nasze granice / FC, kibice Legii spoza W-wy

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • ems

    #31
    Zamieszczone przez Krzpac
    Zamieszczone przez ems
    w ogole ten Widzew jest wszedzie... dzisiaj mi Widzewiak Cyfre + zakladal 8-
    a skad wiesz ze to był widzewiak ? 8-
    powiedzial mi... ale koles nie byl na meczu od czasu LM

    Komentarz

    • MaxyM
      Legionista
      • 05.2003
      • 6189

      #32
      Zamieszczone przez ems
      Zamieszczone przez Krzpac
      Zamieszczone przez ems
      w ogole ten Widzew jest wszedzie... dzisiaj mi Widzewiak Cyfre + zakladal 8-
      a skad wiesz ze to był widzewiak ? 8-
      powiedzial mi... ale koles nie byl na meczu od czasu LM
      8-

      Trudno jest znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, a jeszcze trudniej jest znaleźć dziecko.

      Komentarz

      • ems

        #33
        AMBUSH !!! AMBUSH !!! EVERYBODY TAKE COVER !!!! :armia:

        Komentarz

        • rkwa
          Legionista
          • 06.2003
          • 815

          #34
          Zamieszczone przez Afgan
          mam znajomego w Starachowicach on jest za Legia ale nie jezdzi na mecze ho: Widzew podobno jest w tym miescie w przewadze ale wiele osob tez kibicuje Legii. W Szczecinie widzialem 2-3 typkow w szalach fan clubu ze Starachowic... '8
          W Gorzycach tez byli.
          Legia & Zagłębie !!!

          Komentarz

          • ems

            #35
            ...byli....
            ale juz nie ma...
            ...nie ma...
            ...bo ktos ich oplul :buhaha:
            (dla niekumatych: wypowiedz El Dupy o wlepce KSP na oknie ich znajomego)

            Komentarz

            • Kiju
              Widzewiak
              • 05.2003
              • 822

              #36
              Dobry temat rozmyliście
              WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
              RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

              Komentarz

              • Heli_Lukow
                Legionista
                • 07.2003
                • 32

                #37
                Re: nasze granice

                Jeśli chodzi o wschodnia częśc naszego kraju to tutaj rządzi Legia (chodz zdarzają się i nieliczne grupy innych kibiców ). Przedstawie po koleij sytuacje w kilku miastach !

                Łuków - Już kiedyś opisywałęm sytuacje w tym mieście więc nie ma co się rozpisywać. Jest tu jeden z lepszych Fc Legiunii ( napewno najlepsi na wschodzie) . Jeszce są chyba także 3 Widzewiacy... w wieku 15 - 16 latek jednak nie liczą się wogóle w tym mieście . Z Łukowa na Legie jezdzi zawsze bardzooo dużo ludzi . Najwiećej było chyba nas 80 a w ostatnim czasie na Górniku Łęczna ok 45 osób . Dumą dla nas jest to że na każdym meczu Legii jets ktoś z naszego miasta . Cześc kibiców (L) chodzi także na Orleta !!!!

                Adamów k. Łukowa - Mój kumpel kiedys jechał z ok 15 osobową grupa kibiców Legii z tego miasta na mecz z Valencią więc jak widać tu także jest Legia.

                Siedlce - Tutaj także rządzi Legia chodż istnaieje także liczny ? Fc Rts . Kibice Legii kibicują także miejscowej Pogoni dla ktorej sle pozdrowki
                Grupa dobrze zorgaznizowana mają 2 fajne flagi w barwach Legii .

                Biała Podlaska - W tej miejscowości jest bardzo skomplikowana sytacja jest niezły Fc Lecha , Cracovii , Widzewa... W wakacje które mineły kilka dni temu byłem tam na sparingu Legii z Cresovią Siemiatycze i dało się zauważyć kilka osób w szalach Legii ... kibic Craxy z Białęj w necie straszył nas że będa na nas czekać na stacij PKP ale jakos nikt nas nie gnębił heh Tu jednak przewaga (L) nie jest już taka duża !!!

                Radzyń Podlaski - Bardzo dziwne miasto !!!! Nie che mi się opisywać całęj sytuacij w tym mieście niech będzie tak w skrocie. Są tu kibice Legii mysłę ze ok 20 oprucz nich można spotkać fanów Lecha , Wisły , Widzewa ... a żeby było smieszniej wszyscy żyją w spokoju i chodza na mecze miejscowego Spomleku gdzie razem dopingują swoich piłkarzyków.

