Strona 1 z 31 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 5355

Wątek: Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
    Legionista Awatar Nazgul

Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Andrzej Sikorski został asystentem Jacka Grembockiego, trenera Polonii Warszawa. Były obrońca Legii objął tę funkcję po tym, jak zwolniono go z Żyrardowianki za brak wyników.

Dariusz Czykier nie jest już drugim trenerem Jagiellonii Białystok. Został zwolniony za niesportowy tryb życia

Za oficjalną.

Ech, życie...

coraz chudszy Awatar Kijek
    To ja po znajomosci
    Nasz były striker, Krzysztof Adamczyk został trenerem Narwii Ostrołeka.
    3 liga ale maja ambicje...
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

no to trzymamy kciuki za druga

http://dobre-betonowe-szamba.pl
    Ostatnio edytowane przez Wojta ; 24-05-2016 o 21:15

Legionista Awatar Gabro
    E: do usunięcia, nie ten temat
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar b.
    Kenneth 'Spoko, Spoko' Zeigbo kopie się po czole w 6 czy 7 lidze włoskiej, a ostatnio miał dużo szcześcia, że nic mu się nie stało, bo był w L'Aquila kiedy nastąpiło trzęsienie ziemi.

A ja mam pytanko. za czasów Smudy na testach był taki brazilijczyk czy inny argentyńczyk - Ricardo Baiaderi. Pamiętam, że strzelał w sparingach mnóstwo goli (nawet w dawnej "naszej" Naszej Legii była karykatura Wiktora, że nie wziął go Smuda bo za dużo strzelał).

Ma ktoś info co się z nim potem stało? Trafił do jakiegoś lepszego klubu? Niby próbowałem szukać coś po necie ale nie dogrzebałem się do niczego.

Legionista
    Ja z trochę innej beczki. Ma ktoś fuck offy Szamotulskiego na zdjęciach? Może ktoś posiada także wybronionego karnego dla Widzewa na ich stadionie w 1999 roku kiedy to Grzegorz owy gest pokazał (wtedy chyba po raz drugi). Ehh to był bramkarz.

Co się z nim dzieje?

Legionista
    Siedzi chyba w Szkocji (?)

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Krzysiek Zobacz posta
    Siedzi chyba w Szkocji (?)
    Z tego co mi wiadomo to w Hibernian Edynburg.

Szamo gra w Waszych oldbojach...
    Ostatnio edytowane przez esaper ; 02-05-2016 o 08:20

Legionista Awatar Adin
    Z pewnością znacie tę zabawę. Rzućcie okiem na powyższą fotografię i zastanówcie się, gdzie znajduje się piłka, którą wymazał nasz utalentowany grafik. Macie trzy możliwości:
    a) w lewej ręce gracza z numerem 8
    b) pod pachą gracza z numerem 7
    c) została połknięta przez gracza z numerem 10
    Jeżeli zdarzyło wam się zastanawiać, co słychać u Miroslava Radovicia, to pewną odpowiedź już macie – w Ljubljanie Serb czuje się jak pączek w maśle. Niczego mu nie brakuje i ma wielki apetyt na gole.
    Jakkolwiek spojrzeć, powrócił stary dobry Radović. Taki, jakim kiedyś pozwolił się zapamiętać zdejmując koszulkę na basenie na jednym z obozów przygotowawczych w Legii. Co prawda od tamtej pory Serb nigdy już nie popełnił podobnego błędu i nie pokazał publicznie brzucha, ale w Słowenii jego brzuch postanowił pokazać się sam. Jeżeli więc Miro poprzez występy w Olimpiji przygotowuje się do powrotu do Legii i reżimu treningowego Stanisława Czerczesowa, to wróżymy tu pewne problemy. Właściwie nie mamy nawet pewności, czy w obecnym kształcie Serb wytrzymałby reżim treningowy Ewy Chodakowskiej.

Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista
    http://goool.pl/main_v3.php?id=19690

Jak podał Panathinaikos Ateny, polski obrońca Jakub Wawrzyniak jest podejrzany o stosowanie dopingu. Badanie przeprowadzone po spotkaniu z AO Skoda Xanthi dało u niego wynik pozytywny. Zawodnik jest zszokowany i czeka na wyniki próbki B. Na razie nie podano, jakie niedozwolone substancje znaleziono w organizmie Polaka.

Legionista Awatar crolick
    Może trochę nie na temat ale polecam początek tego tekstu - http://www.panoramaolesnicka.pl/arty...to...,2504.htm - i porównać podany opis ze składem reprezentacji Polski w eliminacjach do EURO 1988...

Administrator Awatar Raffi
    Grzegorz Szeliga trenuje obecnie juniorów st. Dolcanu
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista Awatar Naguto
    Krzysztof Gawara- stara sie spuścić do okręgówki Huragan Wołomin, którego jest trenerem. Przy okazji piastuje też funkcję dyrektora Osiru w Wołominie, dlatego mimo strasznie .ujowych wyników osiąganych przez zespół, Gawara jest nie do ruszenia !
    Legia Legia Warszawa

Były gracz Legii,Maciej Murawski zostanie nowym trenerem Lechii Zielona Góra.

Były piłkarz porozumiał się z klubem w sprawie swojego kontraktu i podpisze go w sobote,na specjalnie zwołanej konferencjii prasowej.

