Strona 163 z 174 PierwszyPierwszy ... 63113153159160161162163164165166167173 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,861 do 4,890 z 5205

Wątek: Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Legionista
    Gui napewno już ma premierowego gola na koncie, a z tego co człowiek czasem spojrzał z ciekawości to zazwyczaj wychodzi w 1 składzie.

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez KRA Zobacz posta
    Ostatnio chyba z tym nie najgorzej.

Nikolic - król strzelców MLS (chyba, bo nie pamiętam)
    Prijovic - regularne bramki w Grecji
    Ofoe - też miał niezłe wejście w Olimpiakosie

Nie wiem, jak tam Gui idzie podbój Seria A.
    Zbiera dobre recenzje, więc pewnie zakotwiczy w kimś lepszym w następnym sezonie.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    No Prijo i Niko się spisują, Ofoe nie liczę, bo to jednak przyszedł gość już z renomą, który trafił do Premier Leauge i tu się tylko odbudowywał.
    Spójrzmy raczej na "młodych, zdolnych," jak Borysiuk, Żyro, Furman, Duda, czy wcześniej jeszcze taki Janczyk. Oni niestety nie posiadają certyfikatu jakości "by Legia Warszawa".

Po Vadisie na forumce Olympiakosa jadą od grubasów, a Olympiakos na sześć kolejek przed końcem nie ma nawet miejsca w kwalifikacjakch Champions League. Także była sobie gwiazdka

Legionista Awatar Jasper121
    Już mają, po ostatni meczu z PAOKiem wyszli z -5 na +1. Tak to się robi :P

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Leokadiusz Zobacz posta
    Po Vadisie na forumce Olympiakosa jadą od grubasów, a Olympiakos na sześć kolejek przed końcem nie ma nawet miejsca w kwalifikacjakch Champions League. Także była sobie gwiazdka
    Może wrócić na remont przy Ł3, pomoże w Europie, tak trochę zakocha się w W-wie i wyjedzie

Legionista
    w sumie szkoda. Dobre występy byłych piłkarzy są zawsze fajna reklamą, a tak fochami tylko wkurzyło parę oczu i uchu ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jasper121 Zobacz posta
    Już mają, po ostatni meczu z PAOKiem wyszli z -5 na +1. Tak to się robi :P
    Nie maja... na ten moment zajmuja 3 miejsce

Legionista Awatar Bonhart
    Gra raczej w wiekszosci meczow po 90 minut, natomiast liczba bramek i asyst raczej nie powala. Moze chociaz ciagnie ich gre,nie wiem, nie ogladam ligi greckiej �� ktos moze sledzi? Swoja droga ciekawe, kawal pilkarza, gra w klubie ktory liga do tej pory raczej zamiatal i... chyba lekko pod kreska oczekiwan.

Legionista
    Jak grali z Barca to nawet weszło pisało, że Barcelona vs Ofoe, jedyny który nie bał się wziął piłki, rozegrać, przytrzymać.
    Też nie śledzę greckiej raczej, ale z tego co widziałem to gra niżej, jako 8, nie 10 i to na pewno jeden z powodów tych kiepskich cyferek.

Ja bym się nie zdziwił jakby on chciał wrócić tu za jakiś czas. Skoro w Grecji nie jest jakimś kozakiem, to gdzie ma czegoś szukać? Tutaj był bogiem i nikt mu chałupy nie obrabiał

Legionista
    U pastucha Hasiego grał bardziej z tyłu niż u nas. Jak gra przy nowym trenerze nie mam pojęcia.

Legionista Awatar Bonhart
    Ale pewnie tez nikt mu tyle nie placil.

