Stroje piłkarzy Legii

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Topico
    Legionista
    • 03.2017
    • 367

    Zamieszczone przez Endrju99
    Od 2015, wcześniej Legioniści mieli formotion czyli poprzedniku adizero, a samo adizero to akurat wersje z miteama (czyli ten pasiak) oraz zwykłe katalogi są wykonane właśnie w tej technologii, ale już dedyki nie zawsze, bo nie tylko Legia gra w climacoolu zamiast adizero.
    Wisła Legia 2013 jak widać na zdjęciu koszulki z climacool były używane przez piłkarzy od sezonu 13/14.
    Jest ogólnie w tej chwili jakiś topowy zespół grający w climacoolu? Na przykład taki Ajax który żadną potęgą nie jest gra w adizero.

    Ostatnio edytowany przez Topico; 138203.

    Komentarz

    • berserk
      Legionista
      • 03.2009
      • 2999

      Do końca pierwszej połowy łapałem się na tym, że uważałem "białych" za naszych
      #MuremZaBonusem

      Komentarz

      • Oskarek
        Legionista
        • 08.2016
        • 188

        Czy ma ktoś problem z rozmiarem nowych koszulek?
        Co roku kupuję "Mkę" więc wczoraj bez zastanowienia wziąłem kolekcjonerkę w rozmiarze M, dziś ktoś się żalił że nie mieści się w XL więc wyjąłem swoją z pudełka a tu jakbym XS założył...

        Komentarz

        • Benek
          Legionista
          • 09.2011
          • 16124

          Zamieszczone przez Oskarek
          Czy ma ktoś problem z rozmiarem nowych koszulek?
          Co roku kupuję "Mkę" więc wczoraj bez zastanowienia wziąłem kolekcjonerkę w rozmiarze M, dziś ktoś się żalił że nie mieści się w XL więc wyjąłem swoją z pudełka a tu jakbym XS założył...
          Są inne rozmiary.

          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

          jest tylko jeden King!!!!

          *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

          Komentarz

          • Oskarek
            Legionista
            • 08.2016
            • 188

            fantastyczna rozmiarówka.
            Czyli szerokokść pod pachami powinienem kupić XL, w długości całkowitej M, w długości rękawa S.

            Komentarz

            • Benek
              Legionista
              • 09.2011
              • 16124

              Zamieszczone przez Oskarek
              fantastyczna rozmiarówka.
              Czyli szerokokść pod pachami powinienem kupić XL, w długości całkowitej M, w długości rękawa S.
              No specyficzna jak nic
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

              jest tylko jeden King!!!!

              *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

              Komentarz

              • Budyń_70
                Legionista
                • 07.2016
                • 9232

                Zamieszczone przez RONVE
                Świetne są te nowe stroje, aż dziw bierze że dopiero teraz w nich graja, na ta chwile najlepszy komplet meczowy.
                Mnie również bardzo się podobają.
                Fajowe

                Komentarz

                • Aureliusz
                  Legionista
                  • 05.2003
                  • 2312

                  Zamieszczone przez Topico
                  Wisła Legia 2013 jak widać na zdjęciu koszulki z climacool były używane przez piłkarzy od sezonu 13/14.
                  Jest ogólnie w tej chwili jakiś topowy zespół grający w climacoolu? Na przykład taki Ajax który żadną potęgą nie jest gra w adizero.

                  A czym się różnią te wszystkie technologie climacool / formotion / adizero?

                  Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
                  Legia
                  wszystko co mamy to te trybuny szare...

                  Komentarz

                  • Topico
                    Legionista
                    • 03.2017
                    • 367

                    Climacool to najtańsza wersja, tak zwana replika. (najtańsze materiały, mało wywietrzników)
                    Formotion było używane chyba do 2013 roku, później zastąpione przez adizero które jest chyba obecnie najwyższą wersją (lepsze materiały, więcej wywietrzników, bardziej dopasowane do ciała dlatego teraz tak dużo osób ma problemy z rozmiarówką).
                    Kiedyś w okolicach 2010 było jeszcze coś takiego jak Techfit które można było poznać po tych śmiesznych pasach na koszulkach (zdjęcie).
                    Mam nadzieję że wyjaśniłem.

