Strona 55 z 181 PierwszyPierwszy ... 54551525354555657585965105155 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,621 do 1,650 z 5407

Wątek: Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Legionista Awatar Jasper121
    Cytat Zamieszczone przez Sgt. Zobacz posta
    Przegapiłem moment w którym on został sprzedany / rozwiązał kontrakt? Czy nadal jest wypożyczony? Nie żeby to była wielka różnica w jego przypadku.
    Wypożyczenie

Legionista Awatar hansolo
    Dolcan prowadzi 1-0 z Sandecją. Bramkę zdobył Darek Zjawiński, mecz trwa.
    "Przypominam o zakazie używania środków pirotechnicznych !" W.Hadaj

Legionista Awatar Szejdi
    Gol w 90' 1:1. Dolcan znowu kolejny rok "tylko" w 1 lidze.

Legionista Awatar trx.
    Po dzisiejszej porażce Wigan z Arsenalem, Southampton Artura Boruca jest już pewne utrzymania. A tak a propos Artura, dosyć ciekawy filmik z jego interwencjami, naprawdę klasa -
    Ostatnio edytowane przez trx. ; 14-05-2013 o 23:14

Legionista Awatar marsu2
    Gol Bronowickiego

Motor Lublin 1-1 Stal Rzeszów
    Grzegorz Bronowicki 7 - Andreja Prokić 72

Legionista Awatar Z.
    http://www.weszlo.com/news/14906-Pio...w_Asie_wywiadu

Jak słucham nawet tego fragmentu to po prostu nie mogę się przestać śmiać. Opowieść o tym jak go wywalono z Legii i zastanawianie się hmm po jakim to było meczu Choć i tak najlepsze jest wejście, siedzi sobie Włodar (już sam Włodar mnie niszczy), lajtowa muzyczka, sielanka, czas stoi w miejscu.... "Ty byłeś dobrym piłkarzem?"...... muzyczka, sielanka..... "Na pewno nie byłem złym piłkarzem".

Uwielbiam gościa

Piooooooreeeeeeek Wooooodaaaaarczyyyyyyk
    Ostatnio edytowane przez Z. ; 16-05-2013 o 00:15
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar padre
    Cytat Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    http://www.weszlo.com/news/14906-Pio...w_Asie_wywiadu

Jak słucham nawet tego fragmentu to po prostu nie mogę się przestać śmiać. Opowieść o tym jak go wywalono z Legii i zastanawianie się hmm po jakim to było meczu Choć i tak najlepsze jest wejście, siedzi sobie Włodar (już sam Włodar mnie niszczy), lajtowa muzyczka, sielanka, czas stoi w miejscu.... "Ty byłeś dobrym piłkarzem?"...... muzyczka, sielanka..... "Na pewno nie byłem złym piłkarzem".

Uwielbiam gościa

Piooooooreeeeeeek Wooooodaaaaarczyyyyyyk

Władeczek...absolutny symbol przaśnej polskiej ligi i jej postrach zarazem

Ostatnio edytowane przez padre ; 16-05-2013 o 13:58
    Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Legionista Awatar a-d-a-m
    z TT l.net
    były dyrektor sportowy Legii Warszawa Marek Jóźwiak, jest bliski objęcia nowego stanowiska - dyrektora sportowego Jagiellonii Białystok
    "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Hubnik strzelił bramkę w finale Pucharu Czech na 1-0. Ostatecznie Jablonec wygrał 5-4 w karnych z Mlada Boleslav.

Legionista Awatar marsu2

Legionista Awatar nevermind
    Błazej Augustyn otrzymał wyroznienie od kibiców Catanii!

Tifosi ze Stadio Angelo Massimino wybrali ex-legioniste do... najgorszej jedenastki Catanii w XXI wieku
    Ostatnio edytowane przez nevermind ; 19-05-2013 o 15:59
    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Legionista Awatar wujek_tomasz
    Czyli łapie się do składu
    CWKS LEGIA WARSZAWA

Legionista Awatar Lillo
    Słowik złamał Korzymowi nogę.

