawo
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez CW(L)KS Zobacz posta

Bez przesady. Napastnicy i bramkarze owszem, ale na innych formacjach wygląda to gorzej.
    Nasi etatowi pomocnicy / obrońcy to gracze średniaków / ogórków ligi angielskiej, włoskiej czy niemieckiej, bądź ich zaplecza.
    Jest lepiej, niż 10 lat temu, ale do huraa optymizmu mi daleko.
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Olimpia Elbląg
    Medhi Benatia odchodzi z Juventusu Turyn. Marokańczyk podpisał kontrakt w Katarze.

Piątek to skończy tak samo jak Kapustka czy Krychowiak, więc nie jarał bym się tak nim do końca. Nigdy nie pokazał nic z topowymi drużynami, tylko przy słabszych Włoskich klubach.

Uprawnienia umieszczania postów