                Puławy - Napewno są tu kibice Legii jednak nie mam zamairu się wypowiadać na ich temat... Może niech zrobi to Kamyk dla ktorego także sle pozdrówki. My pamiętamy 5.06.2003 !!!! (***** wiadmo kogo wiadomo za co )

                Terespol- Wydaje mi się ze i tutaj znajdziemy kibiców Legii jednak niestety nie mam z nikim z tego miasteczka kontaktu.]

                Dęblin - Wydaje mi się że tu jest tylko Legia !

                Ryki - To samo !

                Stoczek Łukowsiki - ...tylko Legia.

                Lubartów - Znam jednego młodego kibica Cwks z tego miasta 3maj sie zioma(L) . Jednak wydaje mi się że tu przewage ma raczej Motor .

                Więc jak widać na kibice Legii są pod samą granice z Białorusią ... ups zapominiałbym o tym że w "NL" ostatnio były pozdrowienia od FC Legii z Brześcia Białoruskiego:P. Więc jak widać z opisu kibiców Legii można spotkać wszedzie . Napewno nie napisałem o wielu miasteczkach i wioseczkach gdzie są kibice Legii. Niesety niekótrzy kibice Legii kibicują także swoim miejscowym klubom przez co na linii Łuków - Biała Pod
                Siedlce - Biała Pod , Łuków - Puławy , Łuków - Radzyń panuje napięta sytuacja jednak załatwiane są jedynie na meczach miejscowych zespołów . Pozdrowienia dla wszytskich kibiców Legii z Radzynia , Białej , Puław , Siedlec , Łukowa , Lubartowa itd...!
                ŁUKÓW 100 % LEGIA

                Komentarz

                • BBB
                  Legionista
                  • 05.2003
                  • 168

                  #38
                  Widze ze temat sie rozwinal,tak trzymac
                  Male wyjasnienie co do mojego poprzedniego postu,staralem sie opisac tylko miasta w ktorych wydawalo mi sie, ze konczy sie nasza strefa wplywow.Co do miast i miasteczek wewnatrz obszaru przeze mnie zarysowanego z gory zalozylem, ze to Legia tam dominuje i panuje.

                  PS. tez jestem ciekaw dokladniejszych informacji o Zyrardowie i Starachowicach.

                  Komentarz

                  • jag(L)ak
                    Legionista
                    • 06.2003
                    • 20

