Strona 203 z 207 PierwszyPierwszy ... 103153193199200201202203204205206207 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,061 do 6,090 z 6184

Wątek: Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Legionista Awatar rey
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Ty za to Kijku tak cudownie czytasz ze zrozumieniem, że gotów jestem zaryzykować tezę, że choćby nie dostrzegasz tego, że ja nawet nie porównuje nigdzie "Luqocostam" i Guilherme jako piłkarzy a jednego i drugiego jako nowych piłkarzy w Legii. I tak jak nie mam najmniejszego problemu by powiedzieć, że na dziś Guilherme, 28 letni zawodnik Maltyacostam jest lepszym piłkarzem, czy bije na głowę jeśli chodzi o zasługi dla Legii Luqocostam, 23 letniego zawodnika Legii, tak ty żyjesz w krainie w której Guilherme od początku czarował, był strzelcem gola ze Sportingiem, a ta jego 1 bramka i 2 asysty, które często przywołuje, przez półtora roku było wynikiem nieporadności kolegów. Możesz czarować, i wmawiać, że było inaczej, ale Guilherme, 23 letni zawodnik z jakiegoś brazylijskiego klubu krzak potrzebował czasu. Ładowanie Luquinhasa w koszyku "kompromitacja klubu, że kogoś takiego sprowadzili" jest niepoważne i nie ma nic wspólnego z merytoryką, którą lubisz przywoływać . A jak ktoś uważa, że Luquinhas ma potencjał to automatycznie klęczy, też bardzo merytoryczne. Nie wiem gdzie będzie Luquinhas w wieku 28 lat, uważam, że ma potencjał być co najmniej w 5 drużynie Turcji, jestem świadom tego, że masa zawodników o większym potencjale potrafiła zniknąć, dostrzegam i doceniam rolę Vukovicia w tym, że ten do tego co pokazywał na początku dołożył liczby, dostrzegam jego mankamenty. Nie mam problemów z przyjęciem twojej argumentacji o golu ze Sportingiem jako przykładu sprzedania się w meczach z dobrym rywalem i dołożenia cegiełki do tego co najważniejsze czyli sukcesów piłkarskich a nie transferowych klubu. Ale jak jednego dnia czytam o golu ze Sportingiem jako markerze umiejętności, by potem dostać tekst typu Wolski>Luqiunhas w sytuacji gdy Wolski nie zagrał żadnego meczu w pucharach, wygrywał jedynie puchary Polski, odbił się od zagranicy w sposób brutalny i dodatkowo jest chodzącą kontuzją, to jak można traktować te twoje zdania wielokrotnie złożone na poważnie i doszukiwać się w nich merytoryki?
    Cieszę się, że Ci się chce
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
    Za długa i za bardzo merytoryczna odpowiedź dla kijka.
    To że za długa to fakt i masz racje ale merytoryki tu nie ma wcale. Każdy ma swoje racje i tyle. Wiadomo że zakochana w Mioduch gawiedź będzie robić że mnie wariata, no trudno.
    Przeżyje.

Ponieważ przyjebales się do tego "Wolskiego>Lucostam" to wyjaśnię jeszcze raz. Nie widzę żadnych poważnych argumentów piłkarskich jakoby Lucostam był lepszym piłkarzem od Wolskiego. Jak mam dwóch gości o zbliżonych umiejętnościach zawsze będę wolał polskiego piłkarza. I dodam także po raz kolejny: Wolskiego nie lubię i niech gnije w piekle za uciszanie trybun po golu u nas meczu z Korona kiedyś stadionu w ostatniej kolejce.

Co nie zmienia faktu, że nie widzę między nimi jakościowo żadnej różnicy.

A już porównywanie go jak to się tu ostatnio pojawiło do Vadisa to poważna choroba psychiczna.

Jedyna jego jakaś tam poprawna gra Lucostam miała miejsce dopiero wtedy, kiedy Vukovic przesunął go do środka. O tym wszyscy przypadkowo milczą. zaskujace
    Natomiast każdy występ na skrzydle Lucostam kompromituje go coraz bardziej. Na skrzydle jest 4 do grania po Wszolku, Novikovasie, Vesovicu a w środku gra tylko dlatego, że obecnie na 10 nie mamy nikogo do grania bo Gwilia 10 też nie jest.
    Właśnie na tym polega problem, że jaracie się tym Lucostam jak szczerbaci sucharami... Z biedy w naszej ofensywie. I na 10 i na 9. Gdybyśmy mieli powazna 10 to fakt byłby taki Lucostam 4ty na skrzydło 2 na 10. Czyli generalnie odgrywałby tak sama ważna rolę w tej drużynie jak Agra czy Nagy.
    Ale rozumiem, że istnieje jakieś zapotrzebowanie na chwalenie transferów. "udane okienko transferowe" i takie tam.

