Strona 62 z 75 PierwszyPierwszy ... 125258596061626364656672 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,831 do 1,860 z 2242

Wątek: nasze granice / FC, kibice Legii spoza W-wy

Legionista Awatar SzydeL
    Cytat Zamieszczone przez legionistaRdm(L) Zobacz posta
    Zakładamy FC w Radomiu.
    Ja prd. najpierw Opole teraz Radom. Znaczy dobrze, że chcecie działać itp. w końcu kilka osób z Radomia jeździ, ale żeby nie było jak z tymi ostatnio...
    Mamy to w kodach DNA, nie masz szans tego wymazać ... Hidden Content

;d

Napewno nie mamy zamiaru wydawac szali przez Facebooka

Legionista Awatar Praha
    A co z Babą z Radomia? Jaki macie do niej stosunek?

(L)

Chytra Baba z Radomia sieje terror

Legionista - Hagenaar Awatar beton
    Cytat Zamieszczone przez legionistaRdm(L) Zobacz posta
    Zakładamy FC w Radomiu.
    W zeszłym tygodniu, pytałeś, czy jeździ ktoś z Radomia na Legię, a dzisiaj FC zakładasz? Zgaduję, iż w najbliższy poniedziałek będzie ustawka ze Świętymi Mikołajami? Na gołe worki...
    nie oglądaj się za siebie, bo ci z przodu ktoś przyjebie

Cytat Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
    Zajebiście! A szaliki bądź koszulki czy też inne gadżety wydajecie. A może uszyjecie flagę?
    mamy już poduszki z napisem FC Radom w barwach, ale to dopiero początek
    spotojnie panowie to jakiś dewiant jest

Cytat Zamieszczone przez beton Zobacz posta
    W zeszłym tygodniu, pytałeś, czy jeździ ktoś z Radomia na Legię, a dzisiaj FC zakładasz? Zgaduję, iż w najbliższy poniedziałek będzie ustawka ze Świętymi Mikołajami? Na gołe worki...

Legionista Awatar iniemamniejusz
    Nie trzeba ich od razu skreślać. Chłopaki na Wigilii zbyczko 3 cytryny zajebali to już jakieś chuligańskie doświadczenie mają.
    brak podpisu

my kradniemy ty na necie chuliganisz

Legionista
    "Stowarzyszenie "Młodzi w Regionie", Samorząd Uczniowski LO im. KEN oraz kibice Legii Warszawa "Przasnyscy Legioniści KLC" zorganizowali zbiórkę świątecznych paczek dla dzieci z ubogich rodzin, które szczególnie w tym okresie potrzebują radości oraz odrobiny ciepła.(...)
    ...W większości przygotowanych darów znajdowały się także gadżety związane z klubem Legia Warszawa, przygotowane przez lokalną strukturę kibiców."

Dodam, że wśród gadżetów znajdowały się szaliki, plany lekcji i vlepki.

Stężyca - Dęblin - Ryki - Puławy - RZĄDZI LEGIA

Legionista Awatar Porter
    Prowokacja! Każdy wie, że w Stężycy tylko LKS Mazowsze !
    Hidden Content
    "..W faktach, na Wiertniczej wyleciał majk pułapka"

Hidden Content

A z Rykami tez bym sie tak niezapedzal...

Legionista Awatar PeCe
    A w Rykach to nie Motor przede wszystkim? Przy okazji jak ktoś z okolicy, to mam pytanie o Kock, bo mam tam rodzinę, ale bardzo rzadko bywam, a i akcentów kibicowskich żadnych nigdzie nie widziałem.
    Hidden Content
    Hidden Content Niezależne Stronnictwo Akademickie

Legionista Awatar Buzz
    Ryki raczej legijne, tak samo jak sąsiedzki Dęblin. Na pewno za Motorem też by się jakaś grupka znalazła, chociażby z uwagi na przynależność administracyjną i Lublin w sumie na samochód niedaleki.

A Kock to pewnie Motor, z uwagi na bliski Lubartów - FC Motoru.

Ryki bardziej za Motorem , sa jakies vlepy nawet, a Kock to taka bardziej pustynia, jakies dzieciaki kiedys krecily cos na miejscowym Polesiu, w barwach spoko posmigasz... ale tak jak kolega wyzej napisal jakbys byl w Lubartowie to juz Motor

W Rykach jest też kilka/kilkanaście osób regularnie śmigających...do Katowic na GKS.