                    #39
                    Witam kolegow po szalu

                    Ja wypowiem sie jak to jest w moim miescie czyli w Chełmie, jakby ktos niewiedzial to 70 tysieczne miasto 70 km na poludniowy-wschod od Lublina. Do Warszawy kazdy chełmianin ma do pokonania 245km koleja i jakies 225km jesli dysponuje pojazdem czterokolowym.
                    Z opowiesci koleżków wiem ze od poczatku lat 90 ktos zawsze z Chełma jezdzil. Nie wiem nic pewnego co sie dzialo do roku 95 wiec nie bede sie wypowiadal. Zaczne od 95 gdy zaczalem kibicowac Legiunii, a stalo sie to po pamietnym meczu w Goeteborgu. Byly to czasy dominacji w polskim futbolu Legii i Widzewa. I glownie kibicow tych klubow mozna bylo spotkac w moim miescie. Kibicow tutejszej Chełmianki (wtedy Granicy) praktycznie nie bylo widac, choc wiem ze istnieli ale nie byli aktywni. Panowala wtedy w Chełmie (a moze w calej Polsce?) swoista moda na kibicowanie Legii lub Widzewowi. W sezonie gdy Legia grala w LM przewaga byla po stronie wojskowych. Po mojej szkole chodzilo mnostwo ludzi non stop (!!!) ubranych w szale i koszulki Legii, Widzewa mniej. Nie bylo jeszcze miedzy nami wielkiej nienawisci. Wszystko sie zmienilo po pamietnym meczu o mistrzostwo w sezonie 95/96, Legia-Widzew 1:2 (cudowny gol Wieszcza a pozniej koszmar brrr). Gdy pare dni pozniej (bylem chory po tej porazce :> ) przyszedlem do szkoly okazalo sie ze teraz to "Widzew Rzadzi". Wszyscy masowo z kibicow Legii stawali sie Widzewiakami. A ja nie Jeden z moich kumpli, pare dni wczesniej chodzil po szkole jakby szedl na mecz (t-shirt, szalik i czapka w barwach Legijnych) powiedzial mi ze wlasnie sprzedal wszystkie gadzety tej "k#$%y" jak nazywal teraz Legie, mimo iz pare dni wczesniej ja wielbil.
                    Bodajze dwa dni pozniej przyszedl w koszulce RTSu i szaliczkiem "Widzew Moja Milosc". I tak stalo sie praktycznie ze wszystkimi, taka moda. Na szczescie nie wszyscy okazali sie judaszami. Zostalem ja, jeden moj dobry koles i jeden malolat z 4 klasy (ja bylem w 7) . A szkola liczyla 1500 osob. Od tej pory nie moglem juz w barwach Legiunii przyjsc do szkoly. Ba! Nie moglem juz w nich przejsc po miescie, okazalo sie bowiem ze moda na Widzew ogarnela cale miasto. Bylismy we 3 gnebieni, scigani i bici, oczywiscie z umiarem, to tylko podstawowka hehe. Widzew mial wtedy w Chełmie naprawde mnostwo kibicow. Wiekszosc stanowili frajerzy, ktorzy poszli za moda, za starszymi kolegami, a nie potrafili wymienic z pilkarzy RTSu nikogo oprocz Citki. Nigdy nie zapomne gdy dorwalem z kumplem (a jak, tez sie odgryzalismy) jakiegos "zydka" jak na nich mowilismy, koles byl wlasnie z judaszy-frajerow i gnebilismy go (psychicznie nie fizycznie ), na nasze pytanie z jakiego miasta jest ten jego Widzew, odpowiedzial niepewnym i przestraszonym glosem: "Z Warszawy" 8- Dalismy mu spokoj . Niestety to my czesciej bylismy gnebieni. Widzew, zeby byc w porzadku to musze przyznac, mial tu tez jednak tez prawdziwych kibicow. Mieli swoja flage (czerwono-bialo-czerwona z napisem Chełm, czasem widac ja bylo na stadionie RTSu w TV) i wielu ludzi jezdzilo. Nie wiem w jakich liczbach, z informacji znajomego Widzewiaka wynikalo ze rekordowo pojechali w okolo 50 szala na jeden z meczow z Legia (bodajze ten 0:0, w obecnosci 3000 tysiecy naszych kibicow). Z opowiesci starszych kolegow wiem ze w tym okresie odradzajaca sie powoli Chełmianka (zgoda Motoru) miala z chelmskimi-wojskowymi uklad, razem walczylismy z "zydkami". Uklad ten padl prawdopodobnie bo jakis koles od nas wypisywal podobno jakies bzdety do zinow, jak to Legia leje Chełmianke. Od tego momentu w Chełmie istnialy i dzialaly 3 grupy kibicowskie, najsilniejsza, ale juz powoli slabnaca (wykruszali sie frajerzy) Widzewa oraz Legii i Chełmianki, te dwie grupy mialy w tym czasie zblizony potencjal. Z czasem minela moda na bycie "szalikowcem", pojawila sie kultura hiphopowa i wszyscy niby-kibice (i Widzewa i Legii, Chełmianka miala raczej prawdziwych kiboli) zamienili szale na szerokie spodnie i rozne takie tam. Zostali tylko ci, ktorzy zostac mieli i dzieki ci losie za to. Wtedy jeszcze nie jezdzilem na Legie (to znaczy bylem juz wczesniej w sezonie 96/97 na meczu z ŁKS ale przez przypadek raczej ). Wiem ze chelmscy Legionisci jezdzili w roznych liczbach na Legie, takze na wyjazdy (Poznan, Olsztyn...). Nie potrafie podac dokladnych liczb, z niezbyt pewnych zrodel wiem ze w tym okresie w szczytowej formie chelmskiego FC pojechalo troche ponizej 30 osob. W Pulawach dosiadali sie kolejni Legionisci ( rekord Chełm+Pulawy to okolo 100 osob na final PP Legia-GKS '95). W tym czasie zaczalem jezdzic juz na Legie (moj debiut na Zylecie to ostatni mecz sezonu 97/98 z Zaglebiem, straszna atmosfera, bylo to po "sprzedanym" meczu z Lechem 0:3, na szczescie trudno mnie do Legii zniechecic :> ). Niestety jezdzilem wtedy jeszcze samochodem z ojcem wiec nie moge powiedziec z pierwszej reki jak jezdzili Legionisci koleja. W tym czasie wraz z coraz gorszymi