Ps. Tak wiem teraz napiszesz (już po raz 6) "A Boguś pomaga muzeum polin"
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 04-12-2019 o 22:18
    #teamVuko (zanim to było modne)

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Ps. Tak wiem teraz napiszesz (już po raz 6) "A Boguś pomaga muzeum polin"
    Nie, już mi wytłumaczyłeś, że to robi jego kancelaria więc się nie liczy, a on tam ma gówno do gadania, jedynie odcina kupony, żeby mieć na tęczowe radio i jeżdżenie z murzynami po Kongo gdzie palą afgańskie flagi.

A jako, że Guilherme zawsze lubiłem, to z perspektywy czasu cieszę się, że przez ten swój bombowy początek w Legii rywalizował z Aleksandrovem i Ojamą, bo byłby nie wiadomo który na skrzydło i jeszcze odpalony po sezonie.

Żeby nie było, że nic nie wyciągam z twoich merytorycznych zdań wielokrotnie złożonych, to do kajecika na teraz zapisuję, że 2g+6a obcokrajowca < 1g+1a polskiego piłkarza, zresztą i tak bramki i asysty nie są argumentami piłkarskimi. Pzdr

Legionista Awatar Chmielo
    Zabawne, bo to samo można napisać o Radoviću, który na skrzydle regularnie kopał się w czoło, a w dodatku większość akcji kończył firmowym padolino irytując trenerów i kibiców. Dzięki Bogu, że na ławce mieliśmy wtedy wizjonera Maciusia Skorżę, tego od dwóch defensywnych pomocników co mecz, który będącego na wylocie Serba przesunął do środka. Jakoś nikt mu z tego tytułu pomników nie stawiał.
    A Melanż Trwa...

Nie, już mi wytłumaczyłeś, że to robi jego kancelaria więc się nie liczy, a on tam ma gówno do gadania, jedynie odcina kupony, żeby mieć na tęczowe radio i jeżdżenie z murzynami po Kongo gdzie palą afgańskie flagi.
    Nie przypominam sobie abym pisał cos o odcinaniu kuponów ani, że ma gówno do gadania ale zaraz mi zapewnie powiesz gdzie.

Na co on wydaje swój hajs tego nie wiem i jest to mi obojętne.
    O jego waflowaniu się ze Stanowskim mam wrażenie już Ci pisałem i co o tym sądzę.

A jako, że Guilherme zawsze lubiłem, to z perspektywy czasu cieszę się, że przez ten swój bombowy początek w Legii rywalizował z Aleksandrovem i Ojamą, bo byłby nie wiadomo który na skrzydło i jeszcze odpalony po sezonie.
    Zapomniałeś zapewne przypadkowo a nie całkowicie celowo o wielu meczach na lewej obronie czy też na 10.

Żeby nie było, że nic nie wyciągam z twoich merytorycznych zdań wielokrotnie złożonych, to do kajecika na teraz zapisuję, że 2g+6a obcokrajowca < 1g+1a polskiego piłkarza, zresztą i tak bramki i asysty nie są argumentami piłkarskimi. Pzdr
    Tak z ciekawości ile z tych 2 goli i 6 asyst ma na grając na skrzydle a ile w środku? Przypominam był ściągany jako skrzydłowy, wielokrotnie oglądany (tak przynajmniej twierdzą w klubie). (jak jeszcze rozbijesz to na poszczególnych rywali to zapewne domyślisz się do czego pije)
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 04-12-2019 o 23:41

Przypominam był ściągany jako skrzydłowy, wielokrotnie oglądany.
    Ale ja oceniając go mam w dupie czy był oglądany, losowany czy sam przyjechał i przystawił pistolet do skroni nakazując zakontraktowanie się. To, że Bungebunge wygadywał jakieś farmazony o oglądaniu Vadisa, a ja swoją opinie jasno o Vadisie wyraziłem nie oznacza, że mam nad łóżkiem fotkę Bungebunge wielbiąc go za jego oko i wierząc, że on został wyskautowany a nie sprowadzony przez trenera, który go znał z Belgii. Wkręciłeś sobie tą faze o zdjęciach Mioduskiego i klęczeniach i teraz mi będziesz udowadniał, że tak jak ty oceniasz zawodnika przez pryzmat prezesa za którego przychodził tak ja robię to samo. Uważam, że Luquinhas jest dobry, Rocha, Agra czy Obradović są chujowi. To, że uważam, że Luquinhas jest dobry nie znaczy, że uważam dział sportowy/skautów w klubie za dobrych. Wręcz przeciwnie. To, że uważam letnie okienko za dobre, nie znaczy, że wyczekuję zimowego ze spokojem.

