Strona 174 z 183 PierwszyPierwszy ... 74124164170171172173174175176177178 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,191 do 5,220 z 5462

Wątek: Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Legionista Awatar startowiec55
    A nie czasem do Belgii ?
    "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Legionista Awatar trzeci
    Nie. Gent gra pierwszy mecz na wyjeździe.

Legionista Awatar startowiec55
    A no tak, zamuliłem. Nie było tematu
    "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Legionista Awatar Marcino
    Jest sentyment do tego gościa. Wielka strata, że już go tu nie ma.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar wawrzula
    cd.

Gol Prijovica (karny) w meczu ze Spartakiem Moskwa

Vadis pokazał elkę w Białymstoku. Co za odważny gość. On musi kochać Legię.

Legionista
    Daj spokój, cały mecz na niego gwizdali więc ich w...kurwił na koniec meczu, nie ma lepszej okazji na takie gesty. Pamięta pewnie kopanie po nogach i czerwoną kartkę, nie dorabiajmy ideologi. Ale fajna sprawa z tą L-ką
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 10-08-2018 o 19:38

Moim zdaniem dobry wywiad z Jakubem Wawrzyniakiem: https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...-sie-nie-znaja

Oby tylko Janczyk - Ćwiąkała, nie skończyła jak Stanowski - Kowalczyk ... i będzie dwóch wariatów hejtowac Legię

Legionista Awatar Tomi
    Ale to nie Ćwiąkała jest autorem biografii Janczyka.
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Cytat Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
    Oby tylko Janczyk - Ćwiąkała, nie skończyła jak Stanowski - Kowalczyk ... i będzie dwóch wariatów hejtowac Legię
    A co mają koloryzować i upiększać? Jak jest każdy widzi

O ile Stanowski używa argumentów, to ok. Ale to co robi Kowalczyk wykracza poza wszelkie ramy głupoty

Legionista Awatar arni87
    Ismael Alfonso Blanco został zawodnikiem CA Mitre, a Kostiantyn Machnowśkyj Olimpik Donieck.
    ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
    Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez arni87 Zobacz posta
    Ismael Alfonso Blanco został zawodnikiem CA Mitre, a Kostiantyn Machnowśkyj Olimpik Donieck.
    Już dawno miałem to napisać. Szacun, że Ty Sledzisz ich kariery
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Krystian Bielik wypożyczony do Charlton Athletic.

https://tbrfootball.com/michal-zyro-...ng-sunderland/
    Michał Żyro nie został zgłoszony do rozgrywek Premier League i może trafić na zasadzie wypożyczenia do Sunderlandu, który spadł do League One.

Legionista Awatar Szawar
    Nowym piłkarzem GKS Katowice został Jakub Wawrzyniak.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Już druga bramka Ivana Trickowskiego dla AEKu Larnacka, w meczu eliminacyjnym Ligi Europy ze Sturmem Graz.
    (W trakcie pisania posta jest już hat-trick Trckowskiego).

Legionista Awatar Ciechanowiak(L)
    Vadis na 3:1 w meczu z Jagą.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Piasedam1 Zobacz posta
    Vadis na 3:1 w meczu z Jagą.

Nie Vadis, tylko Davis Za dużo anagramów w wolnym czasie.

Cytat Zamieszczone przez kovalkj Zobacz posta
    Nie Vadis, tylko Davis Za dużo anagramów w wolnym czasie.
    A nawet David, nie Davis.

Legionista Awatar arni87
    Mikel Arruabarena zawodnikiem Pontevedra CF, Segunda Division B (trzeci poziom rozgrywkowy Hiszpanii)
    ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
    Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Legionista Awatar krzysiek1916
    Cytat Zamieszczone przez arni87 Zobacz posta
    Mikel Arruabarena zawodnikiem Pontevedra CF, Segunda Division B (trzeci poziom rozgrywkowy Hiszpanii)
    A Lewandowski gdzie?
    Sorry, musiałem

Legionista Awatar Gabro
    Wywiad SE z "ulubieńcem trybun"....nie mordujcie

„Super Express”: - W Luksemburgu dopełnił się dramat. I co teraz z Legią?
    Wojciech Kowalczyk: - W Luksemburgu trzeba było odrabiać straty, a do tego zawsze potrzebna jest agresja. No ale jak oni mieli wygrać skoro najbardziej agresywny w Legii był trener, tyle że już po meczu. Ten ostatni miesiąc to kompletna żenada. Dobrze, że oni już nie muszą wystawiać głowy za granicę, bo co mecz w pucharach, to wstyd. W dwa lata Legia przeszła od meczów w Lidze Mistrzów z Realem i BVB do batów z mistrzem Luksemburga. Zespół z Łazienkowskiej przypomina mi teraz Boeinga, którego ktoś rozłożył na części pierwsze. I spróbuj to teraz poskładać, nie mając do tego kasy. Jestem pesymistą. Boję się, że skoro rozłożenie klubu trwało dwa lata, to składanie potrwa z pięć. Ja pamiętam różne Legie. Ale tak słabej nie. Moim zdaniem to najsłabszy zespół w historii tego klubu.