To zes mnie teraz zaskoczyl...

nie ukrywam, że też byłem zaskoczony

W Kocku jest niewielki FC Motoru. Innych kibiców chyba nie stwierdzono.

Legionista Awatar erdo78
    Cytat Zamieszczone przez mx1916 Zobacz posta
    Ryki bardziej za Motorem , sa jakies vlepy nawet (...)
    Po Świętach, są już i nasze vlepy w Rykach

Cytat Zamieszczone przez amf0508 Zobacz posta
    W Kocku jest niewielki FC Motoru. Innych kibiców chyba nie stwierdzono.
    a tak odbijając od spraw stricte kibicowskich to można tam też zauważyć kilka wrzutów brudasów spod znaku Antify, ale nie wiem czy to dzieło miejscowych czy ktoś zrobił to będąc przejazdem...
    Cześć chłopaki!Jestem wariat, spalę wam dziś komisariat!

Legionista Awatar Grejfrut
    Wydaje się, że to miejscowe brudasy. Antifa Kock hiihihihihi
    ŁUKOWSCY FANATYCY

Legionista Awatar vozny86
    Będzie trochę OT, ale też i trochę ciekawostek. Z racji tego, że spora część rodziny pochodzi z okolic Kocka, to przedstawię jak sprawa się ma z mojego punktu widzenia. Sam bywam tam kilka razy do roku, w związku z pomaganiem wujostwu przy pracach polowych. To miasteczko zdycha. O jakimkolwiek zaangażowaniu społecznym, w cokolwiek poza radą parafialną(dosyć ciekawy temat) i kółkiem rolniczym, nie ma co nawet wspominać. Lokalną społeczność i radę gminy, co jakiś czas terroryzują lokalne pasożyty socjalne w wieku od 20 do 45 lat, których 8 godzinny dzień pracy ogranicza się do spożywania berbeluchy na rynku, przepuszczania renty swojej i swoich bliskich w salonach gier oraz naparzania się między sobą. Jakiś czas temu dorobili się nawet przydomku "Saperzy". Podobno(plotka jakich tam wiele) pochodzi od tego, że kiedyś radzie gminy, która postanowiła obciąć im zapomogi, zafundowali wybuchową sesję z saletrą w roli głównej. Ponoć poskutkowało. Jakiś czas temu pojawiły się tam plakaty mobilizacyjne Motoru na jakiś ich wyjazd (bodaj był to mecz z "Jaskółkami"), ale długo nie powisiały. Wytłumaczenie jedno-prężnie działający skup złomu i makulatury. Śmiganie tam w jakichkolwiek barwach nie nastręcza raczej problemów, bo ludziom to najzwyczajniej zwisa i powiewa, mają ważniejsze sprawy na głowie. Ja sam gdy chodzę do sklepów przy Rynku, to z reguły w jakiś starych legijnych roboczobluzach/koszulkach i nigdy nie spotkałem się z jakimś zwiększonym zainteresowaniem ze strony kogokolwiek. Na budynkach kilka starych, może 10cio letnich, zasikanych maziopów (A), ale raczej dlatego, że ktoś ten znaczek gdzieś zauważył i stwierdził, że jak jest w Lublinie, czy Warszawie, to czemu Kock miałby być gorszy. Na 99,9% żadnego związku z Antifą(chyba, że uznać "Saperów" za ich regionalną odmianę). Podsumowując typowe polskie miasteczko gminne z tradycyjnym targiem we wtorki rano, pełnym kościołem w niedziele i wszechwładnym proboszczem. Brak jakichkolwiek realnych i widocznych wpływów polityczno/klubowych na ulicach.
    Info turystyczne dla kogoś kto poczułby masochistyczną chęć odwiedzenia tej mieściny.
    W miasteczku mieszka może ze 3tys ludzi. Są 2 stacje benzynowe, czynne do 22, biedra, groszek, mięsny, sklep z rybami czynny sezonowo i przystanek PKS. Warte zobaczenia: kościół parafialny, zespół pałacowo-parkowy, cmentarz parafialny z grobami Powstańców Styczniowych, pomnik Berka Joselewicza, cmentarz żołnierzy poległych w walkach w sierpniu 1920 r. i październiku 1939 r. oraz ananasek...komenda policji z lampą nad wejściem, na której jeszcze w IX 2012 widniał napis Milicja. Jedyna restauracja jaka była poszła z dymem parę lat temu, więc jedno co można zjeść to parówę na stacji. Latem polecam, naprawdę pyszne, lody "u Pączkowej".
    Koniec OT
    Ostatnio edytowane przez vozny86 ; 08-01-2013 o 04:02
    "Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie."

