Strona 188 z 191 PierwszyPierwszy ... 88138178184185186187188189190191 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,611 do 5,640 z 5717

Wątek: Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Legionista
    To środek obrony na przyszły sezon już jest

Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Jakub Rzeźniczak nie przedłuży wygasającego z końcem sezonu kontraktu z azerskim Qarabağem Ağdam.

32-letni dziewięciokrotny reprezentant Polski w Qarabağu spędził dwa lata i wywalczył dwa mistrzostwa kraju. W tym sezonie obrońca zanotował 11 ligowych występów.
    Edyta nie pozwoli na powrót do Warszawy

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    To środek obrony na przyszły sezon już jest
    Chyba nie...Rzeźniczak romansuje podobno z Piastem.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Marcino
    A Necid ciągle coś strzela dla Den Haag
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar Alek
    Michał Żyro oraz Japończyk Jin Izumisawa to kolejni zawodnicy, którzy po zakończeniu sezonu odejdą z Pogoni Szczecin - poinformował na dzisiejszej konferencji prasowej trener Kosta Runjaić. W przypadku Żyry skończy się wypożyczenie z angielskiego Wolverhampton Wanderers FC, zaś kontrakt Japończyka został rozwiązany za porozumieniem stron.

Żyro trafił do Pogoni w sierpniu minionego roku. W kończącym się sezonie Lotto Ekstraklasy rozegrał jedenaście spotkań i strzelił jednego gola. Izumisawa z kolei w trakcie półrocznego pobytu w Szczecinie wystąpił w jednym meczu i też zdobył jedną bramkę.
    90minut.pl

Legionista Awatar trzeci
    Tričkovski wybrany najlepszym piłkarzem cypryjskiej ekstraklasy 2018/2019.

Ładne liczby tam wykręca: http://www.90minut.pl/kariera.php?id=20698

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta
    Tričkovski wybrany najlepszym piłkarzem cypryjskiej ekstraklasy 2018/2019.

Ładne liczby tam wykręca: http://www.90minut.pl/kariera.php?id=20698
    Oddanie go to jedno z najgłupszych ruchów transferowych ostatnich lat. A odpalił go tak uwielbiany tutaj Czerczesow...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Tak? A co on u nas prezentował, żeby go zostawić ? Grał żenująco słabo, gorzej od Kuchego i innych skrzydłowych.
    Teraz mu po prostu klimat służy i tyle. Czy to pierwszy fajny gość, który u nas się nie sprawdził ?

Nie powiedziałbym, że grał żenująco. Wystarczyło dać mu szansę no ale po co, skoro można brać kolejnych przeciętniaków.

Legionista
    Ale on u nas był właśnie takim przeciętniakiem. Nie wiem, czy go trener źle ustawiał, czy kolegów z drużyny miał słabych, czy mu się nie chciało... Był po prostu słaby. Mieliśmy czekać aż odpali ?

Czerwona kartka
    Trzeba było go sprowadzić latem nieprzygotowanego od Arabów, a zimą (po pół roku), kiedy w końcu mógł się zaaklimatyzować i przepracować okres przygotowawczy, opierdolić bez żalu. Ofiara tego pierdolnika na ławce trenerskiej i tyle.

Legionista Awatar MarioWOLF
    Michał Trąbka w ŁKS-ie

http://www.90minut.pl/news/296/news2...-w-LKS-ie.html

Były zawodnik rezerw naszego klubu związał się 3-letnim kontraktem z beniaminkiem Ekstraklasy. W zeszłym sezonie w barwach Stali Stalowa Wola (II liga) rozegrał 34 spotkania, w których strzelił 4 gole i uzyskał 14 asyst. Ofensywny pomocnik.
    Warte odnotowania, bo wg mnie będzie jednym z odkryć najbliższego sezonu. Duży talent, któremu piłka przy nodze nie przeszkadza, a i ma świetny przegląd pola.

Legionista Awatar Benek
    Jóźwiak został dyrektorem sportowym w Wiśle Płock.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Cytat Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta
    Michał Trąbka w ŁKS-ie

http://www.90minut.pl/news/296/news2...-w-LKS-ie.html

Były zawodnik rezerw naszego klubu związał się 3-letnim kontraktem z beniaminkiem Ekstraklasy. W zeszłym sezonie w barwach Stali Stalowa Wola (II liga) rozegrał 34 spotkania, w których strzelił 4 gole i uzyskał 14 asyst. Ofensywny pomocnik.
    Warte odnotowania, bo wg mnie będzie jednym z odkryć najbliższego sezonu. Duży talent, któremu piłka przy nodze nie przeszkadza, a i ma świetny przegląd pola.
    Do Legii przychodził jako spory talent, ale praktycznie niczego nie pokazał, w ogóle się nie rozwijał. Ciekawe jak się pokaże.

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Do Legii przychodził jako spory talent, ale praktycznie niczego nie pokazał, w ogóle się nie rozwijał. Ciekawe jak się pokaże.
    Trąbka to zawodnik późno dojrzewający i dopiero teraz zaczął odnajdywać się w seniorach. Warto z uwagą śledzić jego poczynania.

Również w drugim z beniaminków, na "kierownicy" grać będzie nasz były zawodnik - Miłosz Szczepański. Swego czasu wyglądał lepiej niż Szymański.