Legionista Awatar so(L)dier
    dzisiaj w meczu Górnik - Zagłębie, Wieteska jak i Dąbrowski ustawieni na bokach obrony

co prawda Zagłębie gra 3 obrońcami więc Dąbrowski to nie taki normalny boczny obrońca ale mimo wszystko

edit: Wieteska z golem
    Ostatnio edytowane przez so(L)dier ; 09-03-2018 o 17:19

Legionista
    Bochniewicz przyszedł i niestety Wieteska zszedł na drugi plan. Teraz takim zapchajdziurą jest, bo ostatnio grał na DP, jeśli mnie pamięć nie myli. Generalnie ja nie wiążę z nim wielkich nadzieji. Nie będzie to nigdy stoper na podstawę Legii. Może taki 3-4. Chociaż chciałbym się mylić, bo w końcu taki "nasz" od samiuskiego początku.

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    nadzieji.
    No to masz "bul". Brameczkę strzelił.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Fajnie ale obrońcę powinno się głównie rozliczać z gry w obronie. A tam jest słabiutko.

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Fajnie ale obrońcę powinno się głównie rozliczać z gry w obronie. A tam jest słabiutko.
    Przepraszam.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Jestem
    Przepraszam.
    Nie przepraszaj, zawsze będzie albo za słaby w obronie albo za słaby w ataku albo w ogóle za słaby, nie dogodzisz, u nas Messi byłby po prostu drewnianym pastuchem-kurduplem z Argentyny
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Nie przepraszaj, zawsze będzie albo za słaby w obronie albo za słaby w ataku albo w ogóle za słaby, nie dogodzisz, u nas Messi byłby po prostu drewnianym pastuchem-kurduplem z Argentyny
    Serio porównujesz czepianie się wzrostu do tego, że obrońca słabo wykonuje swoje podstawowe obowiązki?

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Grabo Zobacz posta
    Serio porównujesz czepianie się wzrostu do tego, że obrońca słabo wykonuje swoje podstawowe obowiązki?
    Przecież tak nie porównuję, to tylko dodatek-epitet do innych, nie zauważyłeś "drewnianego pastucha"? I tak byłem spokojny bo nie napisałem nic o "kozojebstwie" ... a piłkarzowi nie wolno się pomylić bo inaczej to "pedał i drewno" albo co gorsza "kodziarz i moher"
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Już kolega wspomniał przedtem, że strzelił. Tradycyjnie twój post gowno warty, ale spoko można się przyzwyczaić, a ty dalej wierz, że jesteś super ziomkiem, którego posty bawią gawiedź

Aha, i jak bardzo chcesz to możemy zmierzyć się w zawodach ortograficznych
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 09-03-2018 o 21:42

Legionista Awatar trzeci
    Ferrari nie spodobało się nowemu trenerowi Levante. Sadiku poza osiemnastką.

Legionista
    I do tego przepłacony z ogromną pensją !!!

Legionista Awatar arni87
    Michał Żyro strzelił gola dla Charltonu .
    ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
    Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez arni87 Zobacz posta
    Michał Żyro strzelił gola dla Charltonu .
    W 6 meczach całe 56 minut uzbierał, 4 razy wchodząc z ławki. Skoro w III lidze nie wywalczy miejsca w I składzie to już mu chyba tylko powrót do Lechii zostanie.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

coraz chudszy Awatar Kijek
    A to on jeszcze gra zawodowo w piłkę?
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."...

04.06 zatrudnił Klafurica
    31.07 "nie jestem w stanie myśleć o zmianie trenera"
    01.08 Klafuric zwolniony.

Kompetencje strategiczne

Jakub Szumski dzisiaj 90 minut w bramce Rakowa Częstochowa w przegranym 1:2 meczu z Katowicami. Duży błąd przy drugiej bramce.

Dzisiaj w MLS nowy sezon zainaugurowała drużyna Chicago Fire. W meczu u siebie przegrali ze Sportingiem Kansas City 3:4. Dwie bramki dla strażaków strzelił Niko.

Legionista
    Fajnego prezesa mają Prijović i Moulin https://gol.pl/prezydent-paok-u-groz...awie-z-bronia/

Uprawnienia umieszczania postów