Strona 185 z 187 PierwszyPierwszy ... 85135175181182183184185186187 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,521 do 5,550 z 5598

Wątek: Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Legionista
    No to Pazdan już w tym temacie:

Legionista Awatar Marcino
    Trochę mnie wkur...iał w ostatnim czasie, ale mimo wszystko dzięki za sporo udanych spotkań i powodzenia u Turasów. Niech mu hajs się zgadza.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Gintleman Awatar księciuniu
    Uśmiecha się półgębkiem... Jak to rozumieć

E: Ale oczy ma wesołe!
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Uśmiecha się półgębkiem... Jak to rozumieć

E: Ale oczy ma wesołe!
    JesZcze dwa, trzy okienka i pierwsze doktoraty będą na temat „mimiaka twarzy, a postawa na boisku” 😂😂👻

Legionista
    MKE Ankaragücü

Konto zweryfikowane

@Ankaragucu
    Obserwuj Obserwuj @Ankaragucu
    Więcej
    Hoşgeldin Michal Pazdan 🎩
    Przetłumaczone z turecki przez Microsoft
    Witamy w Michal Pazdan 🎩

#Ankaragücü #DoctorStrange

Legionista Awatar Stout
    Wreszcie koniec Pazdana i jego fochów .
    Jak mu się chciało ,to miał wysoki poziom.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar CW(L)KS
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Trochę mnie wkur...iał w ostatnim czasie, ale mimo wszystko dzięki za sporo udanych spotkań i powodzenia u Turasów. Niech mu hajs się zgadza.
    Plus 1
    Bo śnieg...

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    No to Pazdan już w tym temacie:
    Raczej tak

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Raczej tak
    Mapa miasta, przewodnik turystyczny i folder hotelu Green Park Ankara http://www.thegreenparkankara.com/en

P.S. Ciekawe które piętro hehe

Legionista
    Artur zepsuł komuś humor wczoraj i po swojemu strasznie się tym faktem przejął :

Legionista Awatar Piwosz1916
    https://streamable.com/tzmxd

Zaraz będzie miał 39 lat a forma nadal imponująca

Duda od pierwszej minuty w pucharze Niemiec w meczu z Bayernem na Das Erste live

Duda z 10 bramką w sezonie.
    E: plus 3 asysta po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.
    Ostatnio edytowane przez Robert E. Lee ; 09-02-2019 o 16:08

Legionista
    Jaki mamy % od ewentualnego transferu Ondreja ?
    Po takim sezonie 12-15 baniek może Hertha za niego dostać.

Legionista
    Mamy jakiś procent od kolejnego transferu Pazdana?

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Mamy jakiś procent od kolejnego transferu Pazdana?
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Całkiem ładna dzida

Legionista Awatar Marcino
    W Legii tak nie grał
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Tylko odszedł i znowu czaruje
    Niesamowia asysta Pazdka

https://mobile.twitter.com/STSLigNet...13945885315072

Ed: Było, nie zerknąłem
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 11-02-2019 o 20:00

Wprawdzie nie piłkarz, ale Legionista. Mam nadzieję, że ich pośle na deski

W filmie „Kler” w trakcie jednej ze scen pojawia się zdjęcie boksera, który miał na zlecenie SB „pałować księży”. Użyto fotografii autentycznego sportowca, który nigdy nie dopuścił się takiego czynu. Jest nim Bogdan Gajda, Mistrz Europy z 1977 r. – O tym, że zdjęcie zostało wykorzystane w filmie, dowiedziałem się od córki. Zatkało mnie. Czułem się, jakbym sam dostał pałką w głowę – zdradza Bogdan Gajda w rozmowie z Mateuszem Kosińskim.
    https://www.tysol.pl/a29069-Film-%E2...poddam-sie%21-

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Legionista
    Berto w pierwszym składzie Setubal w meczu z Porto na Do Dragao. Ostatni mecz w pierwszym składzie Berto zagrał pod koniec grudnia, potem zawsze z ławki. Zobaczymy co dzisiaj pokaże.
    team LEGIA

Legionista Awatar Szawar
    Pazdan 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Akhisarspor.
    Dwa mecze Pazdana w nowym klubie i 0 straconych bramek, gdzie wcześniej w 12 kolejnych meczach tracili przynajmniej jedna bramkę.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Ferrari po ponad 6-miesiecznym remoncie u mechanika w końcu odpaliło

Legionista
    https://twitter.com/TransferLive5/st...33381376270336

Czarna Perła w Heilongjiang Lava Spring

Dobre zdjęcie prawdziwych Legionistów.

