Strona 4 z 78 PierwszyPierwszy 123456781454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 120 z 2313

Wątek: Włoska Serie A.

Legionista
    Wydaje mi się, że o to Mistrzostwo będzie Romie dość ciężko, Inter ma łatwy terminarzyk do końca choć oczywiście to wszystko w rękach Rzymian Jak opykają Sampdorię w następnej kolejce to powinno być dla nich dobrze

Legionista Awatar e(L)egion
    Lazio dzisiaj strasznie spartaczyło :/ Inter niestety coraz dalej od mistrzostwa.

Legionista Awatar brn
    Cytat Zamieszczone przez Flip Zobacz posta

Niezła rozróba po meczu,mają chłopaki temperament
    taaa i ostre noże

Lepsze scudetto dla Romy niż dla Interu
    ...my tu na Legii bezinteresownie, nie dla pieniędzy, tylko dla wspomnień...

Legionista Awatar Flip
    Cytat Zamieszczone przez brn Zobacz posta
    taaa i ostre noże

Lepsze scudetto dla Romy niż dla Interu
    Mi chodziło o piłkarzy,pisałem tuż po meczu.
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

No i Inter jednak mistrzem, można było się spodziewać. Obecna Roma to nie ta mistrzowska ekipa z 2001 roku.
    "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Wczoraj Sampdoria spisała się na medal. Teraz jeszcze Inter uważać musi na Lazio. Za tydzień kluczowy mecz.

Legionista Awatar nevermind
    Kluczowy mecz dla Mistrzostwa Wloch to... Lazio mialo w tej kolejce z Genoa. Szkoda ze wygrali, bo teraz pewnie sie Interowi podlożą zeby tylko Roma scudetta nie zdobyla.
    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Legionista Awatar Flip
    Ale lipa.Mieli już 1-0 i przegrali :/
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Legionista Awatar siekan
    No i wszystko wróciło do normy. Za tydzień Inter zapewne upora się z Lazio i będzie już praktycznie mistrzem Włoch. Szkoda straty Sneijdera, który prawdopodobnie nie zagrał w środę na Camp Nou z Barceloną.
    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Cytat Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
    Kluczowy mecz dla Mistrzostwa Wloch to... Lazio mialo w tej kolejce z Genoa. Szkoda ze wygrali, bo teraz pewnie sie Interowi podlożą zeby tylko Roma scudetta nie zdobyla.
    piłkarze to nie kibice i wątpię żeby odpuścili sobie Inter. Już raczej po mistrzostwie, ale kto by pomyślał, że po tak słabym początku sezonu Roma do ostatnich kolejek będzie walczyła o scudetto.

Legionista Awatar siekan
    No i zwycięstwie z Lazio, notabene dziwny mecz - kibice Lazio cały mecz wspierali dopingiem gości , Inter zdobył pierwsze z 3 możliwych trofeów w tym sezonie. Wczoraj pokonał 1-0 Romę i po raz 6 w historii zdobył Puchar Włoch
    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Legionista Awatar Danoo
    Ciekawe jaką karę dadzą Tottiemu za nagły atak złości
    http://www.youtube.com/watch?v=EuSIC...layer_embedded

Legionista Awatar nevermind
    Dal do zrozumienia Mariuszkowi ze raczej mile widziany w kadrze Włoch nie bedzie
    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Legionista
    Ciekawe gdzie teraz Totti będzie mile widziany

Legionista Awatar Flip
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Ciekawe gdzie teraz Totti będzie mile widziany
    A ja go pomimo całego chamstwa lubię.Jeden z ostatnich gladiatorów,jak ktoś go wkurwia to wypłaca i ***.Raz tylko mnie wkurwił jak opluł Paulsena (?),ale jeśli ktoś jest tyle lat kuszony przez różne kluby,a mimo to pozostaje wierny swojemu Herbowi,swoim Kibicom to zasługuje na szacunek.

Legionista Awatar siekan
    Dokładnie. Totti mimo wszystko zasługuje na szacunek ze względu na swój związek z Romą. To samo tyczy się takich piłkarzy jak Zanetti czy Maldini.

Legionista Awatar hajti
    Cytat Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
    Dal do zrozumienia Mariuszkowi ze raczej mile widziany w kadrze Włoch nie bedzie
    A to tylko o to chodzi czy to jakaś grubsza akcja?

Legionista Awatar Kamilos
    Ja Tottiego też zawsze lubiłem charakter ma jaki ma jak coś go wkur*** to się nie patyczkuje co wczoraj pokazał. Wczoraj to raczej chodziło w pewnym stopniu o to że Roma przegrywała i Francesco musiał odreagować takie moje zdanie a może i jest coś w tym że nie akceptuje Mario ciężko dojść.

