Strona 205 z 209 PierwszyPierwszy ... 105155195201202203204205206207208209 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,121 do 6,150 z 6250

Wątek: Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Chujowe. Jeszcze było dodać, że BL pomaga pro bono muzeum Polin!!!!1111

Wtedy to byłoby coś.

Jeszcze jakbyś mi wytłumaczył po co w sytuacji z Carlitosem wspominasz o Miro to będzie pełnia szczęścia.
    Chujowe. Było napisać: to agencja menadżerska rozwiązała kontrakt w Chinach, a ja oddzielam działanie Mirusia i agencji menadżerskiej!!!1111

Wtedy to byłoby coś.

Wspominam bo wyłapywanie tego twojego dobierania śpiewki do nazwiska a nie sytuacji jakoś mi weszło w nawyk, i przychodzi wyjątkowo łatwo

coraz chudszy Awatar Kijek
    Błąd. Nigdy nie pisałem Mirus.

Próbuj dalej.
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Legionista Awatar TNTP
    Wystarczy że pomaga GieTeeSowi, chociaż w sumie nie zdziwiłbym sie jakby faktycznie prezes milion lecia zainteresował się łódzką delegaturą Polin
    Lieber tot als rot!!

Carlitos może grać w 3 klubie w sezonie?
    Ostatnio edytowane przez adaminho7 ; 28-12-2019 o 13:00

Legionista
    Kijek cos wyjatkowo nie w formie po swietach, mocno w defensywie, jak nie on Na ratunek wezwie zaraz brygade emotikonow, sugerujacych, ze sie ze wszystkiego smieje.
    ...

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez adaminho7 Zobacz posta
    Caritas może grać w 3 klubie w sezonie?
    Myślę, że raczej będzie pomagał ubogim
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

pod obserwacją Awatar pan_nikt
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Wystarczy że pomaga GieTeeSowi, chociaż w sumie nie zdziwiłbym sie jakby faktycznie prezes milion lecia zainteresował się łódzką delegaturą Polin
    Nie wiem co widzisz złego w pomaganiu Wiselce
    (L)

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez b3nito Zobacz posta
    Kijek cos wyjatkowo nie w formie po swietach, mocno w defensywie, jak nie on Na ratunek wezwie zaraz brygade emotikonow, sugerujacych, ze sie ze wszystkiego smieje.
    Zarobiony. Święta i Sylwester to okres żniw w pewnej branży.

Legionista
    A ja tam trzymam kciuki za Carlitosa. Dla mnie spoko pilkarz. W Polsce jeden z nielicznych co sie wyroznial w tej smutnej lidze, a ze trudny ? Indywidua tak chyba maja po prostu ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez adaminho7 Zobacz posta
    Carlitos może grać w 3 klubie w sezonie?
    Nie może. Ma dwie, max 3 realne opcje:
    1) Powrót do Legii
    2) Znalezienie klubu z ligi grającej w systemie wiosna - jesień
    3) MLS

Przy czym, odnośnie punktu #1, nie może do nas wrócić i pójść na wypożyczenie, chyba że do klubu z #2. IMHO jeśli nie znajdzie się kupiec z MLS (lub już jest?) to ma pograne do lipca. Chyba, że u nas Niezgoda odejdzie, bo na jednym napastniku to ciężko dojechać gdziekolwiek.

Załączam taką ciekawostkę z komentarzy weszło, aczkolwiek osobiście traktuję ją jako zwykłą beletrystykę:
    "Jedni mówią, że zatrzymano go po pijanemu za kierownicą. Ale to nie tak, bo w większości Emiratów obcokrajowcy mogą pić. Samochód rzeczywiście był w robocie, ale przemycał autem wino przez terytorium As Sariqa, a to najbardziej restrykcyjny emirat w ZEA i nie tylko pic, ale nawet mieć alkoholu nie wolno. Jak go złapali, argumentował, że to płyny konieczne do odprawienia La misa del gallo (po hiszp. Pasterka). I tu wsiąkł po raz drugi. Jakiś wykształcony policyjny strażnik szariatu mu wytknął, że Pasterka jest odprawiana o północy z 24 na 25 grudnia, a złapano go 25 grudnia, czyli po porze Pasterki. Próbował błyskotliwej wolty, że dla niego Pasterka miała być odprawiona według czasu hiszpańskiego, a więc duuużo później. Muzułmanin szybko wrzucił pytanie do gugla i wyszło mu, że , no, powiedzmy, 3 godziny różnicy, czyli najdalej 4 rano czasu emirackiego. Szkopuł w tym, że zatrzymanie miało miejsce koło południa 25 grudnia. I cała misterna legenda się spruła....
    W każdym razie takie wieści krążą po Szardży."
    Mioduski won
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Legionista
    Łukasz Gikiewicz (który puścił tą informację w necie) pisze na TT, że kiedyś rozwiązali w ZEA kontrakt z piłkarzem, bo im się jego styl ubioru nie podobał. Więc wszystko możliwe.
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Motorowiec
    „Nieislamskie fryzury”. Piłkarze w ZEA na cenzurowanym
    ŁZ, PW 15.02.2017, 15:01 |aktualizacja: 15:57