I z całym szacunkiem i sympatią do nich, ale tak mi się jakoś skojarzyło; pewnie z uwagi na Strejlaua

Mocne żale Krzysia...
    Krzysztof Mączyński: Dla mnie Sa Pinto jest zwykłym tchórzem
    Łukasz Karyniewski
    Wczoraj | 08:57 30 Krzysztof Mączyński: Dla mnie Sa Pinto jest zwykłym tchórzem Źródło zdjęcia: legia.com
    Ricardo Sa Pinto po objęciu posady trenera w Legii Warszawa odsunął od składu Krzysztofa Mączyńskiego. Pomocnik zdecydował się na opuszczenie klubu i przenosiny do Śląska Wrocław. Były reprezentant Polski w rozmowie z Przeglądem Sportowym skrytykował portugalskiego szkoleniowca.

Wcześniej Ricardo Sa Pinto powiedział w rozmowie z tym samym dziennikiem, że Mączyński nigdy nie pogodził się z odsunięciem od składu, a raz nawet nie podał mu ręki. Pomocnik Śląska odpowiedział na zarzuty swojego byłego trenera.

- Mieliśmy, co chcę podkreślić, wolne, byłem w domu. O godzinie 11 dostałem telefon, że natychmiast mam przyjechać do klubu. Informację przekazywał mi kierownik, ale słyszałem trenera, który był obok. Tłumaczyłem, że tak szybko nie mogę, bo dzieci są na zajęciach i będę musiał się nimi zaopiekować, więc przyjadę przed zaplanowanym na 17 treningiem. Ale reakcja trenera była ostra: „To są moje rodzinne sprawy, które go nie interesują i jeśli w 30 minut nie pojawię się w klubie, wiadomość, że nie wykonuję jego poleceń, zostanie przekazana do prezesa”. Przyjechałem bardzo zdenerwowany, a trener tylko dolał oliwy do ognia. Usłyszałem, że na razie nie ma dla mnie czasu, bo rozmawia ze sztabem. Mówię mu, że mamy czas dla siebie i muszę odebrać dzieci z zajęć, a on jeszcze raz: kompletnie go to nie interesuje, on jest tu najważniejszy, a ja mam być na każde polecenie, bo jestem pracownikiem klubu - tłumaczy były reprezentant Polski

- Nie podałem mu ręki i to była reakcja na jego wcześniejsze zachowanie. Nie interesowała go moja rodzina, nie uszanował jej, więc dlaczego ja miałbym szanować takiego człowieka? Coś podobnego przeżył Jose Kante. Po meczu z Pogonią były dwa dni wolnego, postanowił odwiedzić syna, to były dla niego ważne prywatne sprawy. Nie uszanował tego człowiek, który swoją drużynę często nazywa „familiąâ€. Przecież to śmieszne i żałosne zarazem - dodaje Mączyński.

- Ludzie uważają pana Sá Pinto za trenera z zasadami i mocnym charakterem. Dla mnie jest zwykłym tchórzem, który tylko gra twardego. Sam mówi, że nie lubi tchórzy. Ja też nie lubię. Nigdy nie pracowałem z kimś tak nieszczerym jak Sá Pinto - skwitował były piłkarz Legii Warszawa.
    https://www.meczyki.pl/newsy/krzyszt...orzem/106076-n

I kontra Ryśka...
    Legia Warszawa. Sa Pinto miażdży zarzuty Mączyńskiego. "Jestem zażenowany jego postawą"
    Daniel Makarewicz
    Dzisiaj | 07:06 30 Sa Pinto miażdży zarzuty Mączyńskiego. "Mam nadzieję, że ten dzieciak zapomni moje nazwisko" Źródło zdjęcia: Dziurek / shutterstock.com
    Ricardo Sa Pinto po meczu z Miedzią Legnica odpowiedział na zarzuty stawiane przez Krzysztofa Mączyńskiego.