wynikami pilkarzy RTSu coraz gorzej jezdzili chelmscy fani tego klubu. W sile rosla Chełmianka. FC Legii tez troche podupadl, z tego co wiem stalo sie to gdy jechali w okolo 20 osob na mecz z Wisla 1:2 (male flagi sponsorowane przez BGŻ, bylem samochodem) i w Lublinie wpadl zawiadomiony przez Chełmianke Motor. Chełmscy wojskowi mieli swoja flage (niewielkich rozmiarow, niewiem czy wieszana na Legii), ktora w podobno bohaterski sposob obronil przed Motorem jeden z kibicow. Do pociagu wpadla prewencja, czesc osob zawinela, czesc uciekla oknami. Dojechalo do Wawy chyba 1-2 fanow (L) z Chełma. Po tym incydencie czesc mlodych osob musialo z nakazu przestraszonych rodzicow odpuscic sobie wyjazdy. Dalej...Widzew coraz slabszy, coraz mniej zauwazalny. Chelmianka coraz silniejsza zaczyna konkretnie tepic chelmskich fanow innej druzyny niz RKS. Gdy zaczalem jezdzic na mecze pociagami (moj pociagowy debiut wypadl dokladnie w moje 18 urodziny, mecz ze Slaskiem 3:1 i wielkie obawy czy nie bede jechal w jednym pociagu z Motorem) przez wiele wypraw do Wawy nie zauwazylem jakichkolwiek znakow ze jedzie ze mna w pociagu ktos w tym samym celu co ja :/ Jezdzilem sam lub z kumplem, gora dwoma. Ktos podobno jezdzil samochodem, slyszalem o zadkich wyjazdach busem, ktore chyba jednak zdecydowanie czesto nie wypalaly z braku chetnych. Niewiem czy jedzilo tak malo osob czy mialem oczy w d#$%e, ale raczej to pierwsze. Dopiero jadac na mistrzowski mecz z Odra spotkalem 2 legionistow, bylo juz nas 4. Pozniej w czasie fety na starowce spotkalismy jeszcze kilka osob z naszego miasta. W poprzednim sezonie przez cala runde jesienna mieszkalem w Wawce i dokladnie obserwowalem ile jezdzi fanow z Chełma. Niestety niewielu. Na kilku meczach (Widzew, Schalke moze cos jeszcze) bylo pare osob. Teraz jestem znow w Chelmie i na dzien dzisiejszy wyglada to tak. Chelmianka po zajebistym jak na nich poprzednim sezonie (dobre liczby wyjazdowe, wzajemne wspieranie sie z Motorem, 35 czy 36 miejsce w "Lidze Chuliganow" w TMK) teraz po wyjezdzie na studia do innego miasta jednego z jej liderow (wporzo koleszka, szacunek) i slabej postawie kopaczy ktorzy spadli o zgrozo do 5 ligi (przykre, bo po rundzie jesiennej byli liderem) troche stracila na sile, jednak nadal rzadzi w Chełmie. (Nawiasem mowiac mimo niecheci do jej kibicow, kibicuje piknikowo hyhy Chełmiance i wielce zaluje poprzedniego sezonu gdyz byla duza szansa na 3 lige a wtedy... Cracovia, Motor, Korona, Hutnik, Sandecja itd, eh szkoda). Widzewa wlasciwie juz nie widac. Tylko na najbardziej niegdys widzewskim osiedlu dziala niewielka grupka "czerwonych". Na ostatnim zwycieskim meczu w Łodzi na widzewskim sektorze pod zegarem wisiala ich fana "Chełm", dobrze widoczna byla, moze ktos ja zapamietal. A Legia...jest wiele osob utozsamiajacych sie z Legia. Niestety nie ma komu zebrac to w kupe i stworzyc silny FC. Wiele, naprawde wiele osob nie jezdzi, mimo szczerych checi, z powodow finansowych badz z braku zgody rodzicow widzacych mecze tak jak im pokazuje TV. Jezdzimy w malych grupkach badz pojedynczo. Ostatnio z jednym koleszka, udzielajacym sie na tym forum, Wałkiem, ktory studiuje w Wawce (jest takich osob troche co tez obniza nasz poziom) postanowilismy cos zrobic w Chełmie. Chcemy zebrac wszystkich legijnych braci i stworzyc po kilku latach kryzysu silny FC. Potencjal mamy calkiem niezly, tak na oko to w Chełmie jest (jezdzacych i chcacych jezdzic, lecz nie mogacych z wczesniej wymienionych powodow) okolo 50 osob, moze nawet wiecej. Jest tez sporo tzw. sympatykow, ktorym nigdy do glowy nie przyszlo wybranie sie na mecz. Sa to glownie osoby bardziej zainteresowane pilkarska strona tej zabawy i wola obejrzec meczyk w kapciach przed TV czy a barze przy piwku dyskutujac o pilkarzach. Mysle jednak ze i czesc z tych osob udaloby sie pozyskac aby efektywnie wspomogly nasz FC. Mamy w planach to co kazdy FC miec powinien....szale, koszulki itp, chcemy tez w jak nablizszej perspektywie uszyc ciekawa flage. Naszym cichym marzeniem jest zorganizowanie oprawy :cf0: na pierwszym wyjazdowym meczu Legii w rundzie wiosennej, ktory wypada w Łecznej (to ok. 60km od Chełma). Czy sie uda zobaczymy. Narazie obkleilismy troszku nasze miasto vlepkami zachecajacymi ludzi do kibicowania Legiunii (super projekt Wałka) czy vlapami z Kazikiem. Do obklejenia miasta wykorzystalismy tez projekt Ange(L)a (chyba nie masz nic przeciwko kolego?) "Kibicu Polonii Gdzie Jestes" zmieniajac slowo Polonii na "Chełmianki". Dobra to narazie tyle z miasta Chełma, troszku sie rozpisalem, ale chcialem dokladnie i obiektywnie przedstawic sytuacje i najblizsza przeszlosc kibicowania w moim miescie. Mam nadzieje ze ktos to przeczytal i ze go to zainteresowalo
                    I jeszcze jedno, jesli znajdzie sie tu ktos z zainteresowany dzialalnoscia w naszym FC z Chełma lub okolic niech pisze na GG: 1440084. Prosze o kontakt Wałka...zgubilem do k#$%y nedzy Twoj numer i niemam zupelnie jak sie z Toba skontaktowac.

