Strona 73 z 74 PierwszyPierwszy ... 2363697071727374 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,161 do 2,190 z 2203

Wątek: Włoska Serie A.

niezrzeszony
    Ciekawe jak Ancelotti dogada się z prezesem Napoli i czy ten będzie go bardziej szanował niż Sariego. No i pytanie, kto zostanie na nowy sezon, bo jak się czyta, że do transferu szykują się Koulibaly, Mertens, Callejon, Allan, Reina to kim oni ich zastąpią (?).
    Kasa za Higuaina przeznaczyli w dużej mierze na szrot. Pavoletti 18 baniek, Maksimowic chyba z 20 + 5 za wcześniejsze wypożyczenie, Diawarra 15, Rog 13, a ciągle na ławce.
    Sari niby ich ogarnął, ale... Mertens się zaciął, a ten ciągle na niego stawiał, to samo z Hamsikiem, ewidentnie spuchł, ale miejsce w jedenastce miał pewne. Obawiam się, że Napoli już nie powtórzy takiego sezonu i znowu Juve ucieknie reszcie na kilkanaście punktów.

Olimpia Elbląg
    "Lega Serie A oficjalnie potwierdziła kalendarz rozgrywek na następny sezon. Najwyższa klasa rozgrywkowa we Włoszech wystartuje 19 sierpnia. W środku tygodnia zawodnicy wybiegną na boisko w dniach 27 września i 3 kwietnia, a sezon zakończy się w niedzielę 26 maja".

Legionista Awatar Chmielo

A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta

Dobry grajek, szkoda, że postanowił odejść.
    Zapewne zostanie w Liverpoolu zapamiętany m.in dzięki tej bramce.
    https://www.youtube.com/watch?v=_WHBKQExJmg
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Olimpia Elbląg
    Inter też się wzmacnia. Radja Nainggolan jeszcze w tym tygodniu powinien zostać zawodnikiem Interu Mediolan. Jak informują włoskie media, Nerazzurri doszli do porozumienia z Romą w sprawie warunków transferu reprezentanta Belgii.
    Inter na konto Romy przeleje za Nainggolana 24 miliony euro. Dodatkowo do klubu ze Stadio Olimpico przeniosą się Davide Santon i Nicolo Zaniolo.

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Meazza Zobacz posta
    Inter też się wzmacnia. Radja Nainggolan jeszcze w tym tygodniu powinien zostać zawodnikiem Interu Mediolan. Jak informują włoskie media, Nerazzurri doszli do porozumienia z Romą w sprawie warunków transferu reprezentanta Belgii.
    Inter na konto Romy przeleje za Nainggolana 24 miliony euro. Dodatkowo do klubu ze Stadio Olimpico przeniosą się Davide Santon i Nicolo Zaniolo.
    Cena za Radje bardzo korzystna, biorąc pod uwagę że chłop pogra na wysokim poziomie jeszcze ze trzy lata. Może stęsknił się za starym trenerem.
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Olimpia Elbląg
    "Javier Pastore przejdzie z Paris Saint-Germain do Romy. 29-letni Pastore tym samym wróci do Serie A, którą opuścił w 2011 roku na rzecz PSG".

Legionista
    Mocne wzmocnienie Interu, Naingollan to mój ulubiony piłkarz Serie A, świetny walczak.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Mocne wzmocnienie Interu, Naingollan to mój ulubiony piłkarz Serie A, świetny walczak.
    Dokładnie, do tego obdarzony znakomitym strzałem z dystansu. Jego nieobecność na munidalu to dla mnie największe zaskoczenie.
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

24 bańki za niego to jak promocja.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Raffels
    Milan wywalony z Ligi Europy, dodatkowo kara 30mln Euro za złamanie finansowego fair play.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Mimo wszystko szok, a do tego:

Jak informują włoskie media właściciel AC Milan Yonghong Li do godziny 17:00 musiał wpłacić 32 miliony euro na konto klubu. Ponieważ tego nie zrobił kontrolę nad Milanem przejmie amerykański fundusz inwestycyjny Elliott Management, od którego Li pożyczył ponad 300 milionów euro, by wykupić klub od Silvio Berlusconiego.
    https://eurosport.interia.pl/serie-a...ampaign=chrome

Dawno takiego burdelu nie było. Mimo, że Milan jest mi obojętny, to niezły skandal, patrząc na to jak się upiekło PSG za neymara.