Tak z ciekawości ile z tych 2 goli i 6 asyst ma na grając na skrzydle a ile w środku?
    Sugerujesz, że jak mu odejmę te zrobione grając na skrzydle to nagle na środku będzie wypadał blado przy środkowym Wolskim?

Zapomniałeś zapewne przypadkowo a nie całkowicie celowo o wielu meczach na lewej obronie czy też na 10.
    Jeden przyszedł na skrzydło ale gra na 10 więc można go za to zaatakować, ale drugi przyszedł na skrzydło, rzucali go po całym boisku więc można zaatakować tym...mnie. Radović przyszedł na skrzydło, swój szczyt osiągnął grając na 10 więc Miro Hvala za sve. Jędrzejczyk zaczynał na PO, skończył na środku, szacun Artur! Wybacz, ale dla mnie to jest za duży matrix.

Sugerujesz, że jak mu odejmę te zrobione grając na skrzydle to nagle na środku będzie wypadał blado przy środkowym Wolskim?
    Sugeruję, że jedynie jakakolwiek jego przyzwoita gra na środku to tylko i wyłącznie zasługa Vukovica, który go tam wystawił.

Czepiasz się tego Wolskiego bo o nim napisałem ale również pisałem o kilku innych z większym natężeniem niż o Wolskim. Ciekawe czemu o nich nie wspominasz, czyżby dlatego, że na ich tle już by nie było tak pięknie?

----

Transfer Lucostam przed transferowa wtopa kolejna Kucharskiego ratuje fakt, że cała zasługa w Vukovicu tego, że go wystawia w środku. Jakoś strasznie cichutko o tym na forum. Ciekawe dlaczego. Gdyby nie to to byłaby kolejna wtopa Kucharskiego i jego ekipy.

Ps. Jak już jesteś taki zbzikowany na punkcie liczb piłkarzy to możesz mi przypomnieć swojja opinie o Szymańskim, który w zasadzie kompletnie tych liczb nie miał.
    Serio nie pamiętam a jestem ciekawy czy Wolski z 1golem i 1 asysta chujowy ale Szymański z takimi liczbami już zajebisty czy też chujowy?
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 05-12-2019 o 00:52

Legionista
    Kijek co Ty pierodolisz to głowa mała..

To Vuko wychodzi za niego na boisko? Steruje nim padem?
    Pisanie, że gość był beznadziejny na skrzydle to też nieprawda, bo od początku pokazywał, że ma to "cos", tylko po prostu nie robił liczb.
    Teraz je robi i chwała mu. Nie wiem co chcesz mu odebrać. Rozumiem, że wszystko co dobre w swojej karierze Radovic zawdzięcza Skorzy? Powinien mu oddać dolary zarobione w Chinach?

Btw, to ja pisałem o Luquinhasie na "10", jak pojawiły się plotki o Wszołku, zanim Vukovic to zrobił na murawie. Może po prostu wchodzi na forum, ściągnął mój pomysł i to mi powinien dziękować on, Luqi i Kucharski?

Legionista Awatar so(L)dier
    Kijek tyle że z tego co, OBIEKTYWNIE patrząc, można tutaj zauważyć to nikt nie umniejsza Vuko przesunięcia Luquinhasa na 10. Ba, nawet chwalą go za to. A Luquinhas na 10 gra dobrze. Nie jest Messim czy innym super ofensywnym pomocnikiem, ale gra dobrze. Tylko tyle i aż tyle.
    Po okresie ujni w ofensywie i kreowaniu akcji, ociężałej Legii nieudolnie próbującej rozgrywać atak pozycyjny, mamy w końcu ożywienie, czasami nawet miłą dla oka klepkę, ekstraklasową tikitakę, Legię wygrywającą zdecydowanie (tak wiem z leszczami, ale mimo wszystko jest jakiś progres). I na prawdę widać w tym zasługę Vuko, widać w tym dobrą grę Luquinhasa. I nikt nie musi trzymać plakatów jakiegoś błazna w lokach aby przyznać coś takiego

Legionista
    2 tygodnie temu graliśmy w 10 jak Vuko wystawiał Luquinhasa na 10tce. Teraz się okazuje, że jednak gra poprawnie i to dzięki Vuko.

