Strona 146 z 200 PierwszyPierwszy ... 4696136142143144145146147148149150156196 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,351 do 4,380 z 5976

Wątek: Co się dzieje z byłymi Legionistami?

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Żyro poza składem Wolverhampton.
    Napisz jak będzie w składzie, bo w lidze pomimo 11 kolejek jeszcze ani razu na ławce mu się usiąść nie udało.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Ondrejek <3 Z golem w domowym meczu Herthy z Bayernem

Tymczasem dzisiaj Niko kolejna bramka. Tym razem w zremisowanym 1:1 meczu z New York City.

Cytat Zamieszczone przez Salut Zobacz posta
    Tymczasem dzisiaj Niko kolejna bramka. Tym razem w zremisowanym 1:1 meczu z New York City.
    i jest na czele klasyfikacji strzelców

Z golem w MLS także Kazaiszwili. Necid dwie bramki w lidze czeskiej.
    Ostatnio edytowane przez oorleano ; 01-10-2017 o 19:02

Legionista
    https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-...kierowca-ubera

Roger guereiro śmiga na uberze w Brazyli

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez ALESSO Zobacz posta
    https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-...kierowca-ubera

Roger guereiro śmiga na uberze w Brazyli
    Podobno to nie jest prawda.

Legionista Awatar casual
    A nawet jeśli, to chyba jeszcze nie ma nic złego w takim zarabianiu na życie czy też wypełnianiu wolnego czasu.
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Cytat Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    A nawet jeśli, to chyba jeszcze nie ma nic złego w takim zarabianiu na życie czy też wypełnianiu wolnego czasu.
    Dokładnie, akurat Brazylia jest miejscem, w którym można wiele "ciekawych" rzeczy robić po karierze, niekoniecznie zgodnych z prawem..

Przykład Rogera trzeba pokazywać polskim piłkarzom, że z takiej Grecji można wrócić właściwie bez pieniędzy (chyba tylko Olympiakos ma tam płynność finansową). Śmiem twierdzić, że w Legii zarabiałby prawdziwe pieniądze, a nie wirtualne jak w AEK. Ciekawe ile dostał z tego co mu obiecywali?

Legionista Awatar Benek
    Ćwiąkała o Rogerze.

Rozmawiałem dziś dłużej z Rogerem i prawda wygląda tak: nie jeździ po Rio, gdyż mieszka w Sao Paulo (to tak, jakby ktoś napisał, że jeździ po Krakowie, a tak naprawdę jeździ po Gdańsku). Po drugie - faktycznie zarejestrował się w Uberze, ale zaliczył jedynie kilka przejazdów w wolnej chwili, by dorzucić parę groszy do domowego budżetu. Większość czasu poświęca natomiast swoim dzieciom, robi kursy trenerskie i zahaczył się w jakimś projekcie związanym ze szkoleniem.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar Benek
    O ******....

– Michał patrzył na mnie pustym wzrokiem i powtarzał często, że Legia go zniszczyła – wspomina pan Marek, który sam był kiedyś piłkarzem. Występował – to u Augustynów rodzinne – na obronie.

Pan Zbigniew przyznaje, że syn nie lubi Legii. Często rozmawiali na ten temat i próbował wtedy go przekonywać, że ten klub to nie tylko Bogusław Leśnodorski i Dariusz Mioduski, ale też ludzie, którzy pomogli mu z leczeniem i okazywali wsparcie. Do prezesa Mioduskiego ojciec Michała ma żal.
    Całość w PS.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar so(L)dier
    no tak, Masłowski przerastał umiejętnościami Legię ale ta go zniszczyła

w ogóle powinniśmy dziękować, że udało się go wyjąć z Zawiszy za jakieś marne 800tys euro. To jak za darmo przy takim piłkarzu

a tak na poważnie to ciekawe czym go ta niedobra Legia tak skrzywdziła? tym że go wyleczyła jak jeszcze był piłkarzem Bydgoskiego Zawiszy? czy że nachapał się mnóstwo kasy za prezentowanie 1ligowego poziomu?

