Strona 200 z 209 PierwszyPierwszy ... 100150190196197198199200201202203204 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,971 do 6,000 z 6251

Wątek: Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    W naszej "mocnej" lidze w 29 meczach strzelił dwie bramki i zaliczył trzy asysty. Teraz będąc wolnym, trzydziestoletnim piłkarzem (a w zasadzie "piłkarzem") nie znalazł zatrudnienia w żadnym sensownym, półsensownym ani bezsensownym klubie. Co więcej, Włosi dbający o jakość pizzy nie zatrudnili go nawet do jej rozwożenia, bo z taką skutecznością, celnością, refleksem i techniką zgubiłby ją po drodze, a w najlepszym wypadku przywiózł zimną. Jedyne miejsce, gdzie się nad nim zlitowali to czwarta (!!) liga włoska.

I nie wyjeżdżaj z tekstem o dyskusjach spod budki z piwem, bo każdy z jej bywalców ma na tyle pojęcia o piłce, że nie kupiłby takiego ogóra ani nawet nie dopuścił go do wspólnej konsumpcji, bo by potłukł butelki.
    gdzie pijasz piwo Księciuniu? Chętnie wpadnę tam na szybkiego browarka, podyskutować z tymi specami
    jako całokształt typ się nie sprawdził, najczęściej irytował - ja tego nie podważam, ale pewne umiejętności miał po prostu i nie ma co zakłamywać rzeczywistości. Jak wytłumaczysz w ogóle ten jego sezon w ruskiej?

Gintleman Awatar księciuniu
    Oglądałem go w lidze polskiej, a nie rosyjskiej i żadnych umiejętności nie widziałem – nie ma co zakłamywać rzeczywistości.
    W Rosji -40’C to nie mróz, 40% to nie wódka, więc może i 40 minut bezczynności w jednej połowie meczu to nie lebiega - to nie kraj, to stan umysłu
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

U nas w lidze potrafią się sprawdzić Hiszpanie z 3 czy tam 4 ligi, także tym bardziej taki Pasquato mógł się pokazać. Coś nie wyszło, trudno.

Legionista Awatar arni87
    Arkadiusz Piech rozpoczął treningi z pierwszoligową Odrą Opole.
    ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
    Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Chmielo ma słabość do ligi wloskiej, a zwłaszcza do Juve trzeba mu to wybaczyć
    Coś w tym jest.
    A Melanż Trwa...

coraz chudszy Awatar Kijek
    To co dziś wyrobił Malarz w Zabrzu, nie mam pytan.

"stary to dopiero będę".
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Legionista Awatar arni87
    Arkadiusz Piech piłkarzem Odry Opole.
    ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
    Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Legionista Awatar MarioWOLF
    Brazylijczyk Guilherme jest jednym z najlepszych piłkarzy ligi tureckiej. W ośmiu spotkaniach zdobył już 4 bramki i zanotował 5 asyst.
    W zimie może trafić do znacznie lepszego klubu.

P.S. Wg naszego zarządu nie był wart 550 tys euro rocznych poborów

Do tego bardzo dobry zeszły sezon.

Pamiętam wpisy na forum jak odchodził, że żadna strata.

Czekam, aż może w siodmym okienku jaśnie Pana Dariusza uda mu się sprowadzić chociaż w połowie tak wartościowego, kreatywnego pomocnika jak Gui.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 22-10-2019 o 23:12

Legionista
    Ciekawe, że u nas słynął z innych dobrych rzeczy niż liczby a tu proszę jak w Turcji szaleje.

Legionista Awatar R.
    Ależ wy macie krótką pamięć. Fajnie, że teraz dobrze gra tylko co z tego? Jego ostatnie pół roku w Legii to był dramat, może kilka niezłych spotkań. Inna kwestia to to, że on tutaj nie chciał zostać co pewnie wiązało się pponiekąd z jego grą w końcówce w Legii.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Runi
    Pewnie i nikt by nie płakał po Gui gdyby został zastąpiony przynajmniej porównywalnym zawodnikiem , a nie jakąś tandetną podróbką.

Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Pewnie i nikt by nie płakał po Gui gdyby został zastąpiony przynajmniej porównywalnym zawodnikiem , a nie jakąś tandetną podróbką.
    Zgadza się , logiczne rozumowanie. Gdyby Vadis został zastąpiony porównywalnym zawodnikiem też by nikt po nim nie płakał. A tak to przyszedł gwiazdor 4 ligowego klubu z Włoch- Pasquato.

Legionista Awatar Chmielo
    Przecież przyszedł po dobrym sezonie w lidze rosyjskiej, która jest silniejsza od naszej. Z 5 golami i 8 asystami wyglądał na sensowną opcją.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Guilherme przez większość czasu w Legii super. Ale były długie okresy, gdy irytował mocno. Oczywiście teraz byłby zbawieniem. Ale płakanie po nim, bo w innym klubie gra lepiej... Po Trickovskim to by chusteczek zabrakło.

