Strona 169 z 179 PierwszyPierwszy ... 69119159165166167168169170171172173 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,041 do 5,070 z 5358

Wątek: Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Legionista Awatar Jestem
    Szwoch podpisuje umowę na trzy lata z Wisłą Płock.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Keller Zobacz posta
    Na szczęście Romeo Jozak od paru tygodni może być gościem tylko tego wątku. Tymczasem chorwackie media donoszą, że gość jest kandydatem do objęcia FC Basel.
    Serio? Możesz zalinkowac, bo aż nie wierzę.. przecież Hausler na pewno jeszcze ma tam kontakty, to szepnie co nieco

Ale by były jaja, dwaj wyjebani na zbity pysk nieudacznicy z ekstraklasy biorą Dinamo Z i Fc Basel..

Artur Boruc przedłużył z Bournemouth kontrakt o rok (do końca czerwca 2019).
    WIWAT MAJ, 2 MAJ, DLA KIBOLI BŁOGI RAJ!

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Ale by były jaja, dwaj wyjebani na zbity pysk nieudacznicy z ekstraklasy biorą Dinamo Z i Fc Basel..
    A Magiera, któremu część osób chciała stawiać pomnik przy Łazienkowskiej, obejmuje jakąś trzeciorzędną młodzieżówkę.

Życie bywa przewrotne.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    A Magiera, któremu część osób chciała stawiać pomnik przy Łazienkowskiej, obejmuje jakąś trzeciorzędną młodzieżówkę.

Życie bywa przewrotne.
    Hasi (chvj nie trener - jak głosi temat o nim) poszedł do Olympiakosu, podczas gdy Berg przez prawie rok nie mógł znaleźć pracy.
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar Ciechanowiak(L)
    Gol z golem w wygranym meczu Amkaru.

Legionista Awatar Budyń_70
    Kowal w swoim stylu o powołaniach Nawałki...

Lepszy Makuszewski po kontuzji niż Peszko bez kontuzji
    18 maja, 14:00
    Wojciech Kowalczyk

Niedługo zaczyna się mundial, ale trochę tego nie czuję, bo patrząc na cyrk związany z powołaniami, bardziej wygląda mi to wszystko na eliminacje rodem z „Big Brothera”. W ciągu paru dni kadra zdołała zeszczupleć z 35 do 32 nazwisk, właściwie nie wiadomo z jakich powodów, skoro przykładowy Mączyński nie zagrał przez ten czas ani razu. Może więc warto pójść o krok dalej: odpalać jednego piłkarza dziennie albo niech decyduje głosowanie widzów przez SMS-y? Miałoby to mniej więcej tyle samo sensu jak to, co widzimy teraz.

Anglicy i Francuzi zdołali już ogłosić nazwiska 23 ludzi, którzy do Rosji pojadą, a na logikę patrząc, to oni powinni mięć większy ból głowy. Ci drudzy pewnie byliby w stanie posłać na mundial trzy jedenastki i żadna nie byłaby pozbawiona szans na medal, więc w teorii Deschamps mógłby zastanawiać się najdłużej. Tymczasem nie, tymczasem to Polacy – naród zabierający na wielką imprezę gościa tylko od atmosfery, Peszkę – zgłasza na pierwsze zgrupowanie tak ogromną ferajnę. Ja rozumiem strach o ewentualne urazy, ale od tego jest lista rezerwowa, ponadto w ten sposób robi się z tej drużyny ekipę ułomków, szklanych chłopców, którzy mogą sobie coś zrobić w trakcie wyprawy po herbatę.

Szkoda w tym wszystkim Makuszewskiego. Chłopak wykonał ogromną pracę, by na mundial się załapać, wyleczył paskudny uraz w kosmicznym tempie, wręcz nieznanym we współczesnym sporcie. W nagrodę co dostał? Ekskluzywny, tygodniowy pobyt na liście 35 zawodników. Z jednej strony zawodnik Lecha był więc blisko mistrzostw, ale z drugiej miał do nich tak daleko co ja i wy. Nas co prawda zabrakło w zeszłotygodniowym zestawieniu, jednak przez tydzień można się było nie skapnąć. O trzech skreślonych piłkarzach wszyscy zapomną najdalej do niedzieli.