                    Pozdrawiam z legijnego (juz wkrotce miasto bedzie cale nasze! :> ) miasta Chełma.
                    jag(L)ak-od zawsze i na zawsze wierny Legiunii.

                    a i jeszcze takie dwie ciekawostki:
                    1. widzialem tez w ostatnich latach 2 fanow Lecha Poznan (podobno pare razy byli w Poznaniu). Bylo tez, a moze jeszcze sa kilku fanow GKSu Katowice (niewiem czy jezdzili). Po wyczynach Wisly w pucharze UEFA widzialem paru Wislaczkow w szaliczkach, okazali sie chyba "sezonowcami" bo juz ich nie widac, nie slychac.
                    2. jesli ktos pamieta ostatni mecz z Radomskiem w PP przegrany 0:1 (oj malutko ludzi bylo) to moze pamieta jak w pierwszej polowie na gniezdzie pojawil sie komiczny koleżka z gwizdkiem. Szybko zostal doceniony hehe, Zyleta miala z niego niezly ubaw i spiewala "Mamy idola na gniedzie mamy idola!" i "Jak sie nazywasz idolu jak sie nazywasz?!?" Jesli nawet ktos z Was pamieta ta sytuacje to watpie by pamietal odpowiedz "idola" na powyzsze pytanie rozbawionej Zyletki. Odpowiedzial "Jestem xxx, poludniowo-wschodnia Polska, Fan Club z Chełma!". Tak, tak ten idol to byl wlasnie nasz przedstawiciel ze starej gwardii chelmskiego FC. Niestety chlopaczyna stoczyl sie z gowno zwane dragami i jak go ostatnio widzialem w Wawce to zarabial grajac na gwizdku (nazywal to parada milosci ) przy wyjsciu z metra Centrum. Moze ktos go widzial wtedy lub ostatnio? Jesli tak prosilbym o info na GG, chcialbym wiedziec co sie dzieje z tym wariatem.
                    Legia Warszawa na zawsze.

