Strona 181 z 184 PierwszyPierwszy ... 81131171177178179180181182183184 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,401 do 5,430 z 5499

Wątek: Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
    Wędka to dokonanie przedwczesnej zmiany z powodów takich jak "zaraz ***** dostanie czerwo", lub "gra ******owo".
    Wędka bo łowi się leszcze
    A nie dlatego, że zarzucasz wędkę i od razu skręcasz kołowrotek wyciągając spławik na brzeg(ławka) z wody(murawy)?

Mnie natomiast irytuje, denerwuje gdy słyszę, że ktoś jest "pod grą". Kompletnie nie zrozumiałe dla mnie bo wyrażane w pozytywnym kontekście a ja to używałbym w zupełnie odwrotnym, takim samym jak "obok gry". "Pod grą" czyli uja gra a Borek i inne Hajty takim wyrażeniem komplementują gracza, nie kumam tego

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Wędka to zdjęcie gościa jeszcze przed przerwą.
    Nie.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar VBS
    Wpuszczenie zawodnika na boisko, by po jakimś czasie go ściągnąć. Czy to celowo, czy to z tego, że nie wykonuje zadań. Jeśli dobrze pamiętam.

Cytat Zamieszczone przez VBS Zobacz posta
    Wpuszczenie zawodnika na boisko, by po jakimś czasie go ściągnąć. Czy to celowo, czy to z tego, że nie wykonuje zadań. Jeśli dobrze pamiętam.
    Dokładnie. Rado wchodzi za Szymańskiego, za Rado wchodzi Nagy przykładowo. Wtedy można powiedzieć, że Rado dostał wędkę. W Legii nie przypominam sobie takiej sytuacji. Ogólnie rzadko się coś takiego zdarza.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez VBS Zobacz posta
    Brawo
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Brawo
    A jesteś w stanie podać źródło tej definicji?

Legionista Awatar sebb
    Niektóre sformułowania nie mają swojego źródła, ponieważ są używane potocznie, w określonej grupie. Wędka to wpuszczenie kogoś na plac jako zmiennika i zdjęcie go przed końcem meczu. Rzucasz wędkę i i zwijasz za moment.

Legionista
    Michał Kopczyński w 3 meczu z rzedu wyszedł w podstawowym składzie Wellington Phoenix.
    Zespół ze stolicy Nowej Zelandii gra w lidze australijskiej - 10 drużynowej - gdzie razej plauje sie bliżej dołów tabeli.

Ale w ostatnich trzech spotkaniach zaliczyli remis z liderem tablei oraz 2 zwycięstwa.
    7 na 11 zdobytych punktów.

Fajne jest to, że dość szczegółowe statystyki zawodników się pojawiają na stronie Wellington Phoenix
    Oto statsy Kopy:
    https://www.wellingtonphoenix.com/pl...i#!/statistics

Wygląda na to, że podaje nadal bardzo celnie, ale głownie do najblizszych. Skuteczność długich poań - 25%.
    koko koko Skorza spoko...

Legionista
    Ondrej Duda i gol dla Herthy Berlin.
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista Awatar Benek
    Super mecz Artura z Chelsea ale niestety porażka...

Zupełnie nie rozumiem czemu w lidze gra Begovic a nie Artur.
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Szawar
    Furman z piękną bramką i asysta, że tez marnuje swój potencjał w takim Płocku.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Furman z piękną bramką i asysta, że tez marnuje swój potencjał w takim Płocku.
    A może Płock to dla niego poziom odpowiedni, tam się realizuje, gra bez presji, a jeśli pod presją to nie taką jak w Legii. Według mnie Furman w Legii to historia która się zakończyła i niech tak zostanie.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    A może Płock to dla niego poziom odpowiedni, tam się realizuje, gra bez presji, a jeśli pod presją to nie taką jak w Legii. Według mnie Furman w Legii to historia która się zakończyła i niech tak zostanie.
    Czyli rozumiem jest wg Ciebie słabszy od Philippsa, Antolica, Pasquato.
    Przy nie pewnej przyszłości Radovicia, Hamalainena i Cafu, myśle ze ktos taki odda więcej serca niz wspomniani, do tego nieźle wykonuje stałe fragmenty.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Stout
    Daj spokój.Miał swój czas.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    Według mnie to gościu który nadaje się na lidera klubu typowego średniaka ligowego, bez większych ambicji, grając sobie raz w tygodniu bez presji. Tak jak napisał Stout miał swój czas, niech się realizuje w Płocku. Co do zawodników których wymieniłeś to chętnie pożegnam Pasquato, Philippsa chyba również, Antolic według mnie bardzo fajny zmiennik o inklinacjach typowo defensywnych. Według mnie oni wszyscy są o innej charakterystyce niż Furman, bardziej defensywnej, więc ciężko porównywać kto lepszy. Trzeba nam do środka pomocnika ofensywnego, bo Radovica i Hamalainena żegnamy, Cafu zostanie według mnie, Mioduski zrobi dużo aby tak się stało, ale on też nie jest typowym ofensywnym zawodnikiem do środka, tak samo jak Martins mimo wszystko. Martins pokazał że bije świetnie stałe fragmenty gry, ale trzeba nam do środka kogoś kreatywnego i takim zawodnikiem w Płocku jest Furman, zapewne oddał by serce grając znowu w Legii, ale to nie ten poziom, takie mam zdanie.
    No ale oczywiście nie jestem trenerem, mówię tylko o swoich odczuciach, przy Sa Pinto gdzie trzeba ciężko pracować w środku boiska i dużo biegać, jakoś nie widzę Dominika, który lubi sobie podreptać w środku boiska, na spokojnie bez presowania, bez jazdy na dupie.

