Strona 152 z 171 PierwszyPierwszy ... 52102142148149150151152153154155156162 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,531 do 4,560 z 5116

Wątek: Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Kempes Zobacz posta
    Dla mnie to również nie jest sport. Idąc tym tropem rozwiązywanie krzyżówek można nazwać sportem.
    Masz prawo do tej opinii, tylko nie zapominaj, że ideą sportu olimpijskiego było jednoczesne rozwijanie ciała, ducha i umysłu (stąd te medale za poezje)... dla mnie sportem nie jest jak ponad stukilogramowe babochłopy rzucają na odległość jakimś żelastwem a brydż potrafi wyzwolić wiele emocji i oczywiście jest sportem, tak jak szachy, które mają nawet swoją olimpiadę
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Ej, ale ta laska ze zdjęcia nie taka zła.
    Jedyny co się skupił na ważnych elementach
    Janusz z Południowej

Legionista Awatar dilbert
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    dla mnie sportem nie jest jak ponad stukilogramowe babochłopy rzucają na odległość jakimś żelastwem a brydż potrafi wyzwolić wiele emocji i oczywiście jest sportem, tak jak szachy, które mają nawet swoją olimpiadę
    Czyli przyznasz, że definicja sportu jest mocno "preferencyjna" i właściwie każdy może mieć swoją? Dla mnie osobiście klikanie w CS'a sportem nie jest... ale z drugiej strony, sam czasami w to pogrywam i element rywalizacji widać tam od samego początku. Jeśli dodamy do tego, że nie raz frajdę sprawiło mi patrzenie jak sobie radzą profesjonalni gracze to w tym momencie... właściwie nie wiem, dlaczego CS nie może być sportem

Sport – forma aktywności człowieka, mająca na celu doskonalenie sprawności fizycznych lub psychicznych w ramach współzawodnictwa, indywidualnie lub zbiorowo, według reguł umownych.
    Według definicji z wikipedii to esport nadal jest sportem.

Może nie są kulturystami ale pod względem myślenia analitycznego czy refleksu to biją na głowę gości, którzy grają od wielu lat w najwyższej lidze rozgrywkowej w kraju, a nie potrafią przyjąć piłki czy trafić w bramkę.

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez Marru Zobacz posta
    Według definicji z wikipedii to esport nadal jest sportem.

Może nie są kulturystami ale pod względem myślenia analitycznego czy refleksu to biją na głowę gości, którzy grają od wielu lat w najwyższej lidze rozgrywkowej w kraju, a nie potrafią przyjąć piłki czy trafić w bramkę.
    Czyli w sytuacji gdy po rzucie rożnym zawodnik bije głową z 3 metrów, ci e-sportowcy sprawowaliby się lepiej na linii niż niejeden bramkarz tak?

Legionista Awatar beka
    a co ma jedno do drugiego?

Legionista Awatar Kempes
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Masz prawo do tej opinii, tylko nie zapominaj, że ideą sportu olimpijskiego było jednoczesne rozwijanie ciała, ducha i umysłu (stąd te medale za poezje)... dla mnie sportem nie jest jak ponad stukilogramowe babochłopy rzucają na odległość jakimś żelastwem a brydż potrafi wyzwolić wiele emocji i oczywiście jest sportem, tak jak szachy, które mają nawet swoją olimpiadę
    Teoretycznie według tej definicji można bronić brydża, grania na kompie itp. (z tym, że warto zauważyć w przytoczonej definicji słowo "jednoczesne" tj. rozwijanie ciała koniecznym czynnikiem).

Mi mimo wszystko sport zawsze kojarzył się z aktywnością fizyczną. A już granie na komputerze jest dla mnie symbolem antysportu; odchodzenia dzieciaków od grania "na szkolnym", na rzecz komputera. Oczywiście nie twierdzę, że komp i konsole to coś złego bo sam lubię popykać, ale jeśli postawimy obok siebie chłopaka, który wziął piłkę pod pachę i poszedł grać na polanie oraz tego który został w domu z padem w ręku - to nazywanie ich obu po równo "sportowcem" kłóci mi się z logiką
    Ostatnio edytowane przez Kempes ; 07-12-2017 o 14:30
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista
    A Makao też sport? Wpieprzanie hotdogów na czas? Przecież też rywalizacja. Dajcie spokój, sport to sport a reszta to tak jak wcześniej napisałem, forma rozrywki. Siedzenie na duupie nie jest sportem.

Legionista Awatar beka
    Siedzenie na duupie nie jest sportem.
    to czym jest wioslarstwo?

Legionista Awatar bloniaq
    A wędkarstwo?
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    A wędkarstwo?
    Alibi dla żony
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    Wioślarstwo – niegdyś odmiana transportu (wodnego) współcześnie dyscyplina sportowa polegająca na wprowadzeniu w ruch łodzi pływającej po wodzie przy użyciu siły mięśni wioślarza używającego wioseł jako dźwigni prostej.
    wędkarstwo hahahaha
    a picie piwa w piewni?

Legionista Awatar beka
    Twoja definicja wskazuje, że wioślarstwo kiedyś było zwykłym transportem, a wraz z postępem technologicznym przerodziło się w dyscyplinę sportową. Czym to się różni od takie CSa, który z rekreacyjnego grania kojarzonego głównie z grubasami bez znajomych przeradza się w mityczne coś, gdzie panuje rywalizacja, organizowane są turnieje i istnieją profesjonalne drużyny zyjące z tego?

Po prostu trzeba się przyzwyczajać, że pewne rzeczy ewoluują i tak jest również z definicją sportu. Skoro coraz większa część życia przenosi się do sieci (czy się to nam podoba czy nie) to czemu tak nie miałoby być ze sportem (niezależnie od tego jak jest postrzegany tu i teraz)?

