Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • SzydeL
    Legionista
    • 03.2012
    • 2362

    Krystian Bielik (wypożyczony z Arsenalu) dosłownie kilka chwil temu wywalczył awans do Championship z ekipą Chartlon Athletic.
    Co rzuca się w oczy chłopak elegancko przybrał na masie i posturą i figurą nie grzeszy.
    Dwa gość praktycznie cały czas gra, od dechy do dechy, dzisiaj piłkarsko Pan Piłkarz.
    Mam nadzieję, że zostawią go w Chartlon, bo rozwija się solidnie, a papiery na grę naprawdę ma spore.

    Ps.Finałowy mecz barażowy o awans z II do I ligi, a na Wembley 76000 osób.

    Komentarz

    • Benek
      Legionista
      • 09.2011
      • 16119

      A trzeba jeszcze dodać, że w półfinale zdobył ważna bramke. Ogólnie to bardzo fajnie prowadzona kariera przez Krystiana.
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

      jest tylko jeden King!!!!

      *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

      Komentarz

      • arni87
        Legionista
        • 02.2011
        • 1534

        Pazdan z bramką dla Ankaragücü.
        ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
        Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

        Komentarz

        • księciuniu
          Gintleman
          • 10.2010
          • 21054

          Andrzej Strejlau przechodzi z Eurosportu do TVP.
          Lubię sobie jebnąć posta.

          „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

          Komentarz

          • Sugarman
            Legionista
            • 02.2014
            • 3136

            Vadis żałuje, że odszedł do Olympiakosu i jest trochę zaskoczony, że Legia nie wywalczyła mistrzostwa.
            „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

            Komentarz

            • Marcino
              Legionista
              • 05.2015
              • 5110

              Zamieszczone przez Sugarman
              Vadis żałuje, że odszedł do Olympiakosu i jest trochę zaskoczony, że Legia nie wywalczyła mistrzostwa.
              To zapraszamy z powrotem.
              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

              To warszawskie ballady ...

              Komentarz

              • Gabro
                Legionista
                • 10.2003
                • 4901

                Zamieszczone przez Sugarman
                Vadis żałuje, że odszedł do Olympiakosu i jest trochę zaskoczony, że Legia nie wywalczyła mistrzostwa.
                Rok 2025. Vadis wciąż żałuje odejścia z Legii. Co wywiad, ta sama śpiewka. Trzeba było nie odchodzić.
                "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

                Komentarz

                • Martino1989
                  Legionista
                  • 07.2010
                  • 3700

                  Zamieszczone przez Gabro
                  Rok 2025. Vadis wciąż żałuje odejścia z Legii. Co wywiad, ta sama śpiewka. Trzeba było nie odchodzić.
                  Vadis wróć, przestaniesz żałować.

                  Komentarz

                  • Raczej
                    Lubelak
                    • 02.2009
                    • 4923

                    Zamieszczone przez Gabro
                    Rok 2025. Vadis wciąż żałuje odejścia z Legii. Co wywiad, ta sama śpiewka. Trzeba było nie odchodzić.
                    Chwila, chwila. On żałuje, że odszedł z Legii czy żałuje, że odszedł do Olympiakosu?

                    Komentarz

                    • Sugarman
                      Legionista
                      • 02.2014
                      • 3136

                      Myśli pan o powrocie do Legii?
                      Z nikim na ten temat nie rozmawiałem.
                      „Próbuję czasem być taki skromny, że ja się nie znam na tej piłce i tak dalej. Ale powiedzmy sobie szczerze, ja od siedmiu lat jestem bardzo pilnym studentem tego co się dzieje w piłce nożnej, co się dzieje na świecie, jak to wygląda.”

                      Komentarz

                      • MarioWOLF
                        Legionista
                        • 11.2009
                        • 729

                        Poniżej podsumowanie występów w minionym sezonie byłych zawodników Legii (z sezonu Ligi Mistrzów 2016/17), którzy zagrali wtedy choć w jednym meczu:

                        Guilherme (Malatyaspor, Turcja, Super Lig) - 35 spotkań/5 goli/7 asyst
                        Prijović (PAOK, Grecja, Super League oraz Ittihad, Arabia Saudyjska, Professional League) - 42 spotkania/29 goli/2 asysty
                        Nikolić (Chicago Fire, USA, MLS występy 2018+19) - 44 spotkania/20 goli/1 asysta
                        Qazaishvili (San Jose, USA, MLS występy 2018+19) - 44 spotkania/11 goli/5 asyst
                        Bereszyński (Sampdoria, Włochy, Serie A) - 28 występów/0 goli/2 asysty
                        Rzeźniczak (Qarabag, Azerbejżdżan, Premyer Liqasi) - 21 występów/1 gol/1 asysta
                        Odjidja-Ofoe (KAA Gent, Belgia, Jupiter Pro League) - 37 występów/4 gole/4 asysty
                        Michał Pazdan (Ankaragucu, Turcja, Super Lig, wiosna) - 14 występów/2 gole/1 asysta
                        Jakub Czerwiński (Piast Gliwice, Polska, Ekstraklasa) - 37 występów/3 gole/0 asyst
                        Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice, Polska, Ekstraklasa) - 27 występów/4 gole/4 asysty
                        Ondrej Duda (Hertha Berlin, Niemcy, 1. Bundesliga) - 35 występów/11 goli/7 asyst
                        Thibault Moulin (Ankaragucu, Turcja, Super Lig) - 20 występów/0 goli/0 asyst

                        Po czasie widać, że wtedy była odpowiednia jakość w Legii. Dwunastu zawodników, z czego każdy lepszy od obecnych naszych piłkarzy. Grają w mocnych klubach i są ważnymi postaciami.

                        Komentarz

                        • Chmielo
                          Legionista
                          • 08.2010
                          • 10142

                          Ankaragucu to mocny klub? Aha. Piast, który niedawno bronił się przed spadkiem i za chwilę zostanie rozsprzedany z pewnością można zaliczyć do grona ligowych potentatów. Gui w beniaminku ligi tureckiej...
                          A Melanż Trwa...

                          Komentarz

                          • Martino1989
                            Legionista
                            • 07.2010
                            • 3700

                            Zamieszczone przez Sugarman
                            Pewnie według Vuko nie pasuje do wizji i strategi klubu, nie zapier....

                            Komentarz

                            • kamzik
                              Legionista
                              • 10.2011
                              • 188

                              Zamieszczone przez Marcino
                              To zapraszamy z powrotem.
                              A czym my dziś mu zapłacimy? Kompetencjami strategicznymi prezesa?

                              Komentarz

                              • Tom Kruz
                                Legionista
                                • 05.2006
                                • 5877

                                Zamieszczone przez Raczej
                                Chwila, chwila. On żałuje, że odszedł z Legii czy żałuje, że odszedł do Olympiakosu?
                                W punkt.
                                Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

                                Komentarz

                                Pracuję...