Legionista Awatar arni87
    Igor Lewczuk może zostać piłkarzem Rakowa Częstochowa. Beniaminek Lotto Ekstraklasy chce wzmocnić defensywę doświadczonym zawodnikiem. Szuka dwóch piłkarzy do obrony i bardzo chciałby u siebie 33-latka.

Igor Lewczuk rozmawia z Rakowem Częstochowa. Obrońca, który rozstał się po sezonie z Girondins Bordeaux, rozważa powrót do Polski, a jego nowym klubem może być beniaminek ekstraklasy.

Raków szuka wzmocnień w defensywie – zawodników doświadczonych, ogranych na najwyższym poziomie, mogących dać coś ekstra zespołowi. Zdaje się, że te wymagania spełnia 33-latek. Dlatego rozmowy toczą się, klub bardzo chce, a zawodnik nie odrzuca na razie tej propozycji.
    Przegląd Sportowy
    ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
    Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Mario Piekario, a tu ciekawy wątek o Stasiu - podobno bez korzyści dla MP,

Legionista Awatar SzydeL
    Krystian Bielik (wypożyczony z Arsenalu) dosłownie kilka chwil temu wywalczył awans do Championship z ekipą Chartlon Athletic.
    Co rzuca się w oczy chłopak elegancko przybrał na masie i posturą i figurą nie grzeszy.
    Dwa gość praktycznie cały czas gra, od dechy do dechy, dzisiaj piłkarsko Pan Piłkarz.
    Mam nadzieję, że zostawią go w Chartlon, bo rozwija się solidnie, a papiery na grę naprawdę ma spore.

Ps.Finałowy mecz barażowy o awans z II do I ligi, a na Wembley 76000 osób.
    Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Legionista Awatar Benek
    A trzeba jeszcze dodać, że w półfinale zdobył ważna bramke. Ogólnie to bardzo fajnie prowadzona kariera przez Krystiana.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar arni87
    Pazdan z bramką dla Ankaragücü.
    ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
    Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Gintleman Awatar księciuniu
    Andrzej Strejlau przechodzi z Eurosportu do TVP.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Vadis żałuje, że odszedł do Olympiakosu i jest trochę zaskoczony, że Legia nie wywalczyła mistrzostwa.

Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Vadis żałuje, że odszedł do Olympiakosu i jest trochę zaskoczony, że Legia nie wywalczyła mistrzostwa.
    To zapraszamy z powrotem.

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Rok 2025. Vadis wciąż żałuje odejścia z Legii. Co wywiad, ta sama śpiewka. Trzeba było nie odchodzić.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Rok 2025. Vadis wciąż żałuje odejścia z Legii. Co wywiad, ta sama śpiewka. Trzeba było nie odchodzić.
    Vadis wróć, przestaniesz żałować.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Chwila, chwila. On żałuje, że odszedł z Legii czy żałuje, że odszedł do Olympiakosu?

Myśli pan o powrocie do Legii?
    Z nikim na ten temat nie rozmawiałem.

Poniżej podsumowanie występów w minionym sezonie byłych zawodników Legii (z sezonu Ligi Mistrzów 2016/17), którzy zagrali wtedy choć w jednym meczu:

Guilherme (Malatyaspor, Turcja, Super Lig) - 35 spotkań/5 goli/7 asyst
    Prijović (PAOK, Grecja, Super League oraz Ittihad, Arabia Saudyjska, Professional League) - 42 spotkania/29 goli/2 asysty
    Nikolić (Chicago Fire, USA, MLS występy 2018+19) - 44 spotkania/20 goli/1 asysta
    Qazaishvili (San Jose, USA, MLS występy 2018+19) - 44 spotkania/11 goli/5 asyst
    Bereszyński (Sampdoria, Włochy, Serie A) - 28 występów/0 goli/2 asysty
    Rzeźniczak (Qarabag, Azerbejżdżan, Premyer Liqasi) - 21 występów/1 gol/1 asysta
    Odjidja-Ofoe (KAA Gent, Belgia, Jupiter Pro League) - 37 występów/4 gole/4 asysty
    Michał Pazdan (Ankaragucu, Turcja, Super Lig, wiosna) - 14 występów/2 gole/1 asysta
    Jakub Czerwiński (Piast Gliwice, Polska, Ekstraklasa) - 37 występów/3 gole/0 asyst
    Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice, Polska, Ekstraklasa) - 27 występów/4 gole/4 asysty
    Ondrej Duda (Hertha Berlin, Niemcy, 1. Bundesliga) - 35 występów/11 goli/7 asyst
    Thibault Moulin (Ankaragucu, Turcja, Super Lig) - 20 występów/0 goli/0 asyst

Po czasie widać, że wtedy była odpowiednia jakość w Legii. Dwunastu zawodników, z czego każdy lepszy od obecnych naszych piłkarzy. Grają w mocnych klubach i są ważnymi postaciami.

Czerwona kartka
    Ankaragucu to mocny klub? Aha. Piast, który niedawno bronił się przed spadkiem i za chwilę zostanie rozsprzedany z pewnością można zaliczyć do grona ligowych potentatów. Gui w beniaminku ligi tureckiej...

Uprawnienia umieszczania postów