Strona 198 z 198 PierwszyPierwszy ... 98148188194195196197198
Pokaż wyniki od 5,911 do 5,920 z 5920

Wątek: Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    No i po to zrobili transakcje typu Jędrzejczyk plus paru innych, żeby się odbić. Od tego czasu występują tam regularnie, także śmiało można ocenić ten transfer jako awans sportowy tj. mocniejsza liga plus gra w Europie.

I co z tego, że w Groznym się nie udało? Na tamten moment były to transfery gotówkowe, a obaj byli aktywnymi reprezentantami Polski i szli tam grać. Po dobrych meczach zawodnicy dostawali Mercedesy jako premie. Później się zesrało, no ale sorry... w lidze z klubami z Moskwy, Zenitem plus kilkoma innymi ośrodkami z ambicjach typu Rostów, Kazań itp. miejsce w pierwszej 5-tce to nie taka oczywistość.

Jedynie Gola można byłoby porównać z Kucharczykiem i jego obecną sytuacją. Solidny ligowiec, który odchodzi bez żalu (akurat to był transfer gotówkowy), bez szans na grę w kadrze.

W jakim celu wyciągasz ten absurdalny wątek Dudelange?
    Nie wiem co starasz się udowodnić, Kuchy przeszedł do porównywalnego klubu co Jędza, Rybus czy Gol (średniaki w lidze rosyjskiej) takie są po prostu fakty. Dla mnie jak już to pozytywna weryfikacja. A trzeba dodać, że długo szukał bez menadżera i z kontuzją. Taka jest rzeczywistość z naszej ligi o ile nie jest się graczem perspektywicznym trafia się do ligi tureckiej lub rosyjskiej (i to mówię o czołowych klubach). Zobaczmy gdzie jest Pazdan, gdzie jest Gui gdzie są inni. Czy średniak 6 ligi w Europie to jest negatywna weryfikacja? Zawodnika będącego maksymalnie na poziomie Górnika Zabrze ?

Kuchy trafił do klubu z niezła ofensywą i słabą defensywą. Już jest pierwszym rezerwowym, mimo kontuzji i późnego dołączenia do drużyny. O ile zdrowie dopisze jestem pewien, ze da radę.

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Roar Zobacz posta
    Nie wiem co starasz się udowodnić, Kuchy przeszedł do porównywalnego klubu co Jędza, Rybus czy Gol (średniaki w lidze rosyjskiej) takie są po prostu fakty. Dla mnie jak już to pozytywna weryfikacja. A trzeba dodać, że długo szukał bez menadżera i z kontuzją. Taka jest rzeczywistość z naszej ligi o ile nie jest się graczem perspektywicznym trafia się do ligi tureckiej lub rosyjskiej (i to mówię o czołowych klubach). Zobaczmy gdzie jest Pazdan, gdzie jest Gui gdzie są inni. Czy średniak 6 ligi w Europie to jest negatywna weryfikacja? Zawodnika będącego maksymalnie na poziomie Górnika Zabrze ?

Kuchy trafił do klubu z niezła ofensywą i słabą defensywą. Już jest pierwszym rezerwowym, mimo kontuzji i późnego dołączenia do drużyny. O ile zdrowie dopisze jestem pewien, ze da radę.
    Chętnie się do tego odniosę, ale dopiero po tym, jak odpowiesz mi na pytanie związane z Rzeźniczakiem w moim ostatnim poście skierowanym do Ciebie.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar MarioWOLF
    Kuchy trafił do klubu ze znacznie lepszej ligi (fakt), gdzie dostał kontrakt 1+1 na znacznie lepszych warunkach niż w Polsce (fakt).
    A więc osiągnął awans sportowy i finansowy. Co więcej, jeśli się pokaże z dobrej strony to będzie mógł liczyć na podwyżkę lub zmianę klubu w obrębie ligi.

A jak sobie nie poradzi? To w tym czasie i tak zarobi tyle, co w Polsce w 4-5 lat. Wróci do jakiejś Lechii i będzie strzelał jak na zawołanie

Haha, albo wróci do Legii jako hit transferowy "powrót Kuchego, legendy Legii"
    Ostatnio edytowane przez MarioWOLF ; 16-09-2019 o 14:50

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Chętnie się do tego odniosę, ale dopiero po tym, jak odpowiesz mi na pytanie związane z Rzeźniczakiem w moim ostatnim poście skierowanym do Ciebie.
    Pytanie o Rzeźniczaka tak utrzymał się wiele lat mam do Niego szacunek, jednak Rado, Malarzowi i Kuchemu zawdzięczamy więcej. A został zweryfikowany gdzieś pozytywnie bo przeszedł jakby nie patrzeć do niezłej drużyny pograł nieźle w LM. Niezły grajkek choć w pewnym okresie obniżył loty więc wyleciał składu, za Magiery znów nieźle. Kuchy trzeba pamiętać właściwie zawsze rywalizację wygrywał.

Legionista Awatar Neg
    Cytat Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta
    Agra jest w kadrze? Nie zauważyłem.
    Ludzie, Rado ma 35+ lat, to już nie to.

Póki Legia będzie biednym klubem takie kwiatki jak wspomniani wyżej będą się trafiać. Niby wydaje nam się ze nasz skauting przechytrzył specow z innych klubów i udało się znaleźć taniego, dobrego zawodnika. Ale zwykle wychodzi na to, ze ro szrot.
    Niby co i komu się wydaje na forum odnosnie scautingu? Chyba nigdy tutaj nie czytałem by ktoś chwalił kogokolwiek od transferów bo od lat to skupowanie bylekogo na podstawie tabelek z transfrmarketu i raz na jakis czas ktos sie cudownie sprawdzi. Na tylu kupionych zawodników ilu wypala to jest wstyd *****. Tutaj nie ma żadnego scautingu. Czytaliście kiedykolwiek o zagranicznym zawodnik, którego Legia obserwowała dłużej niż kilka miesięcy?
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
    Niby co i komu się wydaje na forum odnosnie scautingu? Chyba nigdy tutaj nie czytałem by ktoś chwalił kogokolwiek od transferów
    Bo i nie ma za co.Kiedy było ostatnie dobre okienko? o ile dobrze pamiętam,to w 2016,jak przychodził Vadis.
    #MioduskiOut
    #VukovićOut

Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    Bo i nie ma za co.Kiedy było ostatnie dobre okienko? o ile dobrze pamiętam,to w 2016,jak przychodził Vadis.
    Jak przychodził Vadis to wszyscy się śmiali z grubasa po kontuzji.

Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    Jak dla mnie np. obecne okienko bylo swietne. Okienko gdzie przychodzil Vadis to bylo chyba najbardziej hejtowane okienko w historii tego klubu.

Legionista
    Dawid Janczyk nie jest już zawodnikiem FC Blaubeuren 1995.

https://twitter.com/toma2421/status/1174722150244192259

Legionista
    Niech napisze CV polata trochę i pójdzie do pracy ,czas się przekwalifikować co za głupi żul.
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Uprawnienia umieszczania postów