Legionista Awatar bloniaq
    co, na wędkarstwie wiki się zacięła?

Sport jest wtedy, kiedy jest element współzawodnictwa. To, że kojarzy się powszechnie z kulturą fizyczną jest jakimś tam obrazem rozwoju sportu jako całości, i nie będzie się dało wmówić komuś, kto nie spojrzy na to szerzej, czy jakimś Don Kichot'om, że Counter Strike jest sportem. Ale spokojnie, ludzie młodsi o pokolenie, dwa będą myśleć innymi kategoriami, czy się to komuś podoba czy nie.
    Ostatnio edytowane przez bloniaq ; 07-12-2017 o 15:42
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Benek
    Twoja definicja wskazuje, że wioślarstwo kiedyś było zwykłym transportem, a wraz z postępem technologicznym przerodziło się w dyscyplinę sportową. Czym to się różni od takie CSa, który z rekreacyjnego grania kojarzonego głównie z grubasami bez znajomych przeradza się w mityczne coś, gdzie panuje rywalizacja, organizowane są turnieje i istnieją profesjonalne drużyny zyjące z tego?
    ?
    Wypraszam sobie W latach młodości całymi osiedlami siedzieliśmy na noc w kawiarenkach internetowych i graliśmy w CS Żaden z nas nie był grubasem
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Gintleman Awatar księciuniu
    Przepraszam, że pytam, ale dopiero przyszedłem: którego byłego Legionisty dotyczy ta dyskusja ?
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar beka
    jeśli działaczy uznamy za Legionistów to np. byłych współwłaścicieli i ich niedawnej inwestycji

Wypraszam sobie W latach młodości całymi osiedlami siedzieliśmy na noc w kawiarenkach internetowych i graliśmy w CS Żaden z nas nie był grubasem
    Spoko, mi kilogramy w większej ilości wjechały w wieku jak już nie było czasu na granie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    [B]co, na wędkarstwie wiki się zacięła? [/b[

Sport jest wtedy, kiedy jest element współzawodnictwa. To, że kojarzy się powszechnie z kulturą fizyczną jest jakimś tam obrazem rozwoju sportu jako całości, i nie będzie się dało wmówić komuś, kto nie spojrzy na to szerzej, czy jakimś Don Kichot'om, że Counter Strike jest sportem. Ale spokojnie, ludzie młodsi o pokolenie, dwa będą myśleć innymi kategoriami, czy się to komuś podoba czy nie.
    asz normalnie sprawdziłem, nie zacięło się:
    Wędkarstwo

Wędkarstwo – rodzaj hobby, zajęcia rekreacyjnego i sportu, polegający na łowieniu ryb na wędkę.
    wkleiłem, jest "sportu".

e:
    dawno tak nie ziałem w monitor, temat rozmyty konkretnie
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 07-12-2017 o 18:01

Legionista Awatar crolick
    O F1 już nie ma co wspominać...

Legionista Awatar Jestem
    Dorzucę od siebie jeszcze strzelectwo: do zwierząt, do tarcz, do rzutków - z kusz, łuków i różnych karabinów/pistoletów - wyrabia tężyznę fizyczną w równym stopniu jak strzelectwo przed monitorem za pomocą komputera
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Jaco
    Scrabble takoż.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar mski
    a co ma jedno do drugiego?
    No właśnie nic, dlatego zapytałem żeby to potwierdzić u źródła (@Marru). Porównywanie refleksu czy nawet tego myślenia analitycznego "zawodnika" FIFA18 z prawdziwym "piłkarzem" jest po prostu nietrafione.

Legionista Awatar Szawar
    Grosik z kolejną bramką.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Chmielo
    Prijović strzela na 4-0 w meczu z Panathinaikosem.
    A Melanż Trwa...

Z informacji europejskich mediów wynika, iż Vadis Odjidja-Ofoe ma powoli dość Grecji i chciałby zmienić klub. Zainteresowanie nim od dłuższego czasu przejawia Sporting Lizbona.

Były piłkarz Legii Warszawa obecnie gra w Olympiakosie Pireus. Ostatnio jednak włamano się do jego mieszkania, skąd skradziono cenne przedmioty, co miało mocno zniechęcić Vadisa do dalszego pobytu w Grecji.

W Sportingu chciałby go mieć trener Jorge Jesus, który interesował się nim również wtedy, gdy Belg występował w Polsce.
    źródło: O Jogo

Ciekawe, czy mamy jakiś procent od kolejnego transferu?
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    źródło: O Jogo

Ciekawe, czy mamy jakiś procent od kolejnego transferu?
    Ciekawe czy grecy nam za niego zapłacili, bo oni mają w zwyczaju nie płacić w terminie...
    Janusz z Południowej

Cytat Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
    Ciekawe czy grecy nam za niego zapłacili, bo oni mają w zwyczaju nie płacić w terminie...
    Strzelam, że już byłby dym, gdyby nie zapłacili, więc można być dobrej myśli.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
    Zapłacili, jednym z twardych warunków Mioduskiego była płatność jednym przelewem, bez rat i odkładania w czasie. Bonusy między innymi za grę Vadisa w LM też już spłynęły.

Procent od transferu? Jedno źródło mówi o 15, a drugie o 20. W każdym razie - nie jest źle, ale zawrotnych samego kwot transferu też bym się nie spodziewał. Grecy puszczą go za trzy bańki, więc w najlepszym wypadku wpadnie kasa na rok kontraktu dla Chukwu
    Ostatnio edytowane przez Lorenzo ; 14-12-2017 o 22:02

Legionista Awatar Stout
    Można rozpocząć typowanie:co sie Panu Vadisowi nie spodoba w Lizbonie.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Uprawnienia umieszczania postów