Strona 157 z 172 PierwszyPierwszy ... 57107147153154155156157158159160161167 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,681 do 4,710 z 5137

Wątek: Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Rozumiem, że piszesz to tak po prostu, żeby pokazać, że grało u nas przez kilka ostatnich lat paru niezłych snajperów.
    Bo w innym przypadku to nie ma sensu. Doskonale wiemy jakie były przyczyny odejścia wszystkich. Kogo dało się zatrzymać? Tylko Osę, ale pamiętacie co tam było - reszta nie chciała z nim po prostu grać. Nie podawali mu, polowali na nogi na treningach.. w dodatku jakby został to pewnie nie zawitaliby do nas Niko i Prijo razem, a może nawet żaden z nich..
    Jedynie kto był nie do zatrzymania to Prijović z racji tego, że to taki charakter, żeby szopki z nim były cały sezon jakby go nie puścili.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

A jaki był sens trzymania gościa, którego nie akceptowała reszta drużyny?

Legionista
    Ostatnio chodzi po forumce info, że Niko to by został za odpowiednią kasę. Kurka - nic takiego nie przypominam sobie, kiedy odchodził. Po prostu chciał spróbować czegoś nowego, zarobić kokosy (żadna podwyżka nie wyrównała by kontraktu w Fire), dodatkowo miał żal, że podlega zasadzie rywalizacji w drużynie. A nic o tym, że postawił Legii wysokie warunki finansowe. A nagle tutaj (nie pierwszy raz zresztą) tego typu informacje można przeczytać. Skąd one powiedzcie?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    Ostatnio chodzi po forumce info, że Niko to by został za odpowiednią kasę. Kurka - nic takiego nie przypominam sobie, kiedy odchodził. Po prostu chciał spróbować czegoś nowego, zarobić kokosy (żadna podwyżka nie wyrównała by kontraktu w Fire), dodatkowo miał żal, że podlega zasadzie rywalizacji w drużynie. A nic o tym, że postawił Legii wysokie warunki finansowe. A nagle tutaj (nie pierwszy raz zresztą) tego typu informacje można przeczytać. Skąd one powiedzcie?
    http://www.przegladsportowy.pl/pilka...694,1,721.html
    Moim zdaniem kryzys zaczął się zimą, kiedy odeszli Nikolić z Prijoviciem, a Legia została bez napastnika.
    Michał Żewłakow: Nikolić chciał podwyżkę do 700 tys. euro netto za sezon.
    I przy okazji o Prijo z tego samego wywiadu:
    Wracając do zimy 2016 roku: plan był taki – sprzedajemy Nikolicia, Prijović zostaje. Ten drugi, jak się dowiedział o ofercie z PAOK-u powiedział: "Zostanę, jeśli zapłacicie tyle, ile Grecy". Żądanie nowego kontraktu i podwyżka to najłatwiejsze narzędzie w rękach piłkarza. Jeśli nie mamy możliwości, mówi, że chce odejść. Poróżniliśmy się bardzo, ale postawił na swoim. Nie będę nikogo prosił, by został.

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...355,1,721.html
    Pan by został, gdyby dostał propozycję umowy na nowych lepszych warunkach?
    Nemanja Nikolić: Rozważyłbym to. W Warszawie dobrze się czułem.
    Legia zimą sprowadziła kilku zawodników, oferując im bardzo dobre kontrakty. Nie był pan zdziwiony, że nie dostał takiej propozycji?
    Nemanja Nikolić: Nie wiem, dlaczego nikt mi nie zaproponował nowej umowy. Sam nie zamierzałem nikogo o to błagać. Legia sprowadziła mnie bez odstępnego i chciała sprzedać z zyskiem. Zwykle nie możesz znaleźć za darmo takiego zawodnika jak ja, normalnie kosztuje on 2–3 mln euro. Oddali napastnika, który strzelił ponad 50 goli w półtora roku. Inna sprawa, że o odejściu z Legii zdecydowałem po meczu z Realem, gdy siedziałem na ławce.
    [...]
    Jak poza tym wspomina pan pobyt w Warszawie?
    Nemanja Nikolić: Doskonale. Miałem szczęście grać z fantastycznymi zawodnikami, dzięki którym łatwiej mi przychodziło strzelanie goli i stałem się lepszym piłkarzem. Wygrałem wszystko, co było do wygrania – mistrzostwo, puchar, zagrałem w Lidze Mistrzów, zostałem królem strzelców, wybrano mnie na najlepszego zawodnika ligi. Nie podobało mi się jedynie siedzenia na ławce w Lidze Mistrzów. Chociaż nie otrzymałem propozycji nowego kontraktu, to odszedłem w dobrych relacjach z prezesem Leśnodorskim i z Michałem Żewłakowem. Darzymy się wzajemnym szacunkiem. Mówili, że sam mogę zdecydować, czy zechcę odejść.
    Do tego Marcin Szymczyk pisał na Twitterze, że Niko mówił kolegom w szatni, że gdyby dostał te 700 koła, to byłby skłonny zostać. Nie chce mi się teraz szukać tego twitta.

