Strona 202 z 207 PierwszyPierwszy ... 102152192198199200201202203204205206 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,031 do 6,060 z 6191

Wątek: Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Motorowiec
    Wchodzę w "fantasy ligę" i widzę, że Broź nie zagrał mi z Wisłą. Szukam po necie a tu jeb:
    Okropny uraz Brozia. Może już nie zagrać w WKS-ie
    24.11.2019 (19:13) | Wojtek Peciakowski

Jak informuje portal gol24.pl Łukasz Broź doznał poważnej kontuzji. Wczoraj, w przeddzień meczu z Wisłą, w sieci pojawiła się informacja, że Broź nie będzie mógł wystąpić w meczu. Teraz wiemy dlaczego.

Łukasz Broź doznał na jednym z treningów poważnej kontuzji - zerwał więzadła krzyżowe w kolanie (przednie i boczne). Sytuacja miała miejsce 3 dni przed meczem. W poniedziałek Broź przejdzie badania, jednak kontuzja jest poważna. Obrońcę czeka co najmniej pół roku przerwy w grze. Stwarza to ryzyko, że świetnie do tej pory prezentujący się 33-latek w barwach Śląska już nie wystąpi, ponieważ jego obecny kontrakt obowiązuje tylko do końca czerwca 2020 roku.

Z sytuacji na pewno nie będzie zadowolony także trener WKS-u Vitezslav Lavicka. Do dyspozycji na prawą obronę ma w tej chwili jeszcze tylko Kamila Dankowskiego, który, delikatnie mówiąc, nie zachwyca formą i uniwersalnego, ale grającego w kratkę, Mariusza Pawelca.

Czy w takim razie zanosi się zimą na awaryjny transfer prawego obrońcy? Kogo widzielibyście w miejscu Brozia w wyjściowej "11" Śląska?

http://slasknet.com/?nr=25884

Legionista Awatar arni87
    ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
    Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Legionista Awatar Tomi
    Cytat Zamieszczone przez arni87 Zobacz posta
    z kim ?
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
    z kim ?
    Nie znasz? Radostin Sranev - były nasz goalkeeper

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Nie znasz? Radostin Sranev - były nasz goalkeeper
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Pewnie kolega Sranko Svitlicy.

Legionista Awatar arni87
    Cytat Zamieszczone przez arni87 Zobacz posta
    Radostinem Stanevem oczywiście, przepraszam to mój błąd, literówka. Nic nie mam oczywiście do naszego byłego bramkarza
    ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
    Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Motorowiec
    Guilherme wczoraj z bramką w wygranym 3:1 pucharowym meczu Yeni Malatyaspor z drugoligowcem Keciorengucu.

0:26

coraz chudszy Awatar Kijek
    #teamVuko (zanim to było modne)

Gintleman Awatar księciuniu
    Dobrze, że nie strzela jakimś ogórkom z Korony (wartość drużyny wg TM: 9,73 mln Euro), tylko kozakom z drugiej ligi tureckiej (wartość drużyny wg TM: 2,68 mln Euro).
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Benek
    Po co zaczynasz ?

Zaraz Ci napiszę, że 3 lata temu strzelił bramkę Sportingowi więc przestań klęczeć.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Szacun, że umiesz korzystać z TM, nie wszystkim jest to dane jak już mieliśmy się okazję przekonać.

Ps. Top3 najlepszych piłkarzy w swoim klubie w zeszłym sezonie w Turcji. Drużyna w zeszłym sezonie na 5. miejscu.

Dzieki Bogu Legia i ekstraklasa jest silniejsza niż jakiś tam Malatayacos i liga turecka.

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    przestań klęczeć.

Mi tylko chodzi o to, że gol zawodnika z TOP3 piątego klubu tureckiej ekstraklasy strzelony w pucharze kraju drugoligowcowi jest fetowany aż dwoma emotkami, tak jakby on sklejał cokolwiek komukolwiek.

Ale w sumie ja też lubię popcorn

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Wiadomo nic nikomu nie skleja a napewno nie bardziej niż gol Vadisa 2.0 na pusta Wisle Kraków albo pachołkom z Kielc.

Ja to wszystko wiem.

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Wiadomo nic nikomu nie skleja a napewno nie bardziej niż gol Vadisa 2.0 na pusta Wisle Kraków albo pachołkom z Kielc.