Zbigniew Herbert

Cytat Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
    a tak odbijając od spraw stricte kibicowskich to można tam też zauważyć kilka wrzutów brudasów spod znaku Antify, ale nie wiem czy to dzieło miejscowych czy ktoś zrobił to będąc przejazdem...
    chyba miejscowi, bo w czerwcu zeszłego roku też widziałem

W Kocku głównie Motor, Nasze barwy mało lubiane. Jest grupka około 20 osobowa, jednak systematycznie jeżdżących jest tylko połowa. Na mecze miejscowego Polesia przychodzi trochę większa grupa, sporadycznie prowadząca doping. Nie tak dawno nawet zorganizowali wyjazd w liczbie prawie 50 osób, więc nie jest najgorzej, jak na takie miasteczko.
    vozny86 - nie zgodzę się, że to miasteczko zdycha. Wręcz przeciwnie, w ostatnim czasie zaczęło się rozwijać, w porównaniu do poprzednich lat. Co do 'Saperów', owszem owi istnieją, ale pierwszy raz spotykam się z tą historią o saletrze, mimo iż bywam tu troszkę częściej od Ciebie. Ale w każdym mieście można znaleźć taki 'margines społeczny'. Jeśli chodzi o miasteczko, to jest ciekawe głównie ze względów historycznych.
    A co do Antify wydaje mi się, że jest tutaj niewielka grupka miejscowych.
    Ostatnio edytowane przez klanki ; 04-02-2013 o 22:32

Cytat Zamieszczone przez vozny86 Zobacz posta
    Będzie trochę OT, Jedyna restauracja jaka była poszła z dymem parę lat temu, więc jedno co można zjeść to parówę na stacji. Latem polecam, naprawdę pyszne, lody "u Pączkowej".
    Koniec OT
    jeszcze troszke OT
    knajpa jest - Pod Kasztanem - można zjeść i wypić browar w cenie sklepowej albo winko na szklanki

Jest też pizzeria przy Hoteliku 'Olimpia'. Przy wylotówce na Moszczankę.

Legionista Awatar krajes
    Co do Siemiatycz to jeździliśmy do nich z Olimpią Zambrów wiele razy na dobrym układzie, ponieważ wszyscy kibice Cresy, których udało nam się spotkać to Legioniści bez wyjątku. Nie stwierdziłem na meczu u nich w młynie (byłem kilka razy - dzięki Cresoviacy za melanż, jak ktoś czyta) żadnego Jagiellończyka, mało tego wszyscy od nich z ekipy nie wypowiadali się o nich pochlebnie. Samą Cresovię Siemiatycze uważam za ekipę Legijną. Ich największa kosa to Tur Bielsk Podlaski (lokalny rywal - fc Jagi), więc sytuacja mówi sama za siebie. Ekipa z Cresy też goszczona na Olimpii Z. w skromnym składzie z mocnymi głowami

Ponadto ekipa od nich + Biała Podlaska była z nami busem na wyjeździe we Wrocławiu na Oporowskiej, bodajże 2 lata temu jeśli mnie pamięć nie myli.

Ostatnio dwóch ziomków z Cresy spotkaliśmy na Marszu Niepodległości, też Legijni małolaci.

Co do przedstawicieli innych ekip i ich "aktywności" niech wypowie się ktoś z Siemiatycz.
    Ostatnio edytowane przez krajes ; 22-01-2013 o 08:23

Legionista Awatar Warszafiak
    Nie wiem czy dział dobry ,ale w Rypinie jest sporo osób jeżdżących za Legią i wspierających miejscowego Lecha . Dodatkowo szykował się wyjazd z braćmi z Sosnowca a tu taki kwiatek :
    Na dzisiejszym spotkaniu z Zarządem klubu RKS Lech Rypin, zawodnicy rozwiązali kontrakty i mają wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów. Piłkarze wiosną 2013 roku nie będą już reprezentować barw Lecha Rypin w II lidze.
    Wszystkim życzymy powodzenia na ligowych boiskach.

Pewnie się wycofają i nici z wyjazdu
    "You'll never walk alone Hidden Content "

Uprawnienia umieszczania postów