Strona 164 z 175 PierwszyPierwszy ... 64114154160161162163164165166167168174 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,891 do 4,920 z 5231

Wątek: Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Legionista
    Moulin tradycyjnie poza kadrą. A co do tej akcji z prezesem to najśmieszniejsze, że sędzia chyba jednak uznał tego gola i PAOK kolejny raz straci idiotycznie punkty.

Legionista
    To jest Grecja. Tam wszyscy po&%$#$#^ na potege.

Po 45 minutach Szwoch z golem przeciwko Niecieczy.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Salut Zobacz posta
    Po 45 minutach Szwoch z golem przeciwko Niecieczy.
    Gol (z karnego) plus asysta.

Jakby ktoś chciał poczytać co słychać u Legionistów poza klubem to zapraszam na mój taki niby artykuł: http://weszlo.com/Trybuna/legionisci-poza-klubem-1/

Jest parę słów o tych co odeszli z klubu i o tych wypożyczonych.

Co do bramki Michała Żyro to jak chce ktoś obejrzeć to proszę: https://gfycat.com/MistyGranularInchworm
    785 dni czekał na tę bramkę od ostatniego trafienia, ale większość tej przerwy to przecież kontuzja po brutalnym faulu...
    Ostatnio edytowane przez matixrr ; 13-03-2018 o 21:43
    Legioniści poza klubem #1 - mój "artykuł" o tym co słychać u byłych i obecnych Legionistów, którzy grają poza klubem. Zapraszam! weszlo.com/Trybuna/legionisci-poza-klubem-1

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez matixrr Zobacz posta
    Jakby ktoś chciał poczytać co słychać u Legionistów poza klubem to zapraszam na mój taki niby artykuł: http://weszlo.com/Trybuna/legionisci-poza-klubem-1/

Jest parę słów o tych co odeszli z klubu i o tych wypożyczonych.

Co do bramki Michała Żyro to jak chce ktoś obejrzeć to proszę: https://gfycat.com/MistyGranularInchworm
    785 dni czekał na tę bramkę od ostatniego trafienia, ale większość tej przerwy to przecież kontuzja po brutalnym faulu...
    Gratuluję debiutu, kolego. Może warto też wspomnieć co u Lewczuka

Cytat Zamieszczone przez cap Zobacz posta
    Gratuluję debiutu, kolego. Może warto też wspomnieć co u Lewczuka
    Dzięki. Igor na razie wrócił na ławkę I zespołu po 3,5 miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją. Zagrał też coś tam w rezerwach. W Bordeaux to prawie co chwilę ktoś z obrony łapie kontuzję lub ma słabszy mecz, więc jest szansa, że za jakiś czas pojawi się znów na boisku.

W sumie jak o Igorze to jeszcze mogę dodać, że Rzeźniczak też przesiedział spotkanie na ławce, a we wcześniejszym został zdjęty w 63 minucie, ale nie wiem dlaczego.

Tak samo na ławce usiadł ostatnio inny były zawodnik Legii - Janusz Gol, który jeszcze w końcówce tamtego roku 4 razy wychodził jako kapitan Amkar Perm.

W lepszej sytuacji w Rosji jest w tym roku Maciej Rybus, który gra ostatnio wszystko w lidze i w LE. Chociaż w meczu z Atletico wypadł słabo, ale to też kwestia, że z powodu kontuzji w zespole został teraz przestawiony na prawą stronę obrony.
    Ostatnio edytowane przez matixrr ; 13-03-2018 o 21:43
    Legioniści poza klubem #1 - mój "artykuł" o tym co słychać u byłych i obecnych Legionistów, którzy grają poza klubem. Zapraszam! weszlo.com/Trybuna/legionisci-poza-klubem-1

Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Proszę Państwa, w akcji Maciej Rybus w dzisiejszym meczu Ligi Europy z Atletico:
    https://www.youtube.com/watch?v=YXwVaJc7X5U
    Niestety film już usunięty więc podaje inne źródło:
    https://streamable.com/woh3k
    + powtórki:
    https://streamable.com/mrx7h

Legionista
    Sadiku poza kadrą rzekomo kontuzja twarzy.. także maska Ferrari uszkodzona.
    Mój dom Łazienkowska 3

Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Ma kontuzję po starciu z bramkarzem rywali. Bramkarz wylądował w szpitalu.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Straci zniżki na AC , no chyba że z OC bramkarza będzie robione .

Bereś dziś wędka w 34 minucie w meczu z Interem

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez orgelspieler Zobacz posta
    Bereś dziś wędka w 34 minucie w meczu z Interem
    Raczej kontuzja.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Oglądając mecz nie wyglądało to na kontuzje, ale podobnież jego agent poinformował, że trenował dopiero od czwartku

Prezentował się dramatycznie, czyli w sumie nic nowego. Jeszcze w czasie meczu była mowa o fatalnej dyspozycji Bereszyńskiego i stąd zmiana, później poszła informacja o kontuzji, lub obawie przed nią. Kijek i tak pewnie nie oglądał, ale napisze, że Inter go chce
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Prezentował się dramatycznie, czyli w sumie nic nowego. Jeszcze w czasie meczu była mowa o fatalnej dyspozycji Bereszyńskiego i stąd zmiana, później poszła informacja o kontuzji, lub obawie przed nią. Kijek i tak pewnie nie oglądał, ale napisze, że Inter go chce
    No popatrz, zdarzyło mu się zagrać jeden słaby mecz w ostatnim okresie, to musiał przyleźć Mario. Jak grał dobrze od dawna to tradycyjnie siedziałeś cicho.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Ciechanowiak(L)
    Gui dzisiaj z asystą. Benevento tradycyjnie w plecy.