Ja to wszystko wiem.
    Ale bardziej niż strzelenie korkocośtam z karnego.

My to dobrze wiemy.

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta

My to dobrze wiemy.
    Ty masz coś jeszcze merytorycznego do powiedzenia czy tylko to kopiuj wklej z moich postów? Zaczyna być to irytujące. Powiedz to oszczędzisz sobie czasu na pisanie tego a ja na czytanie i po prostu dodam Cię do tej samej listy na której znajduje się już kilku innych. Myślę że to ułatwi sprawę i tobie i mnie.

My to dobrze wiemy.
    Ty masz jeszcze coś do napisania merytorycznie czy tylko dalej w irytujący sposób będziesz robił kopiuj wklej moje posty? Powiedz to ułatwi Ci to i dodam do tej samej listy gdzie jest już paru i oszczędźi to Tobie czas na pisanie a mi na czytanie.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 04-12-2019 o 14:19

Wydaje mi się, że akurat przypominanie twoich konkretnych wypowiedzi pokazujących, że uzależniasz ocenę od tego kogo, a nie czego dotyczą, jest dość merytoryczne. Ale może coś w tym jest, że jest to niepotrzebne bo każdy to widzi wyraźnie. Przepraszam i postaram się ograniczyć do merytorycznych emotek.

„Merytoryczne emotki” - to mi się podoba

Wydaje mi się, że akurat przypominanie twoich konkretnych wypowiedzi pokazujących, że uzależniasz ocenę od tego kogo, a nie czego dotyczą, jest dość merytoryczne. Ale może coś w tym jest, że jest to niepotrzebne bo każdy to widzi wyraźnie. Przepraszam i postaram się ograniczyć do merytorycznych emotek.
    To jak jeszcze do merytorycznych emotek dorzucisz umiejętność czytania (ze zrozumieniem*) zdań wielokrotnie złożonych to będzie pełnia szczęścia.

Pozdrawiam.

*jak wiadomo niektórzy potrafią korzystać z TM ale już to ich przerasta.

Kijek vel złotówa klęczący przed Bogusiem. Nie przeszkadza mu, że tenże Boguś zatrudnił niejaką Ostrowską i wspólnie doprowadzili do wyjebania nas z pucharow nawet nie na boisku, tylko z błędów formalnych
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Bogus. <3
    Ps. Boguś w Legii Ostrowskiej nie zatrudnial. Ona już w Legii pracowała. Co najwyżej wsadził ja na stanowisko na które się nie nadawała. Ale wiem bycie precyzyjnym to już za wiele dla Ciebie.

Ps2. Ustalcie jak bardzo historycznie możemy się cofać bo pisanie o Gui strzelając Sportingowi źle, wytyka działania Bogusia sprzed 5 lat dobrze. Wyczuwam brak konsekwencji.

Motorowiec
    Po kiego uja wklejałem tu tego Gui'a?

Ty za to Kijku tak cudownie czytasz ze zrozumieniem, że gotów jestem zaryzykować tezę, że choćby nie dostrzegasz tego, że ja nawet nie porównuje nigdzie "Luqocostam" i Guilherme jako piłkarzy a jednego i drugiego jako nowych piłkarzy w Legii. I tak jak nie mam najmniejszego problemu by powiedzieć, że na dziś Guilherme, 28 letni zawodnik Maltyacostam jest lepszym piłkarzem, czy bije na głowę jeśli chodzi o zasługi dla Legii Luqocostam, 23 letniego zawodnika Legii, tak ty żyjesz w krainie w której Guilherme od początku czarował, był strzelcem gola ze Sportingiem, a ta jego 1 bramka i 2 asysty, które często przywołuje, przez półtora roku było wynikiem nieporadności kolegów. Możesz czarować, i wmawiać, że było inaczej, ale Guilherme, 23 letni zawodnik z jakiegoś brazylijskiego klubu krzak potrzebował czasu. Ładowanie Luquinhasa w koszyku "kompromitacja klubu, że kogoś takiego sprowadzili" jest niepoważne i nie ma nic wspólnego z merytoryką, którą lubisz przywoływać . A jak ktoś uważa, że Luquinhas ma potencjał to automatycznie klęczy, też bardzo merytoryczne. Nie wiem gdzie będzie Luquinhas w wieku 28 lat, uważam, że ma potencjał być co najmniej w 5 drużynie Turcji, jestem świadom tego, że masa zawodników o większym potencjale potrafiła zniknąć, dostrzegam i doceniam rolę Vukovicia w tym, że ten do tego co pokazywał na początku dołożył liczby, dostrzegam jego mankamenty. Nie mam problemów z przyjęciem twojej argumentacji o golu ze Sportingiem jako przykładu sprzedania się w meczach z dobrym rywalem i dołożenia cegiełki do tego co najważniejsze czyli sukcesów piłkarskich a nie transferowych klubu. Ale jak jednego dnia czytam o golu ze Sportingiem jako markerze umiejętności, by potem dostać tekst typu Wolski>Luqiunhas w sytuacji gdy Wolski nie zagrał żadnego meczu w pucharach, wygrywał jedynie puchary Polski, odbił się od zagranicy w sposób brutalny i dodatkowo jest chodzącą kontuzją, to jak można traktować te twoje zdania wielokrotnie złożone na poważnie i doszukiwać się w nich merytoryki?