Mączyński w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" nazwał szkoleniowca "tchórzem". Zawodnik skarżył się też na to, jak Portugalczyk traktuje piłkarzy i pracowników klubu.

Sa Pinto na konferencji prasowej stanowczo odpowiedział na rewelacje byłego piłkarza Legii Warszawa.

- Po jego wywiadzie konieczne są wyjaśnienia kłamliwych słów, które wypowiedział. Po pierwsze – to nie był wolny dzień. Po drugie – drużyna ma harmonogram, który potrafię zmieniać w zależności od potrzeb drużyny. Nie było tak, że natychmiastowo kazałem mu przyjechać do klubu. Powiedziałem, że będę na miejscu przez najbliższych kilka godzin. Przecież to normalna sytuacja. Gdy prezes chce rozmawiać ze mną, stawiam się na jego wezwanie - stwierdził Sa Pinto.

- Pojawiały się również głosy o braku szacunku do zasłużonych osób. Proszę porozmawiać z nimi i zapytać się o nasze stosunki. W kwestii tego, że nie chciałem płacić za obiad – co mam powiedzieć? Śmieję się, aby nie płakać. Zrobiono ze mnie złego człowieka. Ja wraz ze swoim sztabem zaproponowaliśmy, że zapłacimy, ale zawodnicy uparli się, że zrobią to oni. My zapłaciliśmy za kolejną kolację. Właśnie tak jest w rodzinie. Raz płacimy my, raz płacą oni - dodał.

- Punkt czwarty dotyczy zarzutu ściągania zawodników od mojego agenta. Przecież nad transferami czuwają również prezes oraz dyrektor sportowy. Oni wiedzą, że nie był to ten sam agent. To bardzo poważne zarzuty. Jeśli poziom sportowy jest odpowiedni, nie mam z tym problemu. Jestem zażenowany jego postawą. Mycie moich butów przez kitmanów? Na początku mojej pracy w Legii zapytałem ich o to, a ci zgodzili się nie widząc w tym problemu. W moim kraju i w klubach, w których pracowałem, wcześniej tak właśnie robiono. Tutaj kitmani również nie widzą w tym kłopotu. W sztabie szkoleniowym są ludzie, którzy się tym zajmują. Gdyby się nie zgodzili, nie miałbym z tym problemu - podkreślił.

- Dlaczego marnujemy tyle czasu, żeby rozmawiać o Mączyńskim? Powiedziałem mu, że ma za mało jakości i nie jest wystarczająco dobry. Chciałem rozmawiać z nim sam, ale on poprosił o obecność Konrada Paśniewskiego. Szanuje jego osiągnięcia. Wiem, że był reprezentantem Polski, ja jednak miałem lepszych zawodników na jego pozycję. Zesłałem go do zespołu rezerw, ale on nie zaakceptował tej decyzji. Potrzebowałem regularności, a na jego jedno dobre podanie czy odbiór przypadają trzy złe, to nie potrzebuję takiego piłkarza. Wysłałem go do drugiego zespołu, ponieważ chciałem uniknąć eskalacji konfliktu. Termin jego wywiadu również nie jest przypadkowy, on chciał nam zaszkodzić. Legia jest większa niż Mączyński. On nie szanuje Legii, swoich kolegów, kibiców, oraz sztabu. Zależy mu tylko na sobie. Mam nadzieję, że ten dzieciak zapomni moje nazwisko - zaznaczył.
    https://www.meczyki.pl/newsy/legia-w...tawa-/106147-n

Brawo Furmi.

Legionista Awatar jasna długa prosta
    Borysiuk też dał radę...

Uprawnienia umieszczania postów