Strona 84 z 84 PierwszyPierwszy ... 34748081828384
Pokaż wyniki od 2,491 do 2,517 z 2517

Wątek: Stroje piłkarzy Legii

Ale macie bol dupy. Szczerze powiedziawszy, gdyby nie to forum to bym w ogole zapomnial, ze w Warszawie byl kiedys jakis inny klub. Koszulki fajne.

Legionista Awatar Koras(L)
    Cytat Zamieszczone przez drops Zobacz posta
    Jakoś ciężko sobie wyobrazić, by taka Wisła wybiegła kiedykolwiek w koszulkach w biało-czerwone pasy, Lechia na żółto-niebiesko,czy też, patrząc na sprawę bardziej światowo, Real na granatowo-bordowo albo Roma w błękitnych. A u nas jednak czyjaś wyobraźnia sięgnęła tam gdzie wzrok nie sięga...
    Lechia ma w barwach kolor niebieski i żółty? No, a Legia czarny ma. A, że kurwy z Konwiktorskiej mają czarne koszulki to co? Mówią też o sobie duma stolicy...

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Cum Debita Reverentia - www.kabaty.xt.pl - Osiedle Kabaty

Cytat Zamieszczone przez Koras(L) Zobacz posta
    Lechia ma w barwach kolor niebieski i żółty? No, a Legia czarny ma. A, że kurwy z Konwiktorskiej mają czarne koszulki to co? Mówią też o sobie duma stolicy...

Mamy tez biel i czerwień w barwach - nic za tym nie stoi na przeszkodzie byśmy zagrali w pasach, jak Cracovia.

Legionista
    Rozkminy o tym czy powinniśmy, czy nie grac w czarnym kolorze, są dla nich jak kroplówka dla zapomnianego, umierającego na szpitalnym korytarzu żula.
    Ciszej nad tym muranowskim trupem.

Legionista Awatar so(L)dier
    Patrząc na to z innej strony to podrzędny klub grający w okolicach Cytadeli stracił trochę swoją tożsamość.

Niemniej jednak średnie te czarne. Białe koszulki z tymi złotymi wstawkami byłyby eleganckie.

Legionista
    Mnie kolor koszulek nie przeszkadzał bardziej raziły cieliste getry. Zarówno z trybun jak i z tv było wrażenie, że nasi grają w samych korkach.

Legionista Awatar Koras(L)
    Cytat Zamieszczone przez Emkaen Zobacz posta
    Mamy tez biel i czerwień w barwach - nic za tym nie stoi na przeszkodzie byśmy zagrali w pasach, jak Cracovia.
    Możemy brnąć dalej w tego typu wyliczanki tylko po co? Zwróciłem tylko uwagę na fakt, że Legia ma 4 kolory w swoich barwach i jednym z nich jest czarny. I ograniczanie siebie tylko dlatego, że jakiś podrzędny klubik też ma czarny w swoich barwach jest słabe.

Zupełnie inną sprawą jest to o czym pisał Woytek. Jeżeli to miał być nasz 3 komplet, to chyba kogoś zdrowo popierdoliło. Natomiast ktoś inny sprytnie z tego wybrnął i uważam, że jako koszulka okolicznościowa, to jest całkiem spoko.

Cum Debita Reverentia - www.kabaty.xt.pl - Osiedle Kabaty

Przypomnijmy sobie co było z czerwonymi,kiedy pierwszy raz w nich wybiegli. Też płacz, że to niegodne, że to Wisla/Widzew itd... Ale w szarych/stalowych tłumy biegają, a co to ma wspólnego z barwami? To już bardziej wolę czerwone, białe, zielone lub czarne. Ale w barwach.

Legionista
    Gwoli ścisłości, z czerwonym kolorem nie było problemu. Problem był taki, że Walter upodobał go sobie jako pierwszy komplet a nie rezerwowy/trzeci i po latach grania na biało lub zielono to po prostu przeszkadzało. Tyle..
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Gintleman Awatar księciuniu
    A poza tym czerwone bywały już wcześniej, a czarne nie.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Moim skromnym zdanie czarne z wieloma elementami złotego zajebiste, lepsze od aktualnie używanych biało-szarych czy jak im tam.