Legionista Awatar Stout
    Szmaciarz sumienia nie ma.
    Żal to może mieć do samego siebie.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

A jednocześnie Michał na imprezie obtańcowywał wszystkie dziewczyny, bo lubi to i ma świetne poczucie rytmu. W końcu uznano go za swojego. W Legii Jakub Rzeźniczak zaprosił go na wesele.
    Wyznacznik popularności w drużynie - obecność na weselu Kubusia.
    Janusz z Południowej

Film „Przypadek” opowiada o tym, jak różnie mogą potoczyć się przyszłe losy w zależności od tego, czy główny bohater, Witek Długosz, zdąży na pociąg. Ojciec Michała wierzy w to, co wyraził w swoim filmie Krzysztof Kieślowski. – Ciągle mam przed oczami mecz z Ajaksem w Amsterdamie, przegrany 0:1. Tam była taka akcja, w której brał udział mój syn, kiedy z bliska do pustej bramki nie trafił Michał Żyro. Często myślę o tym, co by było, gdyby wtedy padł gol. Legia pewnie nie przegrałaby w Amsterdamie. Znam Michała, wiem, że byłby dużo pewniejszy siebie.
    Zawsze mnie śmieszy to myślenie magiczne. Jakby piłka poleciało w lewo a nie w prawo, to dziś byłby zupełnie innym piłkarzem.

Legionista Awatar looking1916
    Ma zajebiste wakacje w pięknej Chorwacji, płacą mu za to, a ten narzeka na Legię, która była "przepustką" do tego wyższego poziomu

Cytat Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
    Ma zajebiste wakacje w pięknej Chorwacji, płacą mu za to, a ten narzeka na Legię, która była "przepustką" do tego wyższego poziomu
    Podobno ta Chorwacja to tylko przejściowo, w zimę ma nagrany znacznie lepszy klub

Legionista Awatar casual
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    (...)
    O, jaki piękny film przypomniano. Serdecznie polecam jak ktoś nie widział, zresztą jak całą twórczość geniusza Kieślowskiego.

(sorry za offtop)
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Podobno ta Chorwacja to tylko przejściowo, w zimę ma nagrany znacznie lepszy klub
    O to trzeba pytać Mario, który ma dojścia do agentów Masłowskiego.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Chmielo
    Ondrej z bramką w meczu z Maltą.
    A Melanż Trwa...

Prijovic daje Serbom awans na mundial.

z TT
    Krzysztof Stanowski‏ @K_Stanowski 13 godz.13 godzin temu
    Więcej
    Michał Żyro (jeszcze Wolverhampton) od stycznia "dostępny" na rynku.

Legionista Awatar Stout
    Kolejny "karierowicz".

Legionista Awatar Tom Kruz
    Typuję, że na wiosnę może zawitać do Śląska .
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Legionista Awatar Stout
    Albo do Gdańska.

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Kolejny "karierowicz".
    jemu akurat bardziej kontuzja pokrzyżowała plany, bo jego poczatek przygody w Anglii był niezły

Cytat Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    jemu akurat bardziej kontuzja pokrzyżowała plany, bo jego poczatek przygody w Anglii był niezły
    Dokładnie tak, chociaż okoliczności jego odejścia z Legii też były.. troszkę nieeleganckie, stąd można go uznać za "karierowicza"

Wydaje mi się jednak, że do Polski jeszcze nie wróci, Kucharski gdzieś tam go jeszcze zahaczy.

Legionista Awatar Marcino
    Kompletnie nic nie mam do Żyrki. Po jego odejściu sprowadzano tabun gorszych i przepłacanych. Jeśli Jozak to spec od młodzieży to można go przygarnąć i nieco ociosać

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Kompletnie nic nie mam do Żyrki.
    Za sposób w jaki potraktował Legię niech ginie.

Mam nadzieję że nikomu nie przyjdzie do głowy sprowadzać go z powrotem.

Legionista
    Abstrahując od tego jak odszedł, to przecież on w swojej karierze przez kontuzje więcej nie grał niż grał.

Uprawnienia umieszczania postów