Strona 153 z 181 PierwszyPierwszy ... 53103143149150151152153154155156157163 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,561 do 4,590 z 5409

Wątek: Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Legionista

Panowie gdzieś była kompilacja Best of Michał Żyro. Pokaz tego co Michałowi wyszło w piłce najlepiej. Wg tej kompilacji był wart naprawdę spore pieniądze. Kolega nie chce mi uwierzyć że takie coś istnieje. Na YouTubie nie mogę znaleźć. Poratuje ktoś?

Michał Żyro w mistrzowskim sezonie 13/14 miał w lidze 4 bramki i 14 asyst w 23 meczach, czyli bilans dużo lepszy niż Vadis(4g 12a 31 meczów).

Legionista Awatar arni87
    ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
    Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Michał Żyro w mistrzowskim sezonie 13/14 miał w lidze 4 bramki i 14 asyst w 23 meczach, czyli bilans dużo lepszy niż Vadis(4g 12a 31 meczów).
    Tylko, że akurat w przypadku Vadisa statystyki nie oddają jaką on robotę w każdym meczu robił. A w Anglii na jego początku przygody poszli po rozum do głowy i zrobili z niego od razu napastnika. On ma warunki fizyczne skrojone pod grę na "9", a nie skrzydle.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Ale ja absolutnie nie uważam, żeby Żyro był zawodnikiem choćby zbliżonym do Vadisa. Tylko warto uświadamiać, że to nie był jakiś Ogbuke, wszelkie zło i największe drewno w historii klubu.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez grassofobik Zobacz posta
    Panowie gdzieś była kompilacja Best of Michał Żyro. Pokaz tego co Michałowi wyszło w piłce najlepiej. Wg tej kompilacji był wart naprawdę spore pieniądze. Kolega nie chce mi uwierzyć że takie coś istnieje. Na YouTubie nie mogę znaleźć. Poratuje ktoś?
    Też nie mogę znaleźć, ale na pewno istniało

Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Tylko, że akurat w przypadku Vadisa statystyki nie oddają jaką on robotę w każdym meczu robił. A w Anglii na jego początku przygody poszli po rozum do głowy i zrobili z niego od razu napastnika. On ma warunki fizyczne skrojone pod grę na "9", a nie skrzydle.
    Niestety z jego zdrowiem trudno być zawodowym piłkarzem - więcej nie gra niż gra.

Wieteska samobój z Cracovią i ogólnie słaba gra w obronie zaś w ataku całkiem nieźle i może to byłby super transfer powrotny bo w jednym mielibyśmy napastnika ( kiedys grał na tej pozycji) i obrońcę. Mamy lidera

Legionista
    Ile czasu mamy na odkupienie Wieteski?
    Na tą chwilę na pewno nie podniósłby poziomu naszej obrony. Ale Może jak się ogra do końca sezonu a może i trochę dłużej to będą z niego ludzie.

Legionista Awatar beka
    ja rozumiem wychowanek, chłopak z Warszawy. Przyznaję, nie oglądam meczów Górnika, ale skąd takie parcie na ściągnięcie z powrotem podstawowego obrońcy Górnika, czyli drużyny, która jest w czołówce ligi jeśli chodzi o stracone bramki? Tym bardziej, że swoje bramki strzelał przy wypracowanych stałych fragmentach gry, czyli czymś, co w Legii nie istnieje od lat.

Legionista Awatar Bootleg
    Prijović ma podobno oferty z Anglii. PAOK wyraża chęci tyle, że... bardziej w letniej przerwie... Pamięta ktoś jaki my mamy procent od transferu naszego byłego Zlatana?
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar Orzelek
    Pismaki wspominały o 10 % od transferu z PAOK.

Cytat Zamieszczone przez Orzelek Zobacz posta
    Pismaki wspominały o 10 % od transferu z PAOK.
    A z tego co pamiętam, Projovićowa klauzula odstępu miała ponoć wynosić 10 milionów euroszekli. Gdyby tak było, to ładny pieniądz się z tego robi.

Legionista Awatar Gabro
    Wg greckiej prasy Olympiakos będzie żądał przynajmniej 5m za VOO. Legia ma prawo do 15%
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Yurij Zobacz posta
    A z tego co pamiętam, Projovićowa klauzula odstępu miała ponoć wynosić 10 milionów euroszekli. Gdyby tak było, to ładny pieniądz się z tego robi.
    Nawet trochę więcej będzie, koło 15-tu procent.