Legionista Awatar Antares
    Li skrzyknął grupę bogatych Chińczyków (Sino Europe Sports), którzy mieli w Milan wpompować sporo kasy. W międzyczasie chiński rząd wprowadził ograniczenia w inwestowaniach w europejskie kluby, bogate podmioty tworzące spółkę Li się wysypały i się okazało, że sam to sobie może klub w Polsce kupić. 3 lata trwała szopka ze sprzedażą Milanu, terminy przesuwaną milion razy i na zabawę wystarczyło na jeden sezon. Teraz pakiet mniejszościowy mają odkupić Amerykanie.

A ten FFP to jest po to, żeby chronić największych, a nie ich ograniczać. Jak ktoś na szybko chce się odbudować jak Milan lub stworzyć coś nowego to nie może, ale PSG wolno wydać 400 mln euro (a ile za podpis dostał jeszcze sam Neymar) na dwóch piłkarzy bijąc na głowę wszelkie dotychczasowe rekordy i ich UEFA nie ruszy.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Olimpia Elbląg
    "AC Milan został wykluczony na dwa lata z europejskich pucharów - taką decyzję podjęła UEFA w związku z naruszeniem przez klub zasad Finansowego Fair Play."

Olimpia Elbląg
    Kolejne wzmocnienie Juventusu. Nowym zawodnikiem zespołu został Joao Cancelo. Portugalczyk z ekipą "Starej Damy" podpisał pięcioletni kontrakt, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2023 roku. Za jego pozyskanie włoski klub zapłacił 40 milionów euro.

Legionista
    Miejsce w pucharach Włochom przepada czy normalnie zagra pierwsza w kolejności drużyna co się nie załapała czyli Fiorentina?

e:
    dzięki Kubalo
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 28-06-2018 o 12:26

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Miejsce w pucharach Włochom przepada czy normalnie zagra pierwsza w kolejności drużyna co się nie załapała czyli Fiorentina?
    Atalanta zamiast w eliminacjach zagra od razu w fazie grupowej, a jej miejsce w eliminacjach zajmie Fiorentina

Dzisiaj większość zachodnich mediów trąbi o tym, że Ronaldo zmierza do Turynu. To byłby megahit!
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Dzisiaj większość zachodnich mediów trąbi o tym, że Ronaldo zmierza do Turynu. To byłby megahit!
    Wierzysz w to? Po co on miałby zmieniać Real na Juve?
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Chęć sprawdzenia się w innej lidze, nowe wyzwania, wyższe zarobki, nowy kontrakt sponsorki (zmiana Nike na Adidasa), ego?

PS jeszcze rano nie wierzyłem, a teraz... kiedyś Juventus był na ostatniej prostej, żeby ściągnąć go do Turynu, kiedy grał jeszcze w Sportingu. Wtedy Salas odmówił transferu do Portugalii i transakcja upadła. Może historia zatoczy koło?
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Benek
    No nie wiem. Jak dla mnie to ploty i tyle. Bardziej go widzę w USA.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Podobno Adidas już produkuje koszulki .

Legionista Awatar Antares
    Jak w tamtym roku zaczęły się plotki o Bonuccim w Milanie to też nikt nie wierzył, a na drugi dzień był w Mediolanie.

Nie przez przypadek po finale LM Ronaldop przebąkiwał o odejściu. A Juve nie taki głupi wybór, bo nadal może walczyć w LM o zwycięstwo. A to jego rozgrywki, w tamtym sezonie Messi zamiatał La Ligę, a Ronaldo LM. Do ćwierćfinałów.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Benek
    Bufon wybrał PSG.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar trzeci
    Ronaldo w Juventusie

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta
    Ronaldo w Juventusie
    Miał tam być już w sobotę, zobaczymy co i jak. Juve zyska brakujące ogniwo co zrobi różnicę i wygra LM.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Legionista Awatar Benek
    No to jestem już oficjalnie w szoku
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Tom Kruz
    A jednak.
    Ronaldo po raz pierwszy w dorosłej piłce zagra w klubie, któremu nigdy nie kibicowałem. Dziwna sytuacja. Nie lubię tego .
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Legionista Awatar invictus

Włoska Serie A.

Cytat Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
    A jednak.
    Ronaldo po raz pierwszy w dorosłej piłce zagra w klubie, któremu nigdy nie kibicowałem. Dziwna sytuacja. Nie lubię tego .
    To u mnie zupełnie odwrotnie, nigdy nie kibicowałem MU i RM, natomiast Juve od lat tak, a jakoś szczególnie za CR7 nie przepadam (z całym szacunkiem do jego osiągnięć). I teraz jakoś tak dziwnie

No nie wiem. Jak dla mnie to ploty i tyle. Bardziej go widzę w USA.
    A Melanż Trwa...

Uprawnienia umieszczania postów