Niezła ewolucja poglądów.
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Cytat Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
    2 tygodnie temu graliśmy w 10 jak Vuko wystawiał Luquinhasa na 10tce. Teraz się okazuje, że jednak gra poprawnie i to dzięki Vuko.

Lepiej bym tego nie podsumował.
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta

Kolejny co nie umie czytac.

Sugeruję, że jedynie jakakolwiek jego przyzwoita gra na środku to tylko i wyłącznie zasługa Vukovica, który go tam wystawił.

Czepiasz się tego Wolskiego bo o nim napisałem ale również pisałem o kilku innych z większym natężeniem niż o Wolskim. Ciekawe czemu o nich nie wspominasz, czyżby dlatego, że na ich tle już by nie było tak pięknie?

----

Transfer Lucostam przed transferowa wtopa kolejna Kucharskiego ratuje fakt, że cała zasługa w Vukovicu tego, że go wystawia w środku. Jakoś strasznie cichutko o tym na forum. Ciekawe dlaczego. Gdyby nie to to byłaby kolejna wtopa Kucharskiego i jego ekipy.

Ps. Jak już jesteś taki zbzikowany na punkcie liczb piłkarzy to możesz mi przypomnieć swojja opinie o Szymańskim, który w zasadzie kompletnie tych liczb nie miał.
    Serio nie pamiętam a jestem ciekawy czy Wolski z 1golem i 1 asysta chujowy ale Szymański z takimi liczbami już zajebisty czy też chujowy?
    Polecam przeczytać poniższy post uważnie(chyba jedynie policzyłeś ilość emotek, występień słów gawiedź i klęczeć, żeby określić, czy spełnia twoje wymogi merytoryczności). Żeby ci ułatwić, to pojawia się w nim nazwisko Vuković w odniesieniu do Luqiunhasa.

http://forum.legionisci.com/showthre...72#post1667472

Co do "zbzikowania na punkcie liczb", to staram się używać tego typu łatwo policzalnych argumentów w dyskusji, bo uważam je za bardziej merytoryczne niż zwykłe napisanie "Luquinhas jest lepszy od Wolskiego bo ja tak piszę a jak się nie zgadzasz to klęczysz".

Jeśli chodzi o Szymańskiego to dostrzegam jego mankamenty liczbowe, aczkolwiek wg TM miał w zeszłym sezonie 2g+7a w ekstraklasie, czyli jednak lepiej niż Wolski w poprzednim i obecnym łącznie(2g + 1a). Nie wydaje mi się, żebym był jakimś jego wielkim psychofanem na forum w czasach gdy tu grał. Nie płaczę po nim, i jeśli mnie pytasz czy gdybym miał możliwość anulować jego transfer do Rosji przy równoczesnym braku transferu Luquinhasa to bym tego nie zrobił. Sprzedanie Szymańskiego za +5 i zastąpienie go PRZEZ VUKOVICIA Luqiunhasem uważam za ruch na plus.

Warto też dodać, że rzeczony Sebix, który grał dlatego, ponieważ Excel musiał się zgadzać, jest tam czołową postacią. W rozgrywkach z Zenitem, Loko, Krasnodarem, a jak wiadomo liga rosyjska>liga turecka.
    A Melanż Trwa...

Napisałeś post, myślę sobie a zapytam o to czy o tamto ale jak przeczytałem to zdanie poniżej to już nie mam więcej pytan
    . Sprzedanie Szymańskiego za +5 i zastąpienie go PRZEZ VUKOVICIA Luqiunhasem uważam za ruch na plus.
    Pozdrawiam

Ps. Nie twierdzę, że byłeś jego psuchofanem, bo zwyczajnie nie pamiętam Twoich wpisów o nim więc zapytałem o Twoja opinie. Teraz już wiem i ok.

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Kijek co Ty pierodolisz to głowa mała..
    A dziękuję dziękuję. Polecam tindera.