A tak czysto sportowo: moim zdaniem Makuszewski po kontuzji jest lepszy niż Peszko bez kontuzji. Jeśli Nawałka chce w kadrze gościa tylko od atmosfery, to przecież niech powoła 23 piłkarzy i Peszkę dodatkowo, w roli animatora. Dlaczego on ma zabierać miejsce lepszym zawodnikom? Tylko dlatego, że jakimś cudem znalazł się w bliskim otoczeniu Lewandowskiego? Poza tym, dlaczego zabrakło miejsca dla Makuszewskiego, a miejsce dla Frankowskiego już się znalazło? Nikt mi nie wmówi, że piłkarz Lecha wracający po urazie jest w gorszej w dyspozycji niż zawodnik Jagiellonii. Ten już jakiś czas temu obniżył loty i prawdę powiedziawszy, to Frankowski wygląda na boisku, jakby wracał do gry po kilkumiesięcznej przerwie.

Te powołania pokazują też coś innego: jeśli jesteś graczem zagranicznej ligi — może być obojętnie jaka, byle zagraniczna — masz zdecydowanie krótszą drogę do reprezentacji. Podam dwa przykłady. Pierwszy to Paweł Dawidowicz. Chłopak mógł kompromitować się na zeszłorocznym Euro, dziś nie zawsze grać w pierwszej jedenastce Palermo, a i tak znajduje swoje nazwisko na liście. Nie bardzo wiem dlaczego. Chyba że ktoś przekona mnie do zdania, że przeskok od grania wszystkiego w drugiej lidze portugalskiej do grania w kratkę w drugiej lidze włoskiej jest na tyle duży, by warto go nagrodzić kolejnym powołaniem. Szczerze mówiąc, ja tego nie kupuję.

Natomiast drugim przykładem jest Krzysztof Piątek. Dziś najwyraźniej fakt, że strzela jak najęty w polskiej ekstraklasie, wystarczy tylko do tego, by przez tydzień pobujać się na liście szerokiej jak diastema Karolaka. Z kolei Wilczek, który w lidze duńskiej ma sześć goli mniej, powołanie już dostaje. Wiadomo, że polskie rozgrywki są beznadziejne, ale czy na tyle gorsze od tych duńskich, by ignorować dokonania Piątka? Znów mam wątpliwości. Aha: według mnie też Kądzior miałby większe szanse na powołanie, gdyby nie jego decyzja o przenosinach do Lecha. Pewnie trener spojrzałby na niego przychylniejszym okiem, gdyby pomocnik pojechał na podbój dolnych rejonów Bundesligi albo czegoś w tym rodzaju.

Cóż, szczęśliwcom z listy wypada życzyć powodzenia. Tylko patrząc na tempo skreśleń można się obawiać, czy jeden piłkarz z drugim nie zostaną wyproszeni z samolotu lecącego już na zgrupowanie.
    http://weszlo.com/2018/05/18/lepszy-...-bez-kontuzji/

Legionista
    Chyba pierwszy raz od długiego czasu się z nim zgodzę. Czyżby po odwyku...

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

Akurat Kowalczyk z całego starego weszło od zawsze miał dobre pióro i nie pitolił się w tańcu. Szkoda, że mu coś chrupnęło pod kopułą i nagadał co nagadał o Legii, jego twórczość polityczną na twitterze litościwie pominę. Tak czy siak szkoda, lubiłem go kiedyś.
    Nawałka z Legii won!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    Akurat Kowalczyk z całego starego weszło od zawsze miał dobre pióro i nie pitolił się w tańcu. Szkoda, że mu coś chrupnęło pod kopułą i nagadał co nagadał o Legii, jego twórczość polityczną na twitterze litościwie pominę. Tak czy siak szkoda, lubiłem go kiedyś.
    eee Kowal został po prostu hejterem wszystkiego. ZNalazł swoją niszę i świetnie się bawi... klakier na posyłki ...