Broniowicki, zadajcie mu pytanie na sport.tvp.pl

Grzesiu wprawdzie nie będzie grał z KSZO w meczu I ligi, ale na sport.tvp.pl i TVP Sport ma być z nim specjalna rozmowa z pytaniami od Internautów. Zadawajmy pytanie byłemu Legioniście:

http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/i-li...-bronowickiego

Legionista Awatar Raffels
    Jak sie ma sprawa z Janczykiem? Wrocil z wypozyczenia do CSKA czy dalej siedzi w Lokeren?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Jak sie ma sprawa z Janczykiem? Wrocil z wypozyczenia do CSKA czy dalej siedzi w Lokeren?
    Gdzieś mi się obiło, że nawet w kadrze meczowej się nie znalazł ale nie wiem jakiej rangi był to mecz... swoją drogą dziwne bo w tamtym sezonie coś tam siekał.

Legionista Awatar Peter
    Całkiem nieźle mu szło, na 13 spotkań strzelił 5 bramek...
    I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi,
    zawsze wrócę Warszawo do Ciebie,
    kiedy zegar życia się zatrzyma,
    spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem.

Były pomocnik Legii Warszawa, Marcin Burkhardt podpisał trzyletni kontrakt z Metalistem Charków - poinformowała oficjalna strona ukraińskiego klubu. Nowy klub Burkhardta po czterech kolejkach zajmuje 3. miejsce w ligowej tabeli. W IV rundzie eliminacyjnej Ligi Europy Metalist zmierzy się z austriackim SK Sturm Graz. 25-letni mistrz Polski w barwach Legii z 2006 roku ogółem w rozgrywkach Ekstraklasy rozegrał 128 spotkań, strzelając 13 goli. Ostatnio reprezentował barwy szwedzkiego drugoligowca - IFK Norrkoping, gdzie wystąpił w 29 ligowych meczach, zdobywając 5 bramek.
    To bardzo ważne, że udało nam się pozyskać Marcina. To bardzo utalentowany piłkarz, który może znakomicie wkomponować się w drużynę Metalista - powiedział trener ukraińskiego klubu, Myron Markiewicz.
    Dawaj Bury - to twoja 2347560 szansa!

Legionista Awatar Kamilos
    No i Szamo w Jadze teraz pytanie czy coś tam pogra czy to już za późno na niego ?

Legionista Awatar AdiPRG
    Dzisiaj w wypadku samochodowym w Płocku zginął Jerzy Wojnecki. Zawodnik w przeszłości rozegrał 149 meczów w ekstraklasie i zdobył trzy bramki.

- Tragedia wydarzyła się o godz. 4:00 nad ranem. Kierujący hondą civic mieszkaniec Płocka jechał Grabówką w stronę Borowiczek, na łuku zjechał nagle na lewą stronę drogi i tam uderzył w przepust wodny - napisano na stronie Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Wojnecki to wychowanek Sandecji Nowy Sącz, z której trafił do Hutnika Kraków. Następnie grał w Legii Warszawa, Zagłębiu Lubin, Petrochemii Płock, Świcie Nowy Dwór Mazowiecki, Arce Gdynia, Zawiszy Bydgoszcz (2), Turze Turek, Kujawiaku Włocławek oraz Mieni Lipno. Ostatnio pracował jako kierownik drużyny pierwszoligowej Wisły Płock
    90minut.pl

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kamilos15 Zobacz posta
    No i Szamo w Jadze teraz pytanie czy coś tam pogra czy to już za późno na niego ?
    To był kur wa gość aż sobie avatara zmienie

Od Grzegorza byli bramkarze lepsi i gorsi, ale dla mnie jest to numer jeden bo kojarzy mi się z największym zajaraniem się Legią i tyle. Idealizuje sobie jak każdy te czasy i nie chce znać niewygodnych faktów, nawet jeśli one istnieją. Legia to był bunt. Pokazujący fuck off Widzewiakom Szamotulski, z wygoloną „eLką” na głowie – a w tle Żyleta i płonące race. Legia = siła, reszta to banda cieniasów. Ja czułem się dumny, że ktoś taki jak Szamo stoi w bramce, z tą „eLką” na bani, z środkowym palcem i ciętym językiem. Waliło mnie czy zaliczy jakąś wpadkę, kiepską interwencję – to był swój człowiek, a Legia była wielka.
    Niby grali często nieciekawie, ale to były czasy – a nie, teraz Maciek Rybus i jego konta na portalach społecznościowych gdzie wrzuca pedalskie zdjęcia pod, którymi małolatki piszą „sweet” i inne emo bzdury. To już nie ci sami ludzie.

Legionista Awatar Orzeł
    Ty się marnujesz chłopaku... lepiej tego co mam w głowie nawet sam bym nie określił... chyba czas się poduczyć Szacunek, mam dokładnie taką samą opinię.

Legionista

Red face artek

a tak na marginesie , to Boruca chce kupić ponoć Bayern Monachium i HSV
    Dumni po zwycięstwie , Wierni po porażce

coraz chudszy Awatar Kijek
    Bo w niedziele gramy z Odra to nasza mnie refleksja: ktoś wie co się dzieje z Ryszardem Stankiem ?
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista
    Zakończył karierę zawodniczą w wieku 35 lat w Beskidzie Skoczów i do niedawna pełnił tam obowiązki działacza, a także trenera grup młodzieżowych. Obecnie szkoli piłkarzy A-klasowego Orła Zabłocie. Rozpocznie także szkolenie "trampkarzy" także w A-klasie "Orzeł Zabłocie". W Odrze Wodzisław występował razem ze swym bratem, Mirosławem. Ma troje dzieci: Nikolettę, Bartosza i Wiktorię.
    Wikipedia

wzruszający debiut Szczęsnego, łzy w oczach Macieja

Uprawnienia umieszczania postów