Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 61 do 65 z 65

Wątek: Wieczór kawalerski

Legionista
    Moim zdaniem Lublin na pijacki 2-dniowy wyjazd nadaje się bardzo dobrze, także również polecam. Duży plus jest taki, że jak ogarniecie jakiś nocleg w samym centrum to wszystkie kluby, puby itp są bardzo blisko siebie i nie trzeba się tłuc żadnymi taksami, no i trudno się zgubić. A poziom jakościowy klubów, jak i bawiących się tam kobiet jest co najmniej zadowalający

Mój brat organizował w zeszły weekend kawalerski kolegi w klubie New Orleans, twierdzi, że było fajnie, dobre jedzenie i byli zadowoleni.
    O szczegóły musiałabym dopytac jak bylibyście zainteresowani takim wypadem

A gdzie robić taki wieczór kawalerski? Może po prostu pizzeria będzie odpowiednim wyborem? No bo po co wydawać pieniądze na jakiś kluby jak pizzeria będzie też fajnym miejscem. No chyba ze polecacie coś innego?

_____
    pizzeria Bytom

Ja polecam nietypową rozrywkę jaką jest Park Trampolin w Warszawie. Świetna zabawa, a wiadomo po można na miasto uderzyć.

Legionista
    Czy ja wiem czy wypad do kasyna będzie fajna opcja. NIe wiem czy byliście w kasynie czy nie. Sam byłem i atmosfera w kasynie jest zupełnie inna od tego na co się nastawiamy. Jednak Polska ( nawet Warszawa) to nie Las Vegas. NO i dla mnie osobiscie jest to bardzo głupi sposób na wydanie swojej kasy. Mozna wydać kasę o wiele sensowniej.
    POstawiłbym na coś oryginalnego:
    na paintball
    ewentualnie na skoki spadochronowe ( nie jest to wbrew pozorom takie drogie)
    https://togethermagazyn.pl/skoki-spa...wuj-juz-teraz/
    Ostatnio edytowane przez lupo ; 05-04-2018 o 12:06

Uprawnienia umieszczania postów