Skoro nie zaproponowali mu nowej umowy i powiedzieli, że może sam zdecydować czy chce odejść, to nie mówmy, że nie było szansy go zatrzymać - tak to się wypycha kogoś z klubu, a nie przekonuje do zostania.
    Żeby nie było, że wyrywam coś z kontekstu, to zaznaczyłem na zielono także to zdanie w którym mówi, że decyzję podjął po meczu z Realem. Ale sam zaznacza, że byłby skłonny rozważyć propozycję, tylko że jej nie dostał.
    Pieniądze jakie chciał wg Żewłaka były duże, ale skoro było nas stać na Jędzę czy danie wysokiego kontraktu Chukwu będącemu od lat na piłkarskiej prowincji i od miesięcy bez treningu, to nie uważam, żeby warunki Niko były zaporowe. Tym bardziej dziwi działanie klubu, że oni nie mieli nagranego żadnego następcy, obserwowanego, w formie, rokującego że szybko zastąpi Niko, tylko robili zwyczajną łapankę. I o to można mieć największy żal.

Legionista Awatar bloniaq
    Może Bodzio oszczędzał wtedy na darowizny na Nowoczesną, wiadomo jak z finansami w partii kolegi Ryśka
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista
    Niko odszedł przez ''giganta taktyki'' trenera ,tego ,który zrobił Kopczyńskiego kapitanem.
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Niko odszedł przez ''giganta taktyki'' trenera ,tego ,który zrobił Kopczyńskiego kapitanem.

Tak ,bo Niko miał grać we wszystkich meczach LM od dzwona do dzwona (a grał 2 razy w podstawie i 2 razy z ławki). Co z tego ,że był nieprzydatny i Prijo dawał dużo więcej w grze z kontry ,Niko miał grać i chuuj!

Pewnie jakby ten "gigant taktyki" wystawił Niko w meczu ze Sportingiem zamiast Prijo ,to nie byłoby awansu ,bo gralibyśmy w 10 ,ale co z tego ,miał grać i koniec.

No i na pewno jakby nie "gigant taktyki" ,to Niko by został ,tym bardziej ,że już pół roku wcześniej chciał odejść ,osiągając u nas wszystko - MP , PP ,koronę króla strzelców i tytuł najlepszego zawodnika ligi. Został tylko dla LM ,w której zresztą zagrał w 4 meczach z 6.

No i na pewno wolał grać w naszej Bundeslidze z Rymaniakami ,zamiast w USA z Villą, Kaką czy Schweinsteigerem i mega zarobkami

Widzę, że nie tylko ze stylistyką u ciebie na bakier, ale z logiką takoż.
    Ostatnio edytowane przez b. ; 22-01-2018 o 15:18
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

Legionista Awatar Chmielo
    Może wystarczyło usiąść, pogadać i wytłumaczyć coś zawodnikowi, który był jednym z najlepszych napastników grających na Ł3 i nagle poszedł w odstawkę?