- Ale kto czy co zawiniło? Dużo mówi się o słabym przygotowaniu fizycznym, braku ambicji…
    - I zarządzaniu. Prezes Mioduski zamiast szukać wrogów zewnętrznych powinien się skupić na ratowaniu sytuacji w klubie. Ja wiem, że łatwo się mówi, ale bez wietrzenia szatni chyba się nie obędzie.

- Masz swoją czarną listę?
    - Otwiera ją Eduardo, wiadomo, że on jest do „odpalenia”. Chłop przecież nie strzelił dla Legii ani jednego gola. Nie wiem też po co klubowi Philipps. On mi bardzo przypomina taki magnetofon kasetowy sprzed 20 lat, który ciągle się zacinał. Philipps też co chwila się zacina na boisku. Idźmy dalej: Radovic – on już temu klubowi nic nie da. A jeśli czuje się takim legionistą, to niech odejdzie dla dobra klubu. Tak zrobili Xavi i Iniesta. W pewnym momencie doszli do wniosku, że oni już Barcelonie nie pomogą. I nie trzymali się wtedy kurczowo klubu, po prostu odeszli. Kolejny „orzełâ€, czyli Antolić. Moim zdaniem on też wiele Legii nie daje, a jeszcze łapie głupie czerwone kartki. W większości to ludzie Jozaka, to on jako pierwszy zaczął rozwalać Legię. Najpierw sprowadził zimą 8-9 piłkarzy, czym rozbił szatnię. Potem wdał się w awanturę z Kucharczykiem. Błąd za błędem. Wciąż uważam, że dublet uratowali wtedy polscy piłkarze, przy niewielkiej pomocy obcokrajowców. Klafurić? No pokazał co potrafi. Przecież ci piłkarze są kompletnie nieprzygotowani. Do tego dochodzi szatnia. Oni nie pójdą za sobą w ogień. A jeśli nie masz szybkości, nie masz atmosfery w szatni, nie masz ambicji, to co ci zostaje? Poziom zarobków niektórych tych piłkarzy jest 5-6 razy wyższy niż poziom ich ambicji. I dlatego również jestem pesymistą, bo wiem, że niełatwo będzie się ich pozbyć z klubu. Kto ich weźmie, kto da im tak dobre pieniądze jak Legia? Odpadnięcie z europejskich pucharów na pewno budżetowi Legii nie pomoże.

- Da się go jakoś załatać?
    - Kolejnym wielkim problemem jest to że piłkarze Legii są „niesprzedawalni”. Oczywiście, poza Szymańskim i Pazdanem, ale ten drugi to już bardziej za jakieś drobne.

- No właśnie. A co się dzieje z Pazdanem?
    - Sam się zastanawiam. Może to głowa, może myślami jest jednak gdzie indziej, bo wciąż liczy na wyjazd? Tylko, że już wcześniej o nim rozmawialiśmy. Zawsze, w klubach, które rozpatrywały jego sprowadzenie, był opcją numer 3-4. No a jeśli nie daj Boże ktoś oglądał jego ostatnie mecze, to kto go teraz weźmie?

- Carlitos?
    - Przecież on w ogóle jeszcze nie „dojechałâ€. A skoro najlepszy piłkarz ligi gra tak jak gra, to o czym my mówimy? Nie zdziwię się jeśli w dalszej części sezonu najlepszymi piłkarzami Legii będą Jędrzejczyk i Stolarski, czyli ci, których ominęły „przygotowania” Klafuricia. A skoro o Jozaku i Klafuriciu mowa: Legia poszła na niebezpieczny eksperyment: zdecydowała się grać ponad rok bez trenera. No i jednak okazało się, że eksperyment nie wypalił. Trnava, a zwłaszcza Dudelange – tam jednak na ławce byli trenerzy co się przekładało na boisku mimo że piłkarze Dudelange są jeszcze bardziej drewniani niż legioniści. Tyle że nasi na ich tle wyglądali taktycznie jak amatorzy, nie wiedzący jak się ustawiać. Pazdan bez sensu próbował ostatnio asekurować, ale zapomniał, że nie ma kto zaasekurować jego. To co oglądamy ostatnio jest po prostu żenadą. Z takim zespołem naprawdę będzie ciężko wygrać ligę, bo Jagiellonia i Lech już na początku sezonu są w dużo lepszej formie.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Gintleman Awatar księciuniu
    Piotr Kamieniecki
    ‏ @PKamieniecki
    30m30 minutes ago

Janusz Gol wrócił na Łazienkowską. Póki co, pomocnik nie znalazł nowego klubu po rozstaniu z Amkarem, więc trenuje z Legią II.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Nie, proszę, niech Ci to do głowy nie przyjdzie.

Gintleman Awatar księciuniu
    Ja nie oferuję; ja czytam i się zastanawiam, co wyniknie
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Niezłe komentarze pod tym twittem...
    Coś mi mówi że spokojnie może wciagnac Philipsa nosem.
    Gorszy od Cafu czy Philippsa nie będzie
    Bez straty jakości może spokojnie zastąpić Antolića czy Phillipsa @LegiaWarszawa brać go!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Niezłe komentarze pod tym twittem...

Ludzie w szoku i desperacji zachowują się nieracjonalnie, to w psychologii znane zjawisko.

Uprawnienia umieszczania postów