Reprezentant Ghany Asamoah Gyan znalazł się w grupie ponad 40 piłkarzy łamiących przepisy Federacji Piłkarskiej Zjednoczonych Emiratów Arabskich (UAEFA). Zawodnik podpadł, ponieważ ma „nieetyczną fryzurę”.

Wypożyczony z chińskiego klubu SIPG Szanghaj do Al-Ahly Gyan złamał obowiązujące zasady, ponieważ część głowy ma podgoloną. Taka fryzura ma być „nieislamska”.

Zgodnie z przepisami UAEFA sędziowie mają prawo przed meczem oceniać koafiury zawodników. Jeżeli są nieprzepisowe, mogą ich dyskwalifikować. Federacja zdecydowała się na ten krok, żeby młodzież nie kopiowała złych wzorców z Zachodu.

Związek wysłał ostatnio listy do 46 zawodników z ostrzeżeniem, że jeżeli nie zmienią fryzur, będą karani grzywnami bądź zawieszani. Wśród nich znalazł się Gyan.

W ubiegłym roku, w trakcie meczu w Arabii Saudyjskiej, sędziowie ostrzygli Waleeda Abdullaha, bramkarza drużyny Al-Shabab, który wybiegł na boisko z irokezem. Wcześniej władze wyznającej ortodoksyjną odmianę islamu kraju wprowadziły listę zakazanych „nieislamskich” fryzur.
    źródło: BBC
    tvp.info

Legionista
    kurde ich cyrk ich małpy. Jedziesz kasować szmal jakiego nikt ci nie da, na pustynie, do serca Islamskiego świta to chyba można przestrzegać ich zasad ? Szczególnie, że chodzi o fryzurę czy alkohol, a nie o zmianę wiary czy oddanie żony do jakiegoś haremu ... Najął się jeden z drugim za psa to niech szczeka ...

Legionista
    Co z naszym cyrkiem i naszymi małpami ?
    Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa tęczową szarańczę !

Domyślam się, że te araby głupie nie są i skoro rozwiązali kontrakt z powodów dyscyplinarnych, to Carlitos może pożegnać się z tymi milionami na koncie.

Legionista
    nie, no za porozumieniem stron, to sam musiał by się zgodzić/zrzec przysługujących mu pieniędzy, a w to jakoś ciężko mi uwierzyć

Legionista Awatar Jestem
    Ja bym go wziął z powrotem, pod warunkiem, że nie będzie stawiał wygórowanych warunków finansowo-organizacyjnych - nawet na pół roku by się przydał, nawet na ławie i nawet na ostatnie 20 minut w prawie każdym meczu
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Tomi
    W klubie nie chcą go z powrotem. Chyba nikt nie jest zaskoczony.

https://twitter.com/UEFAComPiotrK/st...211627009?s=19

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Cytat Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
    W klubie nie chcą go z powrotem.
    I całe szczęście.
    Jedyne kto żałuję to sprzedawcy w Vitkacu.

Legionista Awatar R.
    I całe szczęście.
    Jedyne kto żałuję to sprzedawcy w Vitkacu.
    Fakt, co tam 40 bramek w 74 meczach Ekstraklasy. Tragiczny piłkarz.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Niepasujący do silnego, zbilansowanego teamu. Naprawdę chcemy znowu rozpętywać tą samą dyskusję co kilka miesięcy temu?

Legionista Awatar Bootleg
    Dobry trener potrafiłby wykorzystać takiego gościa... zresztą to nie pierwszy raz... Sa, Kazaishvili, Trickovski każdy z nich miał odpowiednie umiejętności czysto piłkarskie aby grać w Legii... niestety trenerzy nie bardzo potrafili wpasować ich do zespołu...
    Always look on the bright side of life!

To jeszcze wskaż mi jakikolwiek mój post gdzie watpilem w jego umiejętności piłkarskie.
    No właśnie.