Jakoś głupio kibicuje się na Łazienkowskiej drużynie w czarnych przeciwko drużynie w białych koszulkach.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Legionista
    niektórzy to na początku spotkania byli chyba zagubieni i pogwizdywali przez pomyłkę na swoich
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

O tym mówię.
    I nie przekonują mnie tłumaczenia: że wcale nie czarne, tylko czarno-złote (na boisku wyglądają na czarne), że ładne (to kurva pokaz mody?) albo że czarny to jedna z naszych tradycyjnych barw klubowych (jak można powoływać się na tradycję i klubowe barwy bronić Legii grającej w czarnych koszul(k)ach?). Dobrze, że w roku stulecia niepodległości, nie napisali na koszulkach "Polonia", bo to przecież znaczy Polska.

Czujecie: czarne koszulki, z przodu biało-czerwona flaga (mamy już użyte trzy z czterech barw klubowych) i hasło: "Polonia, semper invicta, semper heroica" (jest patriotycznie i warszawsko). Ale by to żarło. Wypuścić limitowaną serię 1911 albo 1410 sztuk i kolekcjonerzy w przedsprzedaży wykupią.

Z ciekawości. Sprzedali już wszystkie czarne koszulki? Bo w sklepie online nie ma.

Legionista Awatar Tadek
    po meczu z Rakowem były pojedyńcze sztuki w stacjonarnym...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tadek Zobacz posta
    po meczu z Rakowem były pojedyńcze sztuki w stacjonarnym...
    Kolekcjonerzy łyknęli jak młode pelikany...

Legionista
    No super mieć czarną koszulę w domu jak smutno to sobie przytulę.
    Do tej pory nie mogę w to uwierzyć, że zobaczyliśmy Legię w czarnych strojach. Jedna z większych kompromitacji klubu w historii. Mieszanie w to Deyny, jakieś złote wstawki, bla bla, tfu...
    Historia podobna do tej jak na czarno zagrała też reprezentacja. I chyba też na Legii.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Historia podobna do tej jak na czarno zagrała też reprezentacja. I chyba też na Legii.
    na Legii. W 1998 r. I na szczęście się to nie powtórzyło

Legionista
    na Legii. W 1998 r. I na szczęście się to nie powtórzyło
    https://sport.tvp.pl/34335676/19-lat...rnych-strojach

Legionista
    to się rozpędziłem... zapomniałem o tych granatowych z 2010 r. z rękawami wyciętymi z flagi Indonezji

Legionista
    to się rozpędziłem... zapomniałem o tych granatowych z 2010 r. z rękawami wyciętymi z flagi Indonezji
    Najlepsze jest to, że jakby taka koszulkę wypuścił BL w czasach sukcesów to by nikt złego słowa nie powiedział.

btw sprzedam czarna koszulkę
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Najlepsze jest to, że jakby taka koszulkę wypuścił BL w czasach sukcesów to by nikt złego słowa nie powiedział.

btw sprzedam czarna koszulkę
    Myślę że za czasów BL nikt by na taki pomysł nie wpadł. W takiej koszulce to spokojnie można iść na kamienną

Cytat Zamieszczone przez Grigol Zobacz posta
    Myślę że za czasów BL nikt by na taki pomysł nie wpadł. W takiej koszulce to spokojnie można iść na kamienną
    Ta. A złote herby to kto robił i wszędzie umieszczał?

Legionista Awatar R.
    A szara koszulka to czyim pomysłem była?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Mówili, że Marszałka Piłsuskiego.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Ta. A złote herby to kto robił i wszędzie umieszczał?
    Dobra widzę ze bronicie swojego zakupu jak niepodległości. Jeżeli macie paragon i metki nie zdjeliście to jeszcze mozecie zwrócic do sklepu.

Uprawnienia umieszczania postów