                    Komentarz

                    • Benek
                      Legionista
                      • 09.2011
                      • 16124

                      Jakby kogoś interesowało to:

                      dzięki Michał, dopiero zobaczyłem
                      A koszulek już niewiele zostało
                      Jest 1000 - więcej nie ma
                      Dawidziuk
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

                      jest tylko jeden King!!!!

                      *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

                      Komentarz

                      • Oddyssey
                        Legionista
                        • 07.2015
                        • 416

                        Zamieszczone przez Oskarek
                        fantastyczna rozmiarówka.
                        Czyli szerokokść pod pachami powinienem kupić XL, w długości całkowitej M, w długości rękawa S.
                        Hmm czyli jak zawsze brałem M to teraz powinienem XL?

                        Komentarz

                        • Endrju99
                          Legionista
                          • 07.2013
                          • 86

                          Zamieszczone przez Topico
                          Wisła Legia 2013 jak widać na zdjęciu koszulki z climacool były używane przez piłkarzy od sezonu 13/14
                          Racja, przepraszam, pomigało mi się z tymi z sezonów 11/12 oraz 12/13. Swoją drogą te zielone z lat 2013-2015 były przegenialne, jak dla mnie to mogliby nadal w nich grać.

                          W Climacoolu gra Anderlecht, Valencia, Sunderland, Middlesbrough, Real Sociedad.
                          Wisła K. czy Śląsk np noszą adizero, ale oni mają stroje z miteama.

                          Jakie są różnice? Chodzi o materiał, dodatkowo sezon temu było łatwiej się rozeznać kto co nosi, gdyż wersje climacool miały pod pachą półkole z szyć wewnątrz, którego była siateczka podczas gdy w adizero siateczka była na plecach a pod pachą było pojedyncze szycie, teraz z układem szyć to różnie bywa, ale siatka na plecach jest nadal tylko na adizero (poza katalogiem i miteamem gdzie jest na całej powierzchni koszulki).

                          W ramach ciekawostki jeszcze to w nowej kolekcji adidasa na MŚ 2018 nastąpiła zmiana: adizero->climachill a climacool->climalite (który wcześniej występował głównie na budżetowych wzorach).
                          Ostatnio edytowany przez Endrju99; 68706.

                          Komentarz

                          • JTH
                            Legionista
                            • 03.2012
                            • 510

                            Z tego co wiem to tych nowych zielonych jest od cholery, ale tylko 1000 sztuk jest w jakimś limitowanym pudełku oraz w wyższej technologii i dlatego są po 350 zł. Po nowym roku prawdopodobnie będzie kolejna partia już "zwykłych" replik po niższej cenie.
                            #MioduskiWon

                            Komentarz

                            • Endrju99
                              Legionista
                              • 07.2013
                              • 86

                              Nie będzie raczej zwykłych replik, bo to są koszulki z miteama, więc co najwyżej będą sprzedawane luzem. Aczkolwiek z ceną mogą pozmieniać, bo te same koszulki (w sensie ten sam wzór z miteama) Śląsk sprzedaje po 199zł, Wisła K. jest za 259zł, natomiast Wisła P. (domowa) bierze 249zł, sama zaś koszulka w miteamie kosztuje 319zł. Czyli jak widać cena jest różnoraka.

                              Komentarz

                              • paeo21
                                Legionista
                                • 11.2008
                                • 25

                                biorąc pod uwagę, że ten wzór Adidas wypuścił w drugiej połowie 2015 roku, to już na starcie powinni sprzedawać je z mega rabatem

                                Komentarz

                                Pracuję...