https://gianlucadimarzio.com/it/cagl...cz-le-immagini
    Walukiewicz na testach w Cagliari.

Legionista
    Odjidja-Ofoe wczoraj 2asysty+bramka a wszystko palce lizać.
    KAA GENT - Cercle Brugge: 4-1

Legionista
    Kawał gracza, cholera jasna. Piłka go słucha.

Legionista Awatar grodzisk1
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Pogoń dostanie ok 4 mln €.

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Kawał gracza, cholera jasna. Piłka go słucha.
    Gdyby jeszcze jego głowa szła za talentem to teraz grałby w klubie 2 półki wyżej.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Ten gość ma wszystko. Technikę, przegląd pola, siłę, kopyto. Jeden z najlepszych piłkarzy, jakich mogliśmy oglądać przy Łazienkowskiej. Szkoda, że tak krótko.

Legionista Awatar Budyń_70
    Prijo na wylocie....za ładną sumkę, od której mamy chyba 10%-cent

https://twitter.com/UEFAComPiotrK/st...87313519763458

Legionista
    Oprócz Prijo to jeszcze procenty zostały nam od transferów Dudy i Bereszyńskiego czy jest ktoś jeszcze?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Prijo na wylocie....za ładną sumkę, od której mamy chyba 10%-cent

https://twitter.com/UEFAComPiotrK/st...87313519763458
    jeżeli Araby i Chinole w grze, to chyba nie będą się pierdolić długo i ktoś w końcu sypnie te 10 mln klauzuli..
    A Prijo jak zobaczy $$$, to też nie będzie protestował, że chce grać o najwyższe cele w Europie.

Legionista Awatar arni87
    Steeven Langil od 2019 roku będzie zawodnikiem Ratchaburi FC z Tajlandii.
    ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
    Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...y-dla-pilkarza

Ciekawe, czy tym razem znów popłynie przez święta. Oby nie...
    Powodzenia, Murzyn!
    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
    Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş

Legionista Awatar MarioWOLF
    Cytat Zamieszczone przez mes Zobacz posta
    Oprócz Prijo to jeszcze procenty zostały nam od transferów Dudy i Bereszyńskiego czy jest ktoś jeszcze?
    Dudy już chyba nie. Klauzule zostały "spieniężone" jeszcze za czasów Leśnego. Potrzebowaliśmy gotówki, takie chodziły informacje.

Legionista Awatar grodzisk1
    Cytat Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta
    Dudy już chyba nie. Klauzule zostały "spieniężone" jeszcze za czasów Leśnego. Potrzebowaliśmy gotówki, takie chodziły informacje.
    % nie spieniężyliśmy. Wzięliśmy mniej gotówki ale szybciej, zamiast więcej w ratach.

Legionista Awatar Gabro
    https://twitter.com/mariusz_sapela/s...586846209?s=19

Chińczycy chcą zapłacić klauzulę Prijo. 1mln dla Legii z tego

Wydaje mi się, że albo na weszło albo Stanowski pisał gdy odchodził, że to jest 15% albo nawet 20%. Inna sprawa, że wtedy Stanowski był "klęczącym" przed prezesem Legii to mógł koloryzować

Uprawnienia umieszczania postów