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    No popatrz, zdarzyło mu się zagrać jeden słaby mecz w ostatnim okresie, to musiał przyleźć Mario. Jak grał dobrze od dawna to tradycyjnie siedziałeś cicho.
    On cały czas gra słabo i mało mnie interesuje jego osoba, ale ostatnio kijek coś sapał w tym temacie, więc pojawiłem się. By zakończyć temat.
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Jak ktoś chce z rana poczytać co słychać u byłych (i obecnych Legionistów na wypożyczeniu) to zapraszam: http://weszlo.com/Trybuna/legionisci-poza-klubem-2/

Trochę tak na szybko sklejone, ale męczy mnie choroba

Legionista Awatar Budyń_70
    Maciej Rybus na ślubnym kobiercu.

http://redirect.viglink.com/?format=...20loda_para%2F

Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 20-03-2018 o 12:11 Powód: korekta

Legionista Awatar Raffels
    On cały czas gra słabo i mało mnie interesuje jego osoba, ale ostatnio kijek coś sapał w tym temacie, więc pojawiłem się. By zakończyć temat.
    Pojawiłeś się by znowu się skompromitować pisaniem, że cały czas gra słabo. Piszesz to tylko po to, by trzymać się swojej postawionej tezy pomimo tego, że nie masz kompletnie żadnego argumentu. Pokazujesz też, że w ogóle nie oglądasz meczów Sampdorii. Wielki Mario ekspert od siedmiu boleści uważa, że gra słabo, a we Włoszech go chwalili. Gra tak fatalnie, że ciągle wychodzi w 1 składzie, ewenement ***** jakiś.
    A info o kontuzji jednak było prawdziwe, bo przez nią nie zagra z Nigerią, ekspercie z dupy.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

coraz chudszy Awatar Kijek
    Już Ci Raffels odpisał, że jak Bereszyński grał dobrze to siedziałeś cicho jak *****.
    Przyjebaleś się do Beresia gorzej niż ja do Mioducha i pierdolisz coś jak on zagra gorszy mecz. Żenada.

I nie wiem skąd info, że został zmieniony. Został zmieniony z powodu kontuzji.
    Zajmij się oglądaniem 4ligi czeskiej bo na takiego się tu kreujesz.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."...

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Maciej Rybus na ślubnym kobiercu.

http://redirect.viglink.com/?format=...20loda_para%2F

No no Jak widać Rybus polubił wschód i wcale mu się nie dziwię
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar b.
    Kijek w sumie to nie wiem po co tracisz czas na dyskusję z tym niespełnionym skautem z twittera. Olej.

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Już Ci Raffels odpisał, że jak Bereszyński grał dobrze to siedziałeś cicho jak *****.
    Przyjebaleś się do Beresia gorzej niż ja do Mioducha i pierdolisz coś jak on zagra gorszy mecz. Żenada.

I nie wiem skąd info, że został zmieniony. Został zmieniony z powodu kontuzji.
    Zajmij się oglądaniem 4ligi czeskiej bo na takiego się tu kreujesz.
    Napisałeś o mnie to postanowiłem odpisać. Ty i barto(L)d macie z kolei w modzie odzywanie się w temacie Bereszyńskiego, jak ten zagra przyzwoity mecz. Ty się zajmij jebaniem kodu, bo na takiego się tutaj kreujesz. O piłce nie masz bladego pojęcia.

Napisałeś o mnie to postanowiłem odpisać. Ty i barto(L)d macie z kolei w modzie odzywanie się w temacie Bereszyńskiego, jak ten zagra przyzwoity mecz. Ty się zajmij jebaniem kodu, bo na takiego się tutaj kreujesz. O piłce nie masz bladego pojęcia.

Pomijając to że nie znam się na piłce to od początku pisałem że strata Bereszynskiego to duża strata dla Legii ...więc zamknij mordę cięciu bo się nadajesz to pchania karuzeli. Przypominam Ci że wtedy ty pisałeś jaki on słaby itp. życie zerywfikowalo kto miał rację. Jak zwykle to nie byłeś ty.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."...

Legionista Awatar Jaco

Pomijając to że nie znam się na piłce to od początku pisałem że strata Bereszynskiego to duża strata dla Legii ...więc zamknij mordę cięciu bo się nadajesz to pchania karuzeli. Przypominam Ci że wtedy ty pisałeś jaki on słaby itp. życie zerywfikowalo kto miał rację. Jak zwykle to nie byłeś ty.
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Kijek w sumie to nie wiem po co tracisz czas na dyskusję z tym niespełnionym skautem z twittera. Olej.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Pchaj cieciu dalej swoją karuzelę

MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Legionista
    Jako dr z dziedziny biologii i nauk leśnych (mam na to papiery w przeciwieństwie do specjalisty niekonicznie od scoutingu, ale specjalisty) stwierdzam typowy przykład afirmacji, dosyć popularnego pojęcia w psychologii. W życiu codziennym z subiektywnych obserwacji występuje to jednak częściej u kobiet, zwyczajnie bardziej ich struktura psychologiczna predysponuje do tego typu zjawiska. Nic co mogłoby obrażać kobiety, chłopa już jednak tak.

A Ty Mariusiu skoro tak twierdzisz, że wyskakujemy tu po pojedynczym dobrym występie Beresia (czyli afirmujesz) zacytuj proszę wszystkie moje posty od momentu, kiedy Bereś ma pewny plac (pomimo, że jest ogólnie tragiczny jedynie z pojedynczymi wyskokami ), czyli od połowy września. Jeśli zechcesz to cdn...

Uprawnienia umieszczania postów