Legionista Awatar erdo78
    Otwarte złamanie, wyglądało ch..owo ... Oby lekarze to ogarnęli

Czerwona kartka
    Szkoda chłopaka. Do końca roku przerwa murowana, a może i dłużej.

Legionista
    Twardy chłop, ale po czymś takim trudno wrócić do pełnej dyspozycji, a tym bardziej do piłki ...
    http://tinypic.com/view.php?pic=e0k0sy&s=5

e. Paulina Czarnota-Bojarska właśnie podała, że Maciej Korzym złamał kość strzałkową i uszkodził więzadła stawu skokowego.(z weszło)
    Ostatnio edytowane przez wojtasz ; 19-05-2013 o 18:51

Legionista Awatar zizou
    Jeżeli potwierdzą się pierwsze diagnozy (tylko złamanie, bez zerwanych więzadeł), to Korzym będzie mógł mówić o - paradoksalnie - ogromnym szczęściu. Z własnego doświadczenia wiem, że jeśli już trafi Ci się kontuzja to lepiej złamanie (2 miesiące przerwy) niż na przykład zerwany achilles (6 miesięcy), nie mówiąc o więzadłach

W każdym razie - trzymam za niego kciuki, dla mnie zawsze będzie
    "Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".

Legionista Awatar hansolo
    Maciek ma już nogę w gipsie, jest juz z powrotem na stadionie

EDYTA:
    Paulina Czarnota-Bojarska właśnie podała, że Maciej Korzym złamał kość strzałkową i uszkodził więzadła stawu skokowego.

A Maciek właśnie wrócił zalany łzami na ławkę. Szacunek dla tego gościa. Aż się Szymek (Szymkowiak) rozpłakał się na wizji.
    Ostatnio edytowane przez hansolo ; 19-05-2013 o 18:43
    "Przypominam o zakazie używania środków pirotechnicznych !" W.Hadaj

Cytat Zamieszczone przez zizou Zobacz posta

W każdym razie - trzymam za niego kciuki, dla mnie zawsze będzie
    Z tym nie do końca sie zgodzę, w poprzedniej kolejce oglądałem studio po meczu Korony gdzie rozmawiał Olbrycht, Zamilski i właśnie Korzym na pytanie że pewnie jako były piłkarz Legii będzie kibicował w meczu z Lechem Legii, odpowiedział że gra w Koronie i jest mu obojętne kto wygra.
    A co do kontuzji to szybkiego powrotu do zdrowia i gry życzę bo akurat tego typu grajków cenię którzy nie odpuszczają i walczą w każdej sytuacji

Legionista
    Wolski właśnie wszedł na boisko w 60 minucie meczu Pescara- Fiorentina. Debiut w Serie A.

Żeby było śmieszniej w 59 minucie meczu Catanii na boisko wszedł Błażej Augustyn.
    Ostatnio edytowane przez Oli_choto ; 19-05-2013 o 22:16 Powód: Augustyn
    Mój blog o podróżach - www.gdzieindziej.eu

Legionista Awatar Cyclone
    Kurva jaki ten chłopak ma luz.....

Legionista Awatar Adin
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar Danoo
    Ładnie zachowałeś się w stosunku do kibiców Korony, oni zresztą też w stosunku do ciebie. Trochę gorzej fani Jagiellonii, bo od razu usłyszałeś z trybun kilka mocnych haseł.
    - Jedyne o co mógłbym ich zapytać, to gdzie mają swoje flagi.
    Wywiad z Korzymem na weszło

Całość tutaj
    http://www.weszlo.com/news/14974-Pow...dam_sobie_rade

Legionista
    http://www.dailymotion.com/video/x10...t#.UZ4Rl--Kc0E

Dla tych co nie widzieli - wideo z kilkoma zagraniami z debiutu Wolaka w Violi. Większość kontaktów z piłką zupełnie bez historii, kilka udanych czarów, kilka nieudanych... ale akcja z 1:12

Legionista Awatar Nazgul
    Cytat Zamieszczone przez Sgt. Zobacz posta
    http://www.dailymotion.com/video/x10...t#.UZ4Rl--Kc0E

Dla tych co nie widzieli - wideo z kilkoma zagraniami z debiutu Wolaka w Violi. Większość kontaktów z piłką zupełnie bez historii, kilka udanych czarów, kilka nieudanych... ale akcja z 1:12
    Sprzedali chłopaka za czapkę śliwek normalnie.