Legionista Awatar siekan
    Sam Totti zapytany po meczu o całe zajście powiedział, ze Mario coś tam do niego powiedział, nie chciał jednak zdradzić co dokładnie. No i po chwili dodał, że to jest też związane z traktowaniem kibiców Romy w Mediolanie. Uprzedzając pytania - nie wiem o co chodzi. Albo nie pamiętam

Legionista Awatar Clint
    O proszę: "Kopnąłem go za to, co mówił na boisku i za to, co zrobił wcześniej na San Siro - powiedział kapitan Giallorossich, mając zapewne na myśli mecz z ubiegłego sezonu (3:3), kiedy młody napastnik mediolańczyków po strzelonym golu zaczął prowokować rzymskich kibiców."
    Edyta: kaktus, uprzedziłeś mnie

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Kamilos15 Zobacz posta
    Ja Tottiego też zawsze lubiłem charakter ma jaki ma jak coś go wkur*** to się nie patyczkuje co wczoraj pokazał. Wczoraj to raczej chodziło w pewnym stopniu o to że Roma przegrywała i Francesco musiał odreagować takie moje zdanie a może i jest coś w tym że nie akceptuje Mario ciężko dojść.
    I to jest takie w nim fajne, ze zachowal sie jak cham?

Kapitanowi druzyny, jak i innym zawodnikom nie powinny zdarzac sie takie sytuacje. Ja rozumiem, ze emocje, przegrany mecz, przegrany sezon, ale to w niczym nie usprawiedliwia takiego zachowania. Totti jest wzorem pewnie dla nie jednego kibica Romy. Male dzieci pewnie na podwórkach graja w jego koszulkach i biora z niego przyklad. *****, ktory powinien byc przykladnie ukarany.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Nigdzie nie napisałem że to jest fajne ani też nie miałem tego na myśli. Zachował się nie ciekawie ale tego typu zachowania są do niego podobne nie pierwszy raz taki incydent w jego wykonaniu.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Kamilos15 Zobacz posta
    Nigdzie nie napisałem że to jest fajne ani też nie miałem tego na myśli. Zachował się nie ciekawie ale tego typu zachowania są do niego podobne nie pierwszy raz taki incydent w jego wykonaniu.
    Napisales ze podoba Ci sie jego charakter, ze jak go cos wkurzy to sie nie patyczkuje czego dowodem bylo zachowanie w meczu z Interem.

To ja sie pytam co w tym fajnego i co tu sie moze podobac w takim zachowaniu.
    Jak Ben Thatcher jebnal Pedro Mendesowi tak, ze gosc przez 20 minut nie wiedzial, gdzie jest ani jak sie nazywa, to tez bylo fajne? Badzmy powazni.

Tottiego mozna szanowac za przywiazanie do barw klubowych, moze za wykonywanie rzutow wolnych, ale chyba nie za to, ze nie potrafi trzymac nerwow na wodzy. Tym bardziej jak piszesz zdarza mu sie to poraz kolejny.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Zabrakło znaku interpunkcyjnego przez co mogłeś źle to zrozumieć. Tam chodziło mi o to że lubię Tottiego jako piłkarza a nie że jego charakter mi się podoba. Bo uważam podobnie że to nie powinno mieć miejsca...
    Ostatnio edytowane przez Kamilos ; 06-05-2010 o 16:49

Legionista
    Zgadzam się z Szawarem, wielu jest świetnych piłkarzy przywiązanych do jednego klubu, ale chyba jeszcze ważniejsza jest klasa na boisku. Tottiemu u schyłku kariery jej zwyczajnie zabrakło. On po prostu wyładował frustrację z powodu przegranego sezonu (tj. Pucharu, prawdopodobnie mistrzostwa tez), bo to już są ostatki jego kariery i podobna szansa się nie powtórzy. Ale zachowanie poniżej krytyki. Stary wyjadacz do ebał młodzieniaszkowi, który i tak przeżywa fatalny okres...tragedia.

No i właśnie. Totti strzela dwie kluczowe bramki na 1:1 w 79 minucie i na 2:1 w 83 minucie. To jakaś parodia, powinien być zdyskwalifikowany na kluczowe mecze! Kiedy mu dadzą karę? Na rundy kwalifikacyjne pucharu krajowego w przyszłym sezonie?!
    Ostatnio edytowane przez Majkisek ; 09-05-2010 o 19:24

Legionista Awatar siekan
    No i Inter zrobił kolejny krok do mistrzostwa. Wczoraj pokonał Chievo 4-3, prowadząc już 4-1. Gol Milito na 3-1 to coś pięknego. http://www.youtube.com/watch?v=BHOJeWYaMhk ok 1:40

Legionista Awatar Tom Kruz
    Czy Interowi wystarczy remis w ostatniej kolejce do mistrzostwa, czy jednak niezbędne są jeszcze 3 pkt w przypadku zwycięstwa Romy?
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Legionista Awatar R.
    Wygrana Romy i remis Interu daje mistrza Romie chyba.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Juventino Awatar Pan Kamil
    Nie chyba tylko na pewno. W bezpośrednich pojedynkach Roma była lepsza.
    Trzymam kciuki za Sienę, byłoby zajebiście gdyby zlali ten mało włoski klub.
    Io di notte ti sogno sempre, e di giorno canto per te,
    quando in campo c'e la Juventus, tutto il resto e niente per me!

Ja tam o to mistrzostwo Interu będę drżał do końca. Wprawdzie grają ze zdegradowaną już Sieną ale jak widzę ich grę w obronie to mam obawy. Inter to dziwna drużyna, a liga włoska miała już w swojej historii takie "ostatnie" kolejki gdzie nie grajace o nic zespoły odbierały tuzom mistrzostwo. Że wspomnę sezon gdzie w ostatniej kolejce Perugia na własnym boisku ograła wydawałoby sie pewny tytułu Juventus i mistrzostwo zdobyło Lazio.

Uprawnienia umieszczania postów