Strona 180 z 181 PierwszyPierwszy ... 80130170176177178179180181 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,371 do 5,400 z 5408

Wątek: Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Kuba strzela swojego pierwszego gola w barwach Karabachu.

2:30
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 25-11-2018 o 23:18

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez arni87 Zobacz posta
    A Kosecki strzela pierwszą bramkę dla Adana Demirspor Kulübü w zremisowanym 1-1 (1-0) meczu 13. kolejki tureckiej drugiej ligi przeciwko Adanaspor Kulübü.

Legionista Awatar CW(L)KS
    Kosecki w 2 tureckiej?? To ładnie sie chłopak wybił...
    Bo śnieg...

Legionista

Legionista
    Michał Kopczynski rozegrał swój pierwszy pełen mecz w 11 nowozelandzkiego zespołu Wellington Phoenix grającego w lidze australijskiej - przeciwko liderowi Perth Glory.
    Poprzedni mecz rozpoczął w wyjsciowej 11 ale został zmieniony.
    Jeszcze wcześniej wszedł tylko na końcówke.

Zespół Kopczyńskiego wywalczył remis z liderem, prowadząc od 35 minuty. Jednak w 75 zespół został osłabiony - z boiska za faul zszedł jeden z ich zawodników, co pozwoliło australijskiemu klubowi wyrównać.
    Feniksy nadal zajmują przedostatnie miejsce w tabeli.

Ot, taka ciekawostka
    koko koko Skorza spoko...

Legionista
    Łukasz Fabiański broni karnego, nie odbija tylko pewnie łapie piłkę. WHU-Cardiff.
    https://www.flashscore.pl/mecz/nyROcwcB/#wideo

Legionista
    Fajny filmik o wizycie Nikolica, miło się wspomina tamten skład.

Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Łukasz Fabiański broni karnego, nie odbija tylko pewnie łapie piłkę. WHU-Cardiff.
    https://www.flashscore.pl/mecz/nyROcwcB/#wideo
    Jest to na pewno warte odnotowania, bo statystyki w tej dziedzinie są zdecydowanie przeciwko nie mu.
    Przy straconej bramce, mógł zachować się jednak lepiej.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    Jest to na pewno warte odnotowania, bo statystyki w tej dziedzinie są zdecydowanie przeciwko nie mu.
    A on nie był tam faulowany? Jak dla mnie sytuacja do odgwizdania.

Legionista Awatar mski

Z ciekawoś›ci sprawdził‚em w jego staty, czy faktycznie tak jest czy tylko tak się utarło a po Euro16 jeszcze bardziej, że sł‚abo ł‚apie karne. Wyszł‚o mi że 11/42 w całej karierze z gry (włącznie z kadrą) daje mu 26% obronionych jedenastek. Z ciekawoś›ci sprawdzilem kilku innych bramkarzy i wyszło mi większość‡ z nich broni na podobnym procencie.

Handanovic
    37/101 - 36%

De Gea
    11/46 - 23%

Ter Stegen
    10/38 - 26%

Allison
    5/15 - 33%

Courtois
    5/35 - 14%

Neuer
    18 / 56 - 32%

Casillas
    22/95 - 23%
    Ostatnio edytowane przez mski ; 05-12-2018 o 09:00

Legionista Awatar Jestem
    mski, jakbyś miał czas i zrobił zestawienie dla kilku naszych bramkarzy to byłbyś jeszcze większy!
    Mam na myśli Boruca, Szczęsnych, Dudka i do pełni szczęścia Kazimierski i Mowlik ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    mski, jakbyś miał czas i zrobił zestawienie dla kilku naszych bramkarzy to byłbyś jeszcze większy!
    Mam na myśli Boruca, Szczęsnych, Dudka i do pełni szczęścia Kazimierski i Mowlik ...

Sprawdziłem tylko bramkarzy do powiedzmy przełomu wieków i tutaj wyniki są podobne. Szczęsny Junior ma nieznaczenie lepszy wynik i Antolović. Jak znajdę więcej czasu to poszperam głębiej w statach bramkarzy, którzy grali u nas wcześniej.

Kuciak
    9/44 - 20%

Antolović
    5/13 - 38%

Mucha
    7/27 - 26%

Boruc
    15/57 - 26%

Szczęsny Junior
    14/50 - 28%

Kowalewski
    6/29 - 20%

Szamotulski
    7/34 - 20%

Stanew
    0/10 - 0%
    Ostatnio edytowane przez mski ; 06-12-2018 o 21:18

Legionista Awatar Jestem
    Wielkie dzięki!
    W sumie mit o nieuctwie Fabiańskiego w sprawie karnych w zasadzie obalony, choć mit o tym, że Szczęsny Junior jednak lepszy się utrzymał, ale różnice nie są wielkie. Jestem zaskoczony ponieważ obstawiałem swego czasu dużo większą różnicę pomiędzy Szczęsnym a Fabiańskim.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Raffels
    Michalak w PS wypłakuje się Izie Koprowiak(tak, to ta od bana na rozmowy z piłkarzami Legii), jak to nie dostał w Legii szansy itp.
    Zapewne całkowicie przypadkowy wywiad tej kretynki.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

W Lechii wykręca takie liczby, że Stokowiec także niedługo przestanie dawać mu szanse.
    Janusz z Południowej

coraz chudszy Awatar Kijek
    Zaraz skończy jak Moneta.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Zaraz skończy jak Moneta.
    Jak Dolar chyba

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Michalak w PS wypłakuje się Izie Koprowiak(tak, to ta od bana na rozmowy z piłkarzami Legii), jak to nie dostał w Legii szansy itp.
    Kretynki bo?
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Rozumiem jego rozczarowanie. Wędka z Koroną i to jeszcze od Klafa, to musiało boleć. Z drugiej strony nikt go z Łazienkowskiej nie przeganiał. Ten chłopak jest trochę w gorącej wodzie kąpany. Jakby był cierpliwy i został, to by od Sa Pinto na pewno dostał szansę. Majecki musiał czekać dłużej a dziś jest pierwszym bramkarzem Legii.