Legionista Awatar zinger
    Cytat Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
    Zastanawiające. Wchodzi na boisko, czaruje, ale to był dopiero jego pierwszy mecz. Co z nim jest nie tak, że trener nie wystawiał go wcześniej?
    Ora et labora

Legionista Awatar Benek
    A nie pomyślałeś, że Wolski tak czaruje ponieważ na tablicy wyników widnieje 5-0 Zresztą po za jedną ruletą to nic wielkiego on tam nie robi.
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Cytat Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
    A tam, głupoty prawisz. Sprzedali wielką niewiadomą za całkiem przyzwoite pieniądze. ;P Na chwilę obecną 3/4 kibiców sprzedałaby Żyro za 1.5 miliona euro z pocałowaniem ręki i sama by go dowiozła do nowego klubu. A jak chłopak był w gazie to wszyscy się pukali w czoło, gdy Hannover (bodajże) proponował za niego 2 miliony.

Cytat Zamieszczone przez zinger Zobacz posta
    Zastanawiające. Wchodzi na boisko, czaruje, ale to był dopiero jego pierwszy mecz. Co z nim jest nie tak, że trener nie wystawiał go wcześniej?
    Bo chłopak ostatni mecz grał +/- rok temu? Ciekawi mnie jego forma po tym jak przepracuje okres przygotowawczy. ;-)

Legionista Awatar nevermind
    Sytuacja tak zadziwiająca, że nawet nie dałoby się jej wymyślić. Przykład najgorszego z możliwych nadużywania władzy. Ale po kim spodziewać się nadużywania władzy, jeśli nie po polityku? Roman Kosecki nie jest już zwykłym posłem PO, nie jest też zwykłym wiceprezesem PZPN. To najwyraźniej Baron Mazowsza. Dzieli i rządzi, wszystko mu wolno. Gdyby zachowania, które zaraz opiszemy, dopuścił się ktoś inny, zostałby niezwykle surowo ukarany, zapewne nawet groziłoby zawieszenie. Jesteśmy bardzo ciekawi, jaki ta sprawa będzie miała finał.

Mecz chłopców z rocznika 1998. Niby bardziej zabawa w futbol niż poważne granie. Starcie na szczycie Ligi Trampkarzy, grupy II. Wicelider Kosa Konstancin podejmuje lidera, UMKS Piaseczno. Arbiter wyznaczony na to spotkanie nie stawia się, więc awaryjnie sprowadzono mieszkającego nieopodal innego, młodego sędziego. Jeszcze nie wiedział, jaki ciekawy dzień go czeka i że zaraz będzie miał okazję poznać legendę polskiej piłki.

Mecz obserwuje Roman Kosecki, założyciel Kosy Konstancin. Niestety, w 45 minucie (to już druga połowa, w tych rozgrywkach gra się 2x35) sędzia dyktuje rzut karny dla gości. Nerwowo nie wytrzymuje wiceprezes PZPN. Opowiadają nam świadkowie…

- Wpadł na boisko i krzyczał do 19-letniego sędziego: "*********** z boiska, jak nie umiesz sędziować". I zabrał mu gwizdek! - mówi pierwsza osoba.

Piłkarz Piaseczna: - Roman Kosecki powiedział: "hola, hola, koniec tego dobrego, co ty odpierdalasz, cały czas sędziujesz pod nich. Daj ten gwizdek i ********** stąd!". Tamten sędzia odpowiedział Koseckiemu, żeby się uspokoił, ale nic to nie dało. Kosecki kazał mu "spierdalać". Widać było, że ten sędzia nie wie, co zrobić. W końcu zszedł z boiska.