Piłkarsko to jest gość 158 razy lepszy niż (uwaga) Luquinhas. Niestety jemu zmadrzenie nie grozi, dwa gole Górnikowi i dwa gole jakimś pastuchom z Giblartaru spowodowały, że jeszcze chwila i by się domagał złotej piłki dla siebie. I to jest to co miałem mu do zarzucenia. A fakt faktem na początku sezon wyglądał tak sobie. A skoro to forum słynie z konsekwencji czyt. Pozbywamy się piłkarzy w słabszej formie natychmiast tak jak zrobiono to tutaj z Malarzem i z w/w powodów należało to zrobić z Carlitosem.

Dobry piłkarz, 158 razy lepszy niż Luquinhas ale też 158 razy gorszy od kilku takich co w ostatnich latach mieliśmy w tej drużynie.

A tak cóż... Wygląda, że będzie pół roku przerwy od piłki albo jakiś menago go wcisnie w doły mlsu.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 29-12-2019 o 02:57

edit: literówka.

Legionista
    Czy reprezentacja Szwecji ma słabego trenera, gdyż ten nie próbował wpasować Zlatana?Widocznie tak jak Vuko uznał, ze wazniejsze jest stworzenie dobrze funkcjonującej drużyny.Stwierdzenie, że dobry trener by sobie poradzil z Carlitosem jest wyjątkowo głupie.Vuko zaczął budować od podstaw, i już wtedy hiszpanski klocek nie pasował do całości.Być może za pół roku, rok, taka sytuacja by nie wadziła, ale na tym etapie uważał inaczej ( co by oznaczało, ze Vuko nie jest głupi).Pewną wskazówką jest opinia o Kucharczyku - on też był latem niepożądany w szatni, choć trener nie wyklucza, że jeszcze będą współpracować.
    ...

Legionista Awatar R.
    To jeszcze wskaż mi jakikolwiek mój post gdzie watpilem w jego umiejętności piłkarskie.
    No właśnie.

Piłkarsko to jest gość 158 razy lepszy niż (uwaga) Luquinhas. Niestety jemu zmadrzenie nie grozi, dwa gole Górnikowi i dwa gole jakimś pastuchom z Giblartaru spowodowały, że jeszcze chwila i by się domagał złotej piłki dla siebie. I to jest to co miałem mu do zarzucenia. A fakt faktem na początku sezon wyglądał tak sobie. A skoro to forum słynie z konsekwencji czyt. Pozbywamy się piłkarzy w słabszej formie natychmiast tak jak zrobiono to tutaj z Malarzem i z w/w powodów należało to zrobić z Carlitosem.

Dobry piłkarz, 158 razy lepszy niż Luquinhas ale też 158 razy gorszy od kilku takich co w ostatnich latach mieliśmy w tej drużynie.

A tak cóż... Wygląda, że będzie pół roku przerwy od piłki albo jakiś menago go wcisnie w doły mlsu.
    Twoje pierdolenie momentami przebija największych pokemonów w historii tego forum.

Legionista Awatar Skw_
    Twoje pierdolenie momentami przebija największych pokemonów w historii tego forum.
    To po co z nim dyskutujesz?

Cytat Zamieszczone przez Skw_ Zobacz posta
    To po co z nim dyskutujesz?

Legionista Awatar Budyń_70
    Carlitos szuka nowego klubu. Ma oferty z trzech kontynentów

Carlitos na początku września przeszedł z Legii do klubu Al-Wahda ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Choć podpisał trzyletni kontrakt, to na Bliskim Wschodzie nie wytrwał nawet do końca 2019 roku. Umowa została rozwiązana na wniosek piłkarza.

Według "Super Expressu" hiszpański napastnik ma oferty z trzech kontynentów. Zabiegają o niego m.in. brazylijskie Corinthians i chiński drugoligowiec Guizhou Zhicheng. 29-latek wolałby jednak kontynuować karierę w Europie.

Carlitos ma jednak problem - w bieżącym sezonie bronił już barw dwóch klub z lig grających systemem jesień-wiosna. Zgodnie z przepisami nie może zagrać w trzecich tak zorganizowanych rozgrywkach. Z tego powodu Hiszpana najprawdopodobniej czeka półroczna przerwa w grze. Najbliższe miesiące spędziłby na treningach z nowym klubem, w którym zagrałby dopiero w przyszłym sezonie.

Niewykluczone, że Carlitos wróci do Hiszpanii. Kontrakt obowiązujący od przyszłego sezonu chcą z nim podpisać trzy kluby: Mallorca (obecnie Primera Division) oraz Elche i Malaga (Segunda Division). Na horyzoncie są też oferty z Grecji.

https://www.meczyki.pl/newsy/carlito...entow/132924-n

Legionista Awatar R.
    Żewłakow odszedł z Zagłębia. Patrząc na komentarze to raczej tam za nim nie tęsknią.

Uprawnienia umieszczania postów