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Wielkie dzięki!
    W sumie mit o nieuctwie Fabiańskiego w sprawie karnych w zasadzie obalony, choć mit o tym, że Szczęsny Junior jednak lepszy się utrzymał, ale różnice nie są wielkie. Jestem zaskoczony ponieważ obstawiałem swego czasu dużo większą różnicę pomiędzy Szczęsnym a Fabiańskim.
    Wracając jeszcze do karnych Fabiana to właśnie natrafiłem na coś takiego:

Kapitan West Ham United: Sprowadzenie Fabiańskiego za takie pieniądze było jak Black Friday razy dwa

Kapitan West Ham United, Mark Noble, jest zachwycony grą Łukasza Fabiańskiego. Anglik stwierdził, że sprowadzenie polskiego golkipera było niezwykłą okazją.

Przed sezonem nasz golkiper trafił do West Ham United za siedem milionów funtów. Fabiański wystąpił do tej pory we wszystkich meczach Premier League w barwach "Młotów". W ostatnim ligowym spotkaniu z Cardiff City obronił jedenastkę i nie ma pod tym względem lepszego fachowca od niego na Wyspach - obronił cztery rzuty karne począwszy od ubiegłego sezonu.

- Mamy szczęście, ponieważ posiadamy dwóch fantastycznych bramkarzy, Łukasza i Adriana. Za Fabiańskiego zapłaciliśmy siedem milionów funtów. Dla mnie - a widziałem wielu piłkarzy, którzy przychodzili do tego klubu - z powodu tej ceny, to jak Black Friday razy dwa - ocenił Noble cytowany przez oficjalną stronę angielskiego klubu.

- To była absolutna okazja za taką cenę - dodał Noble.

- Mam nadzieję, że nie będzie miał mi tego za złe, jeśli powiem, że po ostatnim meczu był wściekły z powodu tej bramki straconej w końcówce. Następnego dnia nadal był nakręcony. Uwielbiam patrzeć na taką reakcję naszych zawodników - przyznał.
    https://www.meczyki.pl/newsy/kapitan...zy-dwa/99052-n

Legionista Awatar Marcino
    Michalak popełnił ogromny błąd, że nie posiedział za wszelką cenę w Płocku. Tam był gwiazdą i mógł się rozwinąć, to nie, wydało mu się, że będzie zaraz szalał przy Ł3. Nie te progi ...
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Rozumiem jego rozczarowanie. Wędka z Koroną i to jeszcze od Klafa, to musiało boleć. Z drugiej strony nikt go z Łazienkowskiej nie przeganiał. Ten chłopak jest trochę w gorącej wodzie kąpany. Jakby był cierpliwy i został, to by od Sa Pinto na pewno dostał szansę. Majecki musiał czekać dłużej a dziś jest pierwszym bramkarzem Legii.
    Używanie słowa "wędka" nie wiedząc dokładnie czego się tyczy jest tak samo irytujące jak używanie przez komentatorów "dzielić i rządzić".
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Używanie słowa "wędka" nie wiedząc dokładnie czego się tyczy jest tak samo irytujące jak używanie przez komentatorów "dzielić i rządzić".
    Oświecisz?
    Słowo "wędka" na określenie szybko dokonanej zmiany zobaczyłem pierwszy raz na weszlo. Za cholerę nie wiem, czego sie tyczy i dlaczego "dostał wędkę" (żeby iśc na ryby)?
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    Oświecisz?
    Słowo "wędka" na określenie szybko dokonanej zmiany zobaczyłem pierwszy raz na weszlo. Za cholerę nie wiem, czego sie tyczy i dlaczego "dostał wędkę" (żeby iśc na ryby)?
    Zmienić na boisku zawodnika, po czym samemu zostać zmienionym. Tak to zawsze rozumiałem.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    Oświecisz?
    Różnie to ludzie definiują.. dla jednego wędka to zmiana w przerwie, dla drugiego zmiana zawodnika, który już wszedł za kogoś na boisko, a dla jeszcze innego zdjęcie zawodnika z boiska jeszcze przed przerwą.

"Wędka", bo trener tego zawodnika wyłowił

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez kerry Zobacz posta
    Różnie to ludzie definiują.. dla jednego wędka to zmiana w przerwie, dla drugiego zmiana zawodnika, który już wszedł za kogoś na boisko, a dla jeszcze innego zdjęcie zawodnika z boiska jeszcze przed przerwą.

"Wędka", bo trener tego zawodnika wyłowił
    Kijkowi chodziło raczej o to, że sformułowanie "dac komuś wędkę" ma zupełnie inne znaczenie aniżeli podawane przez Ciebie przykłady.
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Wędka to dokonanie przedwczesnej zmiany z powodów takich jak "zaraz ***** dostanie czerwo", lub "gra ******owo".
    Wędka bo łowi się leszcze

Wędka to zdjęcie gościa jeszcze przed przerwą.

Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Wędka to zdjęcie gościa jeszcze przed przerwą.
    A chcesz się założyć o coś, że się mylisz?

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez klochxx Zobacz posta
    A chcesz się założyć o coś, że się mylisz?
    Zamiast się przyp..ać podaj prawidłową definicję bez zbędnych farfocli, bo inaczej to ... noo, szkoda naszego czasu.

Uprawnienia umieszczania postów