- Jak się wam później grało? - pytamy.
    - Dziwnie.

Dziwnie, ponieważ... to dopiero początek.

Kosecki zabrał sędziemu gwizdek i już nie oddał. Postanowił sędziować mecz do końca! Wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej publicznie zeszmacił młodego arbitra, wyrzucił go z boiska i samowolnie poprowadził spotkanie, ku zdumieniu zszokowanych zawodników. Kolejna osoba dodaje: - Kosecki przejął protokoły sędziowskie i sam napisał nowy. Napisał, że sędziego wcale nie było na meczu.

Pod nazwiskiem nikt nie chce mówić, trener Piaseczna Jarosław Ludwiniak: - Naprawdę wolałbym tej sytuacji nie komentować, może niech pan zadzwoni jutro… Młody sędzia podobno przerażony, że straci szansę na bycie w przyszłości arbitrem na wyższym szczeblu. Chcieliśmy z nim porozmawiać, ale odmówił. Kosecki to przecież nie tylko wiceprezes PZPN, ale też wiceprezes Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Dużo może, po co go denerwować.

Zadzwoniliśmy do samego bohatera tej opowieści. Roman Kosecki bagatelizuje zdarzenie: - Przyjechał jakiś chłopak, niby miał sędziować, no i jak to w meczu derbowym zrobiła się nerwowa atmosfera. Przy stanie 2:0 chłopcy już prawie chcieli się bić na boisku. Bo to mecz piętnastolatków, proszę o tym pamiętać. Poprosiłem go, żeby zszedł z boiska i dokończyłem gwizdanie. Natomiast powiem panu jedno - to w ogóle nie był sędzia, tylko raczej kandydat, chłopak, który dopiero uczy się na sędziego.

Dalej: - Chłopak przyszedł, w ogóle nie miał sprzętu, więc mu dałem, bo sam nie chciałem sędziować. W pewnym momencie przestał sobie radzić i zrobiło się agresywnie i na boisku, i na trybunach, więc powiedziałem mu: "proszę pana, dziękuję bardzo, ja tutaj dokończę". Wyrzuciłem naszych chłopców na trybuny, jednego z Piaseczna. Kosa przegrała ten mecz 1:3, ale przynajmniej nie było nerwowej atmosfery. Wszystko skończyło się dobrze, trenerzy podziękowali, a chłopak niech się uczy. W protokole jest Roman Kosecki, tamtego człowieka nie było. Koniec, kropka… Protokół jest wypisany, że sędziował Kosecki. Są podpisy dwóch trenerów i mój jako sędziego. I tyle. Przegraliśmy 1:3. Jest coś takiego jak KOR - komitet oszalałych rodziców. Nie można wierzyć we wszystko co mówią.

Pytanie, czy to sytuacja rodem z KOR-u, czy jednak rodem z KOD-u, czyli Komitetu Oszalałych Działaczy? I czy podobne zachowanie przystoi wiceprezesowi Polskiego Związku Piłki Nożnej? Czy taki przykład samym zawodnikom powinien Roman Kosecki? I co będzie dalej - czy na Mazowszu kolejni sędziowie muszą liczyć się z tym, że jeśli podyktują rzut karny przeciwko Kosie, to zostaną wyrzuceni z boiska i że odbierze się im gwizdek? To nowe standardy sprawowania władzy. Kto wie, jak się pan Roman rozpędzi, to może i mecz ekstraklasy przerwie, bo np. przeciwnik za ostro będzie poczynał sobie z synem Jakubem?
    http://www.weszlo.com/news/15049-Bar...ejmuje_gwizdek

CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Legionista Awatar midzi
    Wolski chyba nie ma jednak głowy, aby zrobić karierę. Szkoda.
    http://www.weszlo.com/news/15115-Raf...mowie_z_Weszlo

Uprawnienia umieszczania postów