Legionista Awatar Benek
    Po cichu trzeba liczyć, że Luquinhas też odpali jak kiedyś Gui. Patrząc na liczby to początek mają podobny czyli beznadziejny
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Patrząc na liczby to w ogóle nie ma co porównywać. Gui zagrał przez pierwsze pół roku 2 mecze.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Patrząc na liczby to w ogóle nie ma co porównywać. Gui zagrał przez pierwsze pół roku 2 mecze.
    Porównuję liczby a nie miesiące pobytu w Legii. Gui po kontuzji w 30 spotkaniach zdobył 1 bramkę i miał dwie asysty.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar Marcino
    Jeden potrzebuje dwóch spotkań, inny dwóch okresów przygotowawczych by zacząć robić robotę i dobre wrażenie. Ja bym brazyliano nie skreślał. Sceptyczny natomiast jestem do grajka z Jagiellonii
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista
    Akurat ten z Jagiellonii będzie irytujący, ale liczby będzie robił. Taki typ. I teraz który lepszy ? Fajnie wyglądający na boisku, ale nie dający nic drużynie Luqi, czy wkurzający, niewalczący i niedokładny Litwin z golami i asystami.

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Akurat ten z Jagiellonii będzie irytujący, ale liczby będzie robił. Taki typ. I teraz który lepszy ? Fajnie wyglądający na boisku, ale nie dający nic drużynie Luqi, czy wkurzający, niewalczący i niedokładny Litwin z golami i asystami.
    Lepszy będzie Wszołek, tak coś czuję. Ten transfer jest z duchem Leśnego, więc może być dobrym ruchem
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista
    A o Wszołku nie wspomniałem, bo to się rozumie samo przez się. Silny, dosyć szybki, doświadczony, ogarnięty taktycznie. Umie grać w piłkę, cyferki są kwestią czasu.

Legionista Awatar tomla
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Po cichu trzeba liczyć, że Luquinhas też odpali jak kiedyś Gui. Patrząc na liczby to początek mają podobny czyli beznadziejny
    Za czasów Gui drużyna grała ciut lepiej , więc przy beznadziejniej grze obecnego zespołu raczej takie sobie porównanie. Fakt , że Luqi nie strzela bramek ale sytuacje już kreuje. Podczas meczu z Lechem powinien mieć dwie asysty , lecz to nie jego wina że koledzy zje..li. Było jeszcze kilka takich meczy gdzie wypuszczał na setki kolegów.

Legionista
    Jeszcze więcej było meczów, gdzie koledzy wypuszczali na setki jego.Z 5 bramek już powinien włożyć.

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Jeszcze więcej było meczów, gdzie koledzy wypuszczali na setki jego.Z 5 bramek już powinien włożyć.
    Może 5 nie, ale 2 to minimum przyzwoitości. Mi osobiście podoba się bardzo jak ten gość presuje. Z tego na przykład padła bramką z Cracovia. Ogólnie transfer na plus.

Legionista Awatar MarioWOLF
    Po odejściu z Legii bardzo dobrze radzi sobie również Valeri Kazaiszwili. Gruzin jest czołowym zawodnikiem amerykańskiej MLS.

W Legii trafił na bardzo mocną konkurencję na pozycji ofensywnego pomocnika (Odjidja, Radović, Hamalainen), ale w tym momencie uważam, że byłby gwiazdą naszej ligi. Właśnie kończy mu się kontrakt

Cytat Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta
    Po odejściu z Legii bardzo dobrze radzi sobie również Valeri Kazaiszwili. Gruzin jest czołowym zawodnikiem amerykańskiej MLS.

W Legii trafił na bardzo mocną konkurencję na pozycji ofensywnego pomocnika (Odjidja, Radović, Hamalainen), ale w tym momencie uważam, że byłby gwiazdą naszej ligi. Właśnie kończy mu się kontrakt
    "Oczywiście, że jestem rozczarowany. (...) Nowy trener, Jacek Magiera, od początku miał ze mną jakiś problem. Na wstępie oznajmił: Nie ja cię sprowadzałem do klubu, mam inną wizję zespołu" - stwierdził Kzaiszwili, kwitując swoją wypowiedź stwierdzeniem, że najwidoczniej z jakichś powodów nie pasował trenerowi Legii.

"Mam pewne przemyślenia w tej kwestii, ale zostawię je dla siebie" - dodał piłkarz na łamach "PS".

Legionista Awatar Stout
    Bardzo ciekawy wywiad z Bartkiem Bereszynskim.
    https://www.przegladsportowy.pl/pilk....co/KQO3lIBPUB
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Kolejny bardzo dobry mecz Malarza.

"stary to dopiero będę".

Legionista
    Dominik asysta, a Rzeźnik brameczka ech żeby tak Legia kogoś pojechala

Uprawnienia umieszczania postów