Rozumiem, że wszystko co dobre w swojej karierze Radovic zawdzięcza Skorzy?
    Ba, sam Radovic w wielu wywiadach tak mówił. Nie wszystko ale bardzo wiele.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 05-12-2019 o 10:12

Legionista
    A dziękuję dziękuję. Polecam tindera.
    Mówisz, że więcej takich ananasów tam znajdę..?

Nie rozumiem kompletnie do czego starasz się pić w kwestii Luquinhasa. No Vukovic znalazł mu nową pozycję na której okazało się, że chłopak lepiej się odnajduje. No i brawa dla Vuko, ale o co chodzi dalej, że ciągle o tym wspominasz? To coś takiego nienormalnego? Od tego są trenerzy.

Mówisz, że więcej takich ananasów tam znajdę..?

Nie interesuje mnie co Ty sobie tam ustawiasz i kogo szukasz.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Nie rozumiem kompletnie do czego starasz się pić w kwestii Luquinhasa.
    Ja chyba to rozgryzłem, Luqi na pewno jeździ Uberem.

Legionista Awatar Somebody
    Trzeba mieć wyjątkowo dużo złej woli, żeby będąc kibicem Legii narzekać na to, że zawodnik odpalił na innej pozycji niż ta, na którą go ściągano. Jeszcze rozumiem gdyby okazało się, że przez to mamy teraz problem ze skrzydłowymi, ale przecież Luquinhas załatał nam dziurę na najważniejszej pozycji, a na bokach i bez niego dajemy sobie radę.

Legionista
    Generalnie nie rozumiem Kijka i całej tej dyskusji, każdy normalny kibic się cieszy że trener przypadkowo lub nie, ale znalazł zawodnikowi pozycję która pozwala temu zawodnikowi pokazać swoje umiejętności z korzyścią dla zespołu. Radovicovi tez ktoś kiedyś zmienił pozycje i facet mógł pokaząć to co potrafi z korzyścią dla Legii i teraz facet przez wielu uważany jest za legendę klubu. Tak już jest, taka robota trenera żeby znajdować zawodnikom pozycje najlepsze dla nich i dla klubu. Patrz Piszczek gdyby nie to że ktoś kiedyś w Niemczech zmienił mu pozycję na boisku, to pewnie teraz nie miałby meczów pożegnalnych w reprezentacji i nie zrobił kariery jaką zrobił na zachodzie. Być może podobnie będzie z Karbonwikiem że zrobi wielka karierę jako LO a nie ŚP.

Po cholerę porównywać zawodników tym bardziej porównywać z zawodnikami których w klubie już nie ma. Czas pokaże czy Luquinhas będzie wspominany przez lata, czy będzie jednym z wielu lepszych lub gorszych którzy się pojawili w tym klubie i jeszcze szybciej zniknęli z Legii.

Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Nieśmiało zauważę, że ponownie w każdym praktycznie temacie zaczyna robić się gnój...
    +1
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 05-12-2019 o 14:16

Legionista Awatar Gabro
    Nieśmiało zauważę, że ponownie w każdym praktycznie temacie zaczyna robić się gnój...
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista
    Nie interesuje mnie co Ty sobie tam ustawiasz i kogo szukasz.
    w żartobliwym tonie odpowiedziałem ZDANIEM na wzmiankę o tinderze, a następnie już na poważnie do meritum.

Co robi Kijek? Odpisuje na żartobliwe zdanie, resztę pomija.
    Ok

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Rozyebany kolejny wątek. Amen.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Rozyebany kolejny wątek. Amen.
    Jak każdym w którym wypowiada się kijek. A tak fajnie było bez niego...
    Janusz z Południowej

Dokładnie. Można było pieprzyc głupoty typu o udanym okienku transferowym bez obawy, że ktoś będzie miał inne zdanie.

Fatalnie, że on wrócił.

Legionista Awatar (L)ukas
    Serio chce się wam z nim dyskutować? Przecież to do niczego nie prowadzi.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Dokładnie. Można było pieprzyc głupoty typu o udanym okienku transferowym bez obawy, że ktoś będzie miał inne zdanie.

Fatalnie, że on wrócił.
    Ty stwierdziłeś że okienko jest chujove i na siłę próbujesz udowadniać że jest inaczej chociaż piłkarze co rusz sklejają ci wiadomo co.
    edit: literówka.

Nie bardziej niż Wam Vukovic.

Motorowiec
    Z cyklu: Powroty Kowala

Uprawnienia umieszczania postów