Legionista
    Przy całej niechęci do alkusa, świetny felieton.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista Awatar tomla
    Akurat co do Peszki to ma 100% racji, dzisiejszy popis tej kaleki...http://ekstraklasa.tv/lechia-sandecj...a-pudlo/cfjqc7 i żeby nie było ,że raz się może przydarzyć .....http://ekstraklasa.tv/lech-lechia-3-...wyklada/j382ks

Niko kolejna bramka dla Fire w meczu z Houston Dynamo (2:1).

Legionista
    53min. - Bramka Chima Chukwu na 2:1. Mecz odbył sie wczoraj. Molde - Start 3:1

Vesović 90 minut z Bośnią. Chyba grał na wahadle.

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Vesović 90 minut z Bośnią. Chyba grał na wahadle.
    Veso to nie jest raczej były Legionista.
    #teamMioduski

Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Veso to nie jest raczej były Legionista.
    A **** tam. Nie chce mi się już kasować i przenosić do drugiego tematu. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie.

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    A **** tam. Nie chce mi się już kasować i przenosić do drugiego tematu. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie.
    Luzik.
    #teamMioduski

Legionista Awatar arni87
    Jacek Bednarz z końcem maja przestanie pełnić funkcję dyrektora sportowego Piasta Gliwice.
    ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
    Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Legionista Awatar Stout
    A DARIUSZA Kubickiego zwolnili z Olimpii Grudziądz.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Benek
    Prijo jedzie na Mundial.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez arni87 Zobacz posta
    Jacek Bednarz z końcem maja przestanie pełnić funkcję dyrektora sportowego Piasta Gliwice.
    Gdzie nie pójdzie tam coś spierydoli.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista Awatar Z.
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Prijo jedzie na Mundial.
    Noooo! No Prijo no party!

Mam nadzieje, że strzeli Brazylijczykom
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    Noooo! No Prijo no party!

Mam nadzieje, że strzeli Brazylijczykom
    Ja mu życzę żeby strzelił jak najwięcej bramek. Legia ma procent od transferu zapewniony, a po udanych Mistrzostwach w jego wykonaniu na pewno opuści PAOK. 10 mln euro od jakiegoś angielskiego klubu i Grecy oddają Legii milion euro - takie moje życzeniowe myślenie.

Legionista Awatar Benek
    Liczyłem na Liverpool ale nie jest źle

Łukasz Olkowicz

@LukaszOlkowicz
    29 min.29 minut temu
    Więcej
    Łukasz Fabiański ustalił warunki kontraktu z West Hamem. Teraz muszą dogadać się kluby.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Stout
    'm forever blowing bubbles,
    Pretty bubbles in the air,
    They fly so high, nearly reach the sky,
    Then like my dreams they fade and die !!!

Jestem na tak)))
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Liczyłem na Liverpool ale nie jest źle
    Liverpool z tego co wiem to Leno z Leverkusen się interesuje.

Gintleman Awatar księciuniu

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Ćwirek
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    'm forever blowing bubbles,
    Pretty bubbles in the air,
    They fly so high, nearly reach the sky,
    Then like my dreams they fade and die !!!

Jestem na tak)))
    "Fortune's always hiding,
    I've looked everywhere,
    i'm forever blowing boobles,
    pretty boobles in the air!"

Piękna przygoda Fabiana i oby doszło do skutku!

Legionista
    Akurat na Stopklatce TV jakoś wieczorkiem we wtorek leciało i z przyjemnością sobie obejrzałem po iluś tam latach(uwielbiam tę scenę gdy tam każdy nasłuchuje losowanie w Pucharze Anglii i te reakcje)
    No to Fabian powodzenia.

Uprawnienia umieszczania postów