Nie wiem, dlaczego nikt mi nie zaproponował nowej umowy. Sam nie zamierzałem nikogo o to błagać. Legia sprowadziła mnie bez odstępnego i chciała sprzedać z zyskiem. Zwykle nie możesz znaleźć za darmo takiego zawodnika jak ja, normalnie kosztuje on 2–3 mln euro. Oddali napastnika, który strzelił ponad 50 goli w półtora roku. Inna sprawa, że o odejściu z Legii zdecydowałem po meczu z Realem, gdy siedziałem na ławce. Zostałem w Legii głównie po to, by grać w Lidze Mistrzów. Tymczasem tylko wchodziłem w końcówkach spotkań z Realem i Borussią, w rewanżu ze Sportingiem nie zagrałem w ogóle. A przecież to dzięki moim golom Legia awansowała do tych rozgrywek. Zasłużyłem na więcej szacunku od trenera. Tymczasem on nawet nie wyjaśnił mi, dlaczego nie grałem.

Jak układały się wasze relacje?

Nemanja Nikolić: Komunikacja między nami nie wyglądała najlepiej. Prawie w ogóle ze mną nie rozmawiał. Dzień dobry, do widzenia – to wszystko. Nigdy do mnie dzwonił.

Magiera nie jest dobrym trenerem?

Nemanja Nikolić: Tego nie powiedziałem. Jego zatrudnienie było słuszną decyzją. Kibice się z niej ucieszyli. Ma wyniki. Wierzę, że zdobędzie z Legią mistrzostwo. Po prostu może przyjął taki styl bycia, by unikać bliższych relacji z zawodnikami.
    Przykład z życia. Do firmy przychodzi nowy kierownik, a Ty jesteś w niej jednym z najlepszych pracowników. Masz ugruntowaną pozycję, wszyscy Cię szanują. Nagle kiero postanowił, że odstawi Cię na boczny tor i Twoje obowiązki przejmie ktoś inny. Firma dalej świetnie prosperuje, ale Ty jesteś wkurwiony, bo przecież robiłeś wszystko dobrze, ale nikt nie zdobył się na to, żeby poświęcić chwilę i wytłumaczyć, że przy skali projektów międzynarodowych lepiej sprawdzi się Pan Olek, który ma ku temu lepsze predyspozycje. Narasta frustracja i mówisz sobie, że w dupie masz pracę w firmie, która Cię nie szanuje i idziesz pracować gdzie indziej, w dodatku za lepsze pieniądze. Proste.

PS zresztą jak nie umiał płynnie rozmawiać po angielsku to nie dziwota, że nie zdobył się na szczerą rozmowę.
    Ostatnio edytowane przez Chmielo ; 22-01-2018 o 15:38
    A Melanż Trwa...

Nikolic też rozmawia po angielsku na poziomie B1, więc raczej ta rozmowa nie byłaby zbyt "głęboka" i jedynie mogłaby ograniczać się do "Prijovic plays, because he is better for rivals from Champions League, but you are the best in domestic league. Its my final decision", tak żeby Jacek (uczył się podobno od początku pobytu w Legii, a jak on się weźmie za coś to na pewno bardzo profesjonalnie podchodzi) potrafił powiedzieć, a Niko zrozumieć.

Legionista
    Rozważania na temat co powienien zrobić Niko, Bodzio, Jaco (nie ten forumowy), Prijo, Miodzio, czy jakiś kolejny Srodzio mnie mało interesują zwłaszcza, że gro opinii i tak wynika z sympatii osobistych forumowiczów odnośnie poszczególnych Panów i kolejne "dyskusje" w temacie są już zwyczajnie nudne....

....ale użytkownikowi Grabo wielkie dzięki za piękne naświetlenie tematu

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Nikolic też rozmawia po angielsku na poziomie B1, więc raczej ta rozmowa nie byłaby zbyt "głęboka" i jedynie mogłaby ograniczać się do "Prijovic plays, because he is better for rivals from Champions League, but you are the best in domestic league. Its my final decision", tak żeby Jacek (uczył się podobno od początku pobytu w Legii, a jak on się weźmie za coś to na pewno bardzo profesjonalnie podchodzi) potrafił powiedzieć, a Niko zrozumieć.
    Magiera miał Mieszkowskiego do pomocy w razie problemów komunikacyjnych, ale nie korzystał z tego.

Niko dość płynnie posługuje się angielskim.
    Ostatnio edytowane przez Lorenzo ; 22-01-2018 o 16:00
    #teamMioduski

Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Magiera miał Mieszkowskiego do pomocy w razie problemów komunikacyjnych, ale nie korzystał z tego.

Niko dość płynnie posługuje się angielskim.
    wiem, bo wielokrotnie słyszałem i jak napisałem - jest to B1 takie gimnazjum, najprostsze słówka, zwroty - raczej nie pozwalające na jakąś bardziej rozwiniętą dyskusję w temacie, ale oczywiście spoko, że chociaż tyle, bo są tacy, co zupełnie null.

Legionista Awatar arni87
    Michał Żyro zostanie wypożyczony do Charltonu Atletic.

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...mpaign=fanpage
    Ostatnio edytowane przez arni87 ; 22-01-2018 o 16:37
    ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
    Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez arni87 Zobacz posta
    Michał Żyro zostanie wypożyczony do Charltonu Atletic.

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...mpaign=fanpage
    15 msc przerwy z powodu kontuzji zrobiło swoje. Szkoda chłopaka, tym bardziej że początek miał obiecujący.

Legionista
    A ile on ma lat, że go szkoda? Do tragicznej ligi nie trafił, także ma szansę się odbudować. Tylko od niego to zależy.

Legionista Awatar Alek
    A ile on ma lat, że go szkoda? Do tragicznej ligi nie trafił, także ma szansę się odbudować. Tylko od niego to zależy.
    Jestem zdania, że taka kontuzja i brak regularnej gry odciśnie na nim duże piętno i ciężko bedzie mu wrócić do dawnej dyspozycji. Zwróć uwagę, że przez ostatnie 2,5 roku zagrał zaledwie 12 meczów w profesjonalej pilce (Championship, Ekstraklasa, EFL ).

Legionista Awatar Szawar
    Znasz piłkarzy, którzy z powodu kontuzji nie grali blisko 1,5 roku i wrócili do gry na wysokim poziomie ?
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Znasz piłkarzy, którzy z powodu kontuzji nie grali blisko 1,5 roku i wrócili do gry na wysokim poziomie ?
    Erik Lamela zaczyna regularnie grać zobaczymy jak mu pójdzie.

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Szkoda chłopaka
    Faktycznie biedny Michaś

Niech gnije gdzieś w ligach regionalnych w Anglii "prawi:
    ...nie bez powodu "drugi Paryż" mówili na Nią,
    nie bez powodu Nieśmiertelnej dostała miano...

Legionista Awatar arni87
    Mikel Arruabarrena zawodnikiem CF Fuenlabrada– trzeci poziom ligowy.
    ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
    Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Legionista Awatar Alek
    Bośniak Stojan Vranješ zdecydował się na powrót do ojczyzny i podpisał półtoraroczny kontrakt z Željezničarem.

31-letni środkowy pomocnik spędził w Polsce cztery lata. Jego ostatnim klubem był Piast Gliwice, w barwach którego jesienią rozegrał dziewięć ligowych spotkań i strzelił jednego gola.
    90minut.pl

Ariel Borysiuk rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z angielskim Queens Park Rangers FC.
    http://www.90minut.pl/news/283/news2...k-Rangers.html

Legionista Awatar Chmielo
    Czyżby powrót do Lechii?
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Czyżby powrót do Lechii?
    Tak.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Czyżby powrót do Lechii?
    Widać, że zależy mu na grze, a nie kopaniu się po czole w rezerwach. To teraz Lechia, potem Legia i kolejny transfer ?

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Widać, że zależy mu na grze, a nie kopaniu się po czole w rezerwach. To teraz Lechia, potem Legia i kolejny transfer ?
    Widać, jedynie ze ma obronnego menago
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Szawar
    Prijovic z bramką z karnego.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Budyń_70
    Bramka Sa w meczu z Anderlechtem.

Gui cały mecz w barwach Benevento, które przegrywa kolejny mecz. Tym razem 3:0 z Torino.

Gintleman Awatar księciuniu
    Mariusz Bielski‏ @B_Maniek

Bielik zagra w Walsall, 18. drużynie trzeciej ligi angielskiej. Informacja, nie opinia...
    Pomimo, że to "Zachód" i "ojczyzna futbolu", to mam pewne wątpliwości, czy to dla niego i/lub Arsenalu lepsze rozwiązanie niż jakieś dłuższe wypożyczenie do Legii.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Uprawnienia umieszczania postów