                    Komentarz

                    • jag(L)ak
                      Legionista
                      • 06.2003
                      • 20

                      #40
                      I jeszcze...sytuacje w wojewodztwie Lubelskiem dobrze opisal Heli_Łukow, ja dodam jeszcze ze dosc regularnie jezdzi na Legie kilku fanatykow z Lublina. Niewiem kim sa, w tym miescie Legia jest nielubiana, Motor wspomagany przez Chełmianke panuja niestety. Moze to warszawiacy studiujacy w Lublinie? A moze jednak...mozna byc z miasta Motoru i miec w sercu Legie . Jesli ktos z Was, lubelscy bracia, to czyta niech wali do mnie na GG (1440084), moze zrobimy cos razem? Jesli ktos widzial/poznal/ma kontakt z tymi kolesiami to prosze niech tez da znac.
                      I do wszystkich fanow Legii, wiem ze to jeszcze daaaleka perspektywa, ale juz teraz zapraszamy przed i po meczu w Łecznej do Chełma na goscine, atrakcji nie zabraknie :>
                      Pozdrawiam wszystkich ludziow majacych (L) w sercu.
                      jag(L)ak z legijnego FC Chełm.
                      Legia Warszawa na zawsze.

                      Komentarz

                      • Kiju
                        Widzewiak
                        • 05.2003
                        • 822

                        #41
                        8-

                        Ale zes sie naklikał 8-
                        WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
                        RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

                        Komentarz

                        • jag(L)ak
                          Legionista
                          • 06.2003
                          • 20

                          #42
                          Witam Kiju, Widzewiaku, wrr jak ja Was nieznosze
                          Faktycznie siem naklikalem, jak zobaczylem swojego posta na forum to hoho, jeszcze tu takiego nie widzialem hehe, a co tam wene mialem
                          Pozdrawiam Cie Widzewiaku :>
                          jag(L)ak
                          Legia Warszawa na zawsze.

                          Komentarz

                          • Kiju
                            Widzewiak
                            • 05.2003
                            • 822

                            #43
                            Zamieszczone przez jag(L)ak
                            Witam Kiju, Widzewiaku, wrr jak ja Was nieznosze
                            Faktycznie siem naklikalem, jak zobaczylem swojego posta na forum to hoho, jeszcze tu takiego nie widzialem hehe, a co tam wene mialem
                            Pozdrawiam Cie Widzewiaku :>
                            jag(L)ak

                            Tez pozdrawiam.

                            Wena faktycznie godna szacunku...nie widziałem tu dłuższego 8-
                            WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
                            RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

                            Komentarz

                            • jag(L)ak
                              Legionista
                              • 06.2003
                              • 20

                              #44
                              Tak przy okazji Kiju mam pytanko czy wiesz cos moze o chelmskim FC Widzewa? Jak pisalem ostatnio w Łodzi na meczu z (L) wisiala ich fana na sektorze pod zegarem, wiesz moze ilu ich bylo, czy czesto jezdza i w jakich ilosciach? Bylbym wdzieczny za info
                              Pozdro
                              jag(L)ak
                              Legia Warszawa na zawsze.

                              Komentarz

                              • Kiju
                                Widzewiak
                                • 05.2003
                                • 822

                                #45
                                Zamieszczone przez jag(L)ak
                                Tak przy okazji Kiju mam pytanko czy wiesz cos moze o chelmskim FC Widzewa? Jak pisalem ostatnio w Łodzi na meczu z (L) wisiala ich fana na sektorze pod zegarem, wiesz moze ilu ich bylo, czy czesto jezdza i w jakich ilosciach? Bylbym wdzieczny za info
                                Pozdro
                                jag(L)ak
                                Hmmm...o ile sie nie myle to nieznam nikogo z Chełma,to nie moje rejony i trudno mi sie wypowiedzieć,po prostu nie wiem nic.
                                WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
                                RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

                                Komentarz

                                Pracuję...