Legionista Awatar Marcino
    Ja Was pogodzę: Gui i Luqi w jednej drużynie, w jednym składzie to byłby to dopiero sztos w ataku.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Motorowiec
    Piotr Mosór na stażu w Osasunie w ramach kursu UEFA Pro:

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Piotr Mosór na stażu w Osasunie w ramach kursu UEFA Pro:

Grubo.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
    Grubo.
    Co by było gdyby nie wciągnął brzucha?

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Bogus. <3
    Ps. Boguś w Legii Ostrowskiej nie zatrudnial. Ona już w Legii pracowała. Co najwyżej wsadził ja na stanowisko na które się nie nadawała. Ale wiem bycie precyzyjnym to już za wiele dla Ciebie.
    Tak czy siak. Klęczysz
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Ty za to Kijku tak cudownie czytasz ze zrozumieniem, że gotów jestem zaryzykować tezę, że choćby nie dostrzegasz tego, że ja nawet nie porównuje nigdzie "Luqocostam" i Guilherme jako piłkarzy a jednego i drugiego jako nowych piłkarzy w Legii. I tak jak nie mam najmniejszego problemu by powiedzieć, że na dziś Guilherme, 28 letni zawodnik Maltyacostam jest lepszym piłkarzem, czy bije na głowę jeśli chodzi o zasługi dla Legii Luqocostam, 23 letniego zawodnika Legii, tak ty żyjesz w krainie w której Guilherme od początku czarował, był strzelcem gola ze Sportingiem, a ta jego 1 bramka i 2 asysty, które często przywołuje, przez półtora roku było wynikiem nieporadności kolegów. Możesz czarować, i wmawiać, że było inaczej, ale Guilherme, 23 letni zawodnik z jakiegoś brazylijskiego klubu krzak potrzebował czasu. Ładowanie Luquinhasa w koszyku "kompromitacja klubu, że kogoś takiego sprowadzili" jest niepoważne i nie ma nic wspólnego z merytoryką, którą lubisz przywoływać . A jak ktoś uważa, że Luquinhas ma potencjał to automatycznie klęczy, też bardzo merytoryczne. Nie wiem gdzie będzie Luquinhas w wieku 28 lat, uważam, że ma potencjał być co najmniej w 5 drużynie Turcji, jestem świadom tego, że masa zawodników o większym potencjale potrafiła zniknąć, dostrzegam i doceniam rolę Vukovicia w tym, że ten do tego co pokazywał na początku dołożył liczby, dostrzegam jego mankamenty. Nie mam problemów z przyjęciem twojej argumentacji o golu ze Sportingiem jako przykładu sprzedania się w meczach z dobrym rywalem i dołożenia cegiełki do tego co najważniejsze czyli sukcesów piłkarskich a nie transferowych klubu. Ale jak jednego dnia czytam o golu ze Sportingiem jako markerze umiejętności, by potem dostać tekst typu Wolski>Luqiunhas w sytuacji gdy Wolski nie zagrał żadnego meczu w pucharach, wygrywał jedynie puchary Polski, odbił się od zagranicy w sposób brutalny i dodatkowo jest chodzącą kontuzją, to jak można traktować te twoje zdania wielokrotnie złożone na poważnie i doszukiwać się w nich merytoryki?
    Za długa i za bardzo merytoryczna odpowiedź dla kijka.
    Janusz z Południowej

Uprawnienia umieszczania postów