Vadis już spakowany, pewnie wymusi transfer za mniejsze pieniądze.

Cytat Zamieszczone przez Yurij Zobacz posta
    O ile grecy nam to zapłacą...
    Janusz z Południowej

A czemu by mieli nie zapłacić? Olympiakos to klub, który rok rocznie nie licząc jednego razu gra w LM, a nie jakiś Atromitos, który by miał zaraz zniknąć i zbankrutować.

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    A czemu by mieli nie zapłacić? Olympiakos to klub, który rok rocznie nie licząc jednego razu gra w LM, a nie jakiś Atromitos, który by miał zaraz zniknąć i zbankrutować.
    Wydaje mi się że Crespo nie chodziło o Olympiakos ale o PAOK

Legionista Awatar Budyń_70

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    A co na to Mario?

....Mario będzie cierpliwie czekał, aż Beresiowi podwinie się noga i wtedy zatriumfuje

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    A co na to Mario?

....Mario będzie cierpliwie czekał, aż Beresiowi podwinie się noga i wtedy zatriumfuje
    Szukałem oryginalnego tekstu na La Gazzetta dello Sport i jakoś znaleźć nie mogłem.

....Barto(L)d będzie cierpliwe czekał, aż Bereszyński zagra dobry mecz i wtedy zatriumfuje

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Jak na Napoli to chyba jednak Beresiowi liczb z przodu brakuje. Nowoczesny boczny obrońca parę asyst powinien dorzucić, a o ile Bartek bardzo dobrze sprawuje się w defensywie to w ofensywie w tym sezonie nadal w liczbach zero, zero.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Chmielo
    Bereszyński w Napoli? Brzmi jak Wawrzyniak w Juventusie.

Gdzie niby ci dziennikarze z LGtS informują? W Przeglądzie Sportowym?
    A Melanż Trwa...

Pod obserwacją
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Bereszyński w Napoli? Brzmi jak Wawrzyniak w Juventusie.

Gdzie niby ci dziennikarze z LGtS informują? W Przeglądzie Sportowym?
    Literki w skrócie ci się pojebały, pewnie za trudne to było

Cytat Zamieszczone przez bystrzak Zobacz posta
    Literki w skrócie ci się pojebały, pewnie za trudne to było
    I co to ma wspólnego z wątkiem baranie?
    A Melanż Trwa...

Pod obserwacją
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    I co to ma wspólnego z wątkiem baranie?
    tyle samo co twoj post zyciowa pizdo

Napisał kasztan ze świętokrzyskiego, którego 95% postów do nieporadne próby zbudowania zdania pojedynczego. W dodatku nie związane z tematem.

Już ci nie raz pisałem. Chcesz sobie coś wyjaśnić, to niech ci mamusia da na bilet i zapraszam przed meczem.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Adin
    http://weszlo.com/2017/12/25/wierze-ze-bog-slucha/

fajny wywiado z Ryczkowskim. Co ciekawe jest wypożyczony z Legii, a nie oddany jak podają różne serwisy (włącznie z transfermarkt)
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Szukałem oryginalnego tekstu na La Gazzetta dello Sport i jakoś znaleźć nie mogłem.

....Barto(L)d będzie cierpliwe czekał, aż Bereszyński zagra dobry mecz i wtedy zatriumfuje
    Abstrahując od gazet i transferów to ogólnie słaba runda w wykonaniu Beresia. Zgodnie z Twoimi przewidywaniami

...a jeśli chodzi o to drugie to wystarczy przejrzeć ten temat i wypowiedzi Barto(L)da o Beresiu. Czy intensywniej się wypowiadał w poprzedniej rundzie (słabe oceny Beresia), czy w tej rundzie (dobre oceny Beresia). Można to też skonfrontowac z wypowiedziami Maria w zależności od poziomu not za występy Beresia Także ten tego tak jak wszystko jest kwestią indywidualną, tak również ocena działaności konkretnych użytkowników forumki

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Bielsko napisał kiedyś że Beseś jest ujowy i trzeba mu wierzyć na słowo , on się przecież nigdy nie myli . Na pewno już dzwonił do Sarriego i mu wytłumaczył mu